Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 01:02 [#1644]
Zastavila sa nad tým čo povedal a dosadla až po koreň. Zaklonila hlavu a robila čo vedela a tverkovt to bolo taktiež. Zamračila sa a hrýzla si do prstu " to ne, nemôžeš nie teraz tu rozkazujem ja !" Začala na ňom opäť dosad ale až po koren a jej vzdychy sa prehlbi do hlasnejší a opäť posteľ sa začala pod nimi hýbať. Vzdychala ako malá ryšavá štetka ktorá si uživala veľký penis v sebe. "uhh!" prsiami sa zohla k jeho hrudníku a jazýkom prešla po jeho perách "chceš sa ma zmocniť?" Znovu ju napínalo a musela sa narovnať, len vedela že ak to urobí znovu pogrcá sa a ešte k tomu urobí. "Asi si odsadne koníček. nerobí mi to dobre.." Zavrčala naň a nadvihla sa. Rukou uchopila jeho mokrý penis z nej a honila mu ho pred sebou "je vlhký so mňa ah umm. A ak by som ťa takto nechala?" Hrýzla si nevinne do pier a uškrnula sa zákerne
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 01:17 [#1646]
Jeho úsmev bol k nezaplateniu keď Mia začala dosadať až po koreň pretože to aj chcel aby si užila celú dlžku a hrúbku jeho penisu. Sám začal na to dosť vzdychať pretože jej úzkosť ktorú mu ukázala bola dosť aj naňho že udržať sa je výzva ktorú s hrdosťou prijal. Keď začala kričať že tu rozkazuje ona tak sa len pozasmial. "Tak mi to ukaž zlato! Ukaž sa mi !" odpovedal jej na jej rozkazovanie a keď dosadá znova po koreň tak sa prehol trochu v chrbte, no keď sa narovnal začal tlačiť svoj penis oproti nej čím chcel aby bol v nej čo najhlbšie mohol. Keď začala byť Mia divoká jak takmer odtrhnutá z reťazí tak reálne bol myšlienkami mimo a ešte Miu chytil za jej boky ktoré stisol. "Uhmh! To je ono!" Slasťou zakričal no to sa Mia k nemu zohla a prešla mu k perám. "Chcem ťa mať len pre seba a zmocniť sa ťa." Povedal jej to priamo do očí, jak keby sa rozprával s jej samotnou dušou a ešte takým pohladom ktorý sa jej mohol aj páčiť. Ale keď ju naťahovalo tak sa zamračil pretože zoňho zosadla dole a on bol už takmer v tom najlepšiom. Nakoniec mu ho začala honiť tak zaklonil spokojene hlavu, no to čo povedala ho donutilo zas pozrieť do jej očí. "Sprav to, čo máš inak si klamárka a niesi tak divoká jak hovoríš o sebe. A ver mi že vedenia sa zmocnim ja a vyšukám ti ten tvoj mozoček z hlavy aj keby si sa mala spraviť desať krát." Hovoril na ňu s dosť vážným hlasom a pohladom, no potreboval to aspoň trochu uhrať na jej vlastné ego či to vôbec dá a bude pokračovať. Ak nie, tak vie že nad ňou vyhral a môže sa jej zmocniť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 01:28 [#1649]
V ruke ho držala tak aby nestratil tu hrabicu slasti. Zamračíla sa nad jeho provokáciou a nenecha sa ním vydierať ale keď boli tvárou tvár. Páčilo sa jej jehi pohľad. Mal ho tak sexy a to sa jej páčilo. Otočila sa k nemu chrbtom a presadla si naň opäť ako na koňa. Vsunula si ho až po koren a stiahla sa "ah!" Zaznel vzdych a začala opäť sa na ňom pohupovať. Chytila ho za stehna a dvihala zadok do prirazov. Otocila sa do boku tvárou k nemu či si to užíval. Len pri tom sa nemohla dráždiť ale bol tak hlboko a kto vie či sa urobí ale stiahnuť sa vedela dosť. Sleduje jeho stehná ktoré má svalnaté. " Ahh urob sa do mňa oh ano ano" znovu bola hlučná a klopanie ba stenu počula aj ona. Zastavila sa a obzrela za búchaním.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 01:46 [#1651]
