Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 28.11.2021 09:50 [#2901]
Ako ho počúvala sa pousmiala až zasmiala. "Kto by povedal že práve staromódneho sexy muža ako si ty, napadla takáto romantika." Hladila ho po rukách, otočila len hlavu do boku a bozkávala jeho svalnaté paže. "Nečakala som, že budeš až takto starostlivý, viem že si ochranársky a hrdý muž, ktorého neobmäkčí žiadna žena." Znovu sa v krátkosti zasmiala. "Ale vidím že zla Mia, ktorá ťa v klube chcela nechať zbiť. Ach." Vydýchla s krčovitým výdychom a nechala sa ním dotýkať. "Volal nám niekto, nebolo to niečo súrne? predsa by si sa mal venovať aj svojej práci, hoc nehovorím že tvoja pozornosť mi vadí, vôbec nie extremné mi to rozmaznáva moje zlé ja." Hrýzla si do pier s úsmevom. Počula nákupy? chlap ktorý rád nakupuje ? "Už som sa zľakla že nič krajšie z tvojich úst okrem to že ma miluješ nebudem počuť, ale nákupy neodmietnem. Len, neviem či budem schopná medzi ľudí. Potrebujem nakúpiť na Vianoce." Otočila sa tak, aby mu bozkávala krk a jeho miesto ohryzku. "Čo povieš na dovolenku v horách ?" Zvedavo sa spýtala, vedela že v tomto meste to bude o hovne bez snehu, hlavne keď tade šli samé auta. Mala rada Vianočné obdobie."Ja si želám neumrieť skôr než s tebou ostať niekoľko storočia." Zatiaľ jej Alex vyhovoval ako partner. Kto vie či by ju nevymenil časom za inú. Ale jeho by si nedala. On je jej a ona jeho.Otočila sa na bok a rukou mu prechádzala po hrudi až sa otočila nohami k nemu, opatrne ich dala poza jeho pás a objala okolo krku. Bolo jej trochu lepšie ale mala hroznú chuť na krv.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 28.11.2021 18:09 [#2908]
Nad jej poznámkou o romantike vo vani sa len pozasmial. "Očividne som plný samého prekvapenia, čo myslíš zlato ?" Pozasmial sa nad tým a užíval si jej krásnu prítomnosť, pohľad a bozky na svojom krku či ruke. "Ver mi, že mi na tebe velice moc záleží na tebe zlatko, takže sa budem o teba starať a chrániť ťa. A moje srdce si obmäkčila ty a vôbec mi to nevadí a neľutujem to. Som za to rád." Povie s hrdým úsmevom a vtisol jej menší bozk na jej krásne suchšie pery a pohladil ju po jej krásnej tváričke. "Na niekoho kdo ma chcel niekto zabiť si dokázala vziať moje srdce a dokázala aj vyhrabať moje stratené city. Za to ti môžem poďakovať." Pritisol si ju sám viac o seba aby ju mal bližšie k sebe. Počúval všetko čo samotná Mia povedala a nad tým, že niekto večer volal moc riešiť nechcel, pretože jedniné čo ho momentálne zaujíma je ona samotná a nie niejaké blbé obchodné stretnutia a blbosti. Furt ešte nevyriešil poriadne ten problém s bankov, ale má na to svojích ľudí ktorí hľadajú a zabíjajú všetkých s tým spoločným, takže ak sa pôjde do takzvaného finále, tak bude musieť on sám zasiahnuť do tej situácie aby to zariadil, aby ta osoba vedela, že sa s Verrucou jednoducho nevyjebáva. "Miláčku, ty si mi prednejšia než niejaké stretnutia momentálne. Chcem aby ti bolo čo najlepšie a neublížila si niekomu nevinnému. Proste sa chcem o teba starať a venovať sa ti. Kľudne aj celý deń keby sme len tu aby ti bolo čo najlepšie tak by som mohol spraviť menší home office." Povedal úprimne a hladí jej krásne brúško s podbrúškom. "Na nákupy môžeme ísť zajtra, potrebuješ aby ti bolo čo najlepšie." Usmeje sa a keď počul Vianoce tak si v hlave povzdychol že prečo to vlastne Mia slaví, ale niejak to nerieší. Spokojne vzdychol keď mu Mia začala bozkať krk s ohryzkom a celkom ho aj zaskočila jej otázka, ale musel uznať, že nápad to bol naozaj skvelý. "Dovolenka v horách ? Hmm.. Alijaška ? Alebo vyšplhať Mount Everest ? To