Marawlo a okolí


Letní sídlo klanu Grayovců (28 postů)
Moderné luxusné sídlo postavené s výhľadom na mesto a pobrežie.

Poslední post od Aurora Snow 25.12.2021 19:12

Přístav (0 postů)
Malý přístav před kterým stojí jednoduchý domeček. Dříve sloužil k získávání surovin a rybaření. Je tomu tak dodnes, jen s tím rozdílem, že se po přístavu toulá více turistů. Je zde možnost zakoupení různých adrenalinových zážitků, vypůjčení lodí, surfů a spoustu dalších možností do vody.

Marawlo (0 postů)
Město nedaleko útesů je přibližně stejně velké jako Minew. Vzhledem k tomu, že je tato destinace spíše cílem turistů, samotné město nemá tolik obyvatel a velká část je spíše plná atrakcí a hotelů. Město je kousek od utesů, takže si dávejte pozor kam šlapete, v případě že sebou máte dítě, doporučuje se přidělat ho na vodítko. Je jednoduché se nechat unést krásou okolí a útesy jsou celkem blízko...

U mola (0 postů)
Molo na kraji pláže poskytuje klid a je z něj možné vidět nádherné západy či východy slunce. Je to jednoznačně romantické místo, ale může být i nebezpečné. Vlny zde bývají často silné a i když molo drží na svém místě, vás by mohla vlna smést a těžko říct, na co všechno byste mohli narazit pod hladinou.

Bar Red Dragon (0 postů)
Tajemný bar s neznámou historií vás vtáhne svou příjemnou a zároveň temnou atmosférou. Mohl by snad skrývat nějaká tajemství?

Hotel Pacific (0 postů)
Hotel je na kraji města blíže k přístavu. Je cenově dostupný téměř pro každého a když budete mít štěstí, získáte pokoj s výhledem na vodní plochu. Co se týče občerstvení, kuchař možná není nijak zvlášť známý, avšak návštěvníci si v jeho pokrmech libují a často se vrací. Pokud nemáte kde přespat, nebo si chcete užít trochu víc pohodlí, tohle je místo pro vás.

Opuštěný důl (0 postů)
Kyrin bylo původně dělnické město, šlo tu jen o těžbu uhlí a sříbra. Po nějaké době bylo ale veškeré nerostné bohactví vytěženo a nenávratně pryč. Dělníci zkoušeli kopat hlouběji a neváhali použít i výbušniny, což mělo za následek sesun půdy na městečko mezi dvěmi horami. Lidé jej z toho důvodu začali opouštět. Místo se stalo oblíbenou destinací sprejerů, a když byste se sem vydali tak uvidíte spoustu malůvek po stěnách. Mimo jiné i šipky navádějící k východům. Jak se ale dostáváte hlouběji a hlouběji dovniř, jsou malůvky i šipky méně a méně časté. Několikrát už se stalo, že odtud průzkumníci nenašli cestu zpět. V deštivém počasí je většinou hloubější část dolu zatopená.

Zatopené jeskyně (0 postů)
Jsou zcela neprobádané. Málokdo se odváží je navštívit. Jsou v poměrně velké hloubce a orientace v nich je obtížná. Jeskyní komplex působí jako labyrint a je lehčí se v něm ztratit než najít cestu ven. Navíc nikdo netuší, co se v nich skrývá.

Dračí zátoka (0 postů)
Je to jedno z nejhezčích a nejvíce zachovalých míst, kde můžete vidět korálové útesy, vzácné druhy živočichů i naprosto nedotčenou přírodu. Dříve tudy lodě proplouvaly, ale vzhledem k tomu, že se tu lodě ztrácely a často troskotaly, cesty se začaly plánovat jinudy. Dnes je zátoka naprosto opuštěná a loď nebo jiného člověka tu jen tak neuvidíte. Nejspíš taky proto, že o tomto místě málokdo ví.

Maják (0 postů)
Starý maják, který stále slouží svému účelu. Přes den je otevřený pro veřejnost a slouží jako rozhledna. Malý poplatek vám zajistí vstup dovnitř a při východu je možné zakoupit nějaké ty suvenýry nebo jen přispět na jeho chod.

Kyrin (0 postů)
Původní zde postavené město. Je v horách a přístup k němu je poměrně obtížný. Ze severu a jihu je obehnán horami, ze zbylých stran obrovskou zdí, která bránila nepřátelům vniknout do města. Brány obou zdí jsou ale otevřené, tudíž vám může před vstupem zabránit maximalně překážka v podobě kamení. Zeď je pevná a sesuvy způsobené prací v dole přežila. Výbuchy a veškeré dolování se lidem tohohle města vymstilo a to z prostého důvodu. Kirin byl několikrát částečně zasypán a po poměrně krátké době vylidněn. Nyní je Kirin spíše jen atrakcí pro turisty nebo průjezdem horami. Je zde krásná příroda, většina domů je prorostlá zelení a působí tu klid. Vstup se ale nedoporučuje kvůli nestabilnímu povrchu.