Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 31.10.2021 01:16 [#2305]
Nevedel čo Mia robí keďže bol vytuhnutý jak niejaký zrazený pes. Mal síce pekné sny a dokonca cítil niekde v okolí krv, no dokázal sa niejak dostať z toho traznu až sa prebral. Nevedel čo s Miou je, bo ju nevidel okolo seba a zbehol do spálne, no tam ani noha, ruka či vôňa. Išiel si oplachnuť tvár do kúpelne kde si ani nevšimol, že niekto tu sprchu popravde použil a bol z toho kompletne mimo. Nakoniec takmer zakopol znova o niejaký skurvený kufor čo bol vedla sprchy že keby nepatria Mii tak ich vyšmarí balkónom. Skríkol a videl matne Miu ktorá k nemu kráčala nasraná že keby mal krésliť portrét tak by mohol nakresliť len obrázok najsilnejšiej atomovky čo ľudia dokázali vytvoriť a to by bola Mia. Schytal od nej facku čo pozdvihol obočie kompletne prekvapený že čo sa kurvo deje a pozrel sa na ňu zmetene. "Ty si nič nepamätáš Mia ?" Ešte viac nechápal jak to myslela tu kurvu z porna že sa musel reálne zamyslieť nad tým čo vlastne trepe. "Čo ? Aká zas kurva z porna ? O čom teraz točíš ?" Nechápal jej slova, no to čo potom povedala ho až urazila. Sám sa zamračil a keď sa oň oprela tak ju opatrne chytil a pomohol jej pomaly sadnúť na zem na čo si povzdychol a pričupol k nej. Keď zas naneho skríkla tak jej mal chuť tu jej nevďačnú hubu zalepiť. "Neviem kde je, DOBRE ?! Tak kurva po mne nezjap! Ani neviem že čo sa pomaly včera stalo! Viem len že ta tvoja kamarátka sa okolo nás motala čo som ťa nakládal a potom mám skurvené okno, tak sa do piči kludni dobre ?" Nenechá si len tak od Mii skákať po hlave a už vôbec nie po sebe kričať jak na niejaké pojebané psisko čo není. "A kde je ? Neviem, možno jej kurva zavolaj a zistíš to, já ti medzitým vybavím niejaké žrádlo." Nasrane odfrkne a ide do izby kde má Mia veci a vzal jej mobil ktorý jej doniesol a ešte jej ho podával slušne a nehodil jej ho na stehná. Išiel si do svojích nohavíc kde vzal svoj mobil a zavolal jednomu zo SBSky. "Jimmy, dones mi tak tri balíčky normálnej ludskej krvi a poriadne kvalitnej. Pre mňa dones niejakú kvalitnú tiež.. pre mňa za mňa zožeň tiež kvalitnú.. Je mi do píči jedno jak ju zoženieš! Kludne aj z toho spíčeného DARK WEBU!" Nasrano ku koncu skríkal do mobilu plný hnevu že takmer mu mobil praskol v ruke. Jak hovor položil tak mobil dal na komodu a šiel si aspoň pre trenky aby mu Mia len tak ľahko neodkúsla vtáka.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 31.10.2021 23:31 [#2336]
Pri jeho slovách bola naštvaná, kým nepovedala či si nič nepamätá sa zamyslela nad tým "Pamätám si že si sa raz urobil a šli sme druhé kolo a raz si sa pokúsil strčiť mi ho do zadku ! povedala som ti nie ! a cítim že môj zadok utrpel natrhnutie ! Od vtedy nič si nepamätám..." Pozerala naň s tým že sa nevládala dvihnúť "Suka jedna.. Tušila som že nie je obyčajná! vedela že som cez deň slabá tak mi vliezla do hlavy." sledovala ho kam zas kurva šiel. Opatrne sa snažila vstať zo zeme, keďže jej nepomohol. "si milý že si mi pomohol vstať! " Oprela sa o kraj postele, kam sa posadila a videla ho ako pobehoval .**"Môj otec je lekár nerob si starosti. Ako sorry zlato, nasral si ma že si to odniesol moja chutná riťka. " Zas ležala na boku v župane. "Aleeeexiii!" Zavrčala naň. Bola nervózna, hladná a agresívna ako všetke ženy, keď sú veľmi, ale že veľmi hladné.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 31.10.2021 23:43 [#2338]