znie fajn." Povedal docela nadšene jelikož potreboval si oddýchnuť niejak od tohto mesta a Mia mala naozaj dobrí nápad. Na jej ďalšie sa viac usmial a dal jej pusu na jej krásne čelíčko. "Budeme žiť spolu dlhé roky či storočia drahá." Síce si nebol nejak istý tým čo povedal, keďže Mia je dosť divoká povaha a má obavy že ju ten vzťah možno začne nudiť a najde si iného chlapa čo dúfa že nie, inak ten iný chlap skončí v pekle naporcovaný na paštéku. Keď sa Mia k nemu otočila tak ju chytil za jej krásne boky pričom jeho kamoš dole sa musel taktiež ukázať na svetlo a Mia ho mohla na zadočku cítiť. Napokon jej pozrel do jej krásných očí. Milujem ťa." Povie úprimne do jej očí a vzal si jej krásne pery do vášnivého bozku pričom jednou rukou ju hladí po chrbte a druhou si ju furt pridržuje.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 28.11.2021 22:58 [#2921]
Mia vedela že Alex zmenil svoj pohľad na tento svet a slniečko konečne vyšlo spoza mračná, ktoré mal okolo seba. Jeho slová a dotyky ju hrialo pri hibridskom srdci, ktoré nebilo ale udržiavalo jej upírsku krv v sebe. Na dovolenku vždy chcela niekam ísť "nie len oddychovať, také čarovné sviatky, nemáš rád ich ? " Zvedavo sa spýtala a prikývla na tie nákupy na ďalší deň. "prv povinnosti a ja sa dám dozajtra do poriadku." Pohladila ho mokrými rukami po lícach. Priblížila sa k jeho perám a oplácala bozky. Áno cítila jeho kamoša na zadku, ale teraz ho cítila na stehne alebo podbrúšku, predsa Alex nebol mŕtvy ako ona tak svoje svalstvo vedel pekne hýbať a manipulovať ním ako on chcel. Natiahla sa pre hubku za ním a aj mydlo. "Hm umyjem ťa" Zvedavo sa spýtala a pri slovách, ktoré každá žena chce počuť sa usmiala. "úprimne a smrteľne vážne až za hrob pán Verruca" Opäť si vzala jeho pery do bozku, po ktorom sa odtiahla. "Ako teda zoženieš tu krv?" Bola zvedavá, lebo asi tú čo poslal otec by mal skontrolovať, či je v poriadku. "pomôžem ti s prácou, keď som už ta osobná asistentka" Objala ho okolo hrude a oprela si tvár o jeho plece. Túlila sa k nemu a premýšľala čo by mohli robiť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 29.11.2021 15:14 [#2924]
Jeho pohľady na svet sa menily každým rokom keď niečo nové bolo, ale teraz jeho celkový obraz na svet je zmenený vďaka samotnej Mii, ktorá je ochotná ho v pár veciach zasvetiť čo si celkom cení, pretože moc sa nejak extra v technológiach nevyzná a je furt ten old school Vampýrek čo si ide vlastný štýl, ktorý je bohužial už docela zastaralí, teda aspoň v tomto období. Keby nemal Miu, tak by určite nezistil nič ohľadom banky na ktorú ju samotná Mia upozornila. "No, neže nemám rád sviatky, ale... já som ich nikdy neslavil. A to tým myslím že naozaj nikdy za môj dlhý Vampýrsky život.. Nikdy som im neporozumel a nemal som ich s kým slaviť, ale s tebou ich budem s radosťou slaviť láska." Povie a špičkou nosu prešiel po jej špičke nosu. Na jej ďalšie slová len úsmevne prikývol, pretože sám dohliadne na to, aby Mia bola v poriadku a mohla zajtra normálne fungovať ako bežne. Bozky s vášňou a radosťou oplácal a vychutnával do doby, než samotná Mia sa odtiahla a vzala hubku s ktorou ho chcela umýť. "Môžeš zlato, ak sa ti chce." Uškrnul sa pretože možno mal s ňou iné plány aj keď kdo vie, ale na jej ďalších slovách sa usmial a dal jej pusu na jej krásny dekolt na čo si hneĎ Mia vzala jeho pery do bozkov a hneď to s radosťou oplácal a jednou rukou skĺzol na jej krásny zadoček ktorý silnejšie zmáčkol. "Neboj sa, zoženiem ti krv. O to sa neboj. Čo sa týka práce nemusíš, potrebuješ sa dať do poriadku a ten zbytok krvi musíš dostať z tela.." Vedel už vopred že sa spýta ako dostať z tela a začal ju bozkať na jej krásnom krku pričom oboma ručkami jej začal mačkať ten krásny zadoček. "Poznám pár spôsobov.. len či sa na ne cítiš.." Šepne provokatívne pričom ju jemne kúsol na krku aby nepoškodil jej jemnú kožu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 29.11.2021 20:37 [#2928]
