Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 27.10.2021 22:42 [#2191]
Zasmial sa nad jej reakciou a ako už jej bolo v podstate jedno že ich bude počuť jej kamarátka ktorá sa teraz nad nimi spraví už sama a Verruca s ahodla venovať čisto len Mii. Nad tým, jak hovorila že chcela jeho vyprstit tak sa kompletne nechápavo zarazil že čo kurva Mia povedala? Očividne jej oslabený stav ju prinútil mlieť sračky, ale bral to možno ako niejaké postrašenie, ale absolutne nehodlal na to nijak odpovedať a račej sa venoval Mii ktorú zbožňoval. Ponavil sa aj nad tým ako mu chcela teraz vynadať, ale zaskočil ju svojím jazykom ktorý jej robil šialene dobre a jej sa to páčilo čo mu hralo viac do kariet. Keď mu ho začala poriadne fajčiť tak sám mal problém sa udržat od vzdychania. Snažil sa hlavne prudko funiet, ale uniklo mu niekoľko vzdychov priamo do jej vagíny ktorú si vychutnával jak keby vylizoval nádobu v ktorej bola nutela a on chcel vylízať každý zbytok ktorý ostal. Ale nechcel nechať Miu čakať aj keď bol rád za to, keď si prosila o poriadne vyšukanie a penis v sebe, ale momentálne na to není čas. Odtrhol sa od jej vagíny a nahlas zamlaskal až provokatívne a ešte ju oblízol od klitorisu po anál na ktorý dal pusu. "Si len moja.." Povedal medzi vzdychmi počas toho jak mu fajčí, ale opatrne ju zo seba dostal dole, dal ju na chrbát pričom neváhal do nej prudko svoj penis vraziť že on sám jej úzkosťou vzdychol nahlas. Chytil Miu za chrbát a pozdvihol ju aby kvázi "sedela" na jeho penise medzitým čo on je na kolenách. Pustil sa do bozkávania jej hrude počas toho čo do nej prudko priráža a rukami si ju pridržuje.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 28.10.2021 18:59 [#2202]
Po tomto nespokojne vydýchla. Jej ústa opustil jeho tvrdý penis, ktorý ani nečakala že opustí ústa a navštívi jej jaskyňku. Po tom čo ju otočil zapraskal gauč. Vydýchla a rukami sa zaprela o jeho rameno "Aaahhh!" vzdychla dosť hlasno ako ho do nej strčil, len preto že bola slabá si myslela že ju bude šetriť, ale naopak on takmer zlomil gauč v polovici. Chytila sa ho okolo krku a zaklonila hlavu a ak aj vlasy odkryli jej krásne štíhle telo. Nohami objala jeho pas "nešetríte ma pán Verruca" vzdychla pri tom ako hlboko ho cítila v sebe. Aj by sa zvíjala ale nemohla v tejto novej polohe "Ty si tak mocný vrr ah! ooh oh oh ah ano ano " nemohla prestať vzdychať do prírazov. "ešte si tvoja ochranka bude honiť pero nad tym ah! aahmm!" Rukou v jeho vlasoch sa držala, aby nespadla dozadu. Alex mal obrovskú silu po jej krvi až priveľkú. Pustila sa ho a rukami a oprela sa nimi za sebou o gauč. Aby mal Alex lepší výhľad na jej poprsie a to ako sa zvíjala od slasti. keby mohla čo aj môže by spravila mostík vzad, ale teraz mu to takto musí stačiť "Ah Miuška bola veľmi zla! ah ! pán Verruca potrestajte ma chcem vaše semeno pekne hlboko ahh!" Bola hlučná štetka ktorá si sex v tichosti užiť nevedela.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 28.10.2021 20:07 [#2204]
Vycítil z nej ako bola chvíľu nespokojna a niejaké jeblé praskanie gauča mu bolo naozaj totálne u rite keď si mohol kúpiť tisíce takých istýč či dokoca aj lepších. Neriešil to a šiel po Mii jak pes po mäse a nehodlal nijak prestač či sa dokonca len na sekundičku zastaviť. Jej hlasité vzdychnutie mu vyčarilo snaď ešte väčší úsmev na tvári že sa sám diví, že môže mať teraz furt väčší a väčší úsmev. Videl na nej že čakala ako ju bude šetriť čo aj zo začiatku samozrejme chcel, ale načo ju šetriť keď si môžu obaja nehorázne dobre užiť. Poriadne sa do nej pustil jak keby jej chcel tým