Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 02.11.2021 19:51 [#2389]
Videl na Mii ten blažený výraz ktorý mu vravel že jeho pohľad jej len spríjemnil očividne deň. Nehovoriac keď mu prešla rukou po hrudi. Vidno že sa jej jeho telo zapáčilo a rád cíti, keď sa ho Mia dotýka. Je to príjemné a vzrušujúce zároveň. Pozrel na Miu ktorá skladala košelu a dala ju do skrine čo ho popravde prekvapilo že bola ochotná spravíte zrovna toto. Usmial sa a Mia spustila že ho unesie na niejaké divné miesto kde sa niečo rozhodne. Popravde ma pochyby o tom kam ho chce zaviesť a horšie nevie ako by sa mal chovať, keď ani nevie kde má vlastné ísť. Možno Mia narafičila niečo, kde jej kamarátky sa budú o neho snažiť v opitom stave a tým možno chce zistiť či jej bude verný. Nevie čo sa bude diať a čo čakať. "Asi mi nepovieš kam ma chceš zobrať, čo?" Zvedavo sa Mii spýta, aj keď nečaká že mu to povie. Jej poznámku ohľadom "smradu" račej ignoruje a len sa na ňu ironicky usmeje. "Neboj... to sa zariadiť dá." Usmial sa a vedel že jeho chlapi to spravili už automaticky pretože vedeli čím Mia jazdila a hlavne že tým autom bola v centre. Jej auto bolo v garáži ale schované aby ho len tak niekto nenašiel. Keď boli už v garáži tak si do auta nastupil a dal si pás, pretože nevedel čo očakávať. "To by si bola moc zlatá, ale to by ti klesol imidž divošky drahá" Vyplazil na ňu jazyk s úškrnom a zasmial sa. Nevedel kam pôjdu tak si otvoril mierne okno kvôli vzduchu, pretože ani nevie jak dlho pôjdu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 02.11.2021 21:57 [#2398]
Uškrnula sa nad tým. že mohla šoférovať "Nepoviem ti kam ideme to by nebolo rande a prekvapenie" Hrýzla si do červených pier a sústredene šoferovala auto z garáži smerom do mesta. Dávala pozor na cestu, aby do nikoho nevrazila ešte z jeho auta by to bolo peklo čo by jej za oškrenie spravil. Vedela ako muži hysterčia kvôli svojmu autíčku. "Imidž o to mi má isť? "**uškrnula sa nad jeho poznámkou "Skôr ja reprezentujem teba, čiže ak ja spravím niečo na hanbu tak sa budeš hanbiť tiež." oplatila mu jemné vyplaznutie jazykom. Pomaličky sa k tomu miestu blížili "Mesto cez noc je naozaj pekne osvetlené a čoskoro sú tu vianoce." Pozrela naň zvedavo na krátko aby nenabúrala.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 03.11.2021 04:11 [#2419]
------- O niejaký hodinový čas neskôr ------------

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 20.11.2021 17:48 [#2789]
Po dlhšej ceste z lesa kde Mii prišlo dosť zle z démonskej krvi ju mal na svojích stehnách počas jazdy aby cítila jeho prítomnosť a on zas tu jej. Chcel, aby vedela, že je pri nej. Keď už pomaly prišli k budove tak vošiel do pozdzemného parkoviska kde zaparkoval auto na svojom mieste a vypol motor. Miu nechal ďalej spať, pretože spánok naozaj potrebovala. Vzal jej všetký veci a otvoril dvere na čo ju vzal do náručia a dvere nohou zavrel. Podoprel si ju o zadok kolenom, aby jej na stehná dal jej kabelku a nesie ju do výťahu kde klikol na svoje poschodie na ktoré pomaly došli. Kontroluje celý čas Miu či je v pohode a ide s ňou až k apartmánu ktorý odmokol a dvere zavrel nohou. Aj keď s obtiažou, tak dvere zamkol a odniesol Miu do postele kde ju opatrne položil. Vyzliekol ju do spodného prádla a zo seba dal dole tričko aj nohavice čím ostal v trenkách a vliezol si hned za Miou do postele. Miu si položil na svoju mužnú hruď aby spala na ňom a počúvala aj jeho Vampýrske srdce ako bije. Rukou ešte vzal perinu ktorou seba aj ju prikryl.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 24.11.2021 00:12 [#2842]
