Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 19.10.2021 00:41 [#1834]
Vzala si skleničku so šampanským pohľadom naň. Nepáčil sa jej tento začiatok kam to malo smerovať. "Tak na slušné správanie." štrngla si sním a odpila si zo šampanského, ktoré na ňu bolo trochu horké a to nemala rada, ma radšej sladší alkohol, ktorý rozohreje diabla v jej tele. No dnes sa musela krotiť. Stiahla ruku z jeho stehna a pozrela naň čo vybral.**"Tak mi to nedávaj, ešte som nič nespravila za čo si to zaslúžim. A ak sa mi to nebude páčiť? Tak by som ťa ešte viac sklamala skôr než by tento večer začal." Čo už sa stalo a po Alexovi videla že bol nervózny. Skleničku s takmer vypitým šampanským položila do stojana. "Potom to nie je odmena pán Verruca. A vlastne ako ti mám vravieť. Vykať ti ? to akoby sme si boli cudzí a ja najatá šľapka na tento večer." chcela vedieť ako ho mohla verejne osloviť. Lebo pán Verruca je oslovenie ako pre jej šéfa a nadriadeného. "Snáď to neoľutujeme obaja." Pousmiala sa a cítila že sa blížia k onému miestu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 19.10.2021 00:58 [#1836]
Usmial sa na Miu aby ju aspoň trochu ukludnil no nebol sám ktorý bol nervózny z toho čo sa udeje. Bol rád že si s ním vypila pretože nerad pije sám v ženskej spoločnosti. Videl že jej to nechutilo no musela sa s tým predsa len zmieriť. Počas podávania toho nahrdelníku bol prekvapený jej reakciou, ale zas nechcel aby sa Mia cítila že nemá na sebe žiaden šperk okrem toho náramku ktorý jej dal. Ale chápal to a bol za to rád, že to odmietla pretože mala pravdu s tým, že by to potom nebolo prekvapenie. "Bude sa ti páčiť, to viem povedať. Ale máš pravdu, nebola by to odmena pokiaľ by si tu odmenu za niečo nemala dostať." Usmial sa na Miu a krabičku dal späť do vrecka a chytil ju za stehno ktoré začal hladiť pre jej upokojenie. Zároveň ju u toho počáva a hlavne jej otázky. "Ak budeš niekomu hovoriť o mne, ako sme sa poznali a aký je medzi nami vzťah, pretože sa ťa budu pýtať že čo máš so mnou. Tak u nich asi stačí ak povieš s tým pán Verruca. Ale priamo na mňa krsným menom. Aspoň ukážeš druhým že máš niejakú česť a vážiš si postavenia druhých a mňa. Je tam dosť snobov, to preto." Vysvetlil jej niejakú tu situáciu čo sa bude predsa len diať. Vedel že asi teraz Mia bude lutovať že kde sa to dostala, ale nakoniec môže poznať veľa dobrých ľudí pretože nie každý je kompletne snobský a sú tam aj rozumný ľudia. Na to, jak okomentovala že to snáď neolutujú obaja tak ju pevne chytil za ruku na náznak, aby bola naozaj v klude s jeho dosť úprimným úsmevom.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 19.10.2021 01:24 [#1841]
Snažila sa zapamätať, aj keď naozaj ešte takto nervózna nebola. Medzi upírkami bola nová a neskúsená. Nevedela kam ju bral a čo ju bude čakať, snáď ju nebude chcieť predať alebo čo. Lebo určite by to bol toho schopný možno. Pousmiala sa pri hladkaní o stehno a cítila sa tak istejšie. "Pred nimi pán Verruca oslovenie na teba menom, fajn pochopila som." Zopakovala si to ešte v hlave a pozrela naň "A predstavíš maty ako svoju štetku v posteli alebo ako čo. Určite si pomyslia že som zlatokopka, ktorá sa ťa drží." Mať ten fake prsteň čo mala na tu recepčnú tak by hrala naďalej jeho snúbenicu. O tom ako sa stretli. Kurva bude v riadne riti ak sa ich odpovede nebudú zhodovať. Ale srať na to. Usmiala sa naň, videla že limuzína na akomsi mieste zastala a ona netušila ani kde sú. "Čo mám s tebou? okrem sexu neviem. " A sú tam kde si myslela. Zaklonila hlavu a povzdychla "Fajn snáď sa zhodneme na niečom čo uhrajem." Ešte v kabelke vypla na mobile zvonenie, aby jej tam nehral nevhodnú chvíľu a čakala kým vystúpia.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 20.10.2021 23:56 [#1946]

-------------------------- > O niekoľko hodín neskôr niekde nad ránom ďalšieho dňa. <--------------------------

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 02:09 [#1958]
Už vo vestibule jak niesol vypnutú Miu boli na nich pohlady jak keby ju uniesol abo čo. Mal to teraz jedno a zaujímala ho práve mia, ktorá bola v jeho náruči a vošiel s ňou rovno do výťahu ktorý bol našťastie prázdný. Vyšli na svoje poschodie a šiel ku svojmu apartmánu pretože nechcel sa hrabať v Miinej kabelke a jej veciach čo tam mala. Opatrne si ju oprel o zárubňu a svoju nohu podvihol a kolenom si ju pridržiaval aby jej nespadli nohy a zároveň tak ju držal aby jej nikto nevidel pod šaty. Počas toho čo hladal kľúče vychádzal jeden zo susedov z apartmánov a šli chodbou kde ich uvideli a samozrejme že mal dosť jebnutý pohľad ktorý Verrucu znepokojil že naň pozrel. "Na čo čumíš kurva ? Nemáš niečo lepšie na práci snaď ? Tak vypadni kým mám ešte náladu do piči." Bol k susedový hrubý, pretože naozaj náladu nemal a mal Miu kompletne mimo. Nakoniec kľúče našiel a otvoril si apartmán do ktorého vošiel s Miou ktorú poriadne vzal a dvere zavrel a zamkol snaď na všetky zámky ktoré má. S Miou ide hneď do svojej spálne kde ju položil a vyzliekol ju pomaly do spodného prádla čím jej nechal podprdu a nohavičky. Všetko ostatné niejak poskladal a položil na nočný stolík aj s jej kabelkou. Zbehol do kuchyne do chladničky a vzal jeden malý sáčok s krvou pre takéto podobné prípady, kde je v ňom síce málo krvy, ale dostatok na to aby nakopol regeneráciu. Hlavne u Mii. Rýchlo dobehol k Mii ktorej otvoril pusu a sáčok s krvou jej opatrne vylial do pusy a vedel že to polkne už len z reflexu keď ucíti na jazýku krv. Sáčok hodil do koša a vyzliekol sa do trenok a svoje veci odložil okrem košele, pretože ta bola komplet zničená že bola na vyhodenie, ale položil ju na stolík. Popošiel nakoniec k zrkadlu kde sa pozrel na svoje plece, ktoré sa už prevážne začalo dosť hojiť a nekrváca, tudíž do rána určite rána bude zahojená. Išiel k posteli kde vzal ovladač a stiahol okná aby ráno slnko nespálilo ani jedneho a ľahol si vedla Mii do postele a oboch poriadne prikryl, no pre pohodlie Mii si ju položil hlavou na svoju hruď. Celú noc bol hore a ani oka nezažmúril, pretože nechcel aby ich niekto prepadol.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 02:22 [#1959]
Bola ako handrova bábika. Vlasy vieli vo vzduchu ako ju niesol. Bola tak mimo že mrmlala niečo popod nos. Určite na kamerách bude vidno ako ju niesol. Hlavu si oprel o jeho rameno a tak zotrvala do doby v jeho spálni. Nadychla sa a zamrmlala znovu niečo. Bola ako živá zakrvavená sexy Barbie. Až na ten kusanec na svojom krku čo u nej sa bude dlhšie hojiť. Snáď jazvy nezostanú. " Uhm.." nechala sa vyzliecť aj keby bola nahá tak by to bolo jedno. No začala brať menšie vedomie keď cítila krv v ustach. Prehltala to a pootvorila očí. To ako sa o ňu staral bolo divne a milé. Pán Verruca drsný vrah a milovnik Mii ukázal že si ju nikomu nedá. Možno ano kto vie dokedy ho bude štvať. Pootvorila očí a sledovala ho ako sa vyzliekol do treniek. Sledovala ho bez slov na posteli. Len čo zatiahol žalúzie a zalahol k nej sama sa k nemu pritulila rukou okolo hrude. Jemne mu nechtami bez slov prechadzala zľahka po nej. Vaňu si da keď sa zotavi. Pritom hneď zaspala v jeho blízkosť a snáď bude aj on.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 02:50 [#1962]
Bolo preňho roztomilé vidieť takto Miu ktorá furt mrmlala niejaké nezmysli ktoré by nerozumel ani niejaký mrmlací prekladač. Možno aj niečo také existovalo a to by sa ani nedivil pri tom, aké technológie sú. Mia bola fakt roztomilé dievča v tomto stave že keby bol veľký sviniar tak si ju ešte znásilní, ale to by si šiel proti svojej srsti. Nechala sa vyzliecť čož, asi by nemala problém ani keby je pri vedomí pretože by tým provokovala a to dosť. Nechal jej spodné prádlo aby sa cítila aspoň trochu bezpečne a nemyslela na hovadiny, aj keď bude možno ráno pičovať že prečo má zalepenú kundu od jeho semena pretože si možno nespomenie, že sa spoločne spravili ešte v limuzíne tesne pred tým, než ju vyplo jak svetla v Kauflande po zatváračke. Vedel že jazva na jej krku je nemožná, to by sa musel zakúsnuť ešte tri krát aby tam niejaká bola vďaka jej upírskej regenerácií ktorú má. No ale on to šťastie nemal kvôli pojebanému striebru ktoré mu skoro skončilo zapíchnuté v srdci. Je šanca žeby ho to zabilo, ale ešte väčšia žeby to prežil, pretože je známe u Vampírov že istá smrť je, keď sa im oddelí hlava od tela. Tých parchantov tam v reštike mu neni ani zďaleka ľúto a kľudne vyzabíja svojích sponsorov či obchodných partnerov aby dostal každého, kdo chcel Mii ublížiť. Asi si zahrá na Drákulu a každého napíchne, alebo dokonca na Jacka Rozparovača z Londýna. Staré dobré časy. Chcel sa o Miu starať jak o niejaké malé dievčatko, ale nemohol z nej robiť decko a rozmaznaná bola predsa len dosť. Nakoniec keď si lahol tak Mia ho začala po hrudi hladieť čo mu bolo samozrejme moc príjemné a užíval si to vo velkom. Do rána vedla nej ležal a nespal. Nemohol. Nakoniec vzal telefon a zavolal svojmu vernému človeku, ktorý o tom masakri samozrejme už vedel. "Ahoj, to som ja. Zožeň chlapov, čo najviac a zisti mi všetko. Kdo by chcel ísť po mne... A ano, ta ženská ktorej chceli ublížiť je moja.. Ano, jak vravela Rachel, budúca snúbenica." Pretočil očami pretože Mia sa predstavila ako budúca snúbenica že musel hrať tuto jeblú rolu. "Fajn, daj mi vedieť a pošli mi na hotel niekoľko mužou a aspoň štyri ženy pre snúbenku aby na ňu pozreli. Ty mi všetko zisti... Nie.. Nie.. Toto znamená vieš moc dobre. Červený kód a viem aký sľub som dal, ale toto nedovolím aby jej ublížili a zabijem ich do posledného... Maj sa." Hovoril nasraným až nenávistným tónom do telefonu. Mal furt nervy ale musel byť potichšie čo aj bol, aby Miu zbytočne nezobudil a mobil odložil. Povzdychol si a pozrel sa na rameno ktoré už bolo takmer v pohode a bola tam nepekná jazva.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 12:29 [#1965]
