Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 17.10.2021 22:20 [#1798]
Popíjala znovu do dňa chutnú krv ktorú dostala. Položí skleničku a oblizne si od krvi prsty "Tvoja sekretárka vravíš? nie je problém viem robiť účtovníctvo a ak sa nemýlim som staršia než mam naozajstný vek ale na vyššej strednej sa mi páčia zajačiky." Hrýzla si do spodnej pery.**"Neboj sa som nie len v posteli dobrá" Žmurkla naň ho a vstala zo stoličky. Šla si umyť ruky do dresu, aby ho neušpinila. Potom ako si utrela ruky, prešla k nemu prstom mu prešla po hrudi k nohaviciam po tej krásnej košele až kým mu nechytila kravatu. " Miuška ma byť slušná?" Uškrnula sa a samozrejme žeby urobila to na čo myslel. Olizla si pery od krvi. "Fajn, nechám sa prekvapiť a to môžeš brať ako skúšku pred mojou budúcou prácou." Byť slušnou bude zrejme pre ňu neskutočne herecký výkon a Oskara za to nezíska ale hold. Potrebovala prácu a Alex by jej možno vyfackal zadok. Už teraz ju dosť bolel. "Miuška sa bude slušne správať aby som ti nespravila hanbu." Vedela aký vedel byť krutý ale toto sa jej celkom páčilo. Hrať sa na slušnu paničku
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 17.10.2021 23:09 [#1801]
Sledoval ako sa Mia v podstate krmí krvou a už je na nej pekne poznať že je na tom naozaj lepšie. Chytila krajšiu farbu a nevyzerá žeby ju trápil niejaký bolehlav ktorý jej znepríjemní deň. Možno sa zamýšlala nad tým ako ho poníži pred ľudmi či vyprovokuje aby jej závidel či niejak na ňu žiarlil. "Jak inak. Si na mladých čo ti nesiahaju ani po kotníky a si potom nešťastná. To je klasika a ano. Sekretárka mojko." Odfrkol jej rýpnutie ktoré sa na ňom malo prejaviť že po nej vyletí, ale len pokrčil ramenami. Nehovoriac o tom jak spomenula postel, ale to mu bolo jasné že není len tam dobrá. Aj keď sa možno Mia môže zdať že sa kurví tak je to zas mladá a chytrá ženská ktorá dokáže obalamútiť takmer každého. Keby ju berie na obchodné schôdzky tak by dokázala tolko ľudí nachytať a oklamať že by firemné akcie boli vyššie aj o 200 percent. Keď k nemu prišla a umyla si ruky tak vždy ju jedným okom kontroluje čo nakoniec spraví až mu prešla po hrudi, nohavici a košeli. Pozorne ju počúva s vážnym pohladom čo Mia povie a až si myslí, že je v niejakom sne keď vypadlo z jej pusy to čo vypadlo. "Dúfam že ma nesklameš Mia a dokážeš byť aj dobré dievčatko." Rýpne do Mii a odpije zo svojho pohárika a pohladil ju volnou rukou po jej boku, no pusu jej nehodlal momentálne dať kvôli krvy ktorú by cítil z jej prekrásnych a sladkých pier.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 17.10.2021 23:57 [#1804]
samozrejme že vyzerala krajšie po kvalitnej krvi, ani hlad už nemala na pár dni jej to bude stačiť. Hrýzla si do pier a pozerala naň čo mu v hlave prechádzalo pri pohľade na ňu. No určite nejaký plán v jej hlave sa rodil. Páčil sa jej pocit, že jej niekomu na nej záleží, lebo rodičia to zanedbali a dopadla ako dopadla. Pozornosť sa jej nedostavila. "Tse, že nešťastná, skôr sklamaná ale čo už sú to panicovia ktorý ho majú na čúranie. Sekretárka? oh mojko si odpusti dobre pán Verruca?" Pozerala mu do oči "Ja a sklamať vás? hmm uvidíme. Či Miuška bude dobrá. Ale viem byť profesionálka v tom. Predsa žena s mojou postavou a krásou sa rada vyhrá." Hrýzla si do spodnej pery "Fajn idem si spraviť make up nechty a som zvedavá na tie šaty. Prídem asi tak za 2h?Alebo je to dlho?" hrala sa mu s kravatou.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 00:06 [#1805]
