Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 26.10.2021 15:05 [#2136]
Videl jak je slabá, no aj keby na ňu mal sexuálnu chuť ktorú pri pohľade na ňu má fakt neustále, tak by ju nenamáhal pretože tú by tiež odrovnal jeden orgazmus jak jej kamarátku. Teraz by boli jak takzvané dvojičky ktoré zaspia po jednom skvelom orgazme. "Viem, viem Mia. A to že si to tvoja kamoška nebude pamätať kdo vie, ale mal som obavy už keď si ma v kuchyni vyzliekala že ma nebodaj znásilníš abo dotiahneš do nedobrovolnej trojky. Nehovoriac keď ste ma obe šmírovali v sprche." Zveril sa so svojími obavami o ktorých Mia síce nemusela vedieť, ale prišlo mu to vhod aby vedela ako sa cíti a hlavne čo pociťuje. Tudíž aj jeho obavy, pretože by sa venoval iba Mii a tá by ho nedonutila sa dotknúť jej kamarátky a nie to ešte niečo viac spraviť. "Viem že si statočná Mia. Prečo myslíš že ti toľko verím?" Úprimne Mii povie s úsmevom, pretože vraví pravdu. Jej sebavedomie a to, ako sa nevzdáva sa mu na Mii naozaj páči. Nakoniec si Mia ukradla jeho oery co mu nevadilo a bozky s radosťou opláca a k tomu Mia aj roztiahla svoje prekrásne nožky od seba na čo sa usmial a ešte viac keď mal byť tým takzvaným VIP členoom, že ju hladí po vnútornej strane stehna až jej začal mierne prechádzať ukazováčkom po nohavičkách a tak tlačiť na jej vsgínku. "Tak to rád počujem dráha že tu mám otvorené." Okomentuje to s úškrnom a teraz si jej pery ukradol on. "Mám silu len vďaka tebe drahá. Len vďaka tebe." Povie s milým hlasom pretože nebyť Mii tak furt leží polomŕtvy na podlahe a nepohne sa z nej snáď do ďalšieho večera kým by nemal aspoň niejakú tu energiu. Ešte že tu mal Miu. Bolo mu príjemné ako si Mia naň lahla a dala cez neho nohu že jednou rukou ju hladil po stehne a druhu dal okolo jej hlavy a hladel ju na chrbte. Započúval sa úsmevne do jej hlasu dokiaľ nepadlo jeho priezvisko a to sa pozrel Mii do očí. "Ano drahá?" Pozeral do jej divokých očí počas toho jak o sebe rozpráva že v nej spustil emociu strachu a obavu o niekoho iného na čo sa usmial a čakal čo povie ďalej. "O mňa sa nemusíš báť Mia, o mňa nie. Mňa sa len tak ľahko nikto nezbaví a budem žiť ešte dlho. Prísahám. Sama nikdy nebudeš, pretože budem vždy pri tebe a taktiež aj moji ľudia ktorý položia za teba život aby ťa ochránili. A to isté by som spravil aj ja." Úprimne Mii povedal do očí, že by kľudne kvoli nej obetoval vlastný život len aby ju ochránil a hlavne aby bola v poriadku. Dlho mu nezaležalo na niekom toľko, ako mu záleží teraz na Mii. "Možno to tvoje vychladlo, ale v hĺbke duše cítiš ako ti bije pri niekom, v nejakej situácii a niesi tak chladná jak myslíš.. Máš emócie ktoré sa prebudili zo spanku." Usmial sa a dal jej menší bozk na pery na což sa Mia rozhovorila a pozorne ju poslúcha až pozdvihol obočie nad tým, čo Mia hovorí. "Je mi ľúto čo sa ti stalo pred piatimi rokmi Mia. Naozaj. Holt si nevybereme premenu a já som sa už takýto narodil a moja matka utiekla tesne po mojom narodení pretože nebola hrdá čím som bol. Otec bol alkoholik a ten dokonca ma týral. Tak som utiekol do mesta kde sa ma ujmul pekár, ale robil som neplechu a bol pár krát v žalári. Potom som stretol niekoho ako si ty. Ženu, prekrásnu ženu. Divošku ktorá mi zmenila život ako ty.. Bola