Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.11.2021 21:59 [#2364]
Nečakal nejak že sa Mia vyjadrí, len chcel jednoducho sa ospravedlniť že sa jej dotkol keďže bola taká agresívnejšia. Nemal jej to nijak za zlé, to vôbec nie, ale chcel, aby vedela, že to tak nemyslel a nechcel jej emočne nejak ublížiť. Miloval ju, teda aspoň to tak cítil on a ako to cítila ona bohužial nevie. Vyšla von kde mu dala vážny pohľad ktorý s ním nič nerobil a len stál v trenkách opretý čakajúc, čo Mia povie abo mu spraví. "Nepoznám, pretože o nich nič nerozprávaš a nedivím sa ti možno, ak tam sú problémy. Rodičov si nevyberieme a môj otec bol obyčajný hajzel čo chlastal a nervy si na mne vybil rukou, nábytkom, bičom či dokonca opaskom. Bolo mu fuk čo so mnou bolo." Povedal jej to priamo do očí s tým, že nechcel žiaden súcit, ale aby pochopila že tiež to s rodinou ľahké nemal a to vôbec. Nad jej narážkou že je štetka zakrútil hlavou. "Niesi štetka Mia. Si len divoška čo si užíva život a v tom je rozdiel. Keby si štetka tak dávno ideš po mojich peniazoch a majetku a nukala by si mi navrh o svadbe aby si z toho majetku mala aj ty niečo. Ak niekto vidí, že sa tak chováš, tak nevie čo si si prežila a prečo si taká, aká si." Prehovoril jej mierne do jej duše aj keď nečakal že to bude mať niejaký extra efekt. Vyvaroval sa tomu, aby hovoril o tom jak tvrdila že spáva rôzne z chlapmi, ale vedel že ona kurvou není a hlavne sa nechcela usadiť. Nevie však prečo zostáva furt s ním, samozrejme si nesťažuje. Len u Mii pár vecí nechápe. To že nebude dlho hladný niejak odignoroval a nevnímal to. Potom sa rozhovorila o jeho peniazoch a to si len povzdychol. "A mňa vytvorili pomoci čiernej magie, pretože matka nemohla otehotnieť a keď zistila čo splodila, tak račej utiekla.. A otec mi to dával za vinu". Povedal Mii ako to je a šiel do kuchyne si naliať whiskey medzitým čo čaká na balíček. Nalial si whiskey ktorú vypil, ale ten nahromadený hnev v ňom, smútok a všetko dokopy ho jaksi dostalo do tranzu že proste nevedel jak silno drží poharik v ruke a pod tlakom praskol zrovna v moment čo Mia šla s balikom dnu. Zakrútil hlavou a pustil vodu pričom si vyberá kúsky skla z ruky a premýšľa že svoje emócie asi znova pochová.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.11.2021 23:00 [#2367]
Mal pravdu že rodičov si nevyberú. Jeho príbeh nebol jej z ľahostajný. No vzala objednávku v bedničke s vykom. Bolo to ťažké ale pre upírku malina. Zavrela nohou dvere a prešla do kuchyne, kde videla jeho ruku od skla. Prešla k nemu zozadu a chytila mu ruku, aby mu pomohla "Dal si sa na ničenie pohárov?" Pozrela naň zvedavo a uškrnul sa. "Za chvíľku, nebudeme mať ani z čoho piť. Keď to takto pôjde ďalej. Ty môj nechcený." Jeho prsty od krvi zlízala a objala ho okolo krku. "Mám ale pre teba prekvapenie, a o tej večery ešte popremýšľam. Či vlastne chceš teda, ak ich nezabiješ. " Pozerala mu do oči. " Sú to ľudia ešte nechcem aby skončili ako ja. Kým si to nebudú želať." Pozerala mu do oči a odtiahla sa. Prešla k bedničke, ktorú s nožom otvorila a vrátila nôž na stôl. Otvorila ju a vybrala mu z bedničky vrecko s krvou ale bolo riadne vychladené. Chytila ho za ruku a dala mu doň vrecko "Tu bedňu musím vrátiť." Uškrnula sa nad tým.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.11.2021 23:18 [#2368]