Prezeral si ju pretože nie len preto, že bola naozaj prekrásna, ale aj preto že kto vie čo by spravila. Roztrhnutie košele, facka abo chytnutie za rozkrok. Proste chlap pri nej musel byť naozaj opatrný, né že by mu to vadilo ale proste dokázala jeho pozornosť mať naplno. To mu naozaj nevadilo. Venoval by jej kludne aj sto rokov aby ju poznal do posledného milimetru, do poslednej myšlienky a nálady či samotného detailu chovania. "A nakoniec si narazila na mňa. Tragédia pre teba, čo ?" Rýpol si do Mii a na jej otázku či bude sekretárka len prikývol. Nič viac. Potom ju pobavene sleduje čo má na svojom mlsnom jazýčku a svojej krásnej dušičke že trochu by sa aj pozasmial, ale nedával emócie najavo. "To sa ešte ukáže drahá Mia či náhodou neklameš. Ale verím že ma prekvapíš, ako vždy, že ?" Rýpavo sa jej spýtal, ale vedel že Mia dokáže byť slušná keď naozaj a hlboko chce, aj keĎ jej to možno nepristane, ale dúfa v to že sa bude chovať naozaj normálne. "Za dve hodiny tu. Nechám ti dvere otvorené aj keď tebe by to bolo fuk pretože by si liezla oknom či balkonom. Abo rovno vrátila tie zdevastované dvere ktoré som ti aj zaplatil." Mrkol na Miu a poslal jej vzdušný bozk na väčšiu provokáciu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 11:35 [#1807]
Páčil sa jej svojim hrozivým pohľadom ktorý v nej vedel rozpáliť vášeň, ktorú skrývala pred ostatnými a to vie len málo ktorý muž. Naozaj by z neho musela sršťať tá autorita čo ju priťahuje. Dívala sa mu do oči stále tak zamyslene a hrajúc sa z jeho kravatou. Keď povedala že ona natrafí. Uchechtla sa nad tým "Tch. Čo. Ja som na teba nenatrafila to ty si zíral na mňa v obchode. Nevedel si so mňa spustiť oči a cítila som tvoj pohľad až do hĺbky mojich kostí." nadvihla obočie, zrejme to bol lovec krások, kto vie keď odietol Barbie, jej kamošku ktorá bola tiež nádherná a určite by prijala jeho semeno a hlavne ten dar ktorý mu nadelil Verrucove gény. Nadvihla tvár a usmiala sa "Nechaj sa prekvapiť. Potom by som chcela ale..." Pozrela nevinne a ukázala mu náramok, ktorý si nemienila dať dole aj keď sa jej nehodil k tomu čo mala na sebe. "Dostane Miuška odmenu ?" Prtami chytila jeho pracku na opasku, nemyslela tým sex. "nah, keby si ich nezničil tak by si nič neplatil hotelu." Žmurkla naň. Pohladila ho po líci a dala na špičky, aby ho pobozkala zľahka na pery. Nemala opätky aby si vzala jeho pery tak ľahko, len niečo ako tramky. Odtiahla sa, vzala skleničku "Budem čakať pán Verruca." Opäť vrtela tým zadkom ale to len pred ním na chodbe už šla ako natešené dievčatko do škôlky. Poskackujúc a vlasami prehadzujúc do stŕán
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 13:21 [#1808]
