Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 17:58 [#1537]
V tomto stave bola naozaj vtipná a nevnímala čo hovorila. "Ja som tvoja manželka?" Obzrela sa po izbe a potom pozrela na svoje ruky. "Ja som stratila prstene?! ah.." Zafňukala nad tým, keď žiadne nemala ale v myšlienke že sa zastavila nad tým čo robí. "Ojebávaš! nepamätám si našu svadbu! nemáš obručku nepatrím ti !" Bola dosť hlučná, až veľmi si dovoľovala. "Sexicu ? ah " Položila ruku na hrudník s úsmevom "ja viem že so sexy nemusíš mi to pripomínať!" Zamrmlala znovu, pri jeho priblížení čakala kým si k nej nevliezol a ona prisunula. Nohu si dala cez jeho nohu a hlavu oprela o jeho rameno. Sebou potom mykla až sa zľakla keď ju udrel po zadku. chytila si ho a našpúlila spodnú peru. "Au.. jasne.." Pozerala naň a prstom ho začala štuchať do líca. Chytila mu pery a spravila mu z nich rybičku. "Chceš tie čo mam teraz ? " stále doň štuchala a na to sa nadvihla a stiahla si svoje bordové čipkované nohavičky a vsunula mu ich pod vankúš. " A nebi ma lebo dostaneš facku manžel" Ukázala varovný prst a znovu sa naň uložila túliac. To že bola v podväzkoch aj nad kolienkach či jej čipkovaná vrchná časť a bez nohavičiek tak ju to netrápilo. Natiahla sa pre perinu a prikryla oboch. No bola ako mačka, ktorú stále niečo na ňom zaujalo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 18:10 [#1539]
Nad jej reakciou sa začal nehorázne nahlas smiať, bolo to na ňom vidno že ten smiech drží z posledných síl v sebe. Keby mohol cítiť krče tak ich má v celom tele že by nedokázal ani oko zažmúriť. Potom hovorila o svadbe a to už nevydržal a začal sa smiať no udržal sa. "Kamarátka ti ho ukradla drahá." Vtipne dodal no vedel že jej musel zalichôtiť a podarilo sa mu to. "Keby niesi tak sa ti možno nevenujem toľko jak sa ti venujem kráska." Poznamenal na jej takmer agresívnu reakciu o tom že je sexy. Na jej našpúlenú spodnú peru ju zubamy trochu chytil a popotiahol za jej peru ktorú zľahka oblízol. Keď prešla téma na zas na jej nohavičky tak sa len usmial a prikývol a inú reakciu jej schválne nedal, aby si nemyslela zas niečo svoje. "Neboj ženuška, budeš dostávať po zadku vždy zaslúžene, napríklad to, jak tu na mňa zvyšuješ hlas. To sa nesmie. Rozumíno ?" Zdôraznil dosť "rozumíno" pretože to myslel dosť vážne, no keď sa k nemu pritulila tak mal divný mrazivý pocit v chrbte o ktorom nevedel o čo ide. No Miu si k sebe pritisol a prudko vydýchol a začal ju hladiť ľavou rukou po jej chrbte s tým, že jej dal ešte pusu do vlasov. "Vybavil som dnes pár telefonátov a mám pre teba potom pár zaujímavých ponúk na prácu. Presne jak som ti sľúbil." Tichšie šeptol Mii do jej úška ktoré bolo schované pod jej vlasami ktoré pomaly slúžili jak niejaká ta perina. Cez steny a dvere bolo počuť ako došla upratovacia četa k Mii do apartmá a začali pratať tie výzdoby.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 18:27 [#1542]