došukať nový rozum do hlavy. Na jej pochvalu na to, ako je mocný sa uškrnul a začal viac na prírazoch pridávať aby jej to dal viac najavo. Keby Mia není na tom momentálne tak zle, myšleno oslabená, tak by nemal s ňou rozjebať počas šukačky každú stenu či dokonca aj nábytok aby jej ukázal že chce len ju. Ale keď hovorila už o ochranke, tak sa musel počas vzdychov aj zasmiať. "To mi je kurva jedno! Nech sa k ním pridá aj tvoja kamarátka, ale ty si len moja!" V rauši odpovedal Mii menším skríknutím a nehodlal nijak prestávať a ešte zohol hlavu aby jej začal cucať a dosti lízať jej prekrásnu bradavku ktorú občas provokatívne mierne skúsne a popotiahne zubkami, ale prevážne sa jej venuje jazýčkom a perami. Na jej vzdychy a komentár aby ju potrestal tak ju chytil poriadne za boky a trochu sa posunul aby sa Mia mierne v chrbte prehla aby jeho penis poriadnejšie v sebe cítila a tempo s prírazmi začal pridávať. "Páči sa ti to ty kurva ?! HM ?!" Skríkol na Miu a bolo mu jedno že tým prebudí celú chodbu susedov a chytil hneď na to jednou rukou Miu pod krkom a svojou druhou rukou sa oprel za sebou čím mierne pozdvihol Miu rukou, ktorú ma pod krkom a drží si ju tak len v jednej ruke.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 28.10.2021 22:09 [#2210]
Cítila ako ju nešetril, nebral ohľad na jej stav čo ju kurva sralo že je oslabená ním a jej regenerácia bude dlhšie trvať. Ešte ju takto poriadne ošuká a nedvihne sa niekoľko dní. Zavrčala naň a chytila sa nejako tak, aby nespadla. "ah! " pretočila očami od slasti pri hlbokých a rýchlych prírazoch. Keď kričal sama sa nevedela utíšiť. Prehla sa viac a rukou, ktorú ju bolela po uhryznutí mu prehrabla vlasy na svojom tele. Ale keď ju chytil pod krkom. Sykla lebo ju to bolelo a priškrcovalo. Zaťala zuby a cítila tlak v pod brušku. Kým jej nepovedal kurva akoby dostala obliatie svätenou vodou priamo do uší či dobre počula. Keď si sama na seba nadáva je to ok ale toto bolo moc. Aj keď jej držal krku vylepila mu facku a zamračila sa naň zadýchane. "kto tu je kurva! " Ak mala byť kurva tak si pekne zaplatí to čo urobil. Privrela oči na jeho stisk a možno s ňou prerazí stenu za tu facku ale nebude ju nazývať on kurvou. Akoby mala premietnuté to čo sa jej mohlo stať v tom klube alebo na parkovisku. Zadýchane sa naň červenými očami dívala. Akosi sa zrejme z toho nedostala, aj keď to v sebe skrývala.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 28.10.2021 22:27 [#2211]
Nechcel ju šetriť keďže sama chcela aby si ju poriadne dal, tak keď poriadne tak kurva poriadne. Avšak viac nepridával bo by z nej vyšukal dušu aj keby nebola oslabená a nepridáva nijak na tempe. Vedel že sa jej očividne nebude páčiť jak ju bude držať pod krkom, ale inak si ju chytiť momentálne nechcel a furt mu šlo o dovršenie väčšej dominancie nad Miou. No keď ju nazval kurvou čo nemyslel nijak doslovne len proste posteľná prezývka jak to je väčšinou u postelných hrátkach takéhoto divokého štýlu čo očividne Mia si vzala moc k srdcu, ale nemal jej to nejak extra za zlé. Jej facka mu nijak extra nevadila a viac ho povzbudila že pridal len čisto na rýchlosti že začal prudčejšie funieť čím sa blížil k spraveniu a vedel že Mia tiež. Jej poznámku ignoroval pretože to riešiť nechcel, teda hlavne nie počas sexu. Bolo mu jasné že ho bude obklopovať jebnutými rečami že není jeho kurva a kurva všeobecne pretože nepochopila jak to myslel.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 28.10.2021 22:47 [#2213]