Pozeral sa na Miu ktorá blabotala furt niečo a hovorila zas o tom natrhnuti že pretočil očami. "Tak prepáč že na prvý krát som ho dal do zadku a potom naspäť do tvojej mušličky do ktorej som sa spravil a pokračoval. To že som ti rozmrdkal zadoček si už nepamätám, tak tu kurva na mňa nezjap inak zvýšim hlas aj ja." Snažil sa to Mii znova vysvetliť s ťažkým kľudným hlasom ktorý mal na mále že skríkne po nej jak na niejaké decko. Keď skríkol tak mal dosť silný hlas ktorý nie jedného vydesí. "Počkať, vlezla do hlavy?" Pozrel prekvapene na Miu pretože vie čo to znamená a len si povzdychol. "Já tu kurvu demonsku zabijem!" Nasrane jebol päsťou do steny do ktorej spravil dieru a šiel Mii pre mobil ktorej jej podal. "Keby povieš že chceš ísť na postel tak ti pomôžem a šiel som ti pre tvoj mobil, tak kludnime sa mladá slečna." Poznamenal jej poznámku o tom že jej nepomohol a len pretočil očami. Keď dotelefenoval a obliekol si trenky len počul ako zase klebetí o tom ako to jej sexy zadoček dostal. Síce ju boli, ale aj tak vie že by si to užila a časom možno bude sama chcieť znovu. Keď naň zavrčela došiel do izby. "Ano zlato? Si hladná JA VIEM! Ale chvíľu než zoženú krv to potrvá. Ak chceš rovno jesť, tak povec a donesiem ti osobne dakoho z obsluhy hotelu, ale mrtvolu zbierať nebudem." Nasrane odvetil a pozrel sa na tu dieru v stene. Počul kroky na chodbe a šiel rovno k dverám bez akéhokoľvek vedenia kdo to je a otvoril dvere ešte pred tým než niekto zaklopal. Vzal tri sáčky krvi a buchol dverami na čo išiel za Miou a podal jej sáčky. "Tvoje raňajky a ta tvoja kamaradka odišla, dvere sú odomknuté."

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.11.2021 00:07 [#2339]
Pretočila očami nad ním "To ťa ale neospravedlňuje. Penis máš ty nie ja. " Potom si povedala popod nos "škoda, taký by som brala." Myslela tým penis, ktorý mal Alex. Natiahla sa pre vankúš. "Sa upokoj, lebo potom som viac nervózna. A unavená." Sledovala ho, kým neudrel do steny a s ňou miklo. Pozrela do boku a hrýzla si do pier. "Od dnes žiadna moja krv, škodí ti. Ts." Otočila sa chrbtom k nemu. Bolesť v zadku ustupovala, ale stále bola slabá a slnko jej spravilo pár popálenín na ruke. Keďže bola vonku na balkóne fajčiť. Len čo sa stiahla do tieňa sa jej rany hojili. Objala vankúš, ktorý voňal ako Alex. "Neponáhľam a čo zas to zlato. Diamanty sú cennejšie než zlato. " Uškrnula sa a odvetila mu. "Bojíš sa žeby som tu narobila masaker? uummm, ty si tak sladký keď sa o mňa staráš. " Chcela ho nazvať mucinko alebo chrobáčik ale to zamlčala. Predsa nevedela aký je vzťah medzi nimi. Z jej strany to bolo jasné. Keď počula kroky, akoby niekto šiel ako slon! Len čo došiel k nej sa usadila zvodne na bok a natiahla sa pre sáčik. Hladná ako vlk, nie ten nie nemala rada tento druh psov. Otvorila si uzáver na sačku a pila ako vodu. Ta sladká chuť krvi, ktorá jej stekala dole krkom. Pohľad na ňu bol zvláštny ale možno i sexy. Zaklonila hlavu a vlasy jej padali až na posteľ. Lesklý župan jej skĺzol z ramena. Vedela byť sexy aj počas krvilačného kŕmenia.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.11.2021 00:30 [#2342]