Aj keď Mia bola rozmaznaná mala na to svoje dôvody a to po 1. je jedináčik po 2. jej rodičia sú zazobaný a nevenovali sa jej výchove a po 3.takýto život jej celkom vyhovoval. Bolo toho oveľa viac, ale to by sme tu boli týždeň kým sa všetko vyrozprávalo. Bola mimo a pritom jej pohľad daddyho unaveného dievčatka bol roztomilý. Len čo sa zregeneruje už nebude roztomilá. Už ako brala na sile, pohryznutie na krku sa zacelilo. Predsa upíry po dúške krvi sa im rany hojili rýchlejšie. Čím kvalitnejšia krv tým rýchlejšie hojenie. Spala tak že oddychovala a bdela, mala zlý sen ale nie o deťoch čo ju mykalo s ňou. Keď sa prebudila počula hlas. Otočila a dvihla hlavu potichu na Alexa, ktorý telefonoval. Zamyslela sa nad tým čo hovoril. Pozerala naň ho kým nedotelefonoval a nevšimol si jej pohľad na sebe. Aká snúbenica ? veď ju predstavil ako priateľku. Nie ako snúbenica. "Aká snúbenica?" Zamrmlala s nadvihnutým obočím. Pomalí sa dvihla na predlakte a chytila si čelo.**"ah.. alkohol v tom klube bol silný." ale mal pravdu, nemala sa opíjať, ale takéto hoc kde nevypije. " takže ty si nesrandoval o tých ženách" Podoprela si hlavu rukou a hladila ho po hrudi. Prstami prešla k jeho jazve "aká som čarovná že sa ti to zahojilo." Uškrnula sa a potom si skontrolovala či mala retiazku a mala. "Môžem s tými babami do striptízového klubu?" Prstom mu prešla po sánke a natiahla sa k jeho perám. "pôjde do sprchy a ty tiež nevoniaš ako najčerstvejší." vedela že posteľné bude od krvi. Vyliezla z postele a pred ňou sa začala vyzliekať aj zo spodného prádla. Prehrabla si vlasy odkiaľ vypadli ďalšie sponky a obzrela sa za ním. Uškrnula sa a kráčala až do jeho kúpeľne. Kde si chcela dať sprchu. Premýšľala že tento krát zrejme sama nesmie ani na krok. Žeby takto skončila kvôli nemu jej sloboda? tche.. určite nie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 13:42 [#1966]
Nevedel prečo si vybudoval až tak blízky vzťah zrovna u Mii, či to bolo preto že sa podobala na jeho kedysi dávno čo mal priateľku alebo že takéto chovanie žien ho dokázalo priťahovať. Nevie ani sám, ale premýšľal aj celú noc či svoje emócie znova nepochová aby neublížil Mii, ktkrej ublížiť nechce, ale zas keby svoje emócie vypol tak by jej to mohlo ublížiť pretože by sa choval hnusne aj k nej samotnej. Zložitá situácia a hlavne nevedel nájsť niejaké to rozumné riešenie ktoré teraz fakt potrebuje nájsť. Vždy sa počas toho, čo Mia spala na ňu pozrel a usmial sa jak roztomilo vyzerá keď spí a cítil jak sa dokázala jej rána na krku od jeho kúsancov zahojiť. Keby mohol, tak by sa z nej chcel znova napiť, pretože ta jej krv bola asi najchutnejšia ktorý kedy mal, ale bez jej povolenia sa nenapije. Nečakal že Mia započuje jeho telefonát ktorý popravde počuť nemusela, ale nevadilo mu to nejak extra. Otázke sa samozrejme nevyhol. "Rachel