Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 24.10.2021 23:45 [#2098]
Všimol si ako jej zažiarili oči keĎ si všimol čo má Mia na sebe a ešte je pritom dosť sexy. Nevšímal si jej kamarátky ktorá ležala vedla nej čo mala na sebe pretože jeho oči šli len na jednu ženu, a to Miu. Mia ho nakoniec vykrmovala všetkými sáčkami ktoré v chladničke mal že jej mal chuť plácnuť po zadku že to boli zásoby na celý týždeň než budu ďalšie ktoré práve prídu po týždni. Ale nemohol sa momentálne brániť ani nijak proti Mii čo je už čo povedať ktorá by s ním teraz dokázala robiť viac menej čokolvek. Keď povedala že posledná krv tak si povzdychol a ešte sa bolestne pozasmial keď tu krv do seba vyklopila Mia. Nakoniec ho Mia vzala a posadila ku kuchynskej linke že bolesťou znova zakašlal, ale to je tak všetko a pozrel sa jej do očí. "Mne je u prdele čo má tvoja kamarátka. Jediná žena ktorá ma zaujíma si ty Mia." Úsmevne Mii odpovie počas toho čo ho vyzlieká z košele. Bol to síce divný pocit no keby ich uvidí jej kamarátka tak dúfa že jedna z nich nepríde so skurveným nápadom či nedaju trojku. Všimol si možno pár kriviek na jej kamarátke ktorá bola pekná, no Mii sa ani z daleka nevyrovná. Pozorne ju sleduje aj ten Miin sexy zadoček a nechápavo sleduje jak vytiahla z kufru niejaké veci. Dokonca pinzetu že pozdvihol pravé obočie. Mia prišla k nemu a nechápavo sa na ňu pozrel do doby než bezeslova vytiahla gulku z jeho ramena. "Ghh... t..ty so sebou nosíš snáď celý dom nie ?" Mierne ju podpichne s otázkou než vytiahla z jeho tela ďalšie gulky do doby než mu rozopla nohavice. "Uhh.. tak to ti naozaj ďakujem zlato.." Pochváli ju a keď mu prešla po stehne tak sa pozrel na jej ručku a potom do jej očí ako to stehno sleduje. Nakoniec sa postarala aj o to stehno a ešte mu pobozkala ranu so sexy pohladom ktorý mu priniesol erekciu, ale v tomto stave nie tak viditelnú a silnú. Keď mal ruky na jej korzete tak jej boky silnejšie stisol s úsmevom, pretože Mia vie čo robiť, a nehovoriac o tom pobozkaní ktoré jej samozrejme oplatil. No nakoniec si oblízla predlaktie čo zo začiatku nechápal čo sa má stať, no nakoniec sa zahrýzla a jemu stemneli oči keď ucítil jej hybridnú krv. Objala ho a natiskla ruku pred jeho pusu no odmietal sa napiť bez dovolenia a bojoval so sebou, no nakoniec sa prisál k jej ruke a pomaly saje jej chutnú krv. Zo začiatku pomaly ale po chvíľke začal sať jak divý pretože toho chcel viac a viac no jej rana sa začila pomaly hojiť. Chytil si jej ruku aby s ňou neucukla a sám sa do jej ruky zakúsol a začal sa z nej poriadnejšie krmiť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 24.10.2021 23:58 [#2099]
Pohladila ho po tvári. Sledovala jeho temný pohľad a tu erekciu ktorú cítila pod sebou sa nedalo nevšimnúť. Hrýzla si do pier, ktoré pustila. "Ale nie, cely nie zvyšok mam doma toto je len pre iné prípady, ktoré som si zaobstarala, kým som spoznala teba a eshopi existujú veľmi dobre. Taktiež mam skvelé kontakty." Videla po ňom ako sa bránil. Ale teraz šlo o neho nie o ňu a sama ako upírka sa neubráni. Už mohla byt dávno šukaná kadekým alebo by ju predali. Potichu vydýchla a nadýchla sa, krv ktorú vypila jej pomohla ale nestačila. Sledovala jeho hladný pohľad a cítila že sa stávala slabšia a slabšia. Ale čo ju zaujímalo, ako jeho rany sa začínali hojiť po jej krvi. Prečo mala jej krv až tak obrovský vplyv na jeho zranenia. No nechcela ho prerušovať v kŕmení. Oprela si čelo o jeho rameno a upadávala do spánku. Vlasy jej padli do tváre a svojím telom sa natísla naň. Uvoľnila sa, keď bola ako handrová bábika v sexy oblečku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 25.10.2021 00:12 [#2100]
Všimol si ako sa kúsla do pier a vedel aj prečo, pretože sedela priamo na jeho erekcii, no jej odpoveď ho celkom neprekvapila. "Tak boh vie čo všetko po tých kufroch nosíš. Až sa divím, že potrebuješ tolko kufrou so sebou." Mierne sa pozasmial a nakoniec sa začal kŕmiť a nemohol prestať pretože Mii krv bola naozaj božská a dokázala ho dosť rýchlo zahojiť a dostať do nálady tak rýchlo, že sám to popravde nechápal ako. Ale bolo to niečo neskutočné že tu krv proste chcel viac a viac. Samozrejme že Mia vydržala dlhšie byť pri vedomí pretože to bolo z okolia zápästia a nie priamo z krčnej tepny ktorú by asi pri takejto spotrebe vysál do pár sekúnd Ucítil ako si Mia oprela hlavu o jeho rameno a začal pomaly prestávať pretože cítil, ako Mia začala byť čo raz slabšia viac a viac. Nakoniec sa odtiahol od jej zápestia furt s temnými očami a dal jej vlásky za jej úško a pozrel sa na ňu jak sladko "spinká" a oblízol si pery na ktorých mal ešte jej krv. Pobozkal ju na krku a takmer sa jej aj tam zakúsol no uvedomil si, že by Miu zabil a tak sa natiahol do skrínky vedla pre obväz ktorým obviazal Mii jej zápästie. Pozrel na ňu a dal jej pusu na jej pery aj keď bola mimo a natiahol sa k jej úšku. "Ďakujem ti drahá." Šeptol jej do úška a dal jej pusu na líčko pričom ju poriadne vzal a postavil sa s ňou vo svojej náručí a nesie ju do spálne kde ju položil na postel ďalej od jej kamarátky a obe poriadne prikryl. Pohladkal Miu po jej roztomilej tváričke a kúsol si do svojho palca čím sa pustila krv. Palec natiskol do jej pusy kde ju nechal trochu jeho krvi pocucnúť. Síce jeho Vampýrska krv ju neuzdraví hneď ako ta ľudská, ale pomôže jej to aspoň skrátiť tie 4 hodiny na aspoň 2 a k tomu ju to mierne posilní vďaka jeho modrej a vzácnej krvi ktorá mu koluje v žilách. Palec vytiahol z jej pusy a nechal ju v klude spinkať nech sa zotaví a vzal svoje oblečenie z kuchynskej podlahy a dal všetko do pračky. V kúpelni sa vyzliekol do naha a vliezol si do sprchy kde sa začal sprchovať pričom nechal otvorené dvere do sprchy už zo zvyku a hlavne obe dievčatá spia.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 25.10.2021 21:00 [#2117]
Z jeho pitia krvi bola totálne mimo a slabá. Ale to ako ju dvihol bolo zjavné jasné že mu je oveľa lepšie. Nechala sa odniesť do postele vedľa kamarátky, ktorá bdela a videla Alexa hore bez. Potichu ich v posteli sledovala ale v jej opitom stave ničomu nechápala. Mia mala pootvorené pery, keď cítila jeho prst a s kvapkami krvi. Olizla mu ho čo mohol cítiť jej mršný jazýček. No potrebovala odpočinok ako po nejakej divokej žúrke. Kamarátka sa po odchode Alexa priblížila k Mii a snažila sa ju prebudiť. Mia nespokojne zamrnčala a vyčerpane vydýchla. Nechápala jej kamoška čo sa to tu deje. No videla že Mia je mimo tak sa posadila a naklonila smerom do kúpeľne, sledovala ako sa Alex sprchuje. Preto vstala a dotackala sa k dverám kde sa naň nenápadne dívala a obdivovala. Mia sa natiahla unavene rukou po posteli ale necítila prítomnosť jej kamošky. Pomalí sa nadvihla na predlaktie a sledovala jej kamošku, ako sliedila na Alexa. Zamračila sa a zakašľala, ale ta čumela ďalej "Nechceš mu ho ísť rovno vyfajčiť moja?" V tom sa jej kamoška otočila a ukázala prstom či je to ten chlap o ktorom hovorila Mii. Mia prikývla a opatrne sa posadila a dívala na svoje zápästie, ktoré ju bolelo po uhryznutí. No videla ako je z neho jej kamoška mimo aj zároveň ožratá z toho tvrdého whisky. "Nemáš náhodou svojho pichača? nelakom sa na toho môjho. " Zrejme keby jej kamoška mohla hneď meniť tak určite by neváhala. Mia sa opatrne postavila a kráčala potichu poza nej ako nejaká divoká šelma. Objala ju okolo pásu a oprela si pery o jej rameno zozadu. Jej kamoška bola mimo a to čo jej Mia šepkala do ucha a začala sa jej dotýkať sa jej kamoške páčilo, lebo sa pri tom dívala na pána Verrucu a z Miinich dotykov na prsiach začala stonať. Stále jej šepkala do ucha sladké a vzrušujúce slová z ktorých jej kamoška doslovne vlhla. Mia to využila a hrala sa s ňou. Prstami vošla pod jej čipkované nohavičky. Začala ju dráždiť jej vlhkú vagínku a druhou rukou obviazanou chytila v korzete jeden z jej prsníkov. Kamarátka jej začala stonať pri dverách ešte hlasnejšie čo si určite Alex všimne. Vošla do jej vlhkej vagíny prstami a začala ju tam prstiť. Mia sa pozrela potom smerom do kúpeľne na Alexa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 25.10.2021 21:55 [#2120]
Videl ako Mia bola mimo no nechcel ju nijak extra obťažovať a potrebovala proste niejaký ten spánok nech sa rýchlejšie uzdraví. Bolo mu jasné že mierne pri vedomí je a že sa s ňou teraz niečo deje, no musel ju odniesť. Nevšímal si nejak extra jej peknej kamarátky ktorá ho očividne obzerala, no neriešil to nejak extra a šlo mu jednoducho o Miu ktorá dokonca jeho prst olíza jak keby jej dával niečo iné do pusy, no jej mršný jazýček bol ako vždy dokonalý a vedela čo s ním, bola to predsa len Mia. Keď bol v sprche nijak nevnímal svoje okolie a proste sa poriadne musel umyť aj keď ráno Mia na ňom vyničila celý sprchový gél, no našťastie mal ešte náhradný ktorý mohol použiť. Samozrejme nebol si vedomý toho že ho niekto šmíruje aj keĎ ten mrazivý pocit na chrbte predsa len mal, no myslel si že očividne Mia si chce užiť ešte výhladu a chváliť sa pred kamarátkou. Kvôli silnejšiemu prúdu vody ani nepočul že Mia v spálni zakašlala a ešte rozprávala na svoju kamarátku ktorá vlhla z toho šmírovania ktoré teraz mala. Začal si mierne v sprche pískať do lepšej nabudenej nálady pretože za tie roky dokázal proste neriešiť to, ako sa zmieri s tým že dakoho zabil a jak bude riešiť veci. Proste to dokázal riešiť keď to bolo predsa len treba. Potom sa rukami oprel o stenu pred ním a sklopil hlavu pričom voda mu šla pekne na hlavu a stekala priamo dole po jeho svalnatom tele. Mediztým už Mia tam šeptala niečo svojej kamarátke do uška a začala ju dokonca dráždiť. Jednoducho zaujímavý zvrat události, že keby si toho teraz všimol tak by sa jeho obavy dokoca splnili, presne tie, ktoré mal keď ho Mia vyzliekala v kuchyni keď nemohol nič, pretože mu trklo do hlavy jak v reštike hovorila o tej trojke čo o nej asi Mia snívala či čo. No po chvíľke zacítil svojím nosom niečo nečakané a to vlhkosť niečej vagíny a vedel že to Miina není, pretože vedel ako Mia vonia a hlavne jej vlhkosť. Bol z toho zmätený a nakoniec započul hlasité stonanie a vzdychanie, že sa obzrel ku dverám a kde si všimol Mii kamarátky a dokonca aj Miu ktorá mala úškrn na čož sa narovnal a otočil sa priamo k ním a prehrabol si vlasy. Jednoducho sa nehanbil za svoje telo a velké prirodzenie a nemal dôvod prečo ho schovávať keĎ sa Mia pozerá a aspoň jej kamarátka môže viac závidieť. "Máte pekné divadlo krásky ?" Zasmial sa a oprel sa pravou rukou o stenu. "Diablice jedne." Zakrútil hlavou a vypol vodu pričom vyšiel zo sprchy von a vzal si osušku s ktorou si začal sušit hornú čásť tela a popošiel pred Miu a jej kamarátku.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 25.10.2021 22:36 [#2124]
Jej kamoška podgurážená si to dosť užívala aj keď to bolo od ženy. Nevnímala to, len Verrucove sexy telo. Keď sa otočil bola jej kamoška ešte hlučnejšia. Mia sa chcela zahryznúť do jej krku ale spamätala sa nad tým a pozrela na Alexa pod sprchou. Videli obe jeho prirodzenie, ktoré Mia dobre poznala. Len čo sa k ním približoval sa Mia uškrnula. Neprestávala prstami do nej prerážať a tlačiť na zónu G ako to robieva Alex jej. Len čo sa k ním ozval a priblížil jej kamoška sa spravila. Mia nespokojne zamrnčala. Chcela sa ešte hrať ale zrejme jej kamoška bola totálne hotová, stihla sa dotknúť rukou jeho svalnatej hrude kým sa viac chrbtom nezaprela o Miu a nezaspala. "divadlo? pozrí čo robíš so slušného dievčaťa." prižmúrila Mia oči na Alexa, videla že jeho telo a stav sa zlepšil. Pomalý z ťažká odtiahla kamošku na posteľ, ktorá chrápala ako divá. Opatrne ju tam uložila, typu hodím ju tam. Prikryla ju a chytila si predlaktie. Bolela ju ruka po tomto ešte viac. Pozrela na Alexa a zatočila sa jej hlava tak sa bokom usadila na posteľ. "uf.. už chápem prečo ´máš rád moje kozy. Asi by som jej mala useknúť tu ruku z ktorou sa ťa dotkla. " Len žartovala a obzrela sa po nej. "Ta sa riadne ožrala." zasmiala sa nad tým a opravila jej nohavičky. "asi budem aj lezbička, zapáčilo sa mi dráždiť dievčatá pred tebou." Chytila si koreň nosa, cítila sa malátna a slabá i keď sa dokázala postaviť. "Je ti dúfam lepšie?" Zodvihla hlavu k Alexovi a dala si hlavu na bok. "Ďalšiu krv si budeš musieť počkať. Necítim sa akosi dobre." Pozrela na svoju obmotané zápästie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 25.10.2021 22:56 [#2126]
Pozasmial sa nad tým, čo tie dve robili že sa cítil fakt divne keď Mia robila svoju kamarátku ktorá ho očumovala a bola z toho sama o sebe hotová. Pobavilo ho to nie že nie. Nevadilo mu ešte pózovať, ale sám sa ešte regeneroval takže nechcel so sebou riskovať nič extra, ale hlavne sa pobavil a očividne aj Mia sa bavila. Jej kamarátka očividne asi nebola nikdy dobre spravená a Mii to docela šlo. Síce nevidel ako ju robí, pretože cez tie nohavičky nevidel, ale keď Mia si vypožičala možný trik od neho, tak by sa ani nedivil že sa skoro spraví. Keď sa k ním priblížil, tak jej kamoška sa ho chytila za hruď na čo pozdvíhol obočie a pozrel na Miu či to bolo tiež v jej pláne aby sa stalo. "Zlato, ty máš od slušnej ďaleko a ty to moc dobre vieš." Úsmevne do Mii rýpol a začal sa ďalej sušiť medzitým, čo Mia odnáša svoju kamošku do postele jak keby so sebou ťahala niejakú mrtvolu. Nakoniec ju aj prikryla nad jej poznámkou sa zasmial. "Máš ich naozaj fajné, neviem čo tvoja kamarátka, ale mne tvoje vyhovuju a nemienim ich meniť." Ohladom odseknutia ruky to nijak nerieší a postavil sa do dverí, kde si suší nohy a rozkrok, pričom