Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 22.10.2021 20:07 [#2034]
Na dovolenke viac menej asi nikdy teoreticky nebol. Celý jeho dlhý život je takmer ako dovolenka, ale s Miou by kludne niekam šiel kam by si ona vybrala a mohli by tak tráviť čas spolu. Upratal si všetko potrebné a ešte skontroloval zásoby alkoholu s krvou do doby než príde ďalšia dávka a nezistí kdo zapríčinil ten skurvený včerajšok aby sa takto posral. Nakoniec Mia bola v jeho pracovni a prezerala si dokumenty čo mu ani nevadilo keďže jej v podstate dôveruje docela dosť. Nad tým čo povedala pozdvihol pravé obočie a popošiel za ňu, kde svoje ruky položil na jej ramená ktoré začal mierne masírovať počas toho, čo sa pozerá na tie dokumenty. "Velice zaujímavé a to sú nové faktúry ktoré som si ešte nestihol pozrieť. Očividne je dobré že ťa tu mám zlato, pretože by som si to nemusel všimnúť." Pochválil Miu za takúto pomoc a trochu sa nahol aby lepšie videl na písmo, pretože ako Vamp cez deň má slabší zrak, tudíž to musí vidieť takmer dosť z blízka, ale masírovať jej ramená neprestáva. "Očividne návrh na sekretárku by ti celkom pasoval, ale očividne budeš moja nová účtovníčka jak to vidím. Hmm.. zaujímavé." Nakoniec Mia zmienila o banke a to sa pozrel stranou pričom sa zohol hlavou pred Miu a dal jej dlhý bozk, ale to hneď zbehol do spálne si vyprázdniť vrecka z nohavíc a nakoniec zo saka kde našiel peňaženku ktorú otvoril, ale kartu tam našiel. Teraz to síce nechápal, no vedel kde sa nakoniec zastaví. Rýchlo vzal mobil že vytočí banku, no uvedomil si že ak by ho okrádala banka, tak aj keby požiadá o zablokovanie účtov, tak by si dokázali neustále vziať niejaké tie peniaze pretože banka. Prišiel k Mii ktorú pohladil pod jej roztomilou bradou jak keby to bola mačka. "Pre mňa to sú drobné, pretože na účte mám toho dosť a stejnak peniaze nevyužívam, ale toto ma serie zlato. Niekto mi kradne peniaze a zrovna v tej dobe ak si všímneš tento čas čo sme boli v tej reštaurácii niekto kúpil dačo za päť tisíc. Ale kartu mám a som jediný vlastníkom karty. Budem si musieť zistiť kdo začal vlastniť banku kde mám účet a či tam niekto, koho poznám nebol naposledy a nesnažil sa pošpiniť moje meno. Ale Ďakujem ti za tvoje pozorné oči." Vysvetlil Mii svoj plán a znova jej poďakoval a aby poďakovanie zapečatil tak jej dal ďalší bozk.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 22.10.2021 22:32 [#2040]
Mia aj keď sa zdala nebola sprostá. Oplati mu bozk a ukazuje kde sa ta čiastka stala. "Stačí ak si tvoje číslo účtu odfotí alebo zneužil a vyhľadal si údaje o tebe. Podpis ide sfalšovať rovnako i heknúť. " Len ho upozornila na to že nová doba a dalo sa zistiť o človeku všetko. "Ak by si previedol peniaze na iný účet, ktorý je krytý nezistilo by sa potom kam tie peniaze prešli a on by nemal prístup k ním." Zodvihla pohľad opäť pre ďalší bozk. "Nah, idem sa obliecť do izby. Za toľké prachy mam ja niekoľko mesačný nájom na svojom apartmáne." Pomalý vstala a stiahla si osušku z vlasov "Dávaj si pozor s kým sa stýkaš, lebo sa ti to vratí ako podraz a ja to nebudem." Žmurka naň a vstala z miesta. V osuške kráčala preč z jeho bytu. Potrebovala odpočinok ale nie od neho ale nechcela hovoriť mu že chcela čas pre seba. Otvorila dvere do apartmánu. Prešla do svojej skrine odkiaľ si vyberala svoje oblečenie a po zhodení osušky počula akýsi zvuk. Obzrela sa. Začala sa obliekať do prádla až do pohodlných veci.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 22.10.2021 22:51 [#2041]