V aute ho ako tak vnímala čo jej hovoril o vlastných skúsenostiach s neznámou krvou. Jej otec jej moc často krv neposielal, predsa nie vždy jej bolo dostatok v nemocnici. Hlavne keď sa stala hromadná nehoda. Počúvala jeho aj motor auta. Hrozne jej bolo zle ani ta ľudská krv zrejme na to nemalo lepší vplyv. Stále mala chuť vyvrhnúť ju zo svojho tela. Bolo ťažké sa kontrolovať a neogŕcať ho znovu od krvi, už dosť že to schytal po prvý krát. Potichu len na jeho starostlivosť prikývla. Chcela mu povedať aký je starostlivý a zároveň drsný voči svojim zamestnancom, ktorým skrýva potravu. No už cestou do jeho apartmánu bola totálne mimo a oslabená. Nevládala by sa postaviť nie to ešte oči otvoriť. Jej telo bolo uvoľnené a tak slabé, že i na parkovisku pri vystupovaní bola ako handrová bábika. No prstami sa ho ako tak chytila, aby nespadla z neho. Mal takú obrovskú silu, že ju niesol ako pierko. Samozrejme na recepcii sa dívali na Alexa čo sa stalo a od čoho bol. Spýtala sa pána Verrruci či je všetko v úplnom poriadku. Zľakla sa zamestnankyňa na recepcii pri pohľade na krv na jeho košeli a hrudi. Nehovoriac že Mia mala pery od krvi a tiež aj veci. Škoda tého značkového trička, ale čo už. Keď boli na izbe, cítila tu známu vôňu domova. Pootvorila oči a opatrne aj z Alexovej pomoci sa dostala do postele. Dívala sa naň a vydychovala sťažka. Bolel ju celý človek, teda upírske telo. Hrýzla si do pier kŕčovito a nechala ho vyzliecť ju. No i cez tie bolesti a slabosť sa naň musela dívať ako sa vyzliekal z tých krvavých šiat. Len čo k nej došiel. Opatrne z jeho pomocou sa otočila na bok a pritúlila k nemu. Vlasy jej zakrývali časť tváre. "Som rada že ťa mám Alex, máš ma toho ešte veľa učiť a ja zas teba." Bola vyčerpala a tlkot jeho vampírskeho srdca bolo príjemne počuť. Privrela oči a znovu zaspávala v jeho náruči. "Ľúbim ťa " šepla vyčerpane do jeho krásnej svalnatej hrudi, do ktorého by najradšej zaryla nechty ako divoká šelmička.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 24.11.2021 14:01 [#2846]
Po ceste na Apartmán si Miu k sebe tisol a chcel ju mať pri sebe čo najbližšie pretože to Mia potrebovala. A nie len to. Očividne Mia sa potrebuje zotaviť a on jej zohnať jednu z kvalitných krví ktorá ju postaví na nohy, ale prv sa musí zotaviť z tej démonskej hnusnej krvi ktorá ju otrávila a očividne není na tom ani zdaleka najlepšie, ale kdo by bol. Pri príchode boli na nich pohľady a to mu bolo ukradnuté, ale keď započul že či má recepčná volať políciu, tak sa na ňu otočil naštvaným pohľadom. "Nikdo nič nebude volať! Jasné ?! Všetko je kurva v pohode len mojej priateľke prišlo nevolno tak z toho nerobte kurva haló!" Bolo mu u piče či práve zobudil celý hotel svojím krikom, ale nemal náladu sa tu riešiť s blbou recepčnou a hlavne ešte vybavovať potom s políciou. Račej s Miou šiel na Apartmán kde už s o ňu postaral. Teraz mu bolo jedno že všetky veci sú rozhádzané vedľa postele, ale Mia potrebovala spánok a ten jej chcel dopriať. Keď Mia na ňom ležala tak aj on bol prekvapivo kľudný, pretože v jej blízkosti sa dokázal jaksi krotiť, ale tiež málokedy. Na jej slova sa usmial a vtisol jej bozk na jej prekrásne čelo. "Ja viem zlatino, ale teraz potrebuješ naozaj spinkať, tak sa nevysiluj toľko. Zavri očká, započúvaj sa na moje Vampírske srdce ako bije a spinkaj." Šepol Mii do úška a začal ju hladieť po jej krásnom chrbte a viac si ju o svoju mužnú hruď natisol. "Já teba tiež ľúbim zlato." Usmial sa a vtisol menší bozk Mii na pery.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 25.11.2021 20:59 [#2858]