sa pozrel na Miu keď hovorila o svojej kamoške ktorá sa ožrala. Pozasmial sa a potom sa narovnal s tým, že si obmotal osušku okolo pása. "Zase ma chceš zameniť zlato ? Alebo len chceš robiť svoje kamarátky ktoré ma špehujú počas toho čo sa sprchujem ? " Doterne sa spýtal nad tým, čo Mia povedala a ešte sa uškrnul. "Keby ta tvoja kamarátka špehuje teba a ja by som ju prstil počas toho čo ty sa sprchueš a sleduje ťa, tak by si mi odkúsla vtáka. Ale hlavne já si vystáčím s tebou." S úškrnom do Mii podpichne a pozrel si ako sa sa docela motať. "Je mi lepšie, síce to není nič extra, ale som v poho." Usmial sa keď sa Mia spýtala, no všimol si ako sa motá a to k nej popošiel aby nespadla a usadil ju poriadne na postel. "Len kľúd, ja sa zotavím, len ty budeš problém, pretože si mi dala vypiť všetku krv a najblížšie mi dovezu ďalšiu až za týždeň, tudíž ti nemám čo teraz dať. Musíš si postať zlato a aspoň sa zotavíš." Starostne sa na Miu pozrel a začal ju hladkať na kolene pretože sa o ňu bál.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 25.10.2021 23:36 [#2127]
Prezerala si ho stále i keď ju zas bralo do spánku ale ona nechcela. Nechcela si ľahnúť a nepritúliť sa k nemu. "Zameniť nieee. Čo kurva to som nepovedala. Nevolaj ma zlato. Je to moc sladké." prižmúrila oči a sledovala ako sa utieral. Hrýzla si do pier ale ju bralo ako ranenú laň do postele. "To ona využila čas keď som skončila v posteli. Ale aspoň máme pokoj." Po tom čo k nej sadol. Si oprela hlavu o jeho rameno a celá sa naň natísla, akoby ho nikam nechcela pustiť "Týždeň? to aby skoro ráno kamoška odišla, nechcela by som jej ublížiť. Nechcem zabíjať." Povedala vyčerpane do jeho krku "kurva.. ty tak krásne mužne voniaš. Preto bola z teba tak nadržaná. Ešte že ja nie som." Rýpla doň aj keď to nemyslela vážne. Alex patril jej a fakt nerada by bola ak by on ju zamenil za inú. "Ja budem problém?" Zarazila sa nad tým a zamračila sa. "Ja.. Ja pokojne pôjdem niečo uloviť." Pozrela naň ho nechápavo ako to myslel. "necháš ma vyčerpať od hladu úplne? Ja som ti dala svoju krv! " Pozerala naň a potom na jeho ruku ako ju hladil. "Roztiahni gauč." mal viac sily a ona vedela čo chcela. "nechcem si zničiť manikúru" Klamala keď mu to trochu prikázala a znovu bola drzá i keď slabá. To by nebola Mia
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 26.10.2021 00:07 [#2128]
Prezrel si Miu ako pomaly ale iste začala zaspávať že čakal že to s ňou švihne nebodaj o podlahu, ale bola statočná. "Tak keď chceš byť aj lezbička." Pokrčil ramenami pretože to riešiť jednoducho nechcel. Bola to Miina vec čo chcela a s kým to prípadne chcela. Hlavne ak chcela niečo s kamarátou tak jej to nebude zakazovať keďže niesu braný že su vo vzťahu. Možno taký voľný vzťah? Kamaradatvo s výhodami? Sám nevie ako to medzi nimi je. "Tak tvoja kamarátka ti môže závidieť osobu s ktorou spíš. Len dúfam že sa ráno neprebudim s tým, že ma zneužije pretože vážne by som nechcel aby dakto dostal facku." Nepovedal že priateľa, pretože naozaj nevedel ako to medzi nimi je. Ale povedal jej to niejak aby ju neurazil, pretože by naozaj nechcel aby sa Miina kamarátka s ním hrala počas toho čo bude spať, pretože on sa zaujíma len o Miu. Nikoho iného. "Neboj, skúsim ti zohnať niečo pod zub na ráno." S úsmevom povie a prezrel si Miu ktorá je furt v tom sexy oblečení čo si dnes kúpila. Nad jej