Pozeral svojím pohľadom Mii až do jej hriešne divokej dušičky ktoru ona má. Hraje sa s jeho kravatou a celý čas stojí ako niejaký prezident ktorý práve niečo rieši s mladou a sympatickou krásnou ženou. Jej uchechtanie ignoroval. "Do kostí, ktoré som z teba minule takmer vyprášil ? Čo ti poviem mojko, veď si mladá a krásna sympatická divoška schovavajúca v sebe poriadnu šelmu. Nehovoriac o tvojej hriešnej duši." Mrkol na Miu ktorej teraz zalichotil a uhral to na jej ego, ale jej pohlad mu vravel že asi premýšla o tom aké má možno ona sama šťastie. Mia mala naozaj krásne kamarátky, ale väčšina nebola jeho typ. Mia mala už od pohľadu to zaujímavé čaro ktoré ho k nej jaksi priťahovalo. Jej kamarátky jej určite závidia a keby ešte vedeli že od neho má ten prekrásny náramok a ešte dostane šaty, tak dúfa že jej kamarátky mu nebudu vyklopávať na dvere aby im robil niejakého Daddyho. Dokázal by financovať aj stovku takých ako je Mia, ale jej kamarátky naozaj nepotrebuje, hlavne keĎ si spomenie na to, ako mu vypisovali tie divné SMSky a vyvolávali jak keby bol cestovná kancelária. A potom jak sa jej kamarátka vydávala za Miu, musel sa znova nad tým v hlave zasmiať. Pozorne Miu počúva a chytila jeho pracku na opasku, no jeho pohľad bol furt na jej prekrásnych očiach. "Prekvap ma a keď budeš naozaj dobrá, tak dostaneš odmenu." S úsmevom mrkol na Miu a furt jej pozerá do očí dominantným pohľadom na čo dopil svoj pohárik whiskey a položil ho na linku. "Boli to stejnak drobné." Povýšil sa nad tým že mu to problém naozaj nerobilo. Keď sa Mia postavila na špičky a pobozkala ho, tak jej bozk oplatil a pohladil ju na jej boku. "Teším sa slečna Brooks." S úsmevom povedal a sledoval jej vrťajúci sa zadoček do doby než odišla na chodbu kde prekvapivo už chodila normálne. Prekvapilo ho to, ale išiel ku dverám ktoré zavrel a išiel ku komode kde si vzal svoje drahé rolexky. Vytiahol si mobil aby pozrel koľko je hodín a zobral si rýchlo kľúče. Stopol si dve hodiny a vyšiel z apartmánu ktorý si zamkol a cestou pozdravil susedov ktorý sa mo odzdravili. Potom na recepcii pozdravil novú recepčnú ktorá vyzará jak mladá dvadsiatníčka na ktorú možno Mia bude žiarliť tak ešte k nej popošiel a položil na pult jednu zlatú vizitku so svojím menom aby Miu vyprovokoval a odišiel do mesta.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 19:45 [#1811]
Po odchode z Alexovej izby zavolala známej nechtárke, ktorá do pár minút bola tam. Privítala sa s ňou a pri robení nechtov sa rozprávali. Bola rada že mala niekoho kto vedel i krásne líčiť a robiť vlasy a nechty. Žena na všetko. Potom čakala čo po dvoch hodinách bude, či budú tie šaty, alebo nie. Bola trochu nervózna, keďže sa musela správať slušne a chcela tu odmenu. Kontrolovala si nechty, kým sa jej robili vlasy a decentný make up, ktorý zvýraznil jej modré oči a zároveň nie je vulgárny. Po tomto všetko sa na seba dívala v zrkadle a nemohla sa vynadívať. Premýšľala čo si dať ale mala čakať za šatami, bez nich nevedela aké topánky si dať pradlo alebo čokoľvek. Len počula klopanie na dvere. Postaví sa a zaplatí svojej šikovnej známej a rozlúči sa, no pri tom ako otvorila dvere ostala zarazene stáť. Videla mladú žabu pred jeho dverami, mala obálku v ruke a vizitku, ktorá sa preleskla a jej bolo hneď jasné od koho ju mala. Zovrela prsty do dlane, tak aby nezničila nové nechty a dívala sa na to dievča, ktoré zaklopalo Alexovi na dvere. No bol to nejaký čas čo odišiel a myslela si že sa vrátila. Obliekla si na svoje spodné pradlo župan s perím a kráčala k nej s tým svojim kamenným arogantným a namysleným pohľadom. "Hľadáte niekoho slečna?" Bola zvedavá čo tu chcela a prečo mala Alexovú vizitku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 20:07 [#1812]
