Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 16.10.2021 14:44 [#1718]
Zaspala pri ňom ako nemľuvňa. Až ráno nalepená na ňom počula mužský hlas. Zamračila sa a chytila si čelo. Hneď premýšľala čo sa deje a prečo osoba pri nej hovorí. Kým sa spamätá a otvorí oči, to slnko a svetlo bolo pre jej oči v opici neskutočné peklo. No zodvihla sa a sebou dosť trhla ako sa zľakla, vedľa koho spala. Obzrela sa po izbe a potom na Alexa. "Ako." Zakašľala lebo mala totálne okno a jej apartmán vyzeral totálne inak. "ako som sa." Ako sa pohla cítila lepivé medzi stehnami až kým nepovzdychla otrávene do vankúša vedľa Alexa "prečooo.." totálne si nič nepamätala ale bolesť cítila na svojom tele, hlavne zadok a z tejto reakcie asi Alex nebude nadšený. "že sme to včera nerobili." Pozerala naň a nadvihla perinu, pozrela naň a potom a seba. Len si čelo oprela o jeho plece a zavrčala otrávene aaaarhrhh, prečo mi to robíte pán Verruca." Myslela to tak, že nikdy sa dvakrát s jedným mužom nevyspala a ona to dokonca v opitom stave spravila. "na tretí krát ma už do postele nedostanete" Zamračila sa a dvihla tvár rukou si robila tieň na oči, keďže žmúrila a slnko jej viac vadilo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 16.10.2021 15:17 [#1722]
Keď si všimol že Mia sa zobudila tak sa len pousmial a jak dotelefonoval tak venoval rozhorčenej Mii svojú pozornosť ktorá bola zmätená a on sa len pousmial. "Prišla si sama drahá." Pozasmial sa pretože mu došlo že asi Mia nevie čo sa stalo a jak sa tu dostala, ale nejak extra to neriešil pretože stejnak vedel že možno skončí s jemnou fackou od nej. Prezerala sa všade okolo a aj pod perinu a na jej reakciu sa zasmial. "Robili, sama si na mne jazdila jak na koňikovi." Usmievavo jej na to odpovedal a keď podráždene Mia zareagovala tak ju pohladil po jej roztomilej tváričke. "Já ? Ty si mi tu splietala že ak zasuniem do inej tak ťa neuvidím. Nehovoriac o tom že si si pojazdila na tom čo ti asi u mňa chýbalo najviac." Pobavene odpovedal na jej podráždenie ktoré vyzeralo zaujímavo a roztomilo prevážne u Mii. No vedel že jej reakcia není asi prehnaná pretože za tých skoro 500 rokov zažil všemožné reakcie žien. "Nikdy nehovor nikdy zlato." Mrkol na Miu a natiahol sa pre ovladač aby stiahlo žalúzie ktoré zabránili slnku prechádzať do byťu a tým aj Mii do jej prekrásnych očí ktoré má. "Stejnak v hĺbke duše vieš že sa ti to páči." Podpichol do Mii.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 16.10.2021 16:30 [#1726]
Po stiahnutí žalúzii bola spokojná a stiahla ruku. Sledovala jeho tvár a zomkla pery k sebe "No to úrčite, určite si ma videl opitú a vyliezol si s tým svojím kanónom na mňa a. A si ma zviedol. " Prižmúrila oči a pomaličky sa posadila. "Bože čo som to urobila. Hrozne ma bolí hlava." chytila si čelo a mala hroznú migrénu a jej oči z modrých sa zmenili na červenú krvavú. "Som hladná... Nejedla som takmer tri dni." Povedala vyčerpane "Ja a jazdiť na koni? Na tebe? Ha, dobrý vtip. " Pozerala mu do oči a rukou ho hladila po hrudi. "Mala som nočnú moru. Ja som sa vydala za teba... A mali sme dve sprosté decka. Dvojičky chlapca a dievča. " Zhrozene sa dívala pred seba. Znovu naň pozrela "Vidíš a za všetko môže pán Verruca. Tak hnusné sny mi privádzať." Odtiahla sa a hľadala si veci "Hele! kde mam veci. Srať na to idem do sprchy." Vrtela zadkom pomalou chôdzou do sprchy. Aspoň snáď sa jej oči a chuť na krv zmenia. Ale vedela žeby to chcelo teplu vaňu, bubliny a ruky poriadneho maséra. Vyzliekla si v kúpeľni všetke tie veci čo mala na seba a vošla jemu do sprchového kúta. Nastavila si vriacu vodu, ktorá bola pre ňu teplá. Zmyla si make up vlasy a aj miesto odkiaľ cítila vytekajúcu spermu jedného výkonného muža. Prstami si až vošla do seba. Umývala sa dôkladne aj svoje dlhé ryšavé vlasy. Nedá mu najavo že je muž na správnom mieste. Mal by vysoké ego a to nechcela. Bez makeupu vyzerala ako nevinné pehavé možno aj15 ročné dievčatko. Vyzerala veľmi mlado. Po sprche si vzala jeho osušku a skryla svoje nahé telo do županu. Vlasy mala v turbane a vyliezla von zo sprchy.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 16.10.2021 16:43 [#1727]