ďalšou poznámkou sa pozasmial. "Noo, račej neklam moja. Keby niesi oslabená tak by si beztak vlezla do sprchy za mnou aby sme si to rozdali ored tvojou kamarátkou." Podrýpne do Mii s uškrnom, pretože o Mii vie jednoducho svoje a je toho jednoducho schopná. Všimol si, ako jeho narážka ju zarazila a len sa pousmial. "Neni treba zlato, a nemyslel som to zle, len si oslabená a vypína ťa. A ráno budeš máš menšiu bolesť hlavy a hlavne budeš mať chuť po krvi." Vysvetlil jej jak to myslel a dúfa v to, že to pochopila a porozumela. Keď hovorila či ju nechá vyhladnuť tak len zakrútil hlavou, na což vravela nech roztiahne gauč. "Aby som neroztiahol niečo iné moja milá." Provokatívne mrkol na Miu a ešte zašiel rukou medzi jej stehna aby jej dal najavo o čom hovorí a dal jej dlhú, sladkú pusu na jej pery a vzal ju do náruče aby mala opretú hlavu o jeho hruď a nesie ju do obyvačky kde ju položil na gauč ktorý roztiahol. Zobral este zo spálne náhradnú perinu s vankúšom zo skrine a zavrel dvere. Vyliezol na gauč a dal Mii pod hlavu vankúš a oboch prikryl. "Lepšie?" Usmial sa a poriadne sa k Mii pritulil.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 26.10.2021 14:09 [#2132]
Bola slabá a verila že tento muž ktorý jej už po druhý krát zachránil život aj pred znásilneným. Keby chcel ju aj teraz on sám v tejto oslabenej situácii pretiahnuť, nebránila sa. "Som slabá a nie hlúpa, vieš že rada experimentujem a to čo som spravila kamoške, to si nebude pamätať. Je totálne na mol." Uškrnula sa nad tým. "Ja to zvládnem neboj sa nie som slabá a ty to vieš." Chytila ho prstami za sánku a otočila mu tvár, aby si vzala jeho pery do bozku. Po rukou siahnutou medzi stehná tým ako mu rozkázala sa uškrnula. Nohy dala od seba dovolila mu to "tie sú pre teba roztiahnuté 24/7 Pán Verruca ste čestným VIP členom." Zasmiala sa a oplatila mu znovu bozk. V hĺbke svojej mŕtvej duše sa mu oddala ale nech si nemyslí že bude jeho skrotené mačiatko. Chytila sa ho okolo krku a nechala sa odniesť "Ty máš opäť silu, to ma teší. Nenechám predsa šľachtica umrieť." Pohladila ho po hrudi s bozkom na líce. Kým neboli v obývačke, nezavrel dvere a neroztiahol gauč, na ktorý si ľahla hneď vedľa neho a natisknutá ako pijavica. Vlasy si dala na bok a objímala ho nohou cez pás a hlavuu opretú o jeho hrudník. "Bála som sa o teba, aj keď to z mojich pier vyšlo ako klišé ale ja to myslím vážne" Zodvihla pohľad naň. " Pán Verruca?" Zvedavo sa naň pozrela "Prebudili ste v chladnej divokej slečne Brooksovej súcit a strach o druhého." Chcela toho povedať viac ale kto vie kam by to zašlo. "Už ma nenechávajte pán Verruca samú budem hoc vraždiť kvôli vám. a nedovolím inej štetke aby sa vás dotkla. " Uškrnula sa a hladila ho po hrudi a brušku. "Cítim ako ti bije srdce. Vampirske kým to moje zastalo pred piatimi rokmi. " Zodvihla tvár k nemu. "To čo sa stalo v tom klube, na našom rande som už zažila pred piatimi rokmi. Upíry si ma vyhľadly s kamoškami v bare a prenasledovali ma. Ako magian som nemala šancu sa brániť, keďže moja moc je len blokovať útoky druhých." Otvorila sa mu s týmto tajomstvom. "Nemala som sa stať upírkou dobrovoľne, preto som aká som. Nikto okrem teba to nevie Alexi ani rodičia." Pozerala mu do oči a snáď Alexovi došlo že ju ty upíry znásilnili. Čakala pohľadom na jeho reakciu. Nikto sa jej celý život nezastal a nechránil ju tak ako on.