Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 21:17 [#1815]
Dala si ruky v bok a fakt mala pocit že jej jednu vylepí. Videla že jej zaiskrilo na sekundu v očiach že je pán Verruca, Alex single čo aj bol ale táto štetka o tom vedieť nemusela. "A tak sa správajte na profesionálnej úrovni a nestarajte sa do súkromia druhý prečo a načo máme dve apartmány." Keď jej odmietla dať krabičku len akúsi obálku zamračila sa a už ju chcela aj za to prizabiť. No nadýchla sa a dala si ruku na hrudník a povedala si že bude pokojná a nenamyslená bitch. Ale celkom jej to šlo a bola na seba hrdá.**"Hej! tu krabičku. No tak!" Keď ušla sa zamračila a pri jej odchode si dupla nohou že jej ju nedala. Bola zvedavá čo tam bolo. "to by som ti radila slečna viem kde pracujete !" To bolo fakt no čo už. Odišla do izby a pozerala do svetla čo bolo v tej obálke. Až to priložila k oknu aby videla obsah a bolo vidno akési lístky. No potom počula po čase klopanie. "kto zas?" Šla otvoriť a vtom došli kvety a krabica. "Pre mňa?" Vzala si to prekvapene a privoňala si k ním. potrebovala ďalšiu vázu čo cez recepciu objednala a dala si kvety zatiaľ do umývadla s vodou. No položená krabička na posteli si musela hneď pozrieť. Ako ju otvorila bola prekvapená. "čierne ?prečo čierne ideme snáď na pohreb ? Ale fajn." Vybrala si ich a prezerala zároveň. Prešla pred zrkadlom sa obliekla aj vhodné čierne spodné pradlo pod takéto šaty. Jej krásne nohy zdobili silonky aby ich mala lesklé. V tých šatách vyzerala ako fakt zadaná ženský. Tak formálne až nečakala, zrejme tam budú aj jeho kolegovia alebo ktokoľvek kto ho poznal. Sľúbila mu to, Prstene si stiahla z ruky, lebo sa jej nehodili k týmto šatám. Pozrela na ruku a nechala si od neho náramok. Ale nemela nič vhodné k týmto šatám a chokery sa nehodili. Povzdychla a nedala na seba žiadne šperky okre náramku. Vzala si listovú kabelku, bolerko z fake kožušiny a topánky s plnou špičkou. Vzala i tu obálku ktorú dala do kabelky. Upravila si vlnu na svojich vlasoch a tak i seba na sekundu skontrolovala. No aby nezabudla na svoj parfum. Všetko čo potrebovala mala v kabelke. Zamkla svoj apartmán a kráčala v tých šatách k jeho dverám. Vyzerala naozaj formálne žiadna provokácia ažna to že tie šaty dost zvýraznili jej krásnu postavu a poprsie. Zaklopala a čakala či sa otvoria dvere.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 21:33 [#1816]
Recepčná mala pred Miou rešpekt už len z dôvodu že Mia bola o sto krát krajšia než ona sama že by sa jej nemohla ani z čášti rovnať aby Verrucovi niečo povedala. Závidela jej a bolo to na nej poznať počas ich rozhovore. Samozrejme na Mii slova prikývla a na zažiadanie o krabičke len krútila hlavou jak keby ju to malo predsa len zachrániť že musela jednoducho utiecť. Verruca po príchode do svojho apartmánu už klasicky nechal odomknuté dvere a upravil si svoj oblek aby vyzeral aspoň ako poriadný človek. Na notebooku si ešte vybavil niejaké účtovníctvo pretože neveril svojej sekretárke žeby to spravila a dokonca vybavila ako to on sám chcel. Medzitým počul ako Mii už klope služobníctvo na dvere so šatami a kyticou ktorú dal poslať. Vybavil pár projektov ktoré by chcel klasicky rozbehnúť a zistil že dodávka ďalšej krvi príde až na týždeň že bude musieť očividne šetriť,, tudíž