upirkov a pridal som sa k ním a po rokoch som sa vrátil domov kde som zistil že otec sa utopil v jazere. Vzal som si rodinné veci a šiel späť, ale to nás chytili lovci. Mučili mňa, to dievča čo som miloval a pár upírov z klanu. Ako vamp som toho vydržal viac, ale oni nie. Keď mi umrela pred očami tak ma to zlomilo tak moc, že som ich zabil a vtedy začal rok, kedy som vyvraždil dedinu za dedinou. Vysál do poslednej kvapky.. od vtedy som bol sám a moje emócie utíchli do nedávna než som stretol snáď väčšiu divošku než predtým." Keď sa Mia zverila tak si to naozaj cenil a bolo to na ňom vidieť, a tak sa zveril práve on jej, pretože chcel aby vedela ona jeho príbeh, kedyon vie jej. Keby mohol tak mu vytečie dokonca aj slza, ale jeho telo bohužiaľ už nevyprodukuje slzy za tie roky. Nevedel ako Mia vezme jeho zdôverenie, ale chcel sa jej zdôveriť ako ona jemu. Nakoniec sa jej pozrel hlboko do jej očí. "Prisahám ti Mia jedno, že nedovolím nikomu. Ale že kurva fakt nikomu aby ti ublížil. Každý, kdo ti bude chcieť ublížiť tak umrie mojou rukou a nech to je kdokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Umrie." Povedal to Mii snáď tým najviac serióznym a najvážnejsím hlasom čo to len kurva šlo. Myslel to tak vážne že to šlo zo srdca a z hlbín jeho chladnej duše. No musel to zapečatiť sladkým na príjemným bozkom na jej pery.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 26.10.2021 19:07 [#2146]
Zverila sa svojim tajomstvom mužovi, ktorého nikomu nedá. Nadvihla obočie nad tou poznámkou o zneužití v kuchyni. "myslíš žeby som ťa pretiahla v kuchyni, keď som ťa videla krvavého, zničeného ? Možno by som mohla ale prv som premýšľala ťa dať do poriadku." Nechty zaryla do jeho boku. Nosom sa obtrela o jeho krk a zvedavo sa naň dívala. "Nemám sa báť? fakt? preto si došiel v stave, kedy si mohol prísť o hlavu?" Hladila ho po krku a hrudi. "chceš povedať z čias dinosaurov." Uškrnula sa a rýpla doň kedy on poznal divoké dievča "Za tie storočia si zažil isto aj niekoľko jednorazoviek a nehovor že nie." pritúlila sa k nemu s tým že si obaja prešli zlou dobou ale zas je to moderný svet v 21 storočí. "Až taký budeš môj spasiteľ?" uškrnula sa nad tým ako si ju bude chrániť. "Ako vyzerala ? ta žena? možno to mohla byť moja pra pra pra babička. " Zvedavo sa spýtala. "Vieš gény sa rodia po generáciach a možno ta žena mala deti a tie deti mali taktiež deti. " Snáď ju chápal ale ešte sa nad tým nezamyslela. Alebo by to bola reinkarnácia. "vieš že sa niekoľko dní a hodín nikam nedostanem ani o nič nepokúsim. Mohol by si si si robiť somnou čo chceš." prešla mu prstom po jeho plných pier a výraznej sánke. Nadvihla sa aby si vzala jeho pery do bozku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 26.10.2021 19:43 [#2148]
Bol naozaj rád, že Mia sa mu dokázala zveriť aj keď jemu bolo mierne ťažko s tým, že sa zveril on jej, no prekúsol to dosť jednoducho, pretože za tie roky sa predsa len naučil potlačovať niejaké tie emócie ktoré nepotreboval práve ukázať na scénu. Keď mu odpovedala na to s tou kuchyňou, tak sa mierne pozasmial. "Viem že by si toho bola schopná a využila konečne dominovať v kvázi posteli. Ale naozaj ti ďakujem o to, ako si sa o mňa postarala." Usmial sa a ešte viac keď sa nechtíkami