"Jasné, bo ovládaný tvojou kurevnou kamarátkou ktorej najbližšie oddelím hlavu od tela to vysvetlím kurevsky doslovne aby vedela, že zahrávať si so mnou není, a niksy nebude KURVA DOBRÝ NÁPAD!!" Bol plný hnevu že mu Mia všetko dávala za vinu a on si to kvôli kurve Succubskej nepamätá. Musel kričať, pretože každé slovo čo Mia povedala znelo jak keby mu chcela všetko vyčítať. Dokonca aj keby sa jej len pozdraví. Jej drzosť k tomu aby sa kludnil a hlavne že jej krv nebude mať ho naštvala. Pozrel na ňu kompletne vytočenym pohľadom a jeho pohľad hovoril za všetko. Že ak ho naserie viac tak vypení a za trest ju potrestá ďalším mrdom do zadku až bude prosiť o viac. Prechádzal sa nervózne pretože mal aj on kurevsky hhlad že by sa z toho jeden mrdol hlavou o stenu. Mia mala furt pocit že musí provokovať jak princezná. "Dobre chrustik, chceš byť oslovovaná ako princeznička ?" Odvetil arogantný hlasom že musel zakrutiť hlavou. O masaker sa nebál, len asi nevedela pochopiť že sa ťažko vysvetluje mrtvola v drahej budove s cenou Apartmánou ktorá presahuje stovky tisícov. Až na Alexa ktorého apartmán stál milióny a pár stovky tisíc aby mal špeciálne okná a žalúzie aby nezhorel. Keď jej podal jej krmivo tak vyzerala dexy ze na ňu dostal chuť a tá ho dokázala priťahovať všelijak že sa zjavil pred ňou a ukradol si bozk aj keď mala na perách ľudskú krv. Neovládol sa a Miu bozkal až na krku dosť vášnivo až sa takmer zákusol a nebolo od toho ďaleko, ale rýchlo sa odtiahol pretože bez jej súhlasu piť nebude. Račej bezeslova šiel vyčkávať kedy mu donesu jeho sáčok s krvou a celý čas nervózne pochoduje.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.11.2021 12:48 [#2350]
Znovu pretočila očami otrávene pri jeho kriku. Už keď mala papaníčko, nepotrebovala nič viac. Už ani rozmrdaný zadok ju netrápil. Lebo, mala krv ktorá jej rany hojila rýchlejšie, za čo bola vďačná. "Keby som nebola tak oslabená tak by sa ti do hlavy mne ani tebe nedostala. Veď viem blokovať jej myšlienky. Len som kurva bola ttak hladná ! " Zamračila sa a sledovala ho ako chodil, ako besný pes. Pozrela na svoju ruku po vypití celého sáčku. Po jeho uhryznutí zmizli stopy a chcela si oblíznúť pery od krvi. Kým sa nenadychla a nevidela Alexa nad sebou. "čo sa deje." Potom pochopila, že chcel jej pery. Jazyk od krvi mu vsunula do úst a preplietala si sním jazyk. Vydýchla s úškrnom na bozky na krku. "Neopováž sa, ak ma chceš zabiť." Prehrabla mu vlasy "tu princezníčku a chrústika si odpusti, nie som hmyz." Prižmúrila oči a rukou mu prechádzala po tvár a vlasov. Po jeho odtiahnutí si hrýzla do pier a vzala si mobil a vytočila číslo na svojho otca. Ktorý jej to dvihol "Ahooj ociiinkoo.." Mazlivým a podlízavým hlasom sa prihovorila žeby ju ani Alex