musí šetriť aj Miu. Aj keď tá by sa musela šetriť sama s tým ako ožratá prišla. Jak to doriešil tak mal ešte chvíľu čas a prezliekol sa z čisto bieleho obleku do čierneho aby nevyzeral ako idot medzi ľudmi a dúfa že Mia z neho idiota nespraví keby náhodou sa opila, pretože v reštaurácii dávajú špeciálnu látku do drinkov ktorá umožní upírom či vampírom sa opiť, a to on nenávidí zo svojho chladného srdca najviac. Tudíž dúfa že ho Mia neopije pretože by to dopadlo zle. Po prezlečení zobral mobil a zavolal šoférovi aby pripravil limuzínu pred budovu a v ten moment započul klopanie a už ucítil tu príjemnú vôňu ktorá hovorila o tom, že Mia je pred dverami. Pomaly popošiel ku dverám ktoré otvoril a s úsmevom si prezrel Miu. "Paní Verruca, konečne ste prišli. Poďte ďalej." Rýpol do Mii a dal jej najavo ako o sebe tvrdila že je jeho snúbenka tak si nemohol odpustiť takéto rýpnutie. Po tom čo Mia vstúpila dnu tak dvere zavrel a šiel do kuchyne kde vzal tu krabičku kde má náhrdelník ktorý pre Miu kúpil. Umyl si ešte narýchlo ruky ktoré si usušil a vzal znova whiskey ktorú si dal do pohárika a začal popíjať. "Tak aký si mala ten čas bezomňa ?" Zvedavo sa spýtal s tým istým vážnym pohladom ktorý mal aj pred dvoma hodinami keď sa hrala s jeho kravatou.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 22:16 [#1819]
Po otvorení dverí čakala skôr jeho prekvapenie aká je nádherná v tých šatách a komplimenty. Namiesto toho vyšlo z jeho úst pani Verruca, to ju zarazilo a zamračila sa. "Brooksová, čo máš už výpadky pamäte?" Vošla dnu a prezerala si ho v novom obleku. "Ty si sa zladil? som myslela že ideš v tom modrom čo si mal predtým. Hej rozprávam s tebou." Zamračila sa a nadýchla sa nad tým prečo bol takýto. "Sa ti nebodaj donieslo to čo som povedala tomu dievčatku, už žalovala čo ?" Pretočila očami a dívala sa kam šiel. Vybrala z kabelky obálku, keď došiel k nej podala mu ju "nechcela mi ta mrcha dať nič iné tak mi dala toto pre teba." Posťažovala sa mu ako malá holka maminke. Prešla k nemu s tým že pil "Nebudeš šoférovať? A asi sa ti nepáčim čo." Pozrela si na šaty ktoré mala na sebe. Ako dvihla tvár videla tú krabičku v jeho ruke. "čo si si kúpil? Hodinky ?" Nemala by byť zvedavá ale chcela vedieť čo tam je. Mala vypnuté vlasy dohora pekne vyčesané aby nezakrývali jej odhalená ramená a krk, ktorý mala pekný. "A čas bez teba ? mám spravené nechty a bolo to fajn len kým ma nenaštvalo to dievča." Položila si veci na stôl aj kožušinku aby jej nebolo zima ramená.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 22:30 [#1821]
Pobavil sa nad reakciou Mii že je Brooksová čo on naozaj vedel ale keď má tendenciu provokovať tak musel. "Neboj, viem že si Brooksová, ale vraj mam snúbenku, nevieš o tom niečo?" Zvedavo sa otázal pretože musel hrať blbca aj keď ním nebol. Mal trošku pochmurnú náladu, ale to je tým že nevie ako sa Mia bude chovať v reštaurácii a čaká že ho Mia sklame. "Prepáč, ale tento oblek používam na takéto akcie a veci. Ale nabudúce si vezmem iný extra pre tvoje potešenie." Chladno odpovedal Mii na jej dotaz a usmial sa na ňu. Ignoroval jej narážky ohladom recepčnej ktorá už prvý deň v práci mala to dočinenie s chovaním Mii, ale mohla to brať ako uvítanie ktoré mu nevadilo a nezaujíma ho ako sa k nej