Jed z krvi stále koloval v nej. Sama nevedela či sa z toho dostane. Ale určite áno, predsa dnešok bol ten deň, kedy zakotvila pri jednom a tom samom chlapovi. Bola tak vyčerpaná, že jeho krik prebudí celý hotel ju zrejme nie. Bola tak mimo, že i keď vníma len jeho dotyk a občas každý druhé slovo bola za to rada. Vyzerala naozaj hrozne i keď jej krásne oči vyzerali s kruhmi pod očami hrozne. Otrava krvi jej momentálne vzalo krásu, silu a chuť do jedla. Jemne prstami pohybovala na jeho krásnom tele. Natiahla sa oslabene po bozk na pery, práve takéto starosť sa jej tohto muža páčila. Kto by povedal že po hard sexe takto skončí. Prikývla na jeho slová a počúvala tak jeho vampírské vzácne srdce. Privrela oči a oddychovala. Len o pár minút jej zvonil mobil. Nemala silu sa pre tašku natiahnuť a vybrať si ho. Mobil prestal hrať, ale netrvalo dlho a znovu zvonil a takto pár krát až kým neprestal úplne. No potom ako náročky začal mobil zvoniť Alexovi. I keď bola hlboká noc, niekto ho potreboval a zháňal. Ona i napriek tomu oddychovala v jeho blízkosti. Len dúfala že sa dá čoskoro do poriadku, predsa nemohla ostať posteli celé dni a noci. Mala ešte veľa veci v škole či inde vybavovačky a čo práca Alexa, poslednú dobu je s ňou ale isto si ta práca nájde Alexa.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 25.11.2021 22:19 [#2863]
Nemohol dopustiť aby zrovna teraz niejaký hmyz z recepcie ho otravoval keď má dosť závažný problém s Miou. Nakoniec sa ale dostali na apartmán a dúfa, že nemusí nič riešiť s recepciou bo by tej recepčnej utrhol hlavu a poslal balíkom na Alijašku niekomu. Potreboval sa venovať samotnej Mii a chcel sa o ňu starať. Záležalo mu a to velice na nej čo je preňho aj celkom zázrak po toľkých stovky rokoch aby jeho srdce vymeklo pre túto divokú šelmu. Nevadí mu to a je aj za to rád, že má niekoho po svojom Vampýrskom boku. Bol za ňu rád a dokonca jej oplatil ten krásny bozk na pery ktorý mu Mia vtiskla do pier. Nakoniec mu na hrudi zaspala no čo sa nestalo že jej začal mobil zvoniť, no nechcel sa preň dvýhať aby Mia pekne spala. Možno ju to prebudilo, to nevedel a keď jemu začal zvoniť mobil tak bol viac menej vytočený. Svoj mobil jakž takž vytiahol z nohavíc čo boli na zemi a ani sa nepozrel kdo volá a vypol si na mobile zvonenie a dal ho na stolík vedla. Pritulil sa k Mii ktorá napokon zaspala a on si prehrával celú noc v hlave čo sa dialo posledné dni a jak je za ne rád. Teda až na to, čo sa stalo s tou Succubou. Premýšlaľ takto celú noc až bolo nad ránom a Mia sa začala triasť keďže jej telo už "vypotilo" tu démonsku krv. Opatrne seba aj ju odkryl a vyliezol spod Mii pričom šiel rovno do druhej kúpelne kde má vaňu ktorú nechal napustiť príjemnou vodou a dokonca s poriadnou penou. Keď bolo hotovo tak si dal dole trenky a zbehol pre Miu ktorá vyzerala že ešte furt sladko spí. Tej opatrne dal dole tanga a jej podprdu pričom ju samotnú vzal pomaly do náruče aby ju neprebudil a odniesol do kúpelne, kde si lahol do vane a Miu na seba chrbtom položil.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 26.11.2021 22:00 [#2885]
Bola rušená zvonením svojho mobilu, predsa čo ak to bol niekto dôležitý. Mala ešte v živote niekoho kto bol okrem Alexa. Ale tú osobu Alex nepoznal. Oddychovala a spala v jeho blízkosti a jeho zvonenie mobilu a naťahovanie ju trochu iritovalo, tak krásna chvíľa a práve teraz ich niekto otravuje. No Alex zrušil hovor? alebo aspoň urobil niečo, aby to nehučalo a netrhalo jej vyčerpané ušné bubienky. Len zvuk jeho srdca, vôňa a prítomnosť krásneho muža, ktorý patril iba jej. Upísal sa diablici, ktorá by zabila každú, ktorá by sa len dotkla jeho pier alebo zadočku, či len dotkla tohto tela a nehovoriac o jeho pekelne hriešnom veľkom penise. Až