Videla že sa smial z nej a ona nechápala prečo bola tak mimo z alkoholu a udrela ho po hrudi a zamračila sa "kurva jedna, kerá to bola? a nesmej sa ! ha! " Znovu zvyšovala naň ho hlas a bavilo ju robiť mu zle v tomto zmysle. "mala by som byť škaredá? tss" Nadvihla obočie a nechtami mu zaryla do hrude pri tej skusnutej pery. Po odtiahnutí krútila hlavou že nerozumela a hrýzla ho do ucha a jemne žužlala lalôčik. Potom sa odtiahla a roztomilo zamrmlala "Nie je už manželka povolanie?" Zamrmlala a prehrabla mu vlasy, kym neskĺzla na jeho tvár a otočila mu ju za sánku a začala mu dávať bozky. Potom sa odtiahla a otočila tvár k dverám, keď počula buchot a rozhovor ľudí pozrela na Verrucu. Uškrnula sa, Pomalí sa nadvíhal a posadila naň rozkročmo cez jeho panvu a začala kričať tak hlasno že určite ju zamestnanci počuli. Kričala hlavne ako ju bije a vzdychy do toho ako z drastického porna. Potom bolo počuť klopanie na dvere či je všetko poriadku a otázka padla na pána Verruca.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 18:56 [#1545]
Pobavil sa znova na Mii jak hovorila o svojej kamarátke a bolo mu jasné, že ta je fakt mimo no nevadilo mu to. Ale keď zvyšovala hlas tak ju jemne potiahol za jej dlhé vlasy aby sa skludnila. "Nie, ty dokážeš byť každým dňom čo ráz krajšia chrústik." Musel ju schladiť aspoň tou narážkou aj keď jej zarytie nechtami skoro necítil no pozrel sa že čo skúša a pousmial sa nad tým jak keby sa mu to pačilo. Očividne bod pre Miu. "Chcela by si mať také povolanie ?" Šeptal počas toho čo mu žužlala lalôčik na čo sa aj dosť uvolnil. Nechal Miu sa odreagovať bozkami a on na oplátku jej začal mačkať jej perfektný zadok do doby než začal buchot a ona si naň sadla rozkročmo. Keď začala kričať a on chvíľu pozeral na ňu že o čo jej ide do doby než začal niekto búchať na dvere. To už ju schmatol dosť silne pod krkom a pritisol si ju k sebe a začal ju bozkávať, no počas toho sa napriahol rukou a dal jej poriadnu plácanicu po zadku, že už len z toho jedného úderu po zadku jej bude jedna polka zadku svietiť jak vianočný stromček. Bolo mu teraz jedno že či ju to bolí a vadí, teraz to Mia prehnala že sa s ňou točil aby bol nad ňou a tiskol si ju o postel, ktorá z toho tlačenia začala až praskať. Nakoniec pravou rukou siahol vedla postele pod ktorou sú niečo ako šuplíky a jeden z nich odsunul a vytiahol dvaa kusy pevného lana. Pustil Mii krk počas bozkávania z ktorého jej nedovolil sa odtrhnúť a pevne jej chytil ruky ktoré jej rýchlo priviazal k horným rohom postele. Využil predsa to že Mia je komplet na mol a ešte jej nepozornosti s pomalšími reflexami. "Otvor si ešte raz tu tvoju hubu a ver mi že to olutuješ." Prísnym pohľadom jej to povedal priamo do očí a premýšlal či ju umlčí jej nohavičkami ale sral to pes. Vzal z jej podvezkou tie jej staré roztrhané nohavičky a silou jej otvoril pusu do ktorej jej tie nohavičky natlačil aby aspoň teraz bola ticho a čakal že ich aj tak nakoniec dajak vypluje. Upirsky dobehol ku dverám a otvoril nasrane dvere. "Čo je do piči ?! Nemáte kurva vedľa prácu ktorú som žiadal aby ste spravili ?! Mali ste slečne Brooks popratať izbu a nie sa tu obšmietať pred mojími dverami jak úchylovia čo počúvaju sexuálne hrátky druhých! Niektorý majú všelijaké úchylky v posteli. Naše sú predsa len drsné a násilnejšie, ale aspoň sa obaja navzájom uspokojíme tak vypadnite makať pokiaľ nechcete prísť o svoju skurvenu prácu. ROZUMIETE ?! Vrieskal na ubochých chlapov že jeden by prísahal aj na to, že jeden z ních by sa takmer strachom doštal. Mali pred Verrucou rešpekt a už teraz videli že je nasratý tak sa začali ospravedlňovať všelijak to šlo a že sa to nestane. Verrucou krik bolo počuť až na recepciu kde bolo pár nových ľudí čo sa chcelo ubytovať a mali otázky na ktoré odpoveď nedostali. Veľa ľudí z apartmánov na poschodí otvorili dvere čo sa deje, no keď videli ako Verruca kričí na pár ľudí pred jeho dvermi tak račej zaliezli aby nemali jebadlo aj oni samotný.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 19:27 [#1549]
