Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 12.10.2021 16:04 [#1484]
Uškrnula sa nad jeho otázkou o klamaní "Prečo ? nemôžem ti klamať?" Od nej prosím nebude počuť často až tak vychovaná nebola. Teda bola ale keď to spravil bez toho si hrýzla do pier. "Dvakrát nehovor, bude problém ísť jej na svadbu." Ukázala na pozvánku na stole. Nevedela ako zvládne byť cez deň medzi ľuďmi. Rozpustila si vlasy a otočila sa pred ním aby sa mu vnich ukázala. Boli viac vyzývavé než vhodné na spoločenské udalosti. Prešla pred neho "Keď hovorí o sebe ako o dedovi, tak ma to odráza ťa provokovať." Prešla mu prstom po hrudi. "To si zapamätám, lebo raz to budem potrebovať." Žmurkla naň a šla si pre topánky, ktoré si obula a na vrch šiat si dala koženú bundu. "Len ten zámok... vykradnú mi veci a to naozaj nechcem." V tom klopal akýsi pán, ktorému sa dvere otvorili. "Oh, vy ste ten ktorý ma opraviť tie dvere? Konečne a chvála Bohu, tak ja idem. Nech nemeškám." Vzala si kabelku, ktorú si dala cez rameno a prešla k Alexovi. Ktorému tísla bozk na pery a na to stiahla osušku, ktorú si vzala sebou a odišla. "Príjemnú zábavu chlapci. " Zákerne sa usmiala a jeho osušku vyhodila cez schodisko kým nevošla do výťahu, ktorý sa zavrel. Tak ona mohla na recepcii nahlásiť odchod a opravu dverí. Potom šla von, kde na ňu čakali dievčatá v limuzíne s budúcou nevestou. Nastúpila a bežný ženský výkrik radosti. Všetke sliepky sa stretli.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.10.2021 16:34 [#1485]
Na jej otázku sa čisto pozasmial. "Dám si ťa na reťaz." Keď hovorila o pozvánke tak sa naň pozrel a len podzvihol obočie, ale neriešil to, predsa len Mia mala dosť jeho pozornosti už teraz. Poriadne si ju prezrel že musel zapískať na náznak jak v nich vyzerá sexy že ani nevnímal kedy stihla pred neho prísť. "Vieš jak sa vraví, neškádli ježka bosou nohou po hlave." Mrkol na Miu a chcel jej dať náznak že časom jej provokácie bude to posledné čo bude chcieť robiť keďže Alex má tiež určitú úroveň ktorú Mia môže presiahnuť a potom to bude veľký bordel. Obzrel sa po Mii ktorá sa začala obúvať a len pozrel na dvere. "Vravím. Vybavím ti lepšie čiči." Musel ju aspoň trochu podpichnúť keďže vedel ako nemá ráda jak ju vkuse nazýva Verruca. No v ten moment prišiel opravár ktorý sa takmer spravil z pohľadu na Miu už mu len chýbal podbradník na ktorý by mu padali sliny. Keď Mia došla k Verrucovi tak sa len pousmial a bozk jej oplatil aby aspoň trochu vyprovokoval toho opravára samozrejme ale v ten moment mu Mia stiahla osušku, no nijak mu to nevadilo. Predsa len, nemal sa za čo hanbiť a opravár už od pohľadu sa cítil trápne. Po odchode Mii len pozrel na opravára ktorý chválil jak má Verruca peknú ženu. Lichotilo mu to len keby ten chudák vedel že to jeho žena neni. "Ak ten zámok stihneš opraviť do doby než z dola príde služobníctvo ktoré tento apartmán uprace, máš u mňa dve tisícky. To je myslím pre teba plat na niekoľko rokov, tak ma nesklam." Dopovedal opravárovi ktorý keď započul akú sumu dostane tak začal makať jak asi nikdy vo svojom živote. Alex vyšiel na chodbu a bolo mu furt jedno že ho niekto vidí, nehovoriac o niejakých pekných susedkách čo prišli z vonka a obzerajú sa po ňom. Vošiel do svojho apartmánu a zavrel za sebou dvere, no, skor s nimi búchol a vzal si svoj mobil a vytočil recepciu. "Dobrý večer Vám prajem, pri telefone Verruca. Prosím pošlite pár ľudí na apartmá číslo 69 ktorý patrí slečne Brooks, nech jej vyzdobia Halloweensky apartmá a jednú veľku kyticú ruží s lístkom na ktorom bude napísané ´Od Verruci´. A nech je to hotové čo najrýchlejšie. Ďakujem." Položil hovor bez toho aby sa recepčná vyjádrila a vedela že Verruca je schopný čohokoľvek tak začala vybavovať veci podla jeho vecí a mezitým si ešte zavolal niekam ohľadom pracovných miest ktoré by mohol navrhnúť Mii. Po chvíľlke zaklopal opravár na dvere a nahý mu otvoril. "J..Je to hotovo pán Verruca." Opravár sa zakoktal tým jak rýchlo ten zámok vymieňal a či to vôbec stihol. Alex prikývol a len popošiel ku komode kde mal peňaženku a vytiahol tri tisíce ktoré dal opravárovi ktorý začal Verrucovi ďakovať čo sa každý na chodbe divil a ešte viac sa začali diviť, keď z vyťahu vystúpilo tak šesť ľudí s výzdobami a hlavne kyticou s ktorou si to nakráčali do apartmá Mii kde všetko porobili jak mali a odíšli. Počas toho odišiel aj opravár a Alex zavrel dvere pričom si vzal krabičku cigariet, jednu vytiahol so zapalovačom a odišiel na balkón kde si ju zapálil.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 12.10.2021 23:06 [#1508]
Došla totálne vyčerpaná a hladná z tohto večierku nad ránom. Žurovali celú noc a ako upírka nemala potrebu sa vrátiť. Vyzula si topánky hneď ako vyšla na chodbu a kráčala smerom k svojmu apartmánu. No zastavila sa pri dverách Verruci, ktorý možno spal alebo si honil pero niekde. Odomkla dvere a vošla dnu. Kým nerozsvietila takmer dostala infark "Kurva čo to ma byť!! Takýto gýč..koho mám zabiť." Hneď ju prebralo a tak si všimla i kyticu ruží. Našla si lístok ktorý si hneď prečítala. " Verruca!" Naštvane hodila topánkami do skrine a do výzdobi na nej až sa zľakla toho kostlivca. Nepáčilo sa jej to ale toto bolo prehnané! V šatách a bosá dobehla k jeho dverám a búchala mu na ne, a bolo jej doslovne jedno či tam chrápal s niekym.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 01:02 [#1516]
Celú noc pozeral na telku, presnejšie na niejaké obchody a nemovitosti ktoré by mohol kúpiť a potom prenajímať z čoho by mal ďalšie peniaze ktoré by mu len pribúdali na účet. Sám má toľko peňazí a nemá ich do čoho investovať, preto aj chcel dotovať samotnú Miu aby tie peňiaze využil, no ale o tom môže snívať v upírskych snoch. Spravil si niekoľko krát drink a zašiel na cigaretu vonku na balkón kde bola zima a on nemal na sebe ani kus látky. Mal prekrásny výhľad na nočné mesto čo ho uspokojilo no niekde uprostred noci započul hlasný krik z pokoja Mii a vedel o čo ide tak išiel do izby ku skriňi kde si z nej vybral trenky ktoré si dal keby náhodou mu vlietla atomová bomba do apartmá tak nech aspoň není komplet nahý. Nakoniec započul buchot na svoje dvere a schválne ju nechal chvíľu