Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 13.10.2021 22:32 [#1570]
Počúva ho s tým že sebou neustále myká a hlavne rukami. "prečo ma chceš umlčať. Už neznesieš môj hlas?" Uškrnula sa a cítila jeho dotyky. Pri jeho blízkosti nohami obmotala jeho pás. "Moc dobrá musím byť?" Pozerala naň a jazykom si prešla po spodnej pere a sledovala ho čo chce robiť. Prehla sa v chrbte za to ako ju chytil a zaklonila hlavu. "Manžel by ma neznačkoval ne.No ták! znovu budú otázky na tie modriny." Nadýchla sa a viac nohy stiahla na jeho bokoch. "Prosím nie! Kurva to nie je vtipné aj keď príjemne neznačkuuj!" Mykala sebou a fňukala ako malé opité dievčatko.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.10.2021 22:44 [#1572]
Pobavene sledoval jej reakciu. "Nie, len kecáš hovadiny zlato." Mrkol na Miu a sledoval jak si užíva jeho dotyky ktoré schválne robil pomalšie aby nič nenáhlil a bolo jej to čo najpríjemnejšie. "Najlepšia jak len dokážeš." Stručne odpovedal na jej otázku a ďalej pokračoval do doby než začala fňukať jak niejaké malé decko. Chvíľu to predsa len strpel, ale potom ho to už sralo že ju vášnivo pobozkal a ruku ktorú mal na jej chrbte vystrelila hore do jej vlasov a začal ju príjemne škrabkať vo vlasoch. Po chvíľke sa však odtiahol od jej sladkých pier a dal jej pusu na bradu. "Alebo to chceš vziať dohodou ?" Pobavene sa spýtal a než stihla Mia odpovedať ju začal bozkávať na jej hrudi a neváhal prejsť aj na jej prsia, ale bradavky vynechaval. Potom ale vyšiel späť k jej krku ktorý jej oblízol no začala ho znepokojovať jeho erekcia ktorou tiskol nevedomky aj o Mii stehno.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.10.2021 00:31 [#1581]
Uvoľní nohy po tom čo cíti jeho erekciu, opatrne chodidlom nasmeruje na jeho rozkrok a masíruje mu ho. Hrýzla si do pier a zakláňala sa v chrbte a nehovoriac o hlave. Vydýchla vzrušene a takéto hranie sa jej páčilo. Potiahla zviazané ruky k sebe. Oplácala mu vášnivo bozky. "Aka dohoda?" Povie po bozkoch, ktoré boli príjemne "ahrrrmm" Skúsla si do pier pri obliznutí jej krku. "zasa ma ošukáš?" Bola zvedavá či tak tvrdo ako čakala alebo sa v tom niečo zmení. "Svadobná noc bola taká sexy?" Napínala svoje polonahé telo pod tým jeho.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.10.2021 00:44 [#1582]
Bol prekvapený že Mia ho začala dráždiť chodilom po jeho erekcii na čo spokojene vydýchol na jej krk do ktorého sa len jemne zakúsol bez tesákov. No pokračoval v bozkávaní jak keby to bolo to jediné čo chcel na Mii robiť, no pozrel sa očkom na ňu keď sa spýtala. "Nepotrestám ťa dneska pokiaľ ma dokážeš presvedčiť." Viac jej nemienil povedať ako to myslel, nechal ju v jej fantázii takže jak zareaguje je už na nej. Vedel že jej to je príjemné a nemienil s tým vôbec prestať až sa zasmial nad jej ďalšou otázkou. "Nemôžem povedať že ma to neláka, ale ty to stejnak nechceš." Rýpol do Mii čím ju vlastne trestal, no jej ďalšiu otázku ignoroval a ľavou rukou ktoru jej mačkal stehno prešiel k jej rozkroku kde jej začal pomaly krúžiť s prostredníčkom medzi pyskami.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.10.2021 13:59 [#1595]