Rukami prechádzala po jeho hrudi a počúvala ho. No stále nebola fit čo sa týkalo chôdze. Naozaj nemala náladu ísť niekam. Pozerala mu do oči s jemným úsmevom na perách. "Tak sviatky so mnou budeš povinne sláviť a je možné a na čase aby som ťa predstavila rodičom." Zvedavo sa pozrela a hrýzla do spodnej pery. Nohami sa viac nadvihla na jeho panvu. Cítila medzi nimi to čo aj čakala. Viac pri umývaní jeho chrbta sa svojimi plnými prsiami natlačila naň. Objala ho okolo krku jednou rukou, druhou ho hubičkou umývala a vytvárala viac peny než bolo predtým. Vydýchla spokojne do jeho pier pri bozkoch."Ako to chceš vyriešiť? nemáš poriadne krv pre seba ako chceš ešte vykrmovať mňa. Pán Verruca." Prstom mu prešla po spodnej pere, aby zotrela penu z nich. "Do poriadku ? už teraz sa cítim lepšie. " Uškrnula sa a rukou vošla pod vodu, akože namočiť si hubku, ktorú ale upustila a chytila jeho za penis a dráždila mu ho pri tom ako on ju len zľahka hryzkal na krku. "Dúfam že sa zas nechceš so mňa kŕmiť, nie som v stave na regeneráciu a nemáš povolenie. Pán Verruca" Uškrnula sa, lebo tento muž sa z nej často kŕmil a oberal ju o zbytok sily ktorú mala z potravy. Nech nebude taký nenásytný voči nej. "Aké sú to možnosti o ktorých tak hovoríš?" Palcom tlačila na jeho žaluď, ktorý bol na dotyk tak jemný a mäkký. "Prečo mužské penisy sú tak zaujímavé." S úškrnom si hrýzla do spodnej pery a kým mu jeho kamarát stvrdol sa nadvihla v kolenách. "Si tak neodolateľný že ťa musím v tejto vode znásilniť. Bohužiaľ nemáš na výber a ani sa nepokúšaj utiecť." Vycerila svoje upírské zúbky. Rukou okolo jeho krku a kľačúc ho chytila na temene hlavy za vlasy a stiahla bližšie k sebe. Kým si jeho penis nezasunula pomocou druhej ruky, pekne hlboko do seba. "To ako sa o mňa staráš. to ma neskutočne priťahuje. AH!" Dosadla naň a vo vode to ešte nerobila a už vôbec nie vo vani. Taká krvava kúpeľ by sa jej bodla, krv a mlieko na jej krásnu pokožku. Vzdychla mu pred tvárou a jeho nepúšťala od tej blízkosti. Len panvou vlnila a svojimi prsiami tlačila na jeho hrudník. "kktsky obrovský si Alexi.." Nechcela prestať, nechcela prerušiť tento zážitok.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.12.2021 15:55 [#2941]
Rukami ju hladel a pozeral sa na ňu jak na poklad svojho nekonečného života čo v momentálnej chvíli aj Mia bola. Keď sa zmienilo o sviatkoch tak bol že "Okey, skúsim", ale keď došlo na tému o jej rodičoch tak mierne znervoznel, pretože nevedel čo mal očakávať a či nebude náhodou vyhodený z domu, akú rolu by mal hrať či není normálny človek alebo niečo podobné Mii. Pretože keď smrtelníci vedia o napdrirozenom tak to nikdy neznačí nič dobrého hlavne kvôli inkvizícii ktorý mali dosť dobré presvedčovacie metody, až to zdravé nebolo. Každý sa dá niejako zlomiť a ľudia nemali lepšie regeneračné schopnosti ako väčšina silnejších bytostí, takže ty sa dali zlomiť dosť jednoducho aby z nich niekto vytrieskal informácie. "Tak budeme slaviť sviatky aj keď neviem ako sa slavia, kde a čo treba kupovať.. Fakt som ich za tých skoro 500 rokov neslávil. A tvoju rodinu rád spoznám, len neviem či mám takzvané hráť rolu smrtelníka alebo jak... Aby nebolo na tvojich rodičov veľa že sa zahadzuješ s niejakým Vampýrskym dedom čo nievie ