Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 15:55 [#1278]
Jej "urážky" že je dôchodca a dedo neriešil keďže ho nazýval každý jak chcel že je zvyknutý takmer na čokoľvek. "Ta postel zažila viac než ty zlato." Provokáciu oplatil a keď povedala že je v jej veku tak sa len pousmial že je to mladá dvadsiatníčka čo ho výrazne potešilo keďže je v cirka veku žien s ktorými rád pracuje. V moment čo začala hovoriť o gume len pretočil očami a skúsol jej pravú bradavku ktorú so zubami popotiahol a pustil na čo ju pár krát oblízol. S pusinkovaním sa dostal medzi jej prsia a ide pomaly na jej brúško na čo jej prsia ešte pár krát silne zmáčkol a keď ich pustil s rukami šiel nižšie na jej boky kde chytil jej legíny ktoré začal tahať smerom dole do doby než ju z legín vyzliekol a zahodil ich ku dverám. Pravou rukou jej prešiel od lýtka po stehno ktoré silne zmačkol a ľavú dal za jej hlavu na čo ju iblízol od pupku, medzi prsia až po krku k brade po pery kde ju začal vášnivo bozkávať. Počas bozkávania ju príjemne škrabkal za hlavou vo vlasoch a pravou zas mačkal dosť jej stehno. Po dlhšiom bozkaní sa odlepil od jej pier a pusinkovaním prešiel späť na jej bruško kde jej pár krát oblízol jej pupok a premiestnuje sa pomaly na jej podbrúško. Ľavou rukou vyšiel spod jej vlasov a príjemným pohybom prešiel od jej krku po jej ľavé prso kde jej začal mačkať a zľahka točiť s bradavkou aby ju viac nažhavil.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 17:27 [#1283]
pozerala naň ho a potom na posteľ, ktorá vyzerala nová "Nevyzerá na storočnú. Takže neklam" Prižmúrila oči a vydýchla až sa prehla pri tom ako sa s ňou hral. "A.. ah.. nehryz kurva lebo ja ti uhryznem špičku a som toho schopná...ah.." Bola prekvapená čo robil až sa v chrbte prehýbala. "Kurva čo to robíš.." Nemyslela to tým aby prestal. Ale sama seba nespoznávala pri tomto styku. Prsty v jeho vlasoch pevne chytila a chcela si ho skôr podmaniť, než sa ním nechať ovládnuť ako poslušná suka, ktorá drží psovi pri sexe. Nohy stiahla na jeho boky a tak prišla o svoje legíny, počula len úder do dverí, kam ich hodila. Stonala pri tom až sa cítila z tých scén ktoré videla v tvrdom porne. "Ak si myslíš že ti budem držať ako poslušné dievčatko tak sa mýliš." vydýchla a zasyčala od vzrušenia. Páčilo sa jej ako ju dobíjal svojím pevným stiskom. Nohami ho chytila okolo pásu a svojou obnovenou upírskou silou ho prevrhla pod seba a chytila mu ruky. uškrnula sa, keď sedela na jeho panve len v nohavičkách. Prehrabla si vlasy a panvou hýbala cez jeho vzrušený tvrdý penis, ktorý cez jej čipkované bordové nohavičky robila vlhký pás. Zohla sa tvárou k jeho krku, ktorý mu dráždila jazykom a zároveň robila cucfleky, všimla si kam ho pohrýzla ale nebolo to tak vidieť. Mohla by ho znovu, aby si nemyslel že len tak do nej vsunie to hebedo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 17:49 [#1284]
Keď okomentovala jeho postel sa len pozasmial a spravil jej menší cucflek na bruchu pričom sa pozrel do jej očí a pokračoval ďalej. Keď sa začala prehýbať v chrbte sa len usmieval a neprestával a jej "otázku" čo robí ignoroval, predsa sa nenechá rušiť od činosti. Bolo na nej dosť poznať že naozaj niečo také nezažívala a len skôr bola niekto kto chce to mať rýchlo za sebou a odísť hladať niekoho iného na mrd prípadne sa schlastať s jej kamarátkami ktoré ju teraz možno budú nenávidieť za to že si vybral Miu. Začala nakoniec Mia hovoriť o tom že mu má držať tak sa len pousmial keďže sama nevedela čo ešte všetko príde a bolo poznať, že ho Mia podceňuje aj po tom kam sa práve teraz dostali. Keď ucítil jej nohy okolo pásu furt pokračoval do doby než ho Mia prevalila na chrbát. Samozrejme ju nechal aby mála dočasný pocit moci pretože potom by to nebola až taká sranda. Čím viac zábavy tým lepšie pre obé strany. Keď sa začala treť o jeho penís tak zvykom vydýchol a privrel oči a hlavne viac vydýchol keď ucítil jej pery na svojom krku kde mu začala robiť cucfleky. Nemal cez stovky rokov niekoho kto by bol taký ako Mia čo mu aj vyhovovalo a nechával ju zatiaľ robiť čo chce. "Mhh... len si nemysli že sa karta obrátila." Provokatívne žmprkol na Miu pričom čakal na lepší moment prerušiť jej plány si ho podmaniť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 18:05 [#1285]
Odtiahla tvár po jeho slovách a pretočila očami. Napodobnila typickou detskou grimasou, ako keď napodobňuje čo povedal. Rukami mu prechádzala po jeho svalnatom tele. Vlasy si prehodila na druhú stranu. Obdivovala ho, jeho telo a to že bol pod ňou. Nadvihla panvu a prstami zašla pod trenky. Rukou sa oprela o jeho hrudník. Palcom prešla po dĺžke až medzi prsty uchopila žaluď. "Aké boli ženy pred pár storočím? boli krásne ? škaredé?" Zvedavo sa pozrela s úškrnom. Posunula sa nižšie s tým že mu chytila aj kraj treniek a stiahla až roztrhla na boku..**"Hups.. kvalita ako zo sekáča. " No čo videla pred tvárou jeho erekciu, ktorá nebola z tých najmenších. Zohla sa tvárou k jeho bruchu a pod brušku, kde ho jazykom dráždila a obchádzala jeho kamoša. Vlasmi prechádzala po jeho tele rovnako ako i jej ruky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 18:22 [#1287]
Všimol si jej grimás ale bral to na ľahko a schválne sa zachvel keď začala prechádzať rukami po jeho tele pre ten "ľudský" pocit že je živý aj keď od živého ma fakt ďaleko. Obdivoval Miu aká je a pozorne sledoval každý jej pohyb ktorý si kupodivu užíval aj tie jej pohľady krásných modrých očí ktoré má. Keď mu zašla pod trenky sa uškrnul a čakal čo príde až prišla jej otázka o ženách z jeho dôb. "Bojíš sa že niesi ta najkrajšia ktorú som kedy mal za tých skoro 500 rokov čo žijem ? Vtedy krása vyzerala inak ako teraz. Iné oblečenia a chovanie, a taktiež nebolo toľko dračíc po vesniciach a dedinách. Ale aj v tejto dobe su prekrásne ženy a jednu mám práve na sebe." Odpovedal jej úprimne a hlavne keď hovoril o Mii tak to myslel vážne, pretože Mia je naozaj prekrásna žena ktorá si ide za tým čo chce. Keď mu ale rozthla trenky sa len pozasmial. "Nebudem plýtvať eleganciu na trenkách keď sa k ním dostane fakt málo žien." Odpovedal úprimne a viac sa uvolnil a aby ju viac vyprovokoval tak si dal ruky za hlavu s úškrnom na tvárx počas toho jak ho dráždi jazýkom po tele s rukami so zvedavosťou čo príde ďalej.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 19:57 [#1291]
Nadvihla obočie a sledovala jeho reakcie na to čo urobí. Jazykom od koreňa jeho penisu prejde po špičku. Pozrela naň zvedavo zdola ako bude na toto reagovať. V tom sa dvihla a chytila ho prstami za sánku "Fajčenie si musíš zaslúžiť ty 500rák" Zákerne sa uškrnula pri tom ako mu ho uchopila pevne v dlaní "Vieš čo sa tomu hovorí?" Olizla si pery "Že mám v rukách tvoj život." Snáď pochopil ako to myslel v ženskom znení a ten paradox, keď toto bolo niečo čo muž by nerád o to prišiel. Hlavne nie ako on.**"Fajn, koniec srandy" Hrýzla ho do sánky a chcela sa dvihnúť z neho. Chcela ho nechať v tomto stave a odísť domov. Alebo sa nechá ošukať? Ako povedala nebude poslušná a už vôbec tento gigant by mal končiť v nej. Rukou prešla ešte od jeho špičky penisu, ku koreňu až k varlatám ktoré uchopila bez hanbi.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 20:06 [#1292]
Pozorne ju sledoval a užíval si to, ale keď hovorila o zaslúžení tak ho to popravde ani neprekvapilo že bude provokovať keď je aká je. Keď začala hovoriť o tom jak má jeho život v rukách pričom držala jeho penis pevne v ruke jej pozrel hlboko do očí bez akéhokoľvek náznaku strachu či slabosti a to sa ju nesnažil ani nijak zastrašiť. Nakoniec povedala že je konec srandy čo si všimol že očividne chcela odísť tak ju ešte nechal chytiť ju za jeho gule. "Jak vravíš, koniec srandy." Žmúrkol na Miu ktorú hneď vytiahol hore a pretočil ju na chrbát bez váhania pričom jej chytil ruky a dáva ich za jej hlavu a bez ďalšieho zaváhania jej začal robiť po prsiach cucfleky s tým, aby ich bolo vidno vo výstrihu s oblečením, ale u toho neskončil a prešiel nižšie a keďže rád oplácal veci tak chytil jej nohavičky ktoré hneď roztrhol a pozostatok z nich hodil k onu. Chytil ju silne pod krkom ktorý stisol a začal ju tlačiť o postel na čo hneď hlavou zišiel k jej vagíne na ktorú trochu naplul a natiskol jazyk medzi jej pysky kde s ním začal kmytať do stran a aby toho nebolo málo tak si cucánim pochutnáva aj na jej klitorise.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 20:34 [#1293]