chovala Mia. "Nie dráha, nebudem šoférovať. A si naozaj prekrásna v tých šatách. A dúfam že sa ti páčia." Uprimne a pravdivo odpovedal Mii ohľadom šiat a do toho sa usmial, ale bolo poznať na ňom že ho asi niečo trápi tak to nedáva možno najavo ako by si to želala zrovna Mia. Keď sa spýtala na krabičku tak si ju dal do vrecka. "To je ta odmena pre teba drahá." Odpovedal jej slušne bez naťahovania a pozasmial sa nad tým, že ju naštvala údajne recepčná. "A čím ťa naštvala? Že mi doniesla poštu ktorú si mi vzala? Inak ďakujem za prebratie pošty." Usmial sa a prevzal si poštu od Mii.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 22:42 [#1822]
Keď spomenul ohľadom snúbenice sa zarazila a zomkla naružované pery k sebe. Pohľadom prešla kade tade po apartmáne. "to boli asi muchy, čo ja viem. Asi niekto vymýšľa lebo ja nemám žiadny prsteň." Ukázala mu chrbat prstov na ktorých nemala nič len krásne urobené nechty. Potom si po vytiahla šaty na prsiach a trochu stiahla pod zadkom. "Sú krásne ale budú na mňa pohľady to vieš." Prikývla na to čo povedal ohľadom obleku a znovu ho chytila za kravatu a prešla k nemu lišiackým úškrnom "odmená a čo to je? niečo drahé? " Bola zvedavá, lebo takéto darčeky ona môže a až vo vysokej hodnote ich nedostávala. Asi začínala chápať moc peňazí a jeho moc v tom koľko toho mal. Ale ona ho o nič nežiadala len chcela niečo čo jej dá motiváciu sa správať slušne. "Tým že mala o teba záujem a ty si jej dal vizitku." Zamračila sa naň a chytila ho za kraj saka. Aj keď si nepamätala čo tú noc povedala ohľadom ženy zopakovala to aj v triezvom stave. "Rozdávať vizitky pekným dievčatkám ma len odradia sa zaujímať o teba. Ja nebudem nahradená niekým tak chabým a slabým ako je ta štetka z recepcie." Pustila mu sako a zrejme spoznal že žiarlila a k Alexovi si vybudovala nejaký ten cit. Ale nedala to najavo ale všimla si niečo na ňom.**"Ešte kým niekam pôjdeme. " Opravila mu uzol na kravate, ktorý po potiahnutí sa stiahol. "povedz mi čo sa deje, že si tak nepozorný." Pozrela naň svojími modrými očami.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 23:01 [#1824]
Na jej odpoveď ohladom snúbeky sa pozasmial a zakrútil hlavou, no na druhú stranu vedel že to bola Mia a jej provokácia ktorá bola príjemná aj nepríjemná zároveň. No čaro bolo v tom, že mu to extra nevadilo, pretože vždy jej to vedel niejako oplatiť a to bolo to čaro medzi nimi. "Ano, ano. Máš pekné a šikovné prstiky drahá a nehovoriac celkovo o tvojich rukách." Mrkne na Miu s menším podpichom s pochvalou a lichôtkou v jednom, pretože mala naozaj skvelé ruky. Nad jej odpovedou ohľadom šiat sa pousmial a odpil z pohárika kde mal naliatu whiskey. "Viem, ale z části o to šlo. Nebudeš tam jediná žena a to mi ver. Hlavne tam budeš jediná krásna v takých šatách." Odpovedal jej na jej očividné obavy ohľadom jej šiat, ale o to viac jej sťažil situáciu a spravil jej tak väčšiu výzvu v tom, či sa bude chovať normálne a neskočí tam hneď po inom abo jeho samotného nezacne nejak strapňovať pred ostatnými. Keď k nemu popošla a začala mu upravovať kravatu tak sa jej zapozeral do modrých očí a čakal čo povie. Keď sa rozhovorila o vizitke a tej kráske dole na recepcii pochopil že Mia očividne žiarlí a má k nemu očividne niejaký cit. Nevie síce aký