nakecala väčšine že si moja snúbenica... Oćividne mám snúbenicu a ani o tom sám neviem.." Odpovedal jej pravdivo, pretože Rachel asi očividne zveličuje a pomaly že nevraví o Mii a Verrucovi že su manželia. Hrôza. Keď sa Mia chytila za čelo tak ju mierne pohladil po líčku. "To bude v pohode, len si nemala toľko piť. Dáš si krv a bude Všetko fajn." Pozrel sa na ubolenú Miu a pousmial sa nad jej stavom a situáciou, pretože teraz chcel riešiť ju. Keď hovorila o ženách tak sa len pozosmial a jej pohladenie na hrudi bolo príjemné na čo sa uvolnil. "Neklamal." Dal jej jednoduchú odpoveď, pretože nič viac aj tak povedať nemusel. Ženske ochranárky moc nikdo nevyužíva, ale pre Miu je to predsa len výhodná voľba a bude ženám skôr dôverovať. "Ano, tvoja krv chutí naozaj excelentne zlato.. Najlepšia ktorú som kedy mal a aby som povedal pravdu dal by som si znova, ale vravim. Bez dovolenia si nehrýznem." Usmevne povie Mii ohladom toho jak komentovala ako sa mu zahojila rana na rameni a vedel že teraz mu Mia so zvýšeným hlasom povie že to bolo len prvý a posledný krát. "Budu tvoja ochranka, takže budú dozerať či si v bezpečí a keď budeš v striptýzovom klube tak tam budu stebou aby ťa mali na očiach. Samozrejme nebudu stať vedla teba ale pozorovať ťa zdiaľky." Nebol síce nadšený z toho, že Mia chce chodiť do striptýzových klubov, ale vedel že ho takto len podpichuje a provokuje tak jej to nejak vysvetlil. Keď spomenula sprchu tak na ňu pozrel takmer mrdezným pohľadom a ešte ju pozoruje ako sa Mia vyzlieká a nemohol sa vynadívať na jej krásu. Keď zašla do kúpeľne tak sa usmial a pomaly z postele vyšiel a dal si dole trenky. Nakoniec šiel nahý za Miou do sprchy kde si vliezol a zo zadu ju chytil za boky a pobozkal ju na líčku. "Snáď nevynecham našu prvú spoločnú sprchu nie?" Pobavene povedal a pustil vodu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 16:41 [#1970]
Pretočila očami nad tým, že budú všade kde sa pohne. Ale čo mala robiť v tejto chvíli, asi nič. Vošla do sprchového kúta, kde si nastavovala vodu. Nepočula ho za sebou kvôli vode. No našla v rohu sprchový, ktorý si otvorila a ovoňala. No len čo ucítila dotyk na svojich bokov otočila sa a tubu silno stlačila. Pozrela na jeho hrudník a potom naň s "nevinným" pohľadom. Usmiala sa nad tým. "čo tu robíš?" Zahrýzla si do pier "oh sorry ostriekala som ťa?" Hrýzla si do pier a prstom mu prešla po hrudi kadiaľ jeho sprchový stekal dole. No dala si na ruku toho viac z gélu a začala mu rukami prechádzať po tele. Mydlila ho s tým že mala chuť celú tubu na ňom nechať. Vytlačila si gél na jeho ramená a to ako sa leskol od toho sa jej páčilo. "Mňa sa neopováž s tým umyť lebo ti tu .." pozrela na prázdny gel ktorý vyhodila zo sprchy. "chcela som ti to niekam narvať ale hups. Minulo sa. " Rukami mu prechádzala po jeho krku, svalnatých ramenách a pažiach, nezabudla ani na bruško. Svojím nahým telom sa pritlačila k nemu. Rukami po jeho bokoch prešla na chrbát aj miesto, kde večer skončila dýka. " prečo sa chceš so mňa kŕmiť, keď si vravel že nie som ako tý na tých stoličkách. A zároveň máš tajné zdroje na krv." Pozerala mu do oči a čakala odpoveď na jej otázky.