zaryla do jeho boku. Cítil to, možno viac než by mal keďže jeho telo bolo teraz viac menej citlivejšie po tej regenerácií ktorou si prešiel. "Tak cez deň som slabší. Ráno som sa moc krvi nenapil a hlavne bol som pred obchoďákom riešiť pár vecí, kde som dostal tiež trochu na nos. Proste nevýhoda byť Vampýr cez deň, to som približne na úrovni silou k bežným upírom.. Ale mňa tak lahko nejde zabiť drahá." Povrchne odpovie s tým, že sa uškrnul. Je pravda že ako Vamp je ťažko zabitelný, ale cez deň je viac náchylný na zranenia kvôli oslabeniu a hlavne že je o dosť oslabený aj keby sa napil Miinej krvi. Nad jej komentom ohladom dinosauroch tak sa čisto len zasmial a nijak na to nereagoval. "Popravde ? Moc niesom na jednorázovky. Myslím že za tých pár nocí so mnou by si mohla vedieť aj prečo." Odpovedal s úškrnom a dal Mii pusu na jej roztomilé čelo. Na jej otázku len čisto prikývol, ale keď hovorila o tej babe, tak sa zhlboka nadýchol a pritisol si Miu bližšie k sebe. "Mala taktiež tak prekrásne modré oči ako ty. O trošku menšie pery ako ty a bola taktiež šikovná vo všetkom ako ty. Bola trošičku menšia než ty a tiež dokázala provokovať že ju očumoval aj jej vlastný otec ktorého som nie raz videl slintať." Usmial sa a dal Mii dlhú a sladkú pusu pričom na jej generačný rodokmenť len prikývol. "Ale nač sa zaberať minulosťou keď tu mám teraz teba ?" Svojou špičkou nosu prešiel po tej jej špičke nosu s úsmevom a jeho úsmev bol väčší keď povedala o tom, že si s ňou môže robiť čo chce. Dokoca si začala kranúdť jeho pery, ale smozrejme to by nebol on keby sa poriadne nezapojil a bozkávanie nepremenil na vášnívé. No po chvíľke sa odtiahol od jej pier a oprel sa čelom o to jej čelo. "A to som si myslel, že si chceš oddychnúť teraz a pospať." Teraz si vzal jej pery on a ručkou, ktorou ju hladkal po jej stehne prešiel pod jej zadoček až na samotný zadoček ktorý silnejšie zmáčkol že prostredníčkom prešiel po jej vlhkých nohavičkách.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 26.10.2021 23:50 [#2153]
"Otec? jej vlastný otec? " Bola prekvapená. "čo by som ja dala za to žeby ma otec ráno pozdravil a večer ako dieťa uložil do postele. Rovnako i mama. " Pozrela do boku s tým že bola len prekážkou v ich kariére, ale aby sa nepovedalo dávali jej to čo chcela a potrebovala aj teraz to tak je aj keď bola dospelá. Uvoľnila ruku na jeho boku a usmial sa naň lišiacky. "presne nechajme minulosť a venuj sa prítomnosti." jemne ho hryzla do sánky a usmiala sa s tým že sa chcela odtiahnuť do pier. No Alex bol silnejší len si s ním preplietala jazyk s vášňou, ktorú cítila k nemu. Chytila jeho ruku medzi stehnami ako ju dráždil. Bolelo ju predlaktie, tak mu ju nemohla silnejšie stlačiť. "ty si stále nadržaný so mňa z tej kuchyne. Som slabá aby som sa teraz bránil. ak chceš teraz budem ako slabá suka ktorá ti podrž aby si ju ošukal. "**hrýzla ho do spodnej pery, ktorú potiahla a panvou pohla proti jeho ruke. "Ten korzet som si kupovala na krajší večer osamote, ale že skončíme na gauči ako nejaký puberťaci lebo mamička vedľa spí, by som nečakala." zasmiala sa a túlila sa k nemu. "Alexander." Šepla jeho meno.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 27.10.2021 02:44 [#2156]