nespoznával. "mohol by si mi zohnať nejaké sáčky.. také AB alebo Nulky..." Otočila sa na brucho a nohami prehadzovala. "Ja viem že som sa dlho ocinko neozvala. Ale som u priateľa, tak sa nemusíš báť. Hej hej. vážne, neklamem. Čože. Na večeru?" Pozrela na Alexa s tým že bola prekvapená. "Opýtam sa a dám vedieť. Pošlem ti správu kam tie sáčky poslať dobre? dobre ocinko pusinkaa" Po ukončení hovoru poslala otcovi správu a pozrela na Alexa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.11.2021 13:59 [#2351]
Videl ako pretočila očami, ale neriešil to nijak extra bo predsa len musel ju sledovať ako si to jedlo vychutnáva až vysmevnym štýlom že "ha ha, ja mám jedlo a ty niee!". Keby mu na Mii toľko nezáležalo tak boh vie čo by dokázal spraviť a čo by sa tu v skutočnosti dialo. Nakoniec si všimol jak už aj začína normálne sedieť vďaka toho, jak sa jej zadoček zregeneroval a kompletne všetky zranenia ktoré mala. Vyzerala furt nádherné aj s nimi samozrejme. Keď mu Mia vysvetlovala ako by dokázala blokovať myšlienky, ale bola hladná, tak to vyznelo kompletne, jak keby to bola jeho pojebaná skurvená vina, že ona sama sa doporučila ako jedlo a hlavne jak keby za ten útok v obchoďáku bola jeho vina či čo. "Ak z toho chceš spraviť moju vinu, tak stačí povedať a nabudúce ti tvoj sexy zadok necachranim a uvidíme jak na tom budeš potom drahá." Nasrane odfrkne na to, čo vravela a vyznelo to z jej strany ako to vyznelo. Ak si to neuvedomila tak čo už, ale jednoducho Verruca si nenechá srajkať na hlavu. Celý čas bol viac menej ticho do doby, než si ukradol jej pery a pohrali si obaja s jazýčkami ako keby ich jazyky boli na parkéte tancovať. Jej slová kompletne ignoroval, no keď zavolala otxovi sa na ňu udivene začal pozerať. Pozeral jak na.vymenenú osobu. Miu nespoznaval a dokonca keď spomenula že je u priateľa tak zíral regulérne jak idiot na Miu, že jej toto vyšlo z jej pusinky. Neveril tomu čo počul až mal pocit, že to Mia nemyslí vážne. Bol by rád ak by to vážne myslela, lenže s jej povahou jeden fakt neviem. Ppzorne počúva jej rozhovor a keď sa povedala večera tak podvihol obočie. Bol síce nervózny od hladu, ale toto ho tak zaujalo, že na to takmer zabudol. Keď dotelefonovala tak sa jej pozrel do očí. "Na to že není zmierený s tým, čo si, je docela ochotný drahá. A o akú večeru ide Mia? Rodinné stretnutie?" Bol zvedavý o čo ide a dúfal že Mia nepovie nič, čo by znamenalo že ho predstaví svojej rodine bo ho asi chytí infarkt aj keď je to nemožné.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.11.2021 19:52 [#2361]
Nechcela riešiť to čo povedal ale tiež si srať na hlavu nenechá. "neviem o čo ti ide ale už hovoríš nezmyslí ! " Zavrčala naň s tým aby bol konečne ticho. Chcela telefonovať. No pri poznámke o jej osobe sa dvihla z postele " čo ty vieš či je alebo nie je, stále som ich decko. Nie?" Prešla pred neho. "Myslela som si že si pochopil ako sa to stalo!" Strčila doň jemne rukou za tu nemilú poznámku o jej osobe. Zohla sa k svojím kufrom a vybrala si oblečenie, aby sa dala konečne dokopy. "Ah. Poviem mu že inokedy. Sám si povedal že z tejto izby neodídem kvôli tým, ktorý idú po mne. " Vybrala si oblečenie aj prádlo a šla do kúpeľne, kde za sebou zavrela dvere. "ty na takéto veci isto nie si a ja sa nebudem doprosovať." Obliekala sa v kupeľní. "Alebo snáď pán Verruca by rád spoznal ľudí ktorý ma stvorili?" Spýtala sa spoza dverí. Vysypala si do umývadla šmínky aby sa nalíčila.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.11.2021 20:24 [#2362]
