Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 00:42 [#1264]
Počas cesty z klubu Blac Canary mal fakt naponáhlo s tým že vedľa mal mladú divokú upírku ktorá by fakt zjedla aj slona a to doslovne. Počas cesty len pregúlal očami. "Niesi síce tehotná, ale ovládaš sa jak keby si bola v bolestiach v ktorých si v podstate." Vedel aké to je keď si tým sám prechádzal tak pomaly vysál celú jednú veľkú dedinu že v krvy mohol pomaly plávať. Keď si dala jeho ruku medzi stehná tak sa len udivene pozrel. "Ty fakt nemyslíš na nič iné než na sex čo ?" Pozasmial sa nad tým ale nechával ju keďže mu šlo o to aby nevyskočila cez okno ktoré aj keď je zavreté tak hlavne aby nevysála prvú bytosť čo zbadá. Na jej otázku či býva daleko ani nestíhol odpovedať v tom čo sa dialo v aute až nakoniec došiel k jednej budove kde má apartmán. "Sme tu divoška."

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 00:50 [#1265]
Zamračila sa a udrela ho do paže " nie ! Nemyslím kurva už drž hubu ah !" Chytila ho za za tu ruku a hryzla ho do predlaktia. Netrafila nič dôležité len tie kŕče nešlo zmierniť. Kym nepovedal že sú tu obzrela si miesto a pustila mu ruku. Chcela otvoriť dvere na aute. Chcela ich vyraziť von aby sa dostala medzi ľudí. Bola ako hladná mačka pri pohľade na rybičky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 00:56 [#1266]
Keď sa odhrýzla z jeho ruky tak ruku prudko vytiahol z jej stehnien pričom to ľavé stihol ešte v tej rýchlosti silno zmáčknuť a rýchlo vystúpil a znova preskočil cez kapotu k dverám spolujazdca kde Mii pomohol vystúpiť pričom aj auto zamkol. Chytil ju okolo bokov a pritisol si ju k sebe a ide s ňou do vnútra kde už čakal váťah jak na zavolanie a rýchlo doň s ňou vošiel pričom zmáčkol gombík na jedno z vysokých poschodí. Pozrel sa na trochu trasúcu sa Miu na čo si ju viac pritiskol k sebe. "Už sme skoro tam." Jak to dopovedal tak sa objavili na poschodí a rýchlo s ňou ide ku dverám svojho apartmánu ktorý rýchlo otvoril a vošiel s ňou dnu. Dvere zavrel a stihol ich kupodivu zamknúť pričom ju poplácal po zadku a zbehol rýchlo do kuchyne k ladničke kde schováva krv a jednu väčšiu dávku vytiahol na čo došiel rýchlo k Mii a začal jej podávať krv. "Na, pi jak keby ti stál na tom život."

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 01:09 [#1267]
Jeho reakcia bola ako vystrihnutá z cifi filmu. Po vytiahnutí autá šla s ním do vnútra na recepcii páni kričala na Alexa ze tam mal poštu. No videla že si viedol mladé dievča do víťahu a rovno do apartmánu. Nohy sa jej podlomovali a bola slabšia a hladnejšia. V apartmáne sa naň zamračila keď ju poplacal po zadku. Natiahla ruku k taburetke na ktorú sa posadila a prezerala kde je. Prehrabla si svoje huste vlasy a z kabelky si chcela vybrať mobil. No ranienko sa roztrhlo a veci odtiaľ vysypali. Na to dvihla hlavu s tým čo mal pre ňu "čo je to.." keď jej to dal k nosu voňalo to hrozné. Začala to piť ale tvárila sa znechutene. Ale oveľa lepšie sa citila. Krv jej výšla kútikmi až na krk a top ktorý vyzeral ako prehnuta šatka so snurkami. Dopila to do dna a podala mu pohár. " Už.. už je to ok. Už." Ukazala prst aby počkal a chcela vstať " fajn dik za krv a drink ale pôjdem domov..." Pozbierala si veci do kabelky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 01:23 [#1269]
Keď začala piť krv tak ju len pozoruje a pričupol si a začal jej ukládať veci do jej rozthnutej kabelky pričom si všimol jak jej steká krv okolo kútikou tak sa len usmial a vzal sáčok v ktorom bola krv a pohodil ho smerom ku košu. Keď sa však snažila postaviť tak ju pritisol k stene a chytil ju za boky. "Takto sa opláca záchrana, hm ? Ty si fakt nezbedné dievča." Pousmial sa a neváhal sa k nej priblížiť a oblíznuž jej kútiky aj s jej sladkými perami od krvy a priblížil sa tvárou blízko k nej. "Alebo budeš snaď utekať ? Ani pohárik si nedáš ?" Šeptom sa jej pýta a pohľadom furt preskakuje z jej očí na pery a späť na oči. Občas mu oči zídu aj na tu steknutú krv na jej krku pričom sa usmial a neváhal zliznúť krv z jej krku ktorý začal instantne bozkávať pre lepší pocit pričom sa premiestnil na druhú stranu krku a zopakoval to isté.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 13:18 [#1272]