Po facke čakala že jej vynadá, ale nie on pridal do prírazov. Tak doň strčila úderom do ramien a hrude, akoby sa bránila. Silnejším chytením za krk a rýchlejším tvrdším prírazom pretočila očami a pri orgazme začala striekať až zmočila gauč pod nimi. Stiahla sa viac okolo jeho penisu. Žeby ho začala i počas sexu mlátiť, alebo jeho dominancia ju tak vzrušovala a nenechal sa odradiť tým čo urobila. Akosi od toho večera bola precitlivená na prezývky kurva, štetka, od mužov. Obmotala nohy okolo jeho pásu a rukami sa natiahla koperadlu gauča. Kam ho stiahla bližšie k tomu. Aby zadok mala na operadle gauča a tak mohol do nej naďalej zasúvať. "Urob mi to zozadu ohoo hhah" Zaklonila opäť hlavu ako krotká tigrica. Bola celkom zvedavá, či má s ňou Alex aj iné plány ako šukať s ňou na každom kúte tohto apartmánu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 28.10.2021 23:12 [#2219]
Videl ako bola Mia zmetená že ju nezjebal za to jak od nej dostal tu peknú facku čo ešte za tie roky nedostal od žiadnej prekrasnej ženy s ktorou kedykoľvek hovoril, no Mia bola predsa len iná oproti iným babám čo bolo viac než dobre. Na jej udretie do jeho hrude rukami nijak nereagoval len sa čisto ušrknuk a zmáčkol jej druhou rukou silno jedno z jej prekrásnych pŕs. Nakoniec Mia dostala poriadny orgazmus že postriekala celý gauč, no keď sa stiahla tak sa poriadne spravil do nej aj on, pretože to stiahnutie bolo kurevsky dobré že si dovolil hlasito vzdychnúť a bolo mu fuk že by to bolo počut aj von aj keď býva na najvyššom poschodí. Bolo mu teraz fuk jej precetlivenie a aj cez to, že sa do nej spravil pokračoval ďalej až si ho Mia posunula k operadlu gauča kde si to prosila zo zadu čo mu nevadilo a penis z nej vytiahol a Miu otočil a tým, aby kolenami bola na hornej hrane operadla. Musel sa postaviť aby mohol do nej zasunúť tak sa postavil a vrazil ho bohužial omylom do jej análu, ale asi len tak štvrťku penisu keďže si uvedomil že je v zlej diere tak ho vytiahol a vrazil do jej kundicky kde pokračuje v predošlom tempe. Miu mierne zatiahol za vlasy a vytočil jej hlavu na čo ju začal vašnivo bozkávať a bolo mu fuk že zasunul zle. Nemienil sa zastavovať a prestať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 28.10.2021 23:30 [#2226]
Stiahla v sebe svalstvo, čo mohlo u človeka rozdrviť ich pidi mini penis. No Alex vedel že toto chcel a ona vedela že teraz neprestane čo sa aj stalo kým sa do nej nespravil a nevyplazila jazýček a pretočila očami dohora za to aká bola jeho semenom naplnená. Vydýchla si na opierke, keď zjemnil a uvoľnil ruku. Ale ako sa postavil a ona sa sama natočila ju ale dvihol s tým že takmer padla dopredu. Ten vzduch a prázdno za gaučom ju desil žeby sa cítila trápne ak by padla. Ale nestalo sa a ucítila chytenie a opretie zadku o jeho panvu a ruky okolo hrude. "nepustí ma... lebo spadnem."**Pozerala pred seba a ucítila ho v zadku, tak zo seba viac uvoľnila svalstvo vo vagíne a jeho semeno stekalo dole jej stehnami. "Chceš facku znovu?! ah tam nie! Alex!" Cítila ho v zadku a nebolo to hrozne ale tam mu to nedovolí. No kým nebol v nej spokojne vydýchla a viac sa oprela oň. Držal jej vlasy a zároveň sa s ním vášnivo bozkával. Keby mali natáčať porno tak by to malo neskutočne veľa videní a zarobila by majland. "ahhh uhmm" vzdychala mu do pier s vášňou mu oplácala bozky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 28.10.2021 23:46 [#2228]