Nevedel čo to za box Mia dostala no bola to jej vec a on chcel drink, pretože aspoň to mu zalialo jeho temnú dušu na úroveň kedy si takzvane oddýchne. Teda aspoň mierne aj keď preňho alkohol ma takmer nulovú chuť, no furt lepšie jak keby mal jesť normálne jedlo a mať pocit že prežúva snáď niejakú špongiu plnú blata a piesku. Mia vošla dnu a videla jak mu pohár praskol v ruke pretože má nervy, no ona k nemu prišla s úškrnom. "Nie, len som sa zamyslel a z nervou som bohužial moc stisol pohár. Ale to nič... kúpim nové." Bolo mu fuk že má dorezanu dlaň a prsty. Chcel si to očistiť len od skla a Mia jak správna upírska dračica mu oblizla prsty od krvi čo mu vyčarovalo sokonca úsmev na jeho tvári že zabudol na niečo zlé a nehovoriac že ho objala a objatie jej vrátil. Keď hovorila o prekvapku tak pozdvihol obočie. "Pre mna? A prekvapko?" Nechápal čo tým Mia myslí tak ju zvedavo pozoruje. "Šiel by som stebou a aspoň ťa ochranim. Nemám s tým problém pokiaľ ich chceš vidieť. Ale asi si och prekvapila tým slovom, že máš priateľa." Úsmevne povie s tým, že možno mierne do Mii rýpol s tým čo povedala. Na ich premenu sa len pousmial pretože nemá dôvod ich meniť či zabíjať, aj keď za to ako sa k Mii zachovali by im facku dal. Keď Mia vytiahla krv z bednicky tak si ju vzal, no bol prekvapený. "Zlato... je ti jasné že Vampyrovia sa krmia na krvi nadprirodzených. Ľudská krv mi takmer nič nespraví.." Povedal Mii informatívne, ale tak musel niečo zjesť aj keď táto krv kdo vie či ho zasýti. Oprel sa zadkom o linku pozerajúc na Miu a sáčok otvoril a mierne z neho odpil.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 02.11.2021 00:02 [#2369]
Bola rada že sa usmial. Predsa sa hádať nechcela. Oprela sa zadkom o kraj kuchynskej linky. Pozorovala ho so sáčkom v ruke "To je z liškodlaka. Otec tam nemá len ľudskú krv. On je lekár na inej úrovni. Preto ma rešpektuje." Mykla ramenami keď si myslel že je to z ľudí. No zvedavo sa naň pozrela ohľadom toho priateľa "Tak som len milenka? to by si musel mať ženu. A ja si myslím že by som mohla spadať ako niekto tvojej pravej a ľavej ruky. " Hrýzla si do pier, Alex mal kontakty a celkovo za tu dobu aj rodinu. "Chcem pre teba pracovať. Veď si sám povedal že hľadáš sekretárku alebo také niečo." Prstom mu prešla po jeho zranenej ruke. "Tak čo chutí?" Bola zvedavá či už táto krv zasýti. Ale chcela vedieť a ujasniť si čo to medzi nimi je.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 02.11.2021 00:19 [#2370]
Bol prekvapený keď mu Mia povedala že ta krv je z liškodlaka pretože tu ešte za tie roky nemal. Bola to zaujímavá lesná chuť. Očividne líška to bola dobre chovaná a hlavne aj dobre krmena. Liškodlakovi asi zaležalo na tom čo je a či je zdraví, a preto ta krv bola kvalitná, ale furt asi nie ten vysoký štandart ktorý by práve on chcel. No nemohol si vyberať samozrejme. "Ah takto. Zaujímavé že sa stretáva práve s nadprirodzenými, ale tak aspoň takto máš zásoby pre seba ak nemáš krv. Aspoň na niečo dobrý je ten otec." Odfrkol a dal si poriadny dúšok tej krvi ktorá nebola zlá, ale Mia ma lepšiu chuť až má pocit, že sa na Mii vyložene stal závislí. "Ženu nemám a posledné stovky rokov som nenašiel nikoho vhodného pre mňa. Až na teba samozrejme Mia." Usmial sa na Miu na ktorú ešte žmurkol. "A popravde? Bol by som rád keby si moja drahá polovička, tedy priateľka. Vzbudila si vo mne city k tebe že stratiť ťa nechcem. Neviem ako to berieš práve ty Mia." Povedal jej jak to brať chce a v podstate berie, no vedel že Mii to doposiaľ bolo nepríjemné keď bola označená ako jeho priateľka a nazvaná sladkými slovami. Tudíž ma pochyby o tom čo a jak to má Mia s ním. "Tak si sa nakoniec rozhodla vziať moju pracovnú ponuku zlato?" Bol prekvapený, ale za to šťastný že bude mať Miu aspoň v práci po svojom boku. Keď sa spýtala na krv tak mierne odpil. "Dobrá je, ale popravde by som si dal tvoju krv xlato. Asi som na nej závislí ako na tebe samotnej." S úškrnom odpovie a poriadne ju začal pohľadom vyzliekať a nahodil taký mrdavý pohľad s ktorým sa zahladel do jej očí.