a či ide len po jeho moci, ale to čo najskôr spozná. Ale aby sa nepovedalo že blbo stojí tak nahodil úprimný úsmev. "Neboj, bol to test " Povedal jej že to bolo v pláne ako sa zachová a očividne to fungovalo. Dopil whiskey a Mia mu spravila kravatu a zastavila ho v tom niekam ísť s dotazom. "Pripravujem sa nejak na to že keby si náhodou nebola slušná tak ako vysvetlím všetkým kto si a prečo si mala tendenciu ma tam pred nimi strapniť." Uprimne jej povedal a trochu si odstúpil a zapol si sako v oblasti brucha a nastavil Mii ruku aby ho chytila okolo bicepsu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 18.10.2021 23:24 [#1827]
Udrela ho do ramena svojími šikovnými rukami a zamračila sa. "Ja ti dám taký test že uvidíš." Vzala si svoju kožušinku a kabelku zo stolíka a otočila naň. "O to sa bojíš? že ťa strápnim? a prišla tak o svoju odmenu? Ha?!" Štuchla ho rohom kabelky do hrude a prižmúrila oči. " Čo by si im povedal? že si si našiel štetku z bordelu, lebo si tak sám a nemohol si na túto večeru nájsť nikoho lepšieho?" Nadvihla obočie a uškrnula sa nad tým. Chytila ho okolo paže a priblížila sa k jeho uchu. "Ešte nevieš čo dokážem, budú ti ma závidieť že sám budeš pri mne stáť aby sa na mňa nik nepozrel. " Uškrnula sa a nechala sa ním vyprevadiť k autu, keďže nevedela ako sa tam dostanú a na šoférovanie nemala vhodnú obuv. Ako šli cez recepciu tak sa škaredo a povýšenecky pozrela na tu mladú recepčnú. Ale prekvapene bolo pre ňu limuzína. " Limuzína? Len kvôli večery?" zjavne si Mia uvedomovala ako Alexovi záležalo na dojme medzi cudzími upírmi.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 18.10.2021 23:35 [#1828]
Na uder rukou od Mii sa len pousmial a ešte viac nad jej reakciou. "Prešla si, buď rada." Mrkol na Miu a čaká na ňu kým si vezme svoje veci že sa takmer agresívne naň otočila. Začala to obkecávať až naň mierne skríkla a znova ho štuchla. "Mám vybudovanú dosť veľkú reputáciu medzi ľudmi ku ktorým idem. S väčšinou spolupracujem viac než sto či dvesto rokov, takže buď slušná a dostaneš odmenu." Odpovedal jej na jej rozhorčenie ohľadom jeho obáv že sa Mia zachová jak by nechcel aby sa zachovala. To ešte nevedela čo ju čaká za odmenu a aká to odmena je, ale to by nebolo kúzlo prekvapenia ktoré ju čaká. Mia sa nakoniec rozhovorila o tom že si našiel niejakú štetku a blbosti ktorými ho chcela len uraziť ale polku toho čo vravela ani ju pomaly nevnímal čo vraví. Nakoniec sa k jeho uchu priblížila a začala mu niečo šeptať nad čím podvihol pravé obočie. "To sa ešte uvidí drahá." Odpovedal jej na to svojím priblížnym názorom pretože tam bude veľa upírov ktorý budu ukazovať svoje diamantové hodinky a posypané oblečenie zlatom či diamantmi na čo Alex nikdy nebol. Nakoniec s Miou ide z apartmánu ktorý si zamkol a ešte aj vzal tie pozvánky aby ich pustili dnu. Jak zišli dole a šli okolo recepcie sa pozrel na Miu ktorá sa očividne predvádzala nad recepčnou, ale nijak to neriešil nech sa predvádza. Nakoniec spolu vyšli vonku kde už bola pripravená dlhá biela limuzína a nijak ho neprekvapovala reakcia Mii. "Není to len večera. Budeme to viac než to." Odpovedal kľudným hlasom a popošiel k limuzíne kde Mii otvoril dvere ako správny gentlaman a počkal kým sa usadí a dvere zavrel. Išiel k druhej strane z kade si sadol do zádu vedla Mii a nariadil vodičovi nech ide. "Víno abo šampus ?" Spýtal sa slušne s tým, že u jeho nohy bol taký menší minibar kde vo vedierku plného ľadu boli 3 flašky. Víno, šampus a špeciálna flaška v ktorej bola krv zredukována s alkoholom, presnejšie vínom že to má jedinečnú chuť a je to naozaj dobre.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 19.10.2021 00:02 [#1831]