Ešte sa jej telo triaslo kým prijalo celkom chutnú krv. Netušila z čoho bola ale upokojila jej chuť zabíjať kvôli nej. Po postavení sa nestihla svoje roztrasené telo spamätať. Vzala si veci z kabelky aj kabelku, ktorú zapla, aby z nej nič nevypadlo. No po jeho útoku ju opäť upustila a zaklonila hlavu pri náraze do steny, až takmer zvalila to zrkadlo vedľa seba. " Oh, som to ja nevychované dievčisko čo?" Uškrnula sa a rukami prešla po jeho hrudi. "Stále na to máš chuť? hrať sa na Daddyho." Šepkala a rukou mu vošla do vlasov a vydýchla pri tom oblizovaní. "Pohárik? už som si jeden dala. Ale jedno kolo by som ti mohla na oplátku za tu krv dať." Oblizla si pery a vydýchla pri tom znovu ako jeho jazyk a pery prechádzali po jej krku. Chytila ho za opasok a pretočila ho o stenu teraz ona jeho. Uškrnula sa až bola prekvapená, že po tej krvi sa cítila oveľa silnejšia než bola zvieracia. Rozopla mu košeľu, gombík po gombíku. No čo, bola zvedavá či len jeho ruky boli tak svalnaté. Pozrela na jeho hrudník a brucho po ktorom prešla svojimi nechtami a rukou "shit..Si sexy a to nie len v tvári. Už chápem prečo Barbie takto žiarlila." Rozopla mu opasok na nohaviciach aj nohavice. Stiahla zips nižšie a rukou vošla pod nohavice k jeho rozkroku. Prsto zahákla pri tom o len jeho treniek. Druhou rukou mu prechádzala po jeho sexi tele. Perami obtrela o jeho. " Kde zoženiem takú krv?" Šepla mu do pier a rukou na jeho rozkroku si ho začala premeriavať, kým zistila čo chcela tak sa odtiahla rukou "Kurva! to nemyslíš vážne !" Čakala niečo menšie. "Kurva! To je moc obrovské. Bože chlape..prečo, prečo nerobíš Jigola.. Za toto by ti ženy platili neskutočné prachy" Odstúpila od neho, na takýto extrém nečakala. Tento chlap nosil v trenkách Anakondu alebo čo. Jej reakcia asi bola možno prehnaná ale je študentka, ktorá nemala žiadneho staršieho chlapa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 13:41 [#1273]
Bez váhania pokračoval a keď hovorila o sebe len prikývol a schválne nič nevravel. Keď ho nazvala Daddym sa len pozasmial no prekvapila ho s tým čo ďalej povedala. "Jedna noc s tebou by bol hriech, račej ťa mať pre seba a možno ti dám čo len budeš chcieť." Nešetril na slovách. Po pretočení o stenu sa len usmial keďže chcel vedieť čo ona dokáže keďže zatiaľ bola len samé kecy. Pozorne ju sledoval keď mu rozopínala košelu ktorú si nakoniec zo seba dal dole aby jej vo výhľade nič nebránilo.No keď zašla do nohavíc spokojene vydýchol aj keď ako upír nepotrebuje kyslík tak naučil sa za tie roky chovať jak človek že to išlo automaticky. "Tu krv nezoženieš tak ľahko ako ja cukríček." Viac jej ani nepovedal pričom jej dal menší bozk na pery, ale keď sa zľakla tak sa reálne pobavil nad jej reakciou. "Čo? Špeciálny tovar len pre vyvolenú ženu ktorá zvládne upíra. Žeby si bola plná kecov a keď sa má prísť na vec tak sa bojíš? Chúďa." Schválne Miu provokuje pričom do nej vrazil a pritiskol ju o stenu za ňou pričom je natisknutý so stoporeným penisom o jej stehná pričom jej stiahol jej top z tela a chytil ju pevne za zadok. "Tak čo? Budeš kurvou na jedno noc abo večnosť?" Znova do nej rípe aby z nej dostal predsa len maximum.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 14:50 [#1275]
Stála od neho ďalej a rukami od jeho tela a celého samého. Prezerala si ako tam stál opretý o stenu "Hriech ? Počkaj čo ? to je úplatok za to žeby som ti robila domácu puťku alebo štetku v posteli každý deň za to že budem viac zabezpečená než som." Pozerala naň či to správne chápala. "Nevolaj ma cukríček" Zamračila sa, takéto oslovenia nemala rada a ani sama nevedela prečo. "Vyvolenú ženu? ktorá zvládne teba? heh." Zasmiala sa nad tým a ruky si založila pod prsia. "Ja a kecy? to ty vyzeráš na kecy že ich rád žerieš od druhých. Ale ja taká nie som len." Zastavila sa v stred vety a ukázala rukou na jeho rozkrok "Na toto som nebola pripravená, viem že starý muži kto vie čo majú ale skôr zajačiky nalákam na to a čakala som max 10cm..." Pozrela do boku a