Nebol nijak zaskočený jej reakciou, stejnak to čakal že to tak bude aj keď pohlad na Miu ktorá bola kompletne v migréne bol fakt k smiechu. "Jansé, preto máš u seba v apartmáne kyticu ruží s mojím menom zlato." Pobavene odpovedal a zakrútil hlavou a pozerá sa na ňu čo si všimol jej krvavých očí tak sa len pousmial a nijak to neriešil. Keby chcela, tak sa sama spýta aby mu dala niejakú krv. Keď mu vravela o tej nočnej more tak sa normálne pozeral udivene že on a deti ? Nedokázal by mať dieťa. "Ten začiatok bol dobrý pokial si nespomenula deti. To už je riadna nočná mora. Ja a deti." Odfrkol a zakrútil hlavu pretože deti nenávidel a mať niejaké ? To asi ťažko. Vedel že jeho upirie semeno je takmer nefunknčné a má fakt šancu 1 ku 10 aby niekoho oplodnil a nehovoriac u Mii čo je tiež upírka. Tam tie šance sú ešte nižšie. Obaja majú takmer mŕtve tela a spomaleny organizmus na takom levli že spolu dieťa mať je fakt nemožné. Možno tak za tisíc rokov by sa im to podarilo ak by teda bol s Miou čo pri jej chovaní asi moc nie a usádzať sa ona nechce. Ani nezareagoval na to že kričala kde má veci, proste vypol v myšlienkách len sa zazrel na jej vrtiaci sa zadoček smerom do sprchy na čo sa usmial. Pomaly sa z postele zodvihol a poriadne sa natiahol pretože bol stuhnutý aj keď ako upír je stuhnutý až až. Medzitým čo sa Mia sprchuje ešte ju pozrel a to si zrovna dávala do seba prsty a to zakrútil hlavou a vošiel do kuchyne kde otvoril chladničku so šáčkami kde má krv a pohodil ho na stol že keď príde Mia tak nech sa nakŕmi a mohlo by jej to pomôcť na jej bolavú hlavu. Predsa len lieky pre nich su len obyčajné lentilky z obchodu čo sa predáva deťom. Bol nahý a bolo mu to jedno, predsa len je u seba v apartmáne a Mia ho videla už viac krát nahého. Taktiež sa nemá moc za čo hanbiť. Keď Mia vyšla zo sprchy tak sa usmial a oprel sa o linku. "Aká bola sprcha drahá ?" Zvedavo sa otázal Mii.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 17.10.2021 01:10 [#1752]
Po sprche vyšla von a pozrela naň s tým že zasyčala ako upírka. "Nevolaj ma drahá? ja mam na izbe ruže?" Zamyslela sa nad tým a od neho žiadať nič nechcela. Otočila sa naň pohľadom ako tam stál nahý celý plnej kráse, ale frantíka mohol pri spoločnosti dámy ukryť ale zjavne Gentlmenstvo v ňom vymrelo. Pretočila očami a zbierala si svoje veci po jeho izbe. Potom si sadla na stoličku pri stole a zamyslela sa "Pôjdem asi nájsť niečo pod zub." Potom si všimla sáčky ako by hodil psovi kosť. Zarazila sa nad tým "To malo byť ako že na, žer nažer sa štetka alebo čo." Hrýzla si do pier a postavila sa. Musela prekonať to že i ona mala svoju hodnotu a hrdosť.**"Nemusíš sa chváliť že máš zásoby. ja ich mam tiež, nie tak dobé ale mám." Stiahla si osušku z hlavy a prevesila ju cez operadlo na stoličke. "Mali by ste si ma viac vážiť, pán Verruca. Pôjdem k sebe na izbu. Župan nevrátim." Uškrnula sa a kráčala k dverám, ktoré boli zamknuté a odomkla ich. Pomalý bosá kráčala so svojim ladným provokačným vrtením zadku. Opäť stretla jeho suseda, "dobré ránko sused aj vy ste to počuli? nie je to zviera? takéto zverstvá po celej chodbe bolo počuť." Uškrnula sa kým nezavrela za sebou dvere vo svojej izbe a bol tam poriadok. Prešla akurát k ružiam. ktoré vážne tam boli a ovoňala ich.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 17.10.2021 01:53 [#1756]
