Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 17:30 [#1974]
Vedel ako nad tým Mia zareaguje a chápal to, jak jej to je nepríjemné, no nemohol nič robiť. Vedel aké to je a chápal, že jej to je naozaj nepríjemné, no čo mal robiť aby ju ochránil. Nemohol byť nonstop pri nej čo ho mrzelo, ale bohužial. Vedel že ho počuť nebude keď pustila vodu a preto tu situáciu využil do doby, než sa Mia zlakla čo ho pobavilo. "Čo asi robím. Prišiel som si dať spoločnú sprchu." Zasmial sa nad jej otázkou a dal Mii pusu na pery. "Už to tak bude, si mi to teraz vrátila snad ?" Znova sa zasmial nad odpoveďou na jej otázku. Užíval si dotyky Mii ktoré mu boli fakt príjemné a bolo to na ňom poznať. Síce Mia na sebe nemala žiadny šapmónik, ale začal ju rukami po telíčku hladiť jak keby ju umýval. Ešte že nevie o tom masážnom olejčeku pretože kdo via ako by to dopadlo že nad tou myšlienkou sa pozasmial vo svojej hlave. Nakoniec sa Mia rozhovoria a bol prekvapený že čo chcela povedať až ho zaskočio, no zasmial sa. "Neboooj, bože. Len si ťa o seba pritisknem aby bola od toho celá tiež." Pobavene sa zasmial a pritiskol si Miu bližšie k sebe, no nie úplne. Prechádza mu rukou po miestach kde bola zapíchnutá dýka a to sa trochu striasol pretože mierne to miesto bolo citlivé, ale zachránil to šarmantným úsmevom. "Máš dokonalú krv a niesi ako ony. Tamté zvolenie nedávaju a ešte sa núkaju aby sa z nich kŕmilo. A pokiaľ mi nedovolíš sa nenapijem aj keď v limuzíne som čakal že ma necháš nakŕmiť sa trochu z tvoho zápästia aby to nebolo tak silné ako z krku. A mám tajné zdroje krvi, ale tvoja krv je unikát. Ak nechceš tak ťa do toho samozrejme nenútim Mia. Do ničoho som ťa nikdy nenútil okrem jednej veci. A to vnucovanie tej ochranky pre tvoje bezpečie." Nevedel či zrejme toto chcela počuť, no dal jej odpoveď ktorú chcela, ale asi nie takto formulována.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 17:54 [#1978]
Nadýchla sa stým že mu na to niečo povie "Veď počkaj teba ten smiech prejde. Posledný čas sa len usmievaš pri mne." Prstami prešla na jeho zadok. "To som tak vtipná alebo na smiech?" Nadvihla obočie nad tým. "alebo sa vážne pán Verruca ma pri mne tak dobre. Že máš dôvod k úsmevu nehovoriac o mojej krvi alebo mať so mnou kvalitný sex." štuchla ho tým gélovým nechtom do hrude a vydýchla "Ale, ja nechcem páchnuť ako chlap." Zamračila sa a rukami zatlačila na jeho hrudník. "opláchnuť a odchod" Prižmúrila oči až mu to zavelila, lebo chcela robiť to čo vždy, keď sa v nej urobil. Bola opäť drzá k nemu. " už nie sme v spoločnosti kde sa musím správať slušne k tebe a nie nedovolím ti viac ma uhryznúť. To by si musel byť veľmi dobrý." Uškrnula sa nad pocitom, žeby ho mohla mať pod svoju moc a tak by sa stala viac dominantnejšia než on. "Bojíš sa o mňa ale nemusíš určite ma už žiadny vampír a upír nebude chcieť zneužiť. Ale tých šiat mi bolo ľúto."**Odtiahla sa od neho, aby jeho pustila pod tečúcu vodu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 18:28 [#1983]