Pozorne pozrel na Mii reakciu až sa nad tým mierne zasmial, než sa pozrela stranou celkom smutnejším pohľadom, čo mu doplo že asi ona očividne od rodičov tolko pozornosti nemala. "Až na to, že jej otec ju chcel šukať než ukladať na dobrú noc do postele jak malú princezničku." Povedal dosti vážným hlasom Mii, aby si tu neplietla rozprávky na dobrú noc s hnusným incestom ktorý takmer mohol nastať. No nakoniec Mia povolila ruku a ešte sa lišiacky usmiala a ten úsmev až zbožnoval, pretože mala vždy niečo v pláne ako napríklad, že ho hrýzla teraz do sánky na čo sa uškrnul a dal jej pusu na jej prekrásny noštek až ju začal bozkať a Mia to oplácala vášňou tak, ako sa predsa len patrí a dokázala. Vedel že Mia sa nijak nezmôže jeho ruku s tým, jak je slabšia a aj keby nebola tak by mal furt prevahu nad ňou ako Vampýr. Keď začala ropzrávať, tak sa len uškrnul do doby, než ho kúsla do spodnej pery. "Zlato, z teba by bol nadržaný každý aj keby mal desať sekúnd pred smrťou. Si jedná prekrásna divoška z ktorej by sa vzrušila každá bytosť na tejto planete. A aj keby niesi oslabená, furt mám nad tebou prevahu zlato." Provokatívne mrkol na Miu a teraz on ju hrýzol do spodnej pery. "Neboj, kúpiš si viac krajších vecí na krajšie noci so mnou. Ver mi." Usmial sa a začal ju cez nohavičky silnejšie dráždiť a keď šepla jeho meno tak sa len uškrnul. Svojou rukou, ktorou ju hladel na chrbte jej začal rozopínať ten korzet až ho z nej nakoniec dostal dole a hneď sa jej pustil do jednej z bradaviek ako hladové zviera. Poriadne jej bradavku žužle a cucá jak keby z tej bradavky chcel dostať život. Prstom jej dal na kraj jej prevlhlé nohavičky a rovno do nej dal zatiaľ len prostredníček s ktorým v nej poriadne krúži a tlačí jej poriadne na steny z vnútra. Pomaly sa odsal od jej bradavky a oblízol ju medzi prsiami až po dekolt kde jej zanechal pár pusiniek a vrhol sa do jej pier. "Chcem ťa Mia.." Šeptol medzi bozkami.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 27.10.2021 10:03 [#2160]
Pretočila očami že jej bolo jasné, že jej otec ju nechcel ukladať do postele takým spôsobom akým to myslela ona. "Hlúpa nie som Alexi, došlo mi žeby ju rád ošukal, keby som mala brata a bol by sexy ako ty, nechala by som sa." Uškrnula sa opäť svojím lišiackym pohľadom so skúsnutím spodnej pery. "tak to aby som to raz skúsila, či má pravdu pán Verruca." pohladila ho po hrudi a po jeho krásnom sexy tele. Spokojne vydýchla a túlila sa na nepohodlnom gauči ale s ním. "Dúfam že to nebude rýchly nákup ako dnes, nestihla so si to dať dole z obchodu." Povedala dosť sklamane s tým že je Alex zničený z tohto dňa. Vydýchla mu do ramena, keď cítila jeho prsty medzi nohami. Vydýchla vzrušením. lebo videla čo Alex chce. Sledovala jeho ruku na korzete, ktorý mal v prede háčky ale z boku zips pre rýchle dávanie dolu. Keď jej ho rozopol a vytiahol dole. Hrýzla si do pier. Mala obtlačené rebrá od korzetu. Nastavila svoj hrudník a rukou mu vošla do vlasov. Prehrabla mu ich a stonala z jeho dráždení. Bradavky jej stáli a stvrdli hneď, nehovoriac ako vlhla pod jeho dotykmi. "Alexii mal by si oddychovať." Šepla mu blízko pier. Kým neucítila v sebe jeho prst. Zaryla nechty do jeho hrude a skryla si tvar do jeho krku do ktorého stonala. "Ah pán Verruca" Rukou mu vošla opäť do vlasov a oplácala mu bozky s vášňou. Obviazanou rukou prešla k jeho osuške, ktorú vyhodila spod periny a prešla mu ňou po jeho penise, ktorý stál v pozore ako šikmá veže v Pizze. Len nie šikmá ale fest veľká hrubá. "Nemal by si oddychovať?" Teraz myslela na jeho stav, len videla ten jeho stožiar, tak si opatrne stiahla nohavičky, ktoré sa len rozviazovali na bokoch aj ked mal prst v nej. " si ma vezmi ty môj princ." Uškrnula sa, chcela vedieť akú polohu zvolí. keď bola oslabená.