búchať a šiel nakoniec pomaly ku svojím dverám ktoré odomkol a s úsmevom sa pozrel na Miu. "No ahooj zlato, aký bol večer ? Užila si si ho ?" S úsmevom ju bombarduje otázkami pričom čakal že mu pristane niejaká ta facka od Mii, pri najhoršiom dostane do vajec, ešte že bol oproti nej starší a mal rýchlejšie reflexy tudíž bol pripravený na čokoľvek no hlavne na tisíce nadávok ktoré mu pristánu to jeho milej mlado starej tváre. No a aby toho nebolo málo tak sa na provokáciu ešte oprel o zárubňu. "A inak čo tu tak kričíš ? Stalo sa snaď niečo miláčik ?" Provokatívne ju podpichuje keďže veľa susedov bolo na pochybách že čo má Mia s Verrucou tak aj ich podpíchol tymi slovami pretože vedel, jak počúvaju za dverami vďaka super sluchu v ktorom počul tlučanie ich ubochých ľudských sŕdc.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 01:56 [#1519]
Bola opitá unavená a hlavne nahnevaná. " Čo má znamenať v mojom apartmáne. Si si tam spravil párty ?! Hnaah " rukou si v tom momente chytila ústa. Akosi ju naplo a takmer ho ogrcala. Netušila čo pila ale bola riadne opitá. Odstrcila ho od dverí a bežala k nemu na toaletu. Kde tu tyčku vypustila. Po chvili sa dvohla a oplachovala v umývadle pery. " Nevolaj ma zlatko nie som tvoja žena a áno užilaa!" Na to znovu jej došlo zle a citila sa dosť pod psa. Čo jej to dali do drinku. " Aah... Mne je zlee.. natotalku. " Skontrolovala či mala naramok a sadla si na dlažbu k vani. " Boha som sa tak kurevsky zľakla že som myslela že tam mám na skrini mrtvolu...to nebolo vtipné !" Pomaly sa postavila a doň strčila do jeho muznej hrude. " A to nemôžem po takom úžasnom striptízu pokojne sa urobiť a ísť spať?" Jedbou rukou ho chytila okolo krku a druhou ho štuchla do nosa " rozopneš mi tie na pičinku šaty ? Ďakujem chrobáčik a neskub ma." Otocila sa k nemu chrbtom.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 02:12 [#1520]
Náramne sa bavil keĎ videl nasranú Miu že za to by chcel aj zaplatiť aby ju takto videl takmer furt. "Niee, iba prekvápko pre moju maličkú Miu." Musel ju Ďalej provokovať predsa len, nasraná Mia ktorá je ožratá jak doga ešte boh vie či ho neznásilní no bolo mu to fuk predsa, bola tak nasraná že vyzerala jak roztomilá malá mačička no v ten moment doň vrazila jak niejaký skurvený buldozer a rozbehla sa na záchod a medzitým zavrel dvere aby ju netrieskli po jej prdeli a išiel ku komode kde na Miu čaká a počúva ten jej krásny spev do záchodu. "Prepáč zlatko!" Nahlas sa zasmial jak keby pozeral niejaký stand-up comedy predstavenie. "Čo si to pila preboha ?" Pobavene sa spýtal a začala hovoriť o tom že mala kostlivca na skrini. "No joo, myslela si si že keď sa ma pokúsiš strapniť pred udržbárom tak ti to niejak nevrátim mačička ?" Vtipne ju podpichol hlavne s narážkou že je mačička. Vedel že ju to viac naserie ale o to mu práve šlo keďže Mia si naozaj zahrávala s ohňom. Nebezpečným ohňom. "No.. aby si sa aj dokázla naozaj spraviť a nehrala orgazmus počas toho ča sa robíš. Nemôžem povedať že by som ti s tým nepomohol ale to odmietneš." Keď ho chytila okolo krku už mal pocit že mu Mia skolabuje na zem no v tom mu štuchla do nosa a len sa pozasmial no zasmial sa jak ho Mia nazvala a ešte povedala ďakujem. "Jasné miláčik, hneď to bude. Chceš pomôcť aj do sprchy či vírivky ktorú tu mám ?" Nedokázal držať hubu s tými narážkami a hlavne podpichovaním, proste dosiahol to čo chcel a to bolo práve nasranú zúfalú Miu. Samozrejme Mii odopol jej šaty a dovolil si prejsť po jej chrbte ukazováčkom až po jej zadoček po ktorom prešiel.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 12:02 [#1522]
Po rozopnutí šiat sa otočila a natiahla ruku že mu vylepí. "Povedala so...som ti že ma nevolaj zlatko a nie som mačiška!" Strčila doň ale skôr on sa pohla ako by jeho postrčila a vyzliekala sa zo šiat, ktoré mu hodila na kreslo. "Som ti ho mala vyfajčiť pred ním.. Možno by mal fajn podívanú.." Ukázala naň prstom a mykala sebou do strán. "A teraz pôjdeš mi to tam upratať.. neznášam pavúky. " Založila ruky pod prsia v tom sexy prádlu v ktorom mu fajčila vtáka pred odchodom. Nehovoriac že ho chcela vyhodiť z jeho apartmánu.**"Nejdem do sprchy ani do víh.. neviem čo..." Otočila sa urazene a šla do jeho postele. "A neotravuuj ma.. tie ruže ti nepomôžu za ten bordel v izbe... aj ked su kras..ne.." Vyliezla štvornožky na jeho posteľ schytila vankúš, ktorý jej zavádzal ani nevedela prečo a hodila ho po ňom. Potom si uľahla. "neviem čo mi to dali ale som hrozne ožratá.. ale ten stripter mi dal číslo asi si ho objednam." Zasmiala sa a otočila na bok k ďalšiemu vankúšu si privoňala. "Pekne vonia.. " Zamrmlala doň a vytiahla spod vankúša čosi čo tam nemalo byť. "Ohh tie nie sú moje !" Potom si všimla že sú roztrhané a značku "Aboo.. prečo sú tu! si ich nevyhodil.." uškrnula sa a kto vie čo snimi robil.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 12:58 [#1524]
"Dobre chrustik, len nespadni, bola by škoda keby si ublížiš" Pozasmial sa nad ďalším podpichnutím Mii ktorá z toho pomaly bola fakt na prášky, ale keď ona provokuje jeho prečo by nemohol on ju? A ten jej chabý pokus ho strániť pred opravárom, ach dievča si myslela že ho strápni a akurát tak strapnila opravára. "Chudák bol strápneny tým že ma videl nahého. Sa nedokázal pozrieť mojím smerom a ešte mi povedal že závidí akú mám ženu." Povedal jej pravdu a dosť úprimne že by aj hluchý a slepý poznal že neklame, pretože s jeho vážnym pohľadom každý vedel že neklame v ten moment. Pozorne si Miu prezrel v sexy prádle že už dostával z nej aj erekciu. "Nemáš ráda pavúky? Vieš vôbec že aj keby sú jedovaté tak tebe ako upirke to nič nespraví?" Musel si z nej uťahovať pretože to bolo fakt k smiechu. Nakoniec išla do jeho postele a sleduje jej prekrásny zadok. "Ak nie rúže tak možno o niečom by som vedel." Pozasmial sa keď po ňom hodila vankúš no bolo mu to jedno keďže mal výhľad na Miu ktorá bola na štyroch a so zadkom našpúleným naňho. "Ty potrebuješ studenú sprchu a nie striptéra mojko. A možno masáž, ale to by si ma musela moc pekne o ňu poprosiť." S úsmevom povedal a vošiel do dverí svojej izby kde sa oprel o zarubňu sledujúc Miu pobavene jak sa rozplýva