Pokračovala v tom a zjavne to prehnala. Nadýchla sa a chytila jeho ruku na krku a zamračila sa nespokojným pohľadom. Odťahovala mu ruku "čo robíšš.." Po plesknutí si zahryzla do pier "AAuhh!" Až jej to vyrazilo dych. Vydýchla mu tak bolestivo do pier a takúto bolesť cítila akoby do nej narazilo čosi. Dosť to štípalo až by povedalo že jej vyšla slza. Ale len reakcia na bolesť. Aj keď bola upírka cítila to dosť jasne. Vydýchla mu do pier a sledovala čo robí po to čo je pod ním rukami tlačila naň, aby sa dvihol z nej. "Manžel by nemal biť po riti!" Pozrela prekvapene keď mala ruky nad hlavou a zviazané.Trhla nimi a nohavičky v ústach sa už zamračila anohami kopala. "Uhm! um.." Potichu ho sledovala kam šiel a ako kričal až sama privrela oči a pozrela do boku. Chcela vypľuť nohavičky, ale cez tie špicáky sa jej do zubov nastokli. Pozerala naň potichu pri dverách a trhla rukami. Napínala svoje telo. Zamyšlala sa nad tým či mal posteľ z titanu že to nešlo ruky uvoľniť. Ešte spútana nebola a už vôbec nemala v ústach nohavičky. Zafunela naň naštvane.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 19:50 [#1552]
Bolo mu jedno čo Mia vraví a že ho odtláča, proste jej ukazoval kdo tu je pánom. Keby je zviera tak by jej skríkol do tváre že Alfa tu je on, ale v tomto to asi tak nefungovalo aj keď on ako upír sa už môže brať medzi alfa predátorov. "Ak si to žena zaslúži za jej zle chovanie TAK DOSTANE!" Skríkol na jej argument ktorý ho ešte viac nasral. A bolo mu jedno o čo sa Mia snaží, proste si to zaslúžila a bolo na nej aby to pochopila že už naráža do hraníc kedy Verruca stráca svoju chladnú hlavu. Po tom čo skríkol na tych hazjlov čo mu buchali na dvere, tak s dverami trieskol až sa z toho otriasol celý apartmán a stena okolo dverí začala praskať. Dvere zamkol a nasrane ide do izby kde leží Mia ktorá sa snaží z toho všetkého dostať. Mal pohľad jak keby Miu mal reálne zabiť, no to by si on nedovolil. Skočil na postel nad Miu a hlavou sa zohol pred jej oči. "Spokojná ? HM ?" Trochu jej vybúchol slovami do tváre a z pusy jej vytiahol tie roztrhnuté nohavičky a dal ich vedľa s tým že Mii dal vlasy z krku preč, no nič nespravil. "Potrestám ťa, o to sa neboj." Povedal jej docela chladne do tváre.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 20:40 [#1558]
Nadýchla sa nosom a počula čo zakričal. Pozrela do stropu a nemohla sebou pohnúť. Len čo došiel prižmúrila oči pri jeho blízkosti a stiahla sa "Umm eemm" Krútila hlavou a stiahla sa pri ňom, dostala strach. Ale nie taký žeby zutekala a ani nemala ako. Pozerala mu do oči a nohou sa obtrela o jeho stehno. "Chceš ma uhryznúť ? to by som neradila mam v sebe niekoľko promile. A nebuď zlý na svoju manželku."**Prikrčila ruky k tvári aspoň lakte a odvrátila tvár, snáď ju nechcel znovu udrieť. "Potrestáš? začo?" Nevinne sa zatvárila a hrýzla si do pier. "nechce ma veľký muž pustiť?"