gigantickom, keďže ju dokázal uspokojiť a ona nemusela hľadať inde. Spala a oddychovala až do ďalšieho rána. Ešte že mal Alex zatiahnuté žalúzie, inak by ju slnko nepekne popálilo a to naozaj nechcela. Cítila jeho dotyk po ktorom vydýchla tak sladko s úsmevom na perách. No zomkla pery v kŕčoch. Mala na sebe studený pot, ktorý sa miešal so zbitkou krvi démona. Po otočení a odchode z postele sa ako malé mačiatko ešte vyčerpane natiahla. No cítila ako a čosi jej ťahá dole nohavičky a potom náhla voľnosť jej prsiam. Z toho jej bradavky stali a len vydýchla opäť. No len čo ucítila ako ju niekto niekam berie jej hlavy a vlasy padali dozadu sa na to prebudila. Oprela si hlavu o jeho rameno a snažila sa spamätať čo sa deje. Len čo ucítila vodu a jeho za sebou, pochopila čo sa deje. Ale videla vaňu a nie sprchu. Boli stále v tej istej miestnosti? "Alex." šepla jeho meno a oprela sa on. Chytila mu ruku a pritúlila k svojmu nahému hrudníku. Vytočila hlavu k jeho krku a pobozkala ho naň. "hm, spoločná kúpeľ? to sme myslím ani ešte nemali." Zamyslela sa či sa spolu kúpali, zrejme nie."čo ťa takéto napadlo? smrdela som až tak ? Ale je to príjemne." Stále sa cítila slabá. "Aké máme plány na dnes, začínam byť hladná a ta ľudská krv, mi nestačila." Šepla nad tým a hladila jeho svalnatú ruku okolo svojho tela.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 27.11.2021 16:15 [#2889]
Bolo mu jedno že niečo dôležité mal na telefone, ale jednoducho to mal u piče a jeho prioritou bola práve jeho milovaná Mia o ktorú sa chcel starať a chcel pre ňu to najlepšie. Potrebovala oddych a nejaký telefon by to len celkovo rušil a nevyspala sa poriadne, no našťastie už nikto ďalej nevolal a mali pokoj do samotného rána kde sa slnko dosť vytiahlo, ale ešte že má tie žalúzie špeciálne vytvorené pre takéto prípady, pretože by to bolo dosť na hovno. Nechcel aby sa Mii čokoľvek stalo a našťastie vyzerala celkom spokojene keď sa prebudil. Nechcel dopustit aby niečo Mii bolo a hlavne by zabil kohokoľvek kdo by mu na Miu len siahol a bolo by mu jedno kdo ho uvidí, zabije toho človeka aj pred jeho celou rodinou. Ako Vampýr moc emócií nemá až na lásku ktorú cíti k Mii. Taktiež by mu to bolo jedno, pretože je ťažko zabitelný a hlavne vďaka jeho histórií kedy zabíjal jedna radosť by dokázal len tak niekoho bez žmurknutia oka zabiť aj pred deťmi. Možno za to rád není, ale bohužiaľ za tie roky krutosti, zabíjania a mukov sa jeho osobnosť rôzne menila. Radšej šiel pripraviť príjemnú teplú kúpel ktorá určite prospeje obom, ale hlavne Mii ktorej furt nebolo najlepšie po tej démonskej krvi ktorú vypila. Všimol si ako sa Mii samotnej uľavilo po uvoľnení jej podprsenky a hneď bolo vidieť tie jej krásne prsia a bradavky ktoré by si hneď pochutnal, no uvidí čo bude vo vani. Vzal ju a odniesol pričom dával pozor aby jej hlavu neudrel o zárubňu. Keď sa prebrala sa usmial a pritisol ju viac k sebe čím sa jeho penis natiskol medzi jej polky. "Nemali zlato, ale to neznamená, že nemôžme mať ?" Usmial sa a vtisol jej bozk na jej krásne a suchšie pery. "Síce chýbajú sviečky a lupene z ruží aby to bola romantika, ale triasla si sa. Síce aj keď ty teplo nevnímaš, tak tvoje telo ho ešte niejak vie registrovať a takto ti bude aspoň trochu lepšie." Usmeje sa a začal jej ručkou hladieť po jej brúšku s podbrúškom. "Dneska je v pláne teba dať do poriadku a kludne môžme zájsť do mesta na nákupy, poriešiť možno niečo spoločné. Proste čokoľvek čo by si si želala dnes robiť. Kľudne valať sa aj celý deň v posteľi. A krv ti zoženiem.." Nevedel či to je zrovna čo chcela počuť, ale chcel sa venovať čisto Mii.

Dobro-zlí Vampýrek