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 27.10.2021 17:03 [#2172]
Keď pretočila očami tak sa mierne pozasmial, pretože to bolo vtipné, ale zas taktiež aj mierne roztomilé. Aspoň u Mii. "Takže ešte by si ma chcela ako brata heej? Nestačím ti ako sexuálny partner ? Alebo kdo vie ako ma vlastne berieš." Odpovie jej s tým, že to nechcel vyťahovať ako ho Mia vlastne berie, no je to vonku ta jeho kvázi otázka o tom, čo je vlastne pre Miu okrem niejakeho ochrancu čo jej po druhý krát zachránil jej sexy tváričku so sexy zadečkom. Jej okomentovanie ohladom toho že je krásna sa len pousmial pretože nevedel viac menej čo jej na to povedať, no holt jej nechcel dodávať až toľko munície na provokáciu aj keď zrovna ona si nájde na provokáciu aj jeden skrývený vlások. "Nebude to rýchli nákup o to sa neboj drahá. Budeš mať tak dlhý nákup že ty si určite nájdeš niejaký sexy kostým s ktorým by si vyprovokovala každého." Usmial sa a oblízol jej spičku nosu. Vedel si predstaviť Miu v niejakom kostýme mačky, líšky či dokonca sexy sestričky. Jej by padlo snáď všetko. No musel sa do Mii pustiť aby sa pekne uvolnila a on tiež, ale hlavne mu šlo o uspokojenie Mii a aby sa mala čo najlepšie. Odignoroval to, že by mal vraj oddychovať pretože teraz má dosť síl na to, aby ju dokázal akokoľvek uspokojiť. Mia nakoniec vytiahla osušku spod periny na čo sa usmial a keď mu prešla po penise tak sa k nej viac natískol aby ho cítila na svojom brúšku. Keď ho nazvala princom tak si ju hneď vzal na svoju hruď a prst z nej vytiahol, ale za to svojou špičkou tlačí o jej vagínu po ktorej tak mierne jazdí a tak ju dráždi. Medzitým ju divoko bozkáva a medzi bozkami šepne. "Budeš ho mať v sebe, to sa neboj. Ale teraz sa nakŕmim niečím chutným." Odtiahol sa od jej pier s úškrnom a mrkol na Miu pričom si ju na svojom tele rýchlo pretočil aby hlavu mala pri penise, ktorý ju takto mierne prefackal. Poriadne Miu objal okolo zadocku keď už su v polohe 69 a nenažrane sa pustil do vylizivania jej vagíny.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 27.10.2021 20:42 [#2184]
Zasmiala sa nad tým čo povedal "Nie nechcem brata a ty? Ty si otec brat syn a duch svätý v jednom" Zasmiala sa zákerne nad tým čo chcel vedieť. Prešla mu rukou po hrudi a nechala sa ním naďalej dráždiť. Stonala mu blízko tváre. "kostýmček v ktorom by ma chceli nie len uniesť aj hoc pretiahnuť na mieste." nohu dala viac od seba, kým ju nestiahol na seba a jemne zhrýzla jeho pery. Vydýchla vzrušene "Ah ! to nerob ešte ju zobudíme" keď ju otočil nechápala čo tým myslel. Kým ju nechytil za stehná a boky. Nepritiahol k tvári jej poctivu hladkú vagínku k jeho perám "Ah kurva! šetrite ma pán Verruca moja ruka. ahhh" Pretočila oči v tej slasti čo robil z jazykom bolo bohovské. Prsiami sa tlačí na jeho brucho a o tvár sa obtieral jeho penis. Chytila mu ho za koreň a začala oplácať mu to fajčením aspoň ju umlčí kým bude jeho penis v jej mokrých ústach. Hoc teplo neucíti neprestávala si ho brať po koreň. Pretočila oči dohota a vzdychala nosom. Jeho špičku mala hlboko v krku a cítila sa fakt akoby mala v sebe aj dvoch v ústach.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 27.10.2021 21:00 [#2185]