Bol za Mou rád že ho na to upozornila no popravde nerozumel jej takmer ani slovo. Absolútne nechápal, no neže nechápal, ale nerozumel úplne tomu čo vraví keďže na tieto nové technológie moc nemusel. "Dobre, tieto moderné vyrazi sú pre mňa naozaj trošku nechápavé a popravde technológiu moc nemusím. Ešte že ťa mám zlato." Poďakoval zas Mii aj keď si nebol istý čo vravela. Dokázal vystopovať ľudí cez GOS a potrebné veci, ale nie vždy všetkomu porozumie úplne. Keď hovorila o prevode peňazí tak len prikývol pretože mu dala naozaj nápad ktorý sa mu zapáčil. "Len ak v banke budú chcieť tak naložený učet previesť. To by som platil ešte banke za prevody že za tie peniaze by si kúpila štyri ostrovy a mala ešte peniaze skoro na piaty. Skurvené úroky a percentá." Povzdychol si a zakrútil hlavou, no pozrel na Miu ako sa postavila. "O mňa sa neboj, ide mi hlavne o tvoje bezpečie." Povedal smerom na Miu ktorá už kráčala na chodbu. Medzitým si vzal amulet a dal na krk na což sa začal obliekať do obleku a buchotu si nijak nevšímal a vzal si mobil kde dal vedieť aby dozerali na Miu, pretože vedel že jeho ľudia teraz dozerajú na celý hotel a všetky apartmány. Vzal si všetky veci a vyšiel z apartmánu ktorý poriadne zamkol a ukázal palec hore na kameru a šiel dole na recepciu kde už ho čakala osobná ochranka s ktorou nasadol do auta a šiel smer banka.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 23.10.2021 11:28 [#2046]
Zavolala jej kamarátka, žeby bola rada ak by sa stretli. Bola rozrušená a plakala. Mia povzdychla a pretočila očami keď vedela že sa zrejme zas pohádala s priateľom. Aj keď Mia vyzerala byť chladná a odmeraná vedela čo vždy povedať poradiť a momentálne potrebovala nakúpiť. Nakoniec si obliekla veci ako do mesta. Len čo stála pri zrkadle chýbal jej ten drahý krásny náramok ktorý dostala. Bolo jej ho ľúto, no prešla si prstami po retiazke a skúsila si k nemu doplnky. Vyzerala ešte viac očarujúco v kráľovskej modrej. Vzala si kabelku do ktorej si nahádzala veci a kľúče od auta. No videla že sa dvere zavreli od Verrucovej izby a zľakla sa pri vystupe z dverí ochranky. "Čo strašíte. " Zamrmlala sa krútila nad tým hlavou. Zamkla svoj apartmán a šla dole na recepciu. Prešla tam s tým aby jej zbalili všetky veci a upratali izbu. Potom zanechala odkaz Alexovi na recepcii že šla na rande. Uškrnula sa nad tým a kráčala do garáži a hľadala svoje auto. Ktoré odomkla a nastúpila doň.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 23.10.2021 21:56 [#2060]
Po odchode z apartmánu sa stretol za mestom so svojími ľuďmi ktorí mu povedali všetko čo zistil. Nebol s tým ani z ďaleka spokojny a ešte mal telefonát od chlapíka čo vlastní reštiku kde včera s Miou bol. Začal sa ospravedlňovať vo velkom že nevie o ničom a čo sa stalo. Verruca mu položil telefon bez odpovede pretože na takéto skurvené basničky fakt záujem nemal. Každému dal svoje rozkazy čo má a nemá robiť a nech pošlu pekne správu o tom, že sa s Verrucou nevyjebáva. Poslal piatich chlapov práve šéfovi banky domov a nastúpil do auta a šiel do banky do ktorej sa dostal cirka do pol hodiny. Vystúpil kompletne nasrany že dvere takmer rozrazil. Nakráčal si to priamo k jednej pracovnici. "Ahoj cukríček. Zavolaj mi šéfa a hneď, že s ním chce hovoriť pán Verruca." Slečna okuzlena šarmom zavolala vedúcka a snažila sa tváriť sexy pred Verrucom ktorý by za normálnych okolností keby nebol s Miou mozno s touto flirtoval, ale teraz má vražednú náladu. Vedúci dosiel do desiatich minút a zdiaľky zamával na Verrucu nech ide za ním že to preberú v kancli. Verruca tam vošiel a jak sa dvere zavreli schmatol toho hajzla a hodil ho do jeho mini knihovne a šlápol mu na krk. "Nazdar Tommy, ako sa má žena a dcera? Niekto mi kradne