Oproti nemu svojim telom vyzerala ako vyžla s menšími C poprsím, ktorá sa rada zahrávala s ohňom a hlavne s týmto mužom pod sebou. Vykríkla pri tom, ako sa dvihla z neho a chcela z postele proste odísť. Ale jeho rýchle reflexy, by nemala korisť šancu ujsť. Bola prekvapená aký rýchli vedel byť upír v jeho veku, čo ona ešte takéto reflexy nemala. No po jeho zopakovaní nebola sranda, lebo znel vážne. Pod stiahnutím opäť pod neho sebou mykala a zvíjala "Ah... nie... kurva ah.. prestaň s tým značkovaním...shit... to sa ťažko skrýva na týchto miestach" Naozaj bola zvedavá, kto by si trúfol jej takéto niečo spraviť. Mykala sa pod ním a stonala už len tým kam došiel. Chytila jeho ruku po uvoľnení svojich, na svojom krku. Nohy samozrejme reagovali na to čo robil a krčila ich v kolenách "kurva ! čo to robíš!" Držal ju tak pevne za krkom, že sa nemohla poriadne pohnúť. Len cítila ako jej čipkované drahé nohavičky boli ďalší kus handry. Bola zvedavá v čom pôjde domov.**"Ah... to je príjemné ale prečo ...!" Natiahla druhu ruku do jeho vlasov, ktoré zovrela medzi prsty. "Opováž sa prestať a vážne ti ho utrhnem...ahh" Prehla sa v chrbte, hroznú slasť cítila až bola prekvapená sama zo seba. Nikdy nestonala tak nahlas a vždy to bolo nudne.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 20:44 [#1294]
Všimol si ako bola prekvapená a že očividne si myslela že vtipkoval s tým, keď tvrdil že čím starší upír tak tým je silnejší čo mu dalo logicky výhodu nad ňou a jej nevšímavosťou o čom viac menej vravel. Keď nadávala aby prestal robiť cucfleky tak to naozaj ignoroval keďže mál v pláne s nou spraviť veci že to nebude to posledné na čo bude nadávať. Keď už došlo na intimčo tak sa len usmieval jak jej to všetko robí dobre a je z toho kupodivu zmetená a to si myslel že je niejaká poriadná žena. Keby že sa spraví do minúty tak by ho to u nej naozaj neprekvapilo keďže veľa dnešných mladých žien vydrží málo čo. Jej "vyhráženie" nebral nič ako blbé kecy, ale pokračoval ďalej nie preto že ho o to ona žiadala, ale preto že ju chcel poriadne nažhaviť čím aj zrýchlil tempo kmytania jazyku. Po chvíľke však prestal a začal jej pocucávať a prechádzať špičkou jazyku jej klitoris z ktorého si chcel skoro spraviť cumlík, ale nakoniec sa prisál medi jej pysky kde ju začal dosť rýchlo a dôkladne lízať pričom sa pozeral priamo na Miu. Keďže videl že si to až nadmerne užíva tak začal spomalovať na takmer minimum a znova zrýchlovať do dosť veľkého rychlého tempa aby ju dráždil a k tomu aj provokoval.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 21:19 [#1296]
Tento muž ju vážne nešetril. Doslovné a do písmena vedel čo robil. Mal by učiť tých debilov na škole ktorých stretáva každý deň. To čo robil bolo šialené a svoje vzdychy sa snažila upokojiť ako to len šlo. No skôr nešlo stonala tak ako to cítila. Ešte že ju nik nepočul. Aspoň v tom dúfala. Nohou mu zatlačila do ramená aby spomalil. Predsa urobiť sa skôr u nej nebolo tak časté. Skor sa tvárila že sa jej to páčilo a predstierala orgazmus. No teraz vážne ho predsterat nemohla. Držal si ju ako fakt neskrotnu štetku, sťahovala brucho až kym nezaryla nechty do paplónom a nespravila sa prehnutim. Zadychane sa divala do stropu s tým čo urobil a nebolo možné. "dosť... Dosť! Kurva.. to .. to bolo.." možno keby pridal aj prsty v nej tak by dosiahol aj mokrý orgazmus ? Čo nevedela či v tejto podobe bolo možné. Ale vlhká bola dosť. Čo určite Alex citil.