Ked sa Mia rozhorčila, tak si len povzdychol že to bude zas len bordel a kriku a na ti náladu fakt už pomaly, ale iste nemá. Sa hádajú jak niejaký manželský pár a račej ju nechal telefonovať pretože nechcenju u toho rušiť a hlavne niejak do toho kecať. "Stala si sa upirkov a ich to sklamalo, ale majú ťa furt rádi. Možno som sa ťa dotkol, ale ja som rodinu poriadne nemal tak Neviem aké to kurva je. Ak mi chceš dať facku abo päsťou aby sa ti uľavilo do toho zlato." Ospravedlnil sa mierne nepriamym spôsobom s tým, že keď hovoril o svojej rodine jak ju nepoznal tak si spomenul ako ho vlastný otec týral. Pozrel sa do strany smutne, ale nechcel to dávať extra najavo tak sa pozrel na Miu. "Viem ktorý to spravili len ich hľadajú moji ľudia, aby som si z nich spravil nové výzdoby na halloweensky luster lebiek. A mňa otec týral, takže prepáč že som na teba takto vyštartoval. Som hladný, nervózny a serie ma to, čo sa stalo. Nechcem sa stebou hádať zlato jak niejaký manželský pár. Takže sa ospravedlňujem že som sa ťa takto dotkol." Rozprával medzitým čo už Mia bola za dverami, ale všetko rozprával úprimne a s ľútosťou. Nechcel o Miu prísť kvôli takejto chujovine čo sa stala a spustila v debate. Povzdychol si a oprel sa vedla o dvere pretože jej chcel nechať súkromie. "Ak sa chceš vidieť s otcim.. tak kľudne pôjdem stebou aj keď neviem či to chceš ty. Len neviem či sa mu predstaviť ako človek, abo ako všemocný Vampýr." Rozprával už kludnejším hlasom aj keď nervózne klepal nohou od hladu. Keď Mia vyšla vonku tak sa na ňu pozrel s úsmevom. "Vyzeráš prekrásne zlato. Ako vždy." Povie lichôtku s usmevom.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.11.2021 21:41 [#2363]
Počúvala ho za dverami s tým, že sama nevedela čo mu mala na to povedať. Keď povedal o sklamaní, dávala si práve červený rúž na pery s tým určite nie. Dokončila si make up, po tom čo už bola aj oblečená. Česala si hneď vlasy aby tak si ich dala doporiadku. Otvorila dvere s tým svojím vážnym pohľadom "Vidím že o mojich rodičoch vieš hovno. Tvojho fotra mi ľúto nie je za činy čo páchal v tom storočí." Stála pred ním a nereagovala na jeho lichôtku. "Skús povedať môjmu otcovi sumu na tvojom účte a hneď zabudne že si vampír a jeho dcéru znásilnili lebo je štetka, ktorá sa s kamoškami fláka po meste." Dala si ruky v bok a dívala mu do oči. Kým nevolal niekto na izbu, že je tu nejaký balík, pre slečnu Miu. "Hladný dlho nebudeš. Ja otca nezaujímam ani moju mamu. Som bola len brzda a omyl v ich živote, len teraz sa mi snaží ukázať, aký je vzorný otec." Prešla okolo neho a šla to dvihnúť. "Prosím prineste to hore." Obzrela sa za Alexom a čakala poslíčka pri dverách, kde bola všade ochranka.