peniaze z účtu takže mi pekne zistíš kdo a ako, inak tvoja dcera so ženou príde o život." Začal sa rovno vyhrážať veduckovy ktorý bol dosrany už teraz a v ten moment mu začal zvoniť mobil. "Račej ten telefonát vezmi." Povedal s uškrnom a veducko do zodvihol kde mu volala jeho žena že má v dome bandu ľudí ktorý sa vyhrážali smrťou. Došlo mu, že Verruca neblafuje a sadol rovno za komp kde začal zisťovať veci. Dokonca aj kamerové záznamy kde boli dve osoby ktoré Verruca spoznal už z reštiky. Boli to tý, čo mu napadli jeho milovanú Miu. Potlapkal bankéra po rameni a odišiel von z banky a pri nasadnuti do auta si všimol niekoho a zavolal prvnludom aby odišli z domu vedúceho a potom ochranke nech sa držia pri Mii čo najbližšie že ju sledujú ty zo včera a nech sa neboja ich zabiť a nech sa Mii za každú cenu nič nestane. Nariadil vodičovi aby ho odviezol do apartmánu kde bol do 40tich minút. Na recepcii sa ani nezastavil a šiel rovno hore kde si ani nevšimol že v Mii apartmáne niekto bol bo má rozrazené dvere. Vzal si z chladničky krv ktorú vypil a zabalil si veci a dokumenty. S taškou ide von a zamkol poriadne apartmán. Zišiel dole a vydal sa smerom k Rachel, ktorá mu dlží vysvetlenie.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 24.10.2021 17:00 [#2085]
Auto zastavilo pred hotelom. Zamyslené a ustarostene sa obzerala Mia, kde sú. Chcela ísť pre Alexa a celú cestu pílila šoférovi do hlavy, aby to otočil. Šofér ju ignoroval a to ju štvalo. Len čo auto zastavilo auto odomkol. Nemala tu svoje aute ale ešte mohla preň ísť taxíkom. Ale tam tiež už za nimi čakali ďalšia hliadka, ktorá im otvorila dvere. Vzala si tašky aj s kamoškou vyšli z auta, ale Mia sa otočila ku kamoške a dala jej tašky aby jej ich postrážila a chcela si zavolať taxík. No v tom ju chytil silno z Sbsky "Pustí ma! nie, shit aa! pustí ma kurva chcem ísť za Alexom. Nemôžte ho takto nechať samého!" Nepustili ju mali svoje rozkazy od pána Verruci a keby sa tam objavila Mia znovu a zas, tak vedeli žeby mohli prísť o prácu alebo až o život. Vzali im tašky a ju aj kamošku zaviedli do hotela až na poschodie priamo k dverám. S tými taškami sa tam dotrepali a ich pohľady a neústupčivosť sa jej nepáčilo. Odomkla jeho apartmán a pustila dnu kamarátku ale videla že dvere do jej izby boli rozbité.**"Čo? kto to bol? pustíte ma mam tam svoje veci!" Zakričala keď chyžná odtiaľ vytiahla kufre s pobalenými vecami a nechala ich prezrieť nimi. Bála sa keďže nevedela o čo šlo. Miu nepustili z izby lebo všade okolo bola ochranka. Naštvane si dupla a nadávala že nemohla za ním. Kamarátka ju upokojila keďže Mia je temperamentná divoška. Vyzula si topánky, na ktorom mala nalomený opätok a sadli si na jeho posteľ. Mia našla fľaše alkoholu a skleničky. Naliali sa a aby prešli na iné myšlienky začala módna prehliadka v prádle. Objednala Mia kamoške jedlo, keďže ani ona nemohla nikam odísť. Tak si krátili čas rozprávaním v sexy prádle a župančekoch. Miine veci priniesla ochranka do vnútra a opäť sa nikam nedostali. Po jedle jej kamošky že si ľahnú a tak budú čakať čo bude ďalej. Ani sama Mia nevedela ako, ale zaspala aj s jej kamoškou v posteli u Alexa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 24.10.2021 18:07 [#2088]
Verruca takmer celý od krvi a hlavne domlateny tyčkou, dokopany a dobitý ide v aute s ďalším vodičom bez toho aby mal prísun niejakej krvi. Bol vyčerpaný a bol docela oslabený aj keď sice jedného upíra vysál, ale naozaj mu to nijak extra nepomohlo. Dúfal cestou že Mia je v pohode aj cez prísne chovanie jeho SBSky ktorá svoju prácu bere vážne. Zobrali Mii jej tašky a viedli ju s kamarátkou do Verrucovho apartmánu pretože tak znel rozkaz. Hotel je celkom jak niejaká skurvená pevnosť plná ochranky. Vyviedli Miu hore kde furt niečo mlela, no nemohli jej nič povedať aj keď chceli, ale nemohli a museli byť profesionálny v tejto práci. Hlavne keď sa Mia už dostala do apartmánu a položili jej tam tašky tak zabuchli dvere kde išli do jej apartmánu zabaliť jej všetky veci a skontrolovať čo jej mohlo zmiznúť. Kufre nakoniec doniesli do Verrucovho apartmánu a znova odišli. Verruca už pomaly došiel na hotel a pomaly vystúpil s pomocou ochranky a dotackal sa na recepciu kde mal ten blbý odkaz od Mii že ide na rande. Pretočil očami a išiel do výťahu s ktorým vyšiel hore kde má apartmán. Dotackal sa ku dverám kde si z vrecka vzal náhradný kľúč a odomkol. Po vojdení sa vyzul a dvere zavrel a zamkol. Prešiel do obývačky až ku svojej spálni kde Mia spí v sexy priadielku aj so svojou kamoškou. Všimol si pár flašiek alkoholu a pozrel znova na lístok čo nechala Mia na recepcii a zmuchlal ho v pästi a pustil ho čím padol do spalne na zem. Nebral to že s ňou Mia spala, ale teraz nebol v nálade na vtipky a pomaly ide do kuchyne že si vezme krv no začali sa mu zatvárať oči a zakopol o kufre čo položili SBSkari a spadol na zem. "Auhmh! Kurva... kdo tu dal tie pojebané kufre.." Povzdychol si a pomaly sa pretočil bolavo na chrbát.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 24.10.2021 22:31 [#2094]
Jej kamarátka bola na mol a ona len trochu. Tento ľudský alkohol ju neopil hneď tak ako to čo mala minulú noc. Počula odomknutie dverí. Spozornela a tvárila sa že leží. Nemohla vedieť kto to bol, keďže niekto vedel i zabiť Verrucovú ochranku len mávnutím prstov. Počula kroky do obývačky a rovno do spálne. Zovrela do plachty prsty a pomalý sa posadila. Keď videla že je to ale a práve sa potkol o jej kufre. Hneď zliezla a bežala za ním. Sadla si nad neho rozkročmo "Alex.. alex! si v poriadku ?" Prehľadávala ho a objala ako nikdy predtým. Zrejme mu teraz prejavila to ako sa oň bála. Vlasy si dala na bok aby mu nepadali do tváre. Chytila jeho tvár na ktorej mu nešetrila bozky až kým si nevzala jeho pery. "Si v poriadku že?" Zodvihla hlavu a videla otvorenú chladničku. "krv.. " Nadvihla sa a zliezla z neho, aby vzala pohár a vzala prvý sačik aký našla. No ta krv jej páchla tak, že sa jej samotnej sfarbila oči. Hrýzla sa do pier, aby sa ovládala a kľakla si k nemu aj s pohárom s krvou. "Najedz sa." Olizla si prsty od krvi "Máš tu málo zásob. Potrebuješ veľa krvi." prehľadávala ho a to rameno po streľbe sa jej nepáčilo. Takto plytvať na obyčajného hybrida modrú krv. Pozrela na svoje zápästie a potom naň. "Máš tu hrozne málo krvi na tvoj stav. Ja, okrem seba neviem ako ti zoženiem krv. Nechcem aby si zabil ju." Chytila ho za sánku aby ju jasne počúval.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 24.10.2021 23:03 [#2095]
Bol rád že ho nevyplo v aute abo na recepcii pretože od toho naozaj ďaleko nemal. Bol celý docela dolámaný že by si nahmatal možno aj zlomeninu kdo vie. Na to že má prestrelené stehno, rameno a pár strelných rán v hrudi či bruchu sa mu docela darí chodiť a celkovo žiť keďže má celkom bolesti jak je oslabený skurveným slnkom. Nehovoriac o tom, ako má rozthnuté pery po ranách pästami do tváre a ešte mini dieru na ľavej časti hlave čo dostal tyčkou do hlavy. Pár zlomených rebier a modriny snáď po celom tele. Síce zajtra nič z toho nebude mať, čo zajtra. Ak by sa napil naozaj dobrej a kvalitnej krvi tak do pár hodín to zmizne jak keby sa to nikdy nestalo. Keď vošiel do apartmánu tak mu vbila vôňa do nosa jak keby mu niekto dal