Bol gentlaman ale u Mii s ktorou mal bližší vzťah nemal teraz potrebu nejak robiť zo seba pána a hlavne keď jej migrenou je tak podráždená že keby si niekto hlasnejšie vzdychol tak by mu odtrhla hlavu. Keď pretočila očami tak čakal už niejaké jeblé pripomienky a píčoviny až ju počúval jej narážky že mal chuť zrušiť pracovné papiere čo pre ňu vybavil. "Nie, ty máš od psa ďaleko Mia. Ale ak si myslíš že ťa budem lutovať a obskakovať ťa s vreckovkami a flaškou vody pretože máš migrénu tak si na zlej adrese mojko. Daj si krv, pomôže ti to na tvoju múdru hlavu. A ta moja krv je aspoň kvalitná a chutnejšia než tie tvoje a viem to podla pachu od vtedy čo ti to tvoja kamoška vyliala v centre." Musel do nej rypnúť jak do osieho úla pretože nemal náladu na Miu ktorá sa chová jak keby malá krámy, ale zas nechcel byť k nej až nejak extra hnusný a to mohol. Keď hovorila o tom že si ju ma vážiť, tak sa chcel zasmiať. "Ty by si si ma mala vážiť tiež že som ochotný ti pomáhať Mia. Dokonca som ti vybavil pracovné miesta z ktorých si môžeš vybrať, dokonca i v mojej blízkosti. Takže potom nezabudni prísť na takzvaný pohovor a župan si nechaj, tých mam dosť." Povedal Mii aby nezabudla na tie pracovné ponuky ktoré jej vybavil aj keď čaká že ani jednu nevezme pretože ani jedna nebude očividne vyhovovať jej aby si tam našla niekoho s kým by si hrala na mačku a myš. A nebola by to Mia ktorá by vrtela provokatívne zadkom. "Miesto toho vrtenia prdelou sa nauč zatvárať dvere láska!" Skríkol z kuchyne na chodbu kde su ostatné apartmány keď započul ako sa rozpráva so susedom s ktorým ho "ohovára", ale bolo mu to fuk. Nakoniec išiel ku dverám furt nahý a zavrel dvere ktoré nezamkol a išiel do izby sa pripraviť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 17.10.2021 18:59 [#1786]
Mia si pre tu krv príde, ale nemala to svoje luxusné podanie v slaničke ako správna panička. Obliekla na seba niečo normálne ako športovú súpravu v ktorej momentálne do večera kým nevytriezveje opicu nikam nepôjde. Možno za Alexom, ktorý má niečo pre ňu. Opravila si make up, aby vyzerala k svetu a nie ako troska. Možno by s Verrucom mohla niekam dnes večer ísť ale kam. Nakupovať isto nie. Vyfénovala si vlasy a premýšľala nad tým. Bola hladná a ak ma on kvalitnú krv, tak prečo nie. Vzala si skleničku svoju obľubenú a kráčala v tej béžovo ružovej zamatovej športovej súprave k nemu. Vošla na drzo do apartmánu a sadla si za stôl ako doma. Položila skleničku a čakala za ním. "Aké ponuky si to mal na mysli ?" Chytila si koreň nosa, aby nemala tie stavy hladu. Natiahla sa rukou pre sáček na ktorom chcela prečítať z čoho to je.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 17.10.2021 21:19 [#1790]
Obliekol si medzitým luxusné nohavice k obleku a topánky z hadej kože ktoré ho stali celkom dosť a ešte k tomu limitovaná edícia. Nemohol si sťažovať že si žil naozaj zle. Žil na vysokej nohe a to mu ako každému upírovi dalo viac možností, no nehovoriac o tom že on sám si nemá problém zašpiniť svoje ruky svinstvom len pre to, aby získal niejakú tu moc či niečo pod palcom. Vedel že Mia dneska bude robiť jemu bolesť hlavy aby ju samotnú hlava nebolela jak keby s ňou búchala hodinu o stenu. Obliekol si bielu košelu a zapol si všetký gombíky a vynechal tie u hrudi a krku nech vyzerá trochu vyzývavo. Vzal si jedeno drahšie sako a tentokrát na kravatu kašle, no v tom momente mu vbehla na drzosť Mia do apartmánu a keby to nebola ona, tak by niekomu odtrhol za toto hlavu. Proste skurvená drzosť totok. No vošiel pomaly do kuchyne kde si Mia otvárala sačok s krvou a začala ho študovať. Našťastie to bolo neznačkové, tudíž žiadne mená, čísla či typ krvi. "Než zistíš čo to je za krv tak dokončíš aj svoju školu drahá. A pracovné ponuky jak sme sa dohodli. Mám pre teba pár miest. Buď u známých alebo u mňa v hlaavnej či vedlajších firmách. Čo si vybereš je ty a neboj, viem že ty manuálnu prácu chcieť nebudeš a zatahovať ťa do predaja krvi nebudem. Ešte by si to všetko vypila." Otrávene si odkašlal a otvoril jednu skrinku z ktorej vytiahol whiskey ktorú hneď nalial do jedného poháriku. Whiskey odložil a pohárik si vzal do ruky na čo sa otočil na Miu na ktorú sa pozrel s úsmevom a odpil si. "Dneska mám pozvánku do jednej upírskej reštaurácie a rád by som si vzal jednu společníčku, pokiaľ máš záujem." Zdvôrilo jej oznámil že by ju rád vzal so sebou niekde do lepšej spoločnosti.