Pozorne Miu sleduje aj jej pohyby ktoré sú mu príjemné na jeho tele a čakal čo povie až ho jej otázka zarazila. "Si vtipná drahá a ani nevieš jak moc. A k smiechu niesi." S úprimným hlaosm a úsmevom Mii odpovie a pritom nadvihla obočie a spustila zaujímavú tému. Chcel sa pozasmiať, ale vyčaroval sa mu na tvári predsa len prekrásny úsmev. "Hádam že slečna Brooksová chce pravdu. Za posledných 440 rokov som nezažil to, čo pri tebe za tak krátky čas. Som proste pri tebe šťastný. Ty mi vieš vyčariť proste ten úsmev na tvári." Povedal Mii pravdu a nehodlal jej klamať, teraz jej už nič netajil a tajiť naozaj nechcel. Keď doň štuchla tak sa trochu zasmial. "Aspoň každý bude vedieť že niejaký nabíječ ťa má pod dozorom." Provokatívne mrkol na Miu ktorá sa od neho odtiahla. "Možno niesme v spoločnosti, ale zabudáš že som furt Verruca a nenechám si len tak od niekoho rozkazovať, tudíž sa skroť zlato." Mrkol znova provokatívne na Miu ktorú musel viac vyprovokovať samozrejme, pretože trošku viac si dovolovala čo sa mu na nej aj celkom páčilo. "Budem sa o teba báť do doby, než nevyrieším včerajšiu vec čo sa stala. Do tej doby budeš pod dohľadom." Zavelil prísnejším hlasom na Miu, že nech robí čo chce, ale proste bude pod dohľadom viac než kňazi. Nakoniec si vliezol pod tečúcu vodu kde sa začal umývať pred Miou ktorá ho pozoruje a jak sa umyl na ňu mrkol a popošiel k nej na čo ju chytil za boky a prudko sa s ňou otočil a pritiskol ju ku kachličkovej stene a začal ju vášnivo bozkať. Proste si musel ukradnúť na ráno vášnive bozkávanie a ukázať jej, že furt je tu pánom on.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 21:44 [#1990]
Toto sa mu na ňom páčilo, že vedel čo chcel. Nie ako dnešný muži ktorý pri okríknutí ženy sa stiahnu a Mia potrebovala pevnú ruku. Lebo v opačnej strane bola len obyčajné dievča bez lásky. "Môžem si robiť čo chcem ale s dozorom? ha?" Usmiala sa naň a rukami mu prechádzala po hrudi. "Hlavne pán Verruca nech sa opäť nezraní lebo čo ak nebudem po ruke a budem práve ďalej od teba. Užívať si." Prešla si jazykom po pere mlstne, kým sa neotočil a ona s ním aby sa naň dívala ako z neho padajú kvapky vody po jeho sexy tele. No chytila jeho ruky a prekvapene vykríkla. Aj sa tak pozrela "čo si to dovoľuješ ty jeden" Zasmiala sa, keď mu odťahovala ruky od seba. Necítila chlad dlaždíc len jeho pery, ktoré s vášňou oplácala. Vydýchla mu do pier pod tou tečúcou vodou. To ako ju držal sa jej páči, len nech to nepreženie lebo dostane facku aj keď je šľachtic. Rukami pri bozkoch vošla do jeho vlasov a zavesila sa mu okolo krku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 21:59 [#1991]
Všimol si jej úškrnu a hlavne ako sa aj jej páči všetko čo spolu prežívajú, teda aspoň to tak vidí. Mia vedela čo chce on a zas on vedel čo chce ona. Síce niesu v takej známosti ktorej by mohli byť, pretože Mia je divoška ktorá si užíva svoj životík na plnú hubu do doby, kedy Verruca nad ňou nemá nakoniec tu pevnú ruku chlapa. "Ale nezabúdaj, budu mi oznamovať všetko čo spravíš, takže ak do teba niekto zasunie tak po sexe sa s ním rozlúč, pretože ho povesím za gule na lampu." Provokatívne rýpol do Mii a ešte podpichovo na ňu žmurkol. Jej ruky na jeho hrudi už boli tak dobré, že ho to ukludňovalo docela dosť čož šlo na ňom poznať. Keď Mia rozprávala že nebude po ruke a bude si užívať tak sa len pousmial. "Jasné, ale aby som ťa nemusel zas zachraňovať drahá. A ver mi, tvoje užívanie by si mala krotiť a nepútať na seba moc pozornosti inak ťa nájdu dosť skoro." Pozrel na jej jazýček ktorým si prešla po svojej prekrásnej spodnej pere. Cítil jej pohľad na sebe jak keby ho chcela vyzliecť a to bol pred ňou kompletne nahý. Keď si ju pritisol k stene, tak sa zasmial nad jej reakciou. "Prepáč láska, ale tebe nejde odolať." Mrkol na Miušku a počas bozkávania ktoré furt predlžoval tak chytil Miu pravou rukou za jej stehno ktoré podzvihol do úrovne svojho pasa kde jej nohu drží. Na chvíľku sa od jej pier odlepil a pozrel sa jej do jej modrých očí. "Povedal by som, že si moja, ale niesi vec a ani môj majetok. Možno si len moja Miuška." Mierne pobavene šeptol ako niejaký zamilovaný mladí a začal ju znova vášnivo bozkávať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 21.10.2021 22:27 [#1996]