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 02.11.2021 00:51 [#2371]
Namotala si na prst prameň svojich ryšavých vlasov. Pozerala pred seba, keď ona hladná už nebola. Len vzala zvyšné sáčky a dala ich do jeho chladničky. Box zavrela a otočila sa tvárou k nemu. Prešla k nemu a videla ho ako znovu dostal chuť na sex. Tlapľa ho jemne rukou po líci a nadvihla obočie s úškrnom "Alex vráť sa na zem a nevyzliekaj ma znovu. Vidím že tvoj kamoš sa znovu prebúdza a ja na to naozaj nemám chuť. Koľko tej krvi potrebuješ? včera si sa mnou kŕmil. " Nechápala ako vampír ako on potreboval jesť a koľko toho potreboval. "Pôjdeme na rande ale miesto vyberiem ja." Pozerala mu do oči a uškrnula sa. "dobre a potom ti dám odpovedať na tvoju otázku či budem alebo nie tvojou priateľkou." Prešla mu rukami po hrudi. Chytila ho za sánku a pobozkala na pery. Otcov riešiť nechcela skôr to čo je medzi nimi. Odtiahla sa od pier "Potrebujem peniaze predsa.." prešla si prstom po dekolte, kde mala od neho retiazku. "Si závislý len na mne alebo len na to ako sa môžeš mnou kŕmiť. Nezvykaj si že to bude samozrejmosť." Prstami prešla po jeho krásnom tele až ku gume trenkám za ktorú potiahla a pustila. "Sa obleč pôjdeme na to rande." uškrnula sa a šla do druhej izby.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 02.11.2021 01:16 [#2372]
Mia dokázala mať plnú jeho pozornosť a taktiež dokázala nalákať každého len tým, ako si obmotava okolo prstu jej ryšavé prekrásne vlasy. Usmial sa, že mal to šťastie byť vyložene s Miou. Teda ju mať pred sebou a stráviť tie prekrásne chvíle ktoré prežili. Mia vedela ako naňho čo ho prekvapovalo, pretože si nikdy nepustil nikoho tak blízko k sebe ako Miu, až má z toho mierny strach. "Som na zemi, ale ty si tak prekrásna, že z teba nejde oči spustiť zlato. Chuť, nechuť, myslím si, že mám dôvod sa na teba takto pozerať keď sme si hlavne tak blízko." Usmial sa a usrkol zo sáčku. "To ano, ale ta tvoja kamoška nás oboch vyčerpala svojou demonskou kvázi magiou. Takže som hladný. Kedysi som musel vysať niekoľko dedín nadprirodzených bytostí aby som ukojil svoj hlad." Znova sa rozhovoril o svojej temnej minulosti až vytuhol, pretože sa zase zdôveril na čo není nijak extra zviknutý, prevažne o svojej temnej a krvavej minulosti ktorú mal. Pozdvihol prekvapene obočie. "Tak rande vravíš.. Tak dobre, nemám s tým problém zlato." Odpovedal s veľkým úsmevom až radosťou. Ucitil jej ruky znova na svojom tele a to spokojene vydýchol a pozrel jej do modrých očí. "Som zavyslí na tebe Mia. A piť z teba budem len s dovolením jak som už minule spomínal." Odpovie s úsmevom a pozrel sa kam ide s rukou na čo zatiahla z agumu trenok a pozasmial sa nad tým. Nad jej slovami sa usmial a ešte keď odchádzala tak ju vzal za ruku a otočil k sebe na čo ju vašnivo pobozkal a zo svojej pusy pretlačil kus tej liškodlačej krvi do jej pusy. Mrkol na ňu a šiel do izby si obliecť čierne nohavice a zlatú košelu. Rozhodol sa nevziať sako, takže pôjde tak mierne ma lahko. Išiel ku komode z kade vzal drahé rolexy a ešte si zobral svoj mobil, kľúče a peňaženku. Obul si topánky z hadiej kože a čaká na Miu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 02.11.2021 17:19 [#2384]