amuniak pred nos. Už len ten pach Miinej kamarátky aj keď to bol človek, tak ju mal chuť zakusnúť a aspoň nabrať niejakú tu trochu energie ktorú predsa len teraz potrebuje pretože keby ho teraz prepadnú tak toho moc nespraví. Nevšimol si nijak nervozity a to jak sa Mia schovala, ale asi ho spoznala podla jeho krokov že sa motá jak niejaký ožran o tretej ráno čo vyšiel z hospodičky. Nakoniec sa ani nenazdal a Mia dobehla k nemu a sadla si naň rozkročmo. "Ughh... tiež ťa rád vidím z..zlato.. S..Som v pohode." Povedal slabším a zničeným hlasom na čož ho Mia objala, ale nemohol sa moc poriadne ani pohnúť takže jej objatie nemohol oplatiť. Keď ho začala bozkať tak sa pousmial, pretože na úsmev sa už nezmohol tým jak ho bolia líca až si pomyslel či nemá zlomené lícne kosti z toho jak dostal na hubu. Ale keď ucítil bozk na perách tak ho oplatil. "A..Asi, bolí ma celý človek, ale skôr ma zaujíma či si v pohode ty.." Zakašlal bolesťou po jej odpovedi a nakoniec Mia šla do chladničky na čo zavrel oči pretože chcel aby dostal niečo dobré a kvalitné. Keď si Mia k nemu klakla tak otvoril oči, ale nedokázal sa pozrieť jej smerom. Keď doniesla krv ktorá pekne voňala tak len zakrútil hlavou. "N..Nie, to z..zvládnem.." Odpovedal znova tichým bolavým hlasom až sa zakašlal. Keď ho chytila za sánku tak sa jej pozrel do očí a pozorne ju počúva. "N..Nebudem z t..teba piť. Nie b..bez dovolenia a hlavne ti nechcem u..ublížiť. V..Viem že je tam málo zásob a nepostačí to na moje vyliečenie ale musím to risknúť." Povedal s úprimným hlasom a z posledných síl zodvihol ruku a pohladil Miu po tváričke. "Si prekrásna Mia.. a sexy prádielko na tebe.. sekne ti." Už len pri takejto chvíľke čo vyzerá jak keby umieral tak mal potrebu Mii lichotiť a podpichovať do nej a celkovo byť humorista.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 24.10.2021 23:27 [#2096]
Videla po ňom aký je zranený a slabý. Uškrnula sa "na to že si bez síl si to neprehliadol." Jeho pozornosť sa jej páčila. Videla tie zranenia a keď hovoril či je v poriadku prikývla ale jeho stav sa jej nepáčil. Dávala mu zo sačiek krv, ale tých bolo menej a menej kým nezostal posledný aj to nestačilo. "Posledný" Dala mu k perám pohár, keď sama začínala byť hladná a ten pach krvi pri jeho perách a to čo povedal sa nad tým zamyslela. Nedala už k jeho perám ale vypila to ona, aby utíšila chuť na krv. Položila pohár do umývadla a vyhodila sáčky. Prešla k nemu a sadla si nad neho rozkročmo, rukami ho chytila pod pazuchy a dvihla ho tak aby sa usadil a oprel o kuchynskú linku. Chytila jeho tvár do svojich rúk. "Len kvôli tebe som si to kúpila, aby si ma v tom videl a nemohol ošukať nad mojou kamoškou, ktorá ma to isté oblečené." pri rozprávaní ho vyzliekala z košele. Postavila sa, aby šla do svojho kufru. odkiaľ vybrala kufríček ako na kozmetiku. No mala tam pinzety a veci ktoré by Alex nečakal. Vzala pinzetu a vyberala mu z ramena guľku. "prv spravím to čo nesmieš mať v tele." Rozopla mu nohavice a prešla mu rukami po stehne, ktorému sa tiež venovala a vybrala guľku. Pobozkala ho na tom mieste. Pozrela naň ako sexi sestrička a od krvi odložila na bok nástroje. Opäť si sadla cez neho rozkročmo a chytila jeho krvavé ruky, ktoré si dala na ten korzet. Prešla mu prstom po boľavej pere na ktoré ho s citom pobozkala i keď bola trochu divoká. Olízla si pred ním predlaktie a doň sa hlboko zahryzla až sykla a trhla sebou pri tom pocite. Krv jej stiekla dole lakťom. Chytila ho opatrne za hlavou objala ho tak a dala mu k perám svoju ruku. "Nakŕmte sa pán Verruca. Alexander Verruca." Šepla či sa bude kŕmiť z nej a dá sa do poriadku.