No nad tým sa zamyslela že ak by robila niečo čo doteraz ako v tých kluboch bolo jej to známe že ano. Zomkla pery s nespokojným pohľadom. "Budem ako vtáčik v klietke teraz alebo čo." Prižmúrila oči a v bozkoch pokračovala. Zamračila sa nad tým že toho týpka povesí za gule. A zrejme by dostala bitky aj od neho ona sama. Vedela čoho je schopný tak sa i bála "ani so ženou nesmiem?" Chcela to skúsiť aký by to bol pocit. "nevolaj ma láska ako si povedal nepatrím ti a tie sladké slova si strč niekam" prešla mu rukou po krku a znovu sa nalepila na jeho pery a vydýchla do nich. Dvihla nohu tak ako on chcel "Mia žiadna Miuška " šepla mu do pier, Miuška znelo ako pre malé dievčatko. Oplácala mu bozky ale takto sa ona neumyje aj keď je ako mokré kura.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 21.10.2021 22:59 [#2000]
Nad jej zamysleným výrazom sa podozrievavo na ňu pozrel, no usmial sa pretože vedel ako premýšla nad tým čo bude a ako bude. Veď predsa len to bola Mia ktorá musela byť zlá. Niekedy až moc zlá. "Možno, musím ťa mať pod dohľadom a hlavne keď to skončí tak môžeš si ísť kam chceš a jak ďaleko." Povedal to len preto, aby sa Mia ukludnila a hlavne jej dal možnosť odísť od neho. Je to na nej aj keď síce vie, že Mia sa nakoniec aj tak k nemu vráti pretože jej možno predsa len búde chýbať. Teda dúfal v to. Všimol si jej zatvarenie keď hovoril o tom, že by povesil chlapa za gule že sa uškrnul. Furt nevedel pochopiť to, že by chrápala s viacero chlapmi že jej nestačí jeden. Bol z toho mimo a túto dobu pomaly nenávidiel. No jej otázka ho prekvapila. "Len pokiaľ bude naozaj sexy a možno má časom s ňou zoznámiš aby som vedel za koho si ma vymenila." Pobavene povedal a tým, ako sa jej nepáčilo že jej povedal "láska" tak to bolo naozaj k smiešku. "Strčím si ich do teba ?" Podpíchne si do Mii ktorá bola nevrlá a hlavne už nervná. Počas bozkov mu pekne vzdychá do pier a nad tým ako ju nazval sa len zasmial a pokračuje ďalej pričom Miu mierne pozdvihol a dal ju priamo pod prúd vody. "Škoda že nechceš sex v sprche, je to švanda. Pekne sa umy zlato." Provokatívne povie a dal jej ešte poslednú dlhú vášnivú pusu a pomaly Miu pustil a vyšiel zo sprchy a vzal si osušku ktorou sa začal sušiť a jak vychádzal tak na Miu zavrtel svojím zadkom na čo sa zasmial a zakrútil hlavou. Obmotal si osušku okolo panvy a išiel do kuchyne kde boli stiahnuté žaluzie tudíž sa mohol v klude pohybovať po byte bez toho, aby ho slnko spálilo.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 22.10.2021 00:34 [#2007]
Naozaj ani nemala chuť mať niečo s niekym iným len chcela vedieť kam Alexova trpezlivosť viedla a pokadiaľ bola hranica. Krútila hlavou na to zoznámovanie a poriadny penis za kundu by nevymenila. "Nezoznámim" uškrnula sa a vydýchla. "niekam na dovolenku pred sviatkami by som brala." Vianoce slaviť by bolo super niekde na horách na chate. Zamrčila sa nad tým čo spravil pod sprchou a zavrčala naň naštvane. Ako vyšiel zo sprchy udrela ho po zadku a vlasy si dala dozadu. Aspoň nech nie je sáma kto dostáva po zaduku a videla ako ju napodobňoval. Mal fajny zadok to musela uznať "nechcem nezaslúži pán Verruca" zasmiala sa nad tým a sprchovala sa už sama pod mydlom. Potom si vzala jeho osušky v jednej zabalila vlasy a do druhej svoje telo. Pomalým krokom šla za ním ale uvidela na pracovnom stole otvorený notebook a papiere. Prešla k jeho stolu kam sa posadila a zvedavo nazrela čo tam mal.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 22.10.2021 01:22 [#2010]