Vydýchla hlasno vzrušením. Trhla zviazanými rukami o posteľ a stiahla nohu z jeho erekcie. Poddávala sa mu celý telom, cítila kam šiel s rukou.Tak len nohy dal od seba ale keď povedal že to nechce, zamračila sa "Robíš si kurva srandu?! Ja ti ho vyfajčím a ty ahh" Cítila prst na onom mieste. "Kurva chlape už mi ho tam strč! Si tak sexy už v tom obchoďáku by som ti dala!" Napla a prehla svoj hrudník. V opitosti mu vravela celkovú pravdu. "Pokojne by som si to aj pred tou štetkou rozdala, nech len žiarli" Panvou sa pohla proti jeho prstom a vlhká bola dosť "som tvoja štetka! tak mi to kurva urob !" hrýzla si do pier a keby bola suka pred psom tak mu nastrčí rovnako riť " ah!Verruca! " Zavrčala keďže vedela že ju provokuje a opitosť by si sama naň vysadla ako na divokého žrebca.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.10.2021 14:14 [#1598]
Vedel jak na Miu, mal ju skoro prečítanú jak niejakú knížku a ta jej nadržanosť. Užíval si to aj keď vedel že má problém sa dostať z lana tak možno v hĺbke duše čakal že keď ju extrémne vydráždi tak sa uvolní a doslova ho znásilní. Predsa len chcel vedieť čo v sebe Mia naozaj má. Keď sa začala rozčuľovať sa len šibalsky usmial no neodpovedal jej na to nič, ale keď pokračovala bol prekvapený pretože cítil jak vraví pravdu. Teraz má o nej lepší prehľad ale provokácia ho neprešla. Dráždil ju viac a prstom rychlejšie krúži medzi jej pyskami s tým že zmýšla či ju pustí, no nebola až tak pohľadom zdivočená tak prstom zrychluje a druhou rukou si začal sťahovať trenky dole až ich zahodil preč. Nakoniec zbadal jak Mia je naozaj nenažraná tak sa uškrnul a nahol sa k jej ušku. "Ukáž mi čo je v tebe zlato." Šeptol do jej úška a volnou rukou Miu rozviazal, ale než sa po ňom vrhla tak rýchlo do nej zasunul.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.10.2021 22:57 [#1635]
Thrhala rukami a nohami pri dráždení krčila. Svoje telo pod ním prehýbala. Ale ona nechcela provokáciu a hrátky, potrebovala cítiť chlapa v sebe jeho. Hlavne pekne hlboko. Vydýchla až zavrčala naň upírsky. Po uvoľnení rukov ho chcela chytiť za krk, namiesto toho ucítila jeho tvrdý penis v sebe a vyrazil z nej dych "AHR!" Zaryla mu do ramien nechty a prehla sa, bol hlboko čo je euforia a zážitok pre ňu. Rukou mu vošla do vlasov a pretočila ho pod seba a naďalej s penisom v sebe. Stiahla svalstvo a začala panvou na ňom hýbať ako nadržaný králik. Chytila ho pod krku a zohla k jeho perám. Vášňou ho bozkávala a panvou neprestávala pohybovať.No odtiahla sa od pier a rukou chytila, predsa bola opitá ešte a trochu z toho jej otáčania bolo zle. Prešlo to nanešťastie a neogrcá ho. Len sa chytila jeho rúk a preplietla si snimi prsty aby mohla na ňom dosadať a dvíhať. "ah kurva! toto mi chýbalo dva dni!" zas bola hlučná. Zaklonila hlavu aby jej vlasy padali dozadu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.10.2021 23:13 [#1636]
Užíval si tu bezbrannú Miu ktorá každým svojím pohybom ho prosila nech ho do nej vrazí a nemilosrdne z nej vymrdá mozok. Jej prehýbanie bolo na pohľad prekrásne že neodolal a pobozkal ju na jej sexy brúšku. Na jej zavrčanie zavrčal tiež s tým, že sa na to pozasmial pretože mu to príšlo vtipné s tým, jak je Mia vlastne opitá. Keď sa Mia zaryla nechtami do jeho chrbta tak zafunel, ale neriešil to keĎže to takmer necítil a ešte začal Miu bozkávať na jej prekrásnom krčku. Už len ten pocit keď bol v nej až po koreň bola krása a príjemné že za tento pocit keby mal, tak Mii aj možno zaplatí. Nakoniec sa Mia ujmula menšieho vedenia a pretočili sa kde ona bola hore