Jej stiahnutie svalstva bolo naozaj niečo zázračné, že jeden by naozaj nehcápal, ako to ona dokáže, že mu takto až podrtí jeho penis čím to nemá ako v sebe udržať a spraví sa. Mia by z toho dokázala vždy reálne spraviť niejakú tu rýchlovku na obed, pretože jej svalstvo je jednoducho čarovné. Nad jej aheago tváričkou sa usmial a pobozlaj ju ešte na jej uslintanom mršnom jazýčku a vedel že sa jej to páči a jemu tiež keď ju takto poriadne vždy uspokojí. Videl jej úľavu keď jej povolil krk, no to nebolo všetko a čakalo ju predsa len niejaké to druhé kolo. Všimol si taktiež jej obavy keď mohla spadnúť do zádu, ale to by nikdy nedopustil a s jeho schopnostiami by ju chytil jak niejakú prínceznú z komnaty. Poriadne si ju uchytil aspoň jednou rukou medzitým čo šteloval svoj penis ktorý našteloval trochu do zlých kasární. "Ak tu facku zvládneš vôbec dať zlato." Podrýpne do Mii a keď nakoniec zaparkoval do správnej garáže tak sa zas do nej pustil a vedel že sa jej to aj tak páči. Síce škoda že nechce do zadočku ktorý by jej aspoň poriadne vyprášil, ale nechá to na inokedy, kedy to bude chcieť aj ona sama. Jednu ručku mal na jej brúšku po ktorom ju hladel a tiskol si ju tak o svoje telo aj keď pre ňu by možno bolo lepšie keby sa niejak prehne v chrbte, ale ona vedela čo je jej najpohodlnejšie a najlepšie aby ho cítila čo najlepšie v sebe. Svojím sluchom započul dvere a tak počas bozkávania pozrel smerom k dverám do spálne, kde si všimol ako očumuje Miina kamarátka čo sa tu deje a očividne si všimol aj jej úsmevu. No neriešil to a chcel sa venovať Mii v plnej palbe a začal do nej silnejšie prirážať a jej pery neopúšťa a pokračuje v bozkávaní.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 29.10.2021 12:23 [#2233]
O svojom orgazme by mohla hovoriť čo pociťovala, keď ju tento chlap poriadne vymrdával takmer mozog. Páčilo sa jej že boli aj na seba trochu viac krutý. Alex Verruca je muž, ktorý vie čo chce a Mia nie je v tom sexe až tak zbehlá ako si myslí. Vyskúšať si len tri polohy z kamasutry je nudné a chalani, ktorých mala iné nepoznali a väčšinou si to velila sama aj to bola viac menej nuda. Ale s týmto mužom ani jediný raz a toto nebolo po prvý krát čo jej robil také veci z ktorých by mohli natočiť erotický film. Možno by vyhrali Oskara za najzurčivejšiu erotickú scénu vo filme. Nemala pred sebou stenu. Gauč bol niekde v strede miestnosti za ktorým bol akýsi tenký stolík s vecami, ktoré boli ako dekorácia. Ako zašiel do zadku zamračila sa a na to by ho najradšej ubičovala. Jeho ruky na jej chladnom tele nešli pri nich spokojne vydýchnuť. Chytila mu ruku a penis v nej opäť trel. Zaklonila hlavu o jeho rameno a prehla sa v chrbte. Druhou rukou vošla do jeho hustých vlasov, ktoré za ne potiahla a držala kým ju šukal. "Ahh áno.. áno.. " znovu spokojne vzdychala. Ani si nevšimla že jej kamoška sa na nich dívala. Priam na nich zízala a stále bola na mol. No tak ich mohla vidieť aj ochranka a cítila že Alex spomalil "Čo sa deje láska.. prečo si prestal.." Otočila tvár a dravo ho hryzkala na sánku s bozkami kým si nevšimla pootvorene dvere a kamošku. Skôr mu teraz povedala láska lebo to tak cítila a keď sa obzrela uvidela ju tam ako sa opierala. Keď ale začal hneď brať jej pery do bozku "Díva sa.. ahh a..A..Al.." Prehla sa v chrbte, keď nevedela normálne myslieť pri tých prírazoch. Cítila sa zvláštne, keď jej kamoška vošla do vnútra. "ne.. ahh nezamkol si ? iihhh" nemohla sa nič pýtať lebo bol ako neriadená strela. Jej kamoška, zrejme niečo tajila Mii. Lebo len tak by si nedovolila k ním priblížiť. Mia vedela že ak sa zobudila tak trochu vytriezvela. Ta sa postavila v tom sexy korzete pred Miu. Ďalej od gauča sa na nich dívala, akoby chcela niečo urobiť ale držala si odstup kvôli Alexovi. Mia vedela že jej kamoška z toho čo hovorila bola riadna divoká v posteli, už len z toho čo jej raz hovorila.