Nevedel čo mala Mia v pláne, ale jej provokácia občas nemala očividne hraníc. Zlobivá malá ryšavá divoška, fakt že jo. Ale to na nej mal predsa len rád a nemienil s tým prestať. Mia vedela vždy dobré podpichovať že niekedy aj on nevedel jak na to reagovať, ale do teraz ju furt nejak zvládal. Len dúfa, že ho Mia raz nevytočí tak moc, že ju nechtiac hrýzne. Bol by toho schopný popravde. Nad jej odpoveďou sa len pousmial. "No joo, ani mi neukážeš s kým ma vymieňaš ? Pfff... urazím sa." Pobavene povedal a prešiel svojou špíčkou nosu po tej jej špičke nosu. Keď hovorila o dovolenke, tak sa len pousmial pretože to nebol naozaj zlý nápad a s Miou by šiel niekde na dovolenku. Síce by možno rád šiel niekde k moru aj keď slnko nenávidí, ale aj do hôr by šlo. "Tak môžme potom niečo vymyslieť a niekam ísť, ak by si chcela na spoločnú dovolenku." Uprimne jej povedal s úsmevom s tým, že to myslel naozaj. Keď ho nazvala znova pán Verruca tak sa pozasmial že to udržuje touto formou. Očividne ju to buď baví, alebo sa jej páči ho takto oslovovať. V kuchyni spravil poriadok a skontroloval stav koľko sáčkov krvi ešte má v chladničke. Medzitým sa Mia dostala do jeho pracovne kde mu pozerá zmluvy, z ktorých Verruca má dostať aj desiatky tisíc eur. Verruca sa oprel o futra a pozrel na Miu. "Chceš očividne to pracovné miesto keď už mi pozeráš na dokumenty, očividne sa už dostávaš do svojej pracovnej pozície. Či ?" Mierne do Mii podpichol a podpichovo sa jej spýtal že či to tak má brať. "Kludne si to prezri, proste bežné obchody." Nemal strach z toho, že Mia uvidí aké sumy mu pípnu na účet. Proste aj tak vie, že jej je jasné, že proste niečo také mohla čakať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 22.10.2021 10:14 [#2017]
Samozrejme že na dovolenku by niekam chcela ísť a konečne nie sama. Alebo niekam ísť kde by mali aj nejaký zážitky. O tom za koho ho vymení sa len uškrnula a krútila hlavou. Samozrejme že mu tu osobu nepredstaví a neukáže. Po sprche sedela v jeho pracovní, kým on čosi kontroloval v kuchyni. Bola prekvapená že to tu mal len tak v chladničke a chyžná alebo iný personál si to nevšimol. Vedela že jej nič do toho nie je ale videla na tých papieroch niečo divné, čo sa nezhodovalo. Zodvihla tvár po to čo vošiel do pracovne a ona ho zavolala bližšie. " Do pracovnej pozícii? Ani nie, len som bola zvedavá. Ale všimol si si toto? Akési číslo účtu si vyberá rovnaký dátum a čas sumu z tvojich peňazí. " Pozrela naň či si on to platí alebo nie. "Pozri toto je čas kedy viem že my dvaja sme boli spolu a neviem žeby si ten čas niečo platil. " Bola zvedavá či vedel o tom. Ale aspoň videla tie čiastky peňazí ktoré on mal. Ani ju to neprekvapilo za toľké roky v jeho postavení. Prešla si prstami zamyslene po dekolte kde mala nový šperk na svojom krku. "Zjavne niekto v banke ťa nenápadne okráda a ani o tom nevieš lebo sú to malé čiastky, alebo ti niekto ukradol kartu." Bola zvedavá komu je tak štedrý každý mesiac od založenia účtu.