Keď jej povedal že je to viac než len večera, trochu zneistila lebo takto to nečakala že ju vezme do spoločnosti k tak vážnym veciam. Nikdy nebola na takéto udalosti ale Alex si vybral ju. Bolo to na nej ako sa zachová a či sama neskončí bez Alexa niekde vyhodená pred reštikou. Nahodila vážny výraz po tom čo povedal a nastúpila do auta. "ďakujem." ejha Mia začínala svojou rolou ďakovaním keď nastúpila do limuzíny. Usadila sa a upravila spodok a vrch šiat. Otočila hlavu za ním a natiahla ruku. "Z čoho sa menej opijem ?" Nevedela či by mala piť, lebo opitá bola dosť drzá a neohrabaná. "Keby som vedela že je to tak vážne vzala by som si nejaké šperky..." Bola nespokojná stým, keď chcela ukázať že i ona ma prachy nejde na túto vec s chudobnou ženou. Ale čo už. "Radšej šampus..." Nadýchla sa a šlo to z nej jak z chlpatej deky ale usmiala sa "bude to ťažké.."**Potľapkala ho po stehne s povzdychom.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 19.10.2021 00:15 [#1832]
Videl tu neistosť na Mii ktorá mala očividne strach s tým, že by mohla toho očividne posrať viac. O to mu šlo a bude sa musieť viac snažiť či dokáze byť slušná a bol prekvapený že mu Mia dokázala poďakovať za tie dvere. Usmial sa a zavrel ich. Počas jazdy sa spýtala z čoho sa menej opije a len sa na ňu pozrel vážným pohladom. "Neboj, tento alkohol není nijak uprávený aby sa aj upír dokázal z toho opiť." Usmial sa na Miu ktorá začala hovoriť o šperkoch a to sa zhlboka nadýchol pretože zaváhal či jej dať jej odmenu teraz a z toho tranzu ho prebralo to, jak si požiadala šampus. Prikývol a natiahol sa pre ten dlhý pohár na šampus a jedným palcom štuplík odfrkol ktorý strelil do strechy. Pomaly jej nalial do poháriku a podal ho Mii a sebe si tiež nalial a flašku dal do držiaku aby pri ceste nespadla pri niejakom hrbole ktorý mohol byť po ceste. Ucítil jej ruku na svojom stehne a pozrel sa na ňu. "Máš obavy ? Dostaneš sa do vyššej spoločnosti, čo ti môžu závidieť všetky ženy na svete a to myslím vážne Mia. Já som rád že si to prijala a rozhodla si.. ísť so mnou." Trochu zaváhal pri tom čo vravel jak je za to vďačný pretože má furt obavy čo Mia vystrojí na tej večery. "Ale chce to kľud." Pricinkol si s ňou s úsmevom. "Tak teda na úspešný večer." Žmúrkol na Miu s úsmevom a trochu si odpil z poháriku a slabšie zamlaskal aby "degustoval" tu chuť šampusu na ktorý on není zvyknutý piť. Odpil znova a dal ho do držiaku pre takéto poháriky a vytočil sa na Miu a rozopol si sako. "Teraz spravím niečo, čo dúfam že neolutujem Mia. Tak ma nesklam." Vytiahol z vrecka malú krabičku ktorú Mii podal. "Mala to byť odmena, ale možno ti ju dám teraz s tým, že ti verím. Verím v to, že budeš slušná a dobrá." S úprimným hlasom jej to hovorí priamo do jej modrých očí. Nevie či sa jej ten náhrdelník bude páčiť, ale stál ho fakt dosť a to okolo štyroch tisícov.

Dobro-zlí Vampýrek