Bol rád keď sam u podarilo vyprovokovať Miu, pretože zbožnoval to jak sa provokuju navzájom. Asi to bolo niečo čo ich dvoch spájalo, aspoň to z části tak vyzeralo. Ona mala komu liezť na nervy a on mal koho krotiť a to sa mu páčilo. Nevedel či to tak berie aj samotná Mia, no keď sa otočila k nemu chrbtom a dosedla hneď na jeho penis až po koreň tak sa celý striasol tým jak to bolo skvelé. "Uhmh!" Hlasno vzdýchol a Mia začala v plnej kráse pokračovať v tom čo jej šlo naozaj skvelo. Keď začala pridávať na prírazoch tak neodolal a chytil ju rukami za jej prekrásnu prdélku na čo jej do prírazoch svojímy rukami začal dopomáhať aby prirazila čo najtvrdšie. Keď sa Mia zase enormne stiahla tak prudko vydýchol jak keby mu tým vybila jeho upírsky dych. Užíval si to vo velkom že zlahka jej plácol po prdeli a hlasno vzdychal že fakt ta úzkosť bola niečo nehorázne že sám mal problémy. Aj keď tu výzvu prijal tak sa držal zo síl čo najviac. "O to sa neboj ty čubko! Spravím!" Hlučne odpovedal pretože musel prekričať jej stonanie, no keď započul buchanie na stenu a ona zastavila tak ju plieskol po zadku a chytil ju za jej dlhé vlasy za ktoré trochu ťahá. "Čo prestávaš ? Chceš aby som sa do teba spravil ? Tak kurva pokračuj!" Narovinu jej to vysvetlil krikom pretože jemu susedia boli hlboko v prdeli a chcel aby si to Mia nevšímala ak chce dostať čo žiadala.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 13:37 [#1661]
Jeho ruky na bokoch a zadku viac skomplikovalo jej vzdychy, ktorých sa chcela krotiť. Vlasy jej padali pri tom všade. Ako zastavila po obzretí "Ah! ty ! tyran! ~" Práve že takéto správanie sa jej momentálne páčilo. Chytila si zadok jednou rukou, začala a pokračovala v nadvihovaní. "A!" Zaklonila hlavu po potiahnutí za vlasy ale tu čubku mu vráti "Za čubky sa plat!!" Prehla sa v chrbte ale neprestávala sa sťahovať a poskakovať na jeho tvrdom penise. Ale dochádzalo k tej slasti, ktorú cítila sama a ako hlboko bol a ako silno jej vrážal do jej vnútra cítila že bude taktiež. "Ano.. ah oh! ano ano ~!" Prstami si vošla medzi nohy a dráždila tak, aby svoj prichádzajúci orgazmus "Som zle dievča potrestaj ma ~ " zvrhlosti z jej pier chrlili jedná radosť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 14:16 [#1665]
Mia bola predsa len dračica že už aj veril jej slovám a ta jeho chuť ju viac skrotiť bola na maximu. Keď ho nazvala tyranom sa len zasmial a plácol ju silnejšie po zadku. "Len tvoj tyran!" Odpovedal Mii na to ktorá začala pokračovať a nahlas vzdýchol že to bolo počuť na celý jeho veľký apartmán. Keď mu odpovedala na to že je čubka tak ju znova pleskol cez riťku. "Zaplatím ti semenom!" Až sa zasmial nad tým čo teraz z jeho pusy vypustil, ale smiať sa prestal pretože Miina úzkosť už vravela sama o sebe aby držal hubu a užíval si tento božský pocit. Jak bol hlboko v Mii a ešte viac sa sťahovala tak bol v nebi že nevedel na nič iné ako Miu myslieť. Mierne ju ešte potiahol za vlasy, ale nakoniec ich pustil pretože Mia vedela jak na to a to sa mu naozaj páčilo. Na jej sladké slova sa usmial a znova jej preplieskal zadok, ale teraz o niečo silnejšie. "Ohh! Drž to! Spravíme sa spoločne!" Nebola to práve otázka, skôr jej to nakázal aby neprestávala pretože obaja su predsa v tom najlepšiom a držal to do doby než Mia dostala orgazmus a v ten moment to do nej pustil. "Uhmhh! Kurváá!" Skríkol tou eufóriou že sa on sám prehol v chrbte a začal sa rozdychávať tým jak je Mia úžasná. Začal ju hladiť po chrbte a tisknuť si ju k sebe aby si naň chrbtom lahla, ale zas tak, aby z nej penis nevykĺzol.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 14:54 [#1668]
Bitka po zadku ju vždy usmernila ako keď niekto plieska bičom pred dravým rozčúleným tigrom. Neprestávala a keď jej rozkazoval tak to mala chuť urobiť skôr ale nešlo to tak ako si myslela že bude po nej. Zaklonila hlavu a prehla sa v chrbte ešte viac. Gymnastika jej vždy šla ale že ju využije v sexe by si nikdy nepomyslela. Jeho pohyby panvy a plieskanie po jej zadku z nej v ten moment ako ju naplnil začala rovnako hlasno vzdychať až do úplného orgazmu, on mohol cítil stiahnutie svalstva, ktoré určite drtilo jeho penis a to ako ju naplnil cítila takmer v žalúdku. Až sa jej pod bruško nafúklo, len jej mokrý orgazmus trochu cez jeho penis vyšlo. "ooh! bože.. Boha prečo mi toto robíš.. " Prekvapene vydýchla keď ju stiahol na seba. Otočila tvár k nemu a vlasy z jeho tváre stiahla a pozerala naň vyčerpane. "opováž sa ho strčiť do inej a je mi kurva jedno kam. Ma neuvidíš viac" Šepla mu do ucha a privrela oči. Rukami si prešla po tele a stále ho cítila v sebe "Chce sa mi spať pan Verruca. Som unavene vaše dievčatko" šepkala a vykala mu, prišlo jej to moc sexy keď mu vykala. Skrila si tvár do jeho krku a rukou zašla k jeho tvári po ktorej mu prstami prešla. Zrejme našla to čo hľadala u mužov. Bola zvedavá čoho bol schopní Alex v ďalších dňoch.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 15:07 [#1669]