"Od kresťanstva mám naozaj ďaleko moja drahá. Ale musím povedať že keď som raz jeden kostol vyvraždil, tak ta krv tých žien čo sa tam modlily bola zaujímavá. Panenská krv chutí trošku inak." Povedal s úškrnom jak keby sa tým pomaly chválil že jak dobrá krv to bola, pričom bola naozaj dobrá krv. Nijak nezkazená a kompletne nevinná. Lahoda. No musel sa venovať Mii a jej kráse ktorá ho očarovala jak niejaká kameň. "Stačí keď ideš sama po meste v hocičom a každý ťa chce pretiahnuť. Očividne sa možno aj rozkríklo s kým sa stretávaš. Možno už toľko slintajúcich nebude." Povie povrchne aj keď to pravda nemusela byť, ale určite väčšina známych to už proste vie, že Mia s ním niečo má. Nikto síce nevie čo, pretože ani Verruca nevie s Miou čo spolu majú okrem postelných hrátok, provokacie a Miinej divokej povahe. Keď mierne Mia skríkla tak sa musel proste zasmiať nad jej reakciou. "Nezobudíme a keby áno, tak čo ? Bojíš sa, že ti bude tvoja kamarátka závidieť aj poriadný sex s poriadným chlapom ? Keď si ju už prstila počas toho, čo ma šmírovala v sprche." Šeptom odpovie a ešte jej dal na rýchlo vášnivú pusu, pretože Miu snaď nikdy neubozká tak, aby sa uspokojil, pretože by ju dokázal bozkať aj tisíce rokov a bolo by to furt málo. Nad jej skríknutím sa nijak nepozastavoval a proste si šiel vychutnať jej vagínku. Keď sa nakŕmil z jej krvi, tak sa nakŕmi aj sexuálne a nemieni ju aj tak šetriť. Je pravda že by rád zasunul, ale tak môžu si spraviť dobre obaja navzájom pusou. Mia sa nakoniec ujmula svojho "remesla" a vzala si jeho penis do pusy na čo spokojene vydýchol nosom priamo na jej vagínku. Poriadne ju líže a nevynecháva ani jej klitoris ktorý občasne pocumlá jak niejaký cumlík a pokračuje ďalej v lízaní. Počas toho samozrejme si nemohol odpustiť silné mačkanie jej sexy zadočku ktorý tak nehorázne zbožnuje. Taktiež nemohol odolať vojsť jazýčkom do vagíny a poriadne ju začať vylizovať z vnútra a vychutnávať si ešte viac na jej vlhkosti.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 27.10.2021 22:26 [#2190]
Možno bude veľa ľudí obchádzať ale to by nebolo nič nové. "prestaň hovoriť a pokračuj! " Na to z vysoka jebala že by ju počula ale to čo cítila nešlo opísať. "Chcela som sa tiež vyprstit ale to by si musel byt spútany." Povedala po tom čo si ho vybrala z pusy "nekecaj vážne ah fuck.. ooh.." Prehla sa v chrbte a nevedela sa sústrediť na fajčenie. Uchopila mu ho do ruky a snažila sa ho fajčiť poctivo ako vyškolená kurva vo fajčení. Zubami prešla po špičke na provokáciu a brala si ho rýchlejšie. Rukami siahla na jeho tvrdé semenníky ktoré chceli uvoľniť. Neprestala mu udo penisu vzdychať. Tu slasť čo cítila bola neskutočná. Ale radšej mala v sebe jeho veľký penis, ktorý citila až hlboko v žalúdku. Pri jej štihlom tele bolo vidno až kde do maternice prerážal ato zbožňovala.