Prehltla dúšok krvi v jej ústach, ktorú jej posunul pri vášnivom bozku. Prehltla to a olízla si pery. Kráčala za ním s tým čo si na seba dal. Nadvihla obočie, keď ona sama mala na sebe rifle tričko s potlačou a kardigán zelenej farby. Sledovala čo na seba dala a krútila hlavou. " V tej zlatej košeli so mnou chceš ísť na to rande?" Zasmiala sa a videla tie hadie topánky. Nevyzeral mladistvo skôr gíčovo. "To je hrozná kombinácia. Topánky s tou košeľou je naozaj divná kombinácia." Otvorila si na drzovku jeho skriňu a odtiaľ vybrala tričko. Hodila mu to do náručia "Tu košeľu vymeň za tričko a topánky si daj iné, preboha. Chudák krokodil." Zasmiala sa nad touto kombináciou. "Dáš mi kľúče od tvojho auta?" Hrýzla si do pier so zvedavým pohľadom
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 02.11.2021 17:41 [#2386]
Uškrnul sa nad tým, ako to Mia prehltla a šiel sa obliecť pričom ho Mia sledovala jak niejakeho pubertiaka čo si vezme do školi aby ho mohla skričať že v niejakých roztrhsných džínoch nepôjde do školy aby nerobil hanbu. Obliekol si čo si obliekol a už počul námketky. "Košela je môj skoro základ vyzerať slušne, hlavne sa snažím pôsobiť väčšinou elegantne." Odpovie na jej pripomienku a už počul snáď kurva ďalšiu že pretočil očami jak keby to mal počúvať snáď celý skurvený boží deň. Ked mu hodila tričko ktoré vyhrabla zo skrine tak sa na ňu pozrel zabijackym pohľadom, no košeľu si dal dole a tu hodil zas po nej. Tričko si obliekol a cítil sa fakt divne, no krátky rukáv bol asi fajn. "Je to z hada a stáli dosť miláčik. Takže kľud dobre mamicka?" Rýpol do Mii a zakrútil hlavou pričom si obul normálne topánky a ukázal sa Mii pričom si ešte vzal na seba koženú bundu. Aby bol aj človek, tak na seba dal svoj príjemný parfém a prehrabol vlasy. Nad jej otazkou sa pozrel zvedavo. "Chceš šoférovať? Povedz hneď drahá. Kľúče ti dám dole." Povie s úsmevom a keď si Mia vzala všetko čo potrebuje konečne vyrazili dole. Apartmán zamkol a mužom nakázal, že pôjdu osamote. S Miou šiel dole do garáží kde má svoje auto a princeste k nemu vzal kľučky a dal ich Mii do vystrihu. "Tu su kľučiky zlato."

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 02.11.2021 19:39 [#2388]
Keď videla jeho výraz, musela sa zasmiať lebo bol roztomilý ale sexy. Prešla mu rukou po hrudi len čo sa prezliekol a košeľu mu vrátila do skrine. Poskladane ne ako krava. "Dnes nemusíš vyzerať formálne zavediem ťa na jedno miesto a to sa rozhodne." Vzala si veci a cítila jeho parfum pri ktorom si hrýzla do pier. "Páni, čo je to za smrad ktorý zvhlčí každé nohavičky?" Prešla k nemu bližšie až k jeho krku a privoňala si. Uškrnula sa keby ho tak hryzla na oplátku ona. "Fajn tak dole, inak moje auto si nedal priviesť?" Bola zvedavá či ho tam nechal, lebo sú vandali a mohli by jej ho zničiť. Vzala si veci a opustila jeho apartmán smerom až do garáži. Keď dostala kľuče bez problémov do vystrihu uškrnula sa. Žiadny chlap by svoje zlatičko autičko nedalo do ruk žene. Vytiahla si kľúče a šla k nemu, aby ho odomkla a veci dala na zadne sedadlo a zapla si pás len čo nastúpila "Mala som ti otvoriť dvere?" uškrnula sa rýpavo.