zomkla červené pery k sebe, ktoré už strácali farbu po tých bozkoch a pitia. "Nie som chúďa" Zamračila sa a chcela sa odhodlať a prekonať toho čo by mohlo nastať. Nečakala že sa za ňou rukou zahne. Oprela sa za stenou za sebou, ktorá bola pri vchodových dverách a botníku o ktorý sa rukou oprela a zamračila sa naň. No nečakala že ju vyzlečie aj z tej tenkej látky, tak že po jej značkovom tope ostala handra so šnúrkami na zemi. Chytila si rukami prsia a privrela oči s nadýchom. Vedela že upíry nedýchajú ale, zvyk bol zvyk stále sa musela tváriť ako človek. Prekvapene na to potom vydýchla, keď ju cez tie kožené legíny chytil za zadok, štípalo to ale nie tak žeby to bolo hrozne. Jej husté vlasy jej padali do tváre a poprsie zakrylo na ich spojení hrudníku. Rukami mu pri tom prešla po krku a hrudi. Pozrela sa zaň do zrkadla, kde videla jeho svalnatý chrbát. Rukami prešla naň a nechty mu doň zaryla "To sa ešte uvidí či bude dôvod byť tvojou štetkou na každý deň, alebo len na dnešnú noc." Jej telo sa chvelo už len vzrušením a rukami mu prešla na zadok v trenkách. "Možno tvoja tvárička by mi priniesla väčšiu závisť na škole." Usmiala sa so zákerným pohľadom. "Teda ak ti nevadí šukať študentku vyššou strednou." Aby vedel akú mladú žabu mal pred sebou, nech sa potom nečuduje že je ešte ako dieťa. Nestihla poriadne žiť a už skončila ako upírka s magickou schopnosťou, ktorú ani nevie či využije.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 15:07 [#1276]
Keď okomentovala seba ako puťku len sa usmial čím jej chcel dodať obavy či vôbec pochopila správne a schválne ju chcel nechať v obavách a zamyšlení keďže sám o sebe bol záhadou. Nechápal však prečo nemá ráda byť cukríček keď už od pohľadu vyzarala dosť sladko, ale ďalej počúva jej slová pričom ukázala na jeho rozkrok tak sa len pozasmial. Hovorila nakoniec o zajáčikoch čo mu došlo že tá bude naozaj jedna z tých mladších žien, ale určitý vek si furt nehodlal tipnúť. Keď sa mu potom podarilo dáť dole jej top tak si prezrel jej prekrásne prsia ktoré si schovala rukamy a nakoniec aj vlasamy. Keď mu prešla po hrudi a zaryla sa potom do chrbta sa len čisto usmial a poriadne ju chytil za zadok že ju trošku pozdvihol čím ju pekne nesie. Otočil sa na mieste a prechádza do svojej veľkej obývačky až ku dverám kde je hlavná spálňa s veľkou postelou. Počas toho čo ju niesol ju ďalej počúval, ale pred spálňou však zastal a pozrel na ňu. "Tak mladá a divočejšia než väčšina žien. Pokiaľ tebe nevadí mať niečo s dedom ktorý prestal stárnuť v dvadsiatich." Hneď jak dohovoril ju vzal do spálne a bez jakého váhania ju hodil chrbtom na posteľ a zavrel za sebou dvere do spálne na čo hned skočil na posteľ na Miu ktorú svojou hruďou zatlačil o postel a začal ju vášnivo bozkávať na jej hrudi, kde po chvílke sa presunul schválne na jej prsia ktoré k tomu ešte začal mačkať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 15:39 [#1277]
Pozrela naň prekvapene, ešte ju z tých mladších chalanov nevzalo tak ľahko na ruky, skôr ona si ich dotiahla do postele sama. Chytil sa ho okolo krku a nohami okolo pásu. Obzrela sa kam to s ňou šiel. Jeho pevne uchopenie na jej malom pevnom zadku len dávala znak že je silnejší než ona. Netopierik na jej chokery sa len prehupoval zo strany na stranu. Po páde na posteľ sa prehla v chrbte, keď mu padla do perín a vlasy mala všade. Zamračila sa na ňu "Ešte som s dôchodcom nemala sex" zavrčala naň, keď to bolo zvrátené ale zároveň sexy. On vedel čo mal robiť čo bolo pre ňu nové, keďže ona je ta čo robila s tými mladými chalanmi. "si v mojom veku." Povedala naň stým že si dala vlasy z tváre. "nerozbi si posteľ dedo" Prižmúrila oči pri tom a oplatila mu vášnivo bozk, ten jeho penis bol tvrdý ako skala, myslela si že upírom nestojí. Rukou mu prešla po chrbte a druhou do vlasov, keď si užíval jej prsia. Zaklonila hlavu a i napriek tomu začala stonať. Hrýzla si do pier svojimi špicákmi "Nezabudni na gumu ty... ah.." Urážala ho pri tom. Sám si o to koledoval keď jej to povedal. No vedela že nemala kabelku a v nej tu vec. Žeby vážne mala sex, ktorý jej ukáže kto je tu pánom ?