a musel uznať, že pohľad na Miu ktorá na ňom sedela bol priam sexy. Keď ucítil jak sa stiahla a začala mu po penise jazdit tak mierne zaklonil hlavu s výdychmy. Viditelne si to užíval no všimol si jak Miu naťahuje až sa začal mračiť a bol pripravený sa uhnúť a bolo mu fuk že by Miu zhodil tým z postele, proste nechcel aby mu pozvracala jeho veľmi drahú a luxusnú posteľ. Našťastie sa udržala ale furt na to dáva pozor. Keď si s ním preplietla prsty tak pevne jej ruky stisol. "Tak sa ukaž! Ukaž mi tvoju divokosť či to neboli len samé klamstvá! Zober si ten penis celý keď ti tak chýbal! " Hlučne na ňu vravel a hecoval ju do toho aby sa uvolnila a ukázala mu jak divoká dokáže naozaj byť a hlavne či je tak dobrá jak o sebe Mia tvrdila.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 00:27 [#1639]
Mala pocit že to čo robila a držala sa jeho rúk nestačilo. Zadychane pozerá v tej slasti do stropu. Pusti jeho ruky a zaryla mu nimi po celej dĺžke jeho svalov. Panvou vlní na ňom až tak že sa postel odsunula a prisunula. Jednou rukou si chytila prsník a druhou sa začala nad ním dráždiť, neprestávala vzdychať ale nebola tak hlasná ako predtým, bolo tým že bola nad ním a sama si určila ako hlboko bude. Mala na sebe studený pot, ktorý pri tejto činnosti vždy mala. Pohľad naňho pod ňou sa jej páčilo. "Páči sa ti ako ťa Miuška osedlala žrebček ano? páči sa ti to?" Chytila ho za sánku jednou rukou a druhou vošla za seba a chytila mu semenníky ktoré mu silno stlačila a tak zrýchlila pohyb svojej panvy "ah! ano! ano mrdkaj ma žrebček ano" Za triezva by to nepovedala ale teraz to chcela hlavne sa urobiť. Stiahla sa čo najviac a v upirskej sile mu ho mohla rozpučiť ale nešlo to bol tvrdý ako skala.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 00:50 [#1643]
Videl rád vyprovokovanú Miu ktorá si teraz hlavne myslela že je niekto keď je nad ním. S prdelou na jeho penise šla poriadne že keby začne ešte twerkovať tak by bol v upírskom nebi. Keď ho poškrábala po dĺžke svalou tak na ňu zasyčal s tým, že na ňu vyceril aj svoje ťesáky no nechal ju pokračovať až hýbala s postelou a on vzdychal viac a hlasnejšie. Bola škoda že si ho Mia nevzala celého do seba, no musel jej nechať volnosť aby to bolo aspoň tento krát jak chce ona, ale čakal predsa len divokejšie niečo od Mii, možno ju chcel len viac vyprovokovať. Keď naňho začala naňho vravieť niejaké slová tak sa len pozasmial. "Páči! Ale kurva poriadne sa do toho zapri ak na to kurva máš! " Rýpol schválne do Mii pretože chcel z nej maximum a bolo mu fuk žeby rozjebali takto postel. Možno predsa len chcel aby ta posteľ viac búchala do steny aby toho suseda vedľa s jeho milovanou viac vyprovokoval. Keď mu zmáčkla semeníky tak len prúdko vydýchol, no len sa usmial štýlom "konečne si sa vschopila a ukážeš mi niečo" no nevedel či jeho úsmev pochopila tak ako bol naozaj myslený. Potom začala kríčať že je žrebček čož nebral ani ako úrážku, no musel znova do nej podrypnúť. "Ohh kurvaa! Poriadne ty dračica inak sa vedenia uchopím ja! " Pohrozil jej podpichnutím, že sa toho ujme on ak mu neukáže takzvane pravú tvár. Keď ucítil ako sa Mia stiahla bol prekvapený jak jeho penis v nej vyložene drtí a to sa mu reálne páčilo že toto vybrala ako jedno z čísiel. Teraz mal ešte väčäšiu chuť ju vymrdať keď ucítil jak úzka Mia dokáže byť. Chcel ju celú.

Dobro-zlí Vampýrek