Po odchode z apartmánu odišiel do mesta si vybaviť svoje obchody ktore mál a nehovoriac o tom, že ešte navštívil jedného známeho ktorý mu ušil niekoľko oblekov na mieru. Luxusných oblekov. Na taliána vedel čo robí a jak tie obleky má nakoniec spraviť, jeho kvalita bola fakt za tisíce eur. Dal niejaké návrhy svojmu známemu a počkal si niejakú tu dobu kým vybaví niejaké prekrásne šaty ktoré pošle Mii. Cez mobil kúpil drahý elegantný diamantový náhredlník z bieleho zlata so zafírom, ktorý si dal poslať na apartmán v balíku. Nakoniec po hodine vybavil aj tie šaty ktoré dal zabaliť do špeciálnej krabici na tie šaty aby neboli dokrčené a ešte to špeciálne dal stuhu ktorá je prekrásne červená. Krabičku vzal a dal do auta a ešte mal hodinu čas čím zašiel do reštaurácie a vybavil si perfektný stôl a taktiež zariadil sponsoring pre tútu reštauráciu. Vedel že asi budu mať kŕmenie zo živých, pretože upírska reštaurácia. Ešteže to ty ľudia idú dobrovolne na tie veci s upírmi čož ho prekvapilo že kám to dospelo keďže v jeho dobách nikto nič také dobrovolne naozaj nechcel. Každý sa upírov bál a chcel ich zabiť, ešte že v tých dobách bol nemilosrdný a zabíjal pomaly za zlý pohlad naň. Medzitým čo vybavuje sponsoring prišlo na recepciu balíček s nahrdelníkom ktorý už recepčná vedela že musí odniesť Verrucovi na apartmán kde pomaly išla aj s vizitkou. Vyšla výťahom hore a začala klopať na Verrucové dvere pretože nevedela či neni náhodou doma a nečakala že Mia ju vystihne až sa jej zlakla ale prezrela si ju aby vedela s kým asi tak rozpráva. No musela niečo recepčná povedať a komplet neisto povedala. "Ehmm.. slečna prepáčte. Pán Verruca mi dal takúto vizitku a dole ma balík ktorý podla pokynou má isť niejakej slečne Brooks a táto obálka je preň pošta z nejakej reštiky." Recepčná mala strach že čo chce Mia od nej a bolo poznať že je naozaj nová v tejto práci. "Ľudia z toho poschodia vravia že má ryšavú priateľku, neviete či je.. doma ?" Samozrejme myslela presne Miu, pretože o nej každý hovorí jak je s Verrucou a každý si očividne myslí že spolu chodia. Taktiež ešte poskytla Mii opis tej ryšavky čož sa plácla po čele pretože si uvedomila že celý čas o kom hovorila stojí pred ňou.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 20:36 [#1813]