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 17.10.2021 21:35 [#1792]
otvorila si sáček tak že si zubom spravila dierku a nalievala do skleničky ako nejaké husté vínko. Namočila prst do skleničky a ochutnala. No potom si sadla do tureckého sedu a popíjala zo skleničky "Ešte by to chcelo jahody a čokoládu" Povedala pre seba zamyslene, keď nevedela kde je Alex. No ten čo trhne do kuchyne a ona sa napije jej trochu cez kútik vytieklo a zabehlo jej. Prezerala si ho od hlavy po päty ako vyzeral. Už sa ho chcela opýtať kam tak vyfešakovaný ide. No potom spustil ponuky práce. "Takže podmienka je doštudovať?" Zvedavo sa naň pozrela "A ako to mam potom stíhať ani neviem čo by som robila pre teba. Teda čo tvoja rodina?" Nevravel náhodou že žiadnu nemá. "ako u známych ? a u teba. Jasne jjasné blá blá " Na jeho posledné slová. žeby im všetko vypila, len pretočila očami a popíjala ďalej. No keď pokračoval znovu ťažko prehltla tu dobrú hustú krv. "Upírska reštaurácia? Taká existuje?" No po jeho pokračovaní bola viac prekvapená a ukázala na seba prstom. "So mnou? Si si istý? kto vie kto by sa za koho viac hanbil." Uškrnula sa, keď bola vážne šialenec v takýchto veciach. Popíjala až do dna skleničky a posledné dúšky zo sačku naliala opäť do pohárika. Jej oči z červených sa sfarbili do modra. "Hm, neviem čo sa na takéto události obliecť. Mini sukňu ? aleboo." Nechcela ho chytať mala prsty od krvi keď vytláčala posledné kvapky zo sáčka. " v tejto teplakovej súprave?" Zasmiala sa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 17.10.2021 21:50 [#1794]
Cítil krv po celom svojom byte že mu takmer príšlo až zle, ale nič čo by nezvládol. Nebolo to tak extra sílne ako vtedy v tej chlapskej šatni ktorú Mia doslovne vyžrala. Keď započul čo by k tomu Mia chcela tak sa len pozasmial a cítil jej pohlad na svojom tele. Rád chodil slušne oblečený a bol to predsa len niejaký ten obchodník tak musel vyzerať reprezentatívne. "Nie, ale hádam že to budeš chcieť zo začiatku ako brigádu, že ? Tak to môžme asi desať firiem odpísať ešte nám pár zostáva." Pobavene povedal a odpil z poháriku svoju whiskey a pozrel sa na Miu. "Nemám rodinu." Skromne jej odpovedal o rodine a ďalej ju počúva. "U známých ako u mojich kamarátov čo som im pomohol, prípadne ľudia pre ktorých som spravil tiež veci a vypracovali sa dobre. Takže mi celkom dlžia niejaké veci, takže není problém zohnať ti miesto. Môžeš robiť u mňa ako pomocná asistentka napríklad." Ďalej o pracovných ponukách nevraví, keďže Mia nevyzerá žeby to chcela asi očividne teraz hneď riešiť, ale o trošku neskôr. Nevadilo mu to, mohol takto na to nájsť viac času a možno zariadiť svoje veci, ale taktiež nemal problém to riešiť práve teraz. Na jej otázky či taká upírska reštika naozaj existuje a on len prikývol bez odpovede a len si odpil z poháriku. "Ano, ty. Samozrejme by si sa musela chovať aspoň chvíľu normálne a nerobiť hovadiny." Týmto ju chcel upozorniť aby nerobila hlúposti aj keď vedel, že to ju nezastaví a bude robiť nárokom veci Alexovi aby ho strápnila alebo prípadne vyprovokovala. Počítal s tým. "Ak chceš, zoženiem ti šaty v ktorých vynikneš a všetky oči budu na tebe." žmúrkol na Miu pretože to myslel smrtelne vážne a nemal problém zohnať jej šaty za niekoľko tisíc aby naozaj vynikla jej krása.

Dobro-zlí Vampýrek