Bol z Mii nadšený a najradšej by ju zo svojích rúk nepustil a jak ju krotil sa mu páčilo a videl že i jej sa to páči. Mia bola dobre ohybná a naozaj vedela jak so zadkom hýbať a prirážať. Jej orgazmus bol tak príjemne hlasný že ho bude počuť aj cez deň a to jak mu začala svalstvom drtiž penis ešte hlasnejšie vzdychol tým jak to bolo preňho kurevsky príjemné. Nehovoriac keď ucítil jej mokrý orgazmus ktorý stekal po jeho penise. "S..Sťažuješ si snad ?" Doterne sa jej spýtal no sám nevedel moc hovoriť tým ako Mia bola skvelá a dokázala s ním vydržať. Keď sa Mia naň pozrela vyčerpane tak sa usmial pretože jak ju videl tak bola prekrásna. "Zasunie niekto do teba a príde o vtáka a tebe nepomôže ani prosenie na kolenách aby si mala moju pozornosť." Šepol jej na oplátku s tým že to malo byť fér. Niečo jak u obchodu keď sa spraví dohoda a ak ju niekto poruší, tak príde o všetko a aj tej osoby rodina príde o všetko. Stačilo mu pár telefonátov a Mia by dopadla zle, ale ublížiť jej nikdy nemal v úmysle. "Tak spi drahá, len spi." S úsmevom šepkol a dal Mii dlhú pusu na jej čelíčko s tým že sa aj s Miou trochu nadvihol a jednou rukou spod seba vytiahol perinu a seba s Miou prikryl, aj keď to síce efekt nemalo ale aby sa Mia cítila príjemne. Pevne ju objal a tisol si ju o svojú hruď na čo aj zavrel oči a užíval si tento pocit a chvíľu s Miou a nehovoriac jak ho má furt v nej.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 15.10.2021 22:06 [#1684]
Nespokojne zamrnčí do jeho krku a zakloní potom hlavu smerom k stropu. Aj keď ju prikryl. a dvihol s ňou "aj tak si to zajtra nebudem pamätať "**vyplazila špičku jazyka " a ja nikdy neprosím" aj keď o to aby ju ošukal o tom pomlčala. Bola z neho hotová ako i teraz. No cítila i v tomto stave že bol v nej. "um už stačilo zábavy vylez lebo otehotniem.." Ani nevedela či v tomto stave sa dalo. Sama sa ešte zaprela aby z nej vyšiel a mohla tak otočiť na brucho. Pozrela naň ho a s objatím okolo hrude a nohou okolo pásu. Skryla si tvár do jeho krku a vydýchla ochľastaným dychom. "dobru noc ty. Ty žrebec" Zamrmlala trochu skomolene ale zaspala od vyčerpania. Odpočívala po celý ten čas čo sa v nej držal alkohol.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.10.2021 22:17 [#1685]
Sledoval zničenú Miu a pozasmial sa. "Nevadí, stejnak si nájdeš cestu ku mne keď opitá nebudeš." Mrkol na Miu a pobozkal ju na perách keď mala vyplazenu špičku jej roztomileho jazýčky. Keď chcela aby z nej vyšiel len sa pozasmial. "Ty ako upírka budeš ráda ak niekedy otehotnieš pri tom organizme. Nemusíš sa tak báť." Uprimne jej odpovie ale aby si Mia nestažovala tak ho z nej vytiahol do čoho mu aj ona sama dopomohla a otočila sa tvárou o nemu na bruško. Usmial sa a na popriatie na dobrú noc jej dal ešte dlhý bozk. "Dobrú divoška." Usmevne jej poprial dobrú noc a ta vytuhla že hneď. Bol prekvapený ale hladil Mou po hrbte a prdelke, že v podstate sa s ňou mazlil a tulil. Pritisol si ju aj bližšie k sebe a cítil sa naozaj skvelo. Po asi hodine ležania zaspal a spal tak do rána čo ho prebudil mobil ktorý nasrane vzal a tým že už vonka svietilo slnko bol unavený a podráždený. "Prosím? Mhm.. Fajn, pošli mi to na mail. Mhm, mhm. Ano, pošli mi zmluvy a dám jej na vyber... čau." Položil telefonát a mobil na stolík. Bol rád že dokázal vybaviť niekoľko pracovných ponúk ktoré bude môcť dnrska Mii navrhnúť.

Dobro-zlí Vampýrek