Pozerala na slečnu, ktorá mlela sprostosti a fakt bola nervózna z jej prítomnosti. Keď hovorila o nejakej krabičke, tak sa zvedavo pozrela na ňu. "Aká krabička?" Bola zvedavá a keď hovorila o akejsi priateľke, založila ruky pod prsia a nadvihla obočie pre vážnejší pohľad. Čakala kedy jej to dôjde a Mia nie je blondína ktorá sa dívala na brunetku. "Páni, vám to páli slečna. A ja nie som jeho priateľka." Povedala rozrušene a naštvane. Ale pritom takým tónom povedala že jej to páli, že ju vysmiala. V tom si ako mala ruky pod prsiami nenápadne presunula svoj prsteň s obyčajným zirkóniom na prstenník. "Som jeho snúbenica!" Vyšplechla jej to do tváre a ukázala jej svoje nové nechty a falošný prsteň na ruke, ktorý i keď bol lacný vyzeral dobre a táto štetka nemala zlatnícke skúsenosti tak to nezistí že kameň je fake. "pošta z reštiky? Pokojne mu to prevezmem ja. Zrejme tu nie je tak mu to dám. " Nastavila svoju dlaň či jej tu poštu dá, alebo odmietne. No ona stále namyslene stála pred dievčinou, ktorú zjavne znervóznela. Usmiala sa na ňu a štuchla ju do nosa. "Mňa sa báť nemusíš. Len do doby kým sa nepriblížiš k pánovi Verrucovi zlatíčko. Potom by si nechcela prísť o svoje pracovné miesto." Odtiahla ruku a čakala za poštou a tu krabičku s peknou mašľou na ktorej bol vytlačená značka.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 20:53 [#1814]
Recepčná nevedela čo si myslieť o Mii ktorá pre ňu vyzerala desivo a cítila z nej rešpekt. Samozrejme nevedela kdo to je a keď sa spýtala na krabičku tak sa pozrela na dvere apartmá Verruci a znova na Miu. "N..Neviem, príšlo to keď som volala výťah a je to pre pána Verrucu.." Nervózne Mii odpovedala a keď si všimla jak si založila ruky pod prsia tak od nej trochu odstupila pretože nevedela čo sa stane. Mia jej začala hovoriť o tom ako jej to páli čo sa nervózne na ňu usmiala a keď povedala že není jeho priateľka tak v očiach mala jakoby záblesk nadeje že možno je Verruca sám a nevšimla si čo robí s prstami Mia pretože sa jej pozerala do modrých očí. Nakoniec na ňu vybafla že je jeho snúbenica a ešte ukázala prsteň čo jej nádej klesla. "Ospravedlňujem sa, nevedela som že pán Verruca je zásnubený, robím tu dnes prvý deň. Len.. ak ste jeho snúbenica prečo bývate vedla neho a nie s ním ?" Prv si neuvedomila že rýpla do súkromia Mii, ale komplet jej to prišlo divné prečo práve Mia vyšla z vedlajšieho apartmá keď tvrdí že je jeho snúbenica a nevyšla z jeho dverí. No keď jej došlo že pípla do témy do ktorej je nič tak sklopila hlavu. "Ospravedlňujem sa, nechcela som.. rýpať do niečoho do čoho ma není.." Ospravedlnila sa Mii a poštu v ktorej sú lístky na dnešný večer dala Mii, so sklopenou hlavou. Krabičku jej nedala kvôli tomu, že to musel osobne podpísať Verruca čož Mii aj vysvetlila. Na jej okomentovanie že sa nemusí báť len prikývla a na vyhrážanie od Mii sa pozrela do jej očí. "N..Nebojte slečna, pana Verrucu nechám na pokoji.." Mala strach ktorý sa dal krájať nožíkom, no musela ísť tak sa odzdrazivla Mii a rýchlo utekala do výťahu a šla na recepciu. Do približnej pol hodinky prišiel Verruca a pozdravil sa recepčnej ktorá mu dala lístoček na prevzatie pošty a vzal si balíček v ktorom je ten drahý náhrdelník, no ešte mu povedala že jeho pošta s lítkami na dnešný večer prevzala jeho údajna snúbenica. To mu došlo že zase Mia vystvárala a iba prikývol a že nech Mii pošle jednu velkú kyticu ruží s veľkou krabicou v ktorých má Mia šaty nech pošle aj s tou zlatou vizitkou a išiel do výťahu až do svojho apartmá. Mohol ísť priamo za Miou, ale dohoda bola že za dve hodiny v jeho apartmáne.

Dobro-zlí Vampýrek