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 20:48 [#1559]
Pozeral a všimol si že Mia má, strach ? Nešlo mu to do hlavy keďže teraz sa ho bála po prvý krát, no možno to bol rešpekt. Nevedel a neriešil to nijak extra. Keď hovorila o hryznutí tak na to nijak extra nereagoval do doby, keď o sebe nehovorila ako manželke. "Ver mi, ak by som chcel tak zajtra by si prišla na kolenách za mnou a prosila ma jak malá kurva o milosť. Máš to jediné šťastie že si sa dostala hlboko jak žiadná iná a že to nespravím. Zatiaľ." Nasrane jej odpovedá na jej poznámku no udrieť ju naozaj nechcel. Ruky držal vedla jej tela a pozeral jej furt do očí aj keď mala otočenu hlavu na stranu. "Začo ? Ty máš ešte tu drzosť sa pýtať ?" Chytil jej podprsenku a silne s ňou trhol až ju roztrhol a hodil ju ku dverám čím sa dostala až do kuchyne. Chytil jej bradavku za ktorú ju zo začiatku začal tahať tak, aby jej to bolo príjemne no na koniec silnejšie potiahol aby ju to bolelo a ruku dal zas vedla nej. "Chceš byť drzá ? Hm ? A nie, nepustím ťa za to tvoje sprosté chovanie a pokiaľ MILO nepoprosíš." Zdôraznil slovíčko "milo" čo najviac aby ju ponížil prosením, no nečakal že to Mia spraví tak už si len pripravoval v hlave, jak moc ju chce ešte len potrestať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 21:40 [#1563]
Otočila tvár k nemu s opitým lesklým pohľadom "Ty ľudia ti nič nespravili." Akosi sa utíšila a znovu uhla pohľadom pri tom že by prosila aby ju vzal späť. Zomkla pery k sebe "Ja nikdy neprosím, Nikdy! Ma vyhodíš ? to bolo krátke manželstvo." Mrmlala opito a znovu otočila tvár a pohľad na svoju drahú čipkovanú podprsenku, ktorú roztrhal "Nie! moje drahé prádlo." Trhla sebou "Vieš koľko ma to stálo ! to je od Viktoria Secret.." Pozela ako letela po izbe. Sňou to trhlo už len z dôvodu že boli tam viac ramienok. "nemáš rád sproste slová?" Rukami sa chcela zakryť ale nešlo to. Len sa prehla v chrbte "hh ah! au.. to boli.." Zamračila sa naň ale sebou mykla pri pohybe jeho ruky. "Za slobodu mam prosiť?" chodidlom mu zatlačila na jeho bok, mala na sebe čipkované nadkolienky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 21:50 [#1566]
Len podzdvihol pravé obočie že mu ľudia nič nespravili o čom by on dokázal viesť naozaj dlhú debatu až zakmer hádku. No zase začala uhýbať pohľadom že aj to ho začalo vytáčať. "Že já ťa umlčím." Pobavene odpovedal a užíval si to, ako začala kričať kvôli podprsenke no len sa uškrnul a len počúval jej nadávky. "Kúpim ti nové ak budeš dobrá." Odsekol jej nadávky s tým že čo to bolo za značku a že to bolo drahé, zrovna o tom sa on hádať nepotreboval. Jej kričanie a že to bolí mu bolo jedno, v tomto prípade sa aj trochu v jej bolesti vyžíval no nedával to nijak extra na javo. "Chceš si tu slobodu získať snaď.. inak drahá ?" Dovolil si podpichnúť Miu a chytil ju za jej nohu ktorú oprela o jeho bok a prešiel jej od lýtka po stehno ktoré začal príjemne mačkať že sa nebal pustit do bozkávania Mii krku. Držal sa fakt na úzde, no nakoniec jej krk bozkával viac a viac až sa aj k nemu trochu prisál a začal jej tam nechávať pekné a výrazné cucfleky a aby ešte viac Miu vytočil, tak pravou rukou prešiel po jej ruke a späť k jej telu. Ruku dal pomaly pod ňu a začal si ju nazdvyhovať smerom k sebe aby bola pekne prehnutá v chrbte.

Dobro-zlí Vampýrek