nad vôňou vankúša no potom našla pod druhým niečo, ale nijak ho to netrápilo. "Sú tvoje a predsa nevyhodím pamiatku na teba, nie?" Pobavene odpovedal a prehrabol si svoje vlasy. Išiel ku komkde kde vzal mobil, odomkol ho a zavolal na recepciu. "Tu Verruca, môžte popratať ten bordel u slečny Brooks? Som rád že súhlasíte, dovi." Ani nenechal na recepcii nikoho odpovedať pretože nsco sa s nimi jebať. Na recepcii poslali ďalšiu gardu ktorá popratá Mii apartmán a medzitým Verruca vošiel do izby kde leží Mia. "No čo princeznička? Unavená? Nechcela by si spoločnosť v tej veľkej posteli?" S úškrnom na tvary sa jej pýta pricom v hlave sa smeje jak je Mia na sračky.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 17:34 [#1535]
Zamrnčala do vankúša naštvane ako ju volal. "Neprivlastňuj si ma! Nie som chrustik! " Pozrela naň z postele. "Ty máš ženu? a to si mi kurva nemohol povedať skôr? Ja ti bokovku robiť nebudem! nebudem.. " Prehrabla si vlasy, ktoré mala všade. Pri vysvetľovaní o pavúkoch sa naň dívala či by mu jedného nedala do treniek a potom sa uvidí. "M - masáž? tu si zaplatím.. Len. nemam tu prachy sú v izbe." Zaľahla a nohavičky si zapásovala do podväzkoch "zabavuje sa, nič niš! ti tu nenechám." Nahužvala si perinu pod seba a na bok sa otočila akoby niekoho objímala. " upratať si mal ty, nie oni.. šupp..tu gičovosť z mojej izby pveeš.." Poškrabala si nos a prikývla na jeho otázku o spoločnosti v posteli. "Miauška by sa chcela mazliť.." Zamrmlala a pozrela naň "ČO tam kurva stojíš! potrebuješ pozvánku ?!" Nadvihla perinu a čakala naň drzo v posteli .
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 17:47 [#1536]
Vedel že Miu to naserie keď ju bude nazývať tými sladkýme rečičkami a o to mu vkuse šlo že mal z toho zábavu pomaly na celý večer, čo večer. Rovno deň. "Jasné, som si ťa vzial za manželku, nevieš o tom ?" Zasmial sa nad tým pretože aj ona si z toho celkovo robila srandu. "Ani nevieš ako chudák bol smutný keď si mi stiahla osušku. Si myslel že máme já a ty nedoriešenu manželskú hádku v posteli." Znova sa nad tým pobavil a pozorne Miu sleduje. "Ale táto masáž by bola zadarmo." Podotkol jej argument že si masáž račej zaplatí až len čakal kedy povie že nemá peniaze. No potom mu zobrala jeho "vyhranú" trofe, teda jej nohavičky nad čím len zakrútil hlavou. "Ešte moju poctivo vybojovanú trofej mi kradne.. pche." Uražene ofrkol na Miu, no úsmev mu furt je vidno na tváry tým jak Mia vyzerá dosti vtipne. "Snaď sa nebudem namáhať upratovaním keď mám v posteli takúto sexicu o ktorú sa musím starať viac ? Hm ?" Vtipne podotkol jej unavujúce skoro fňukanie o Halloweenskej výzdobe, no keď začul že sa chce mazliť tak vliezol do postele priamo k nej ešte pred tým než skríkla, no skríknutie sa mu nepáčilo tak jej aj cez perinu jednu silnejšiu plácol po jej prdeli. "Zvýšiš na mňa ešte raz svoj roztomilý hlások tak si ma neželaj, jasné ?" S úškrnom jej odpovedal na jej krik ktorý neocenil a bral to takmer jak urážku v jeho apartmáne. Pomaly vliezol pod perinu a natiskol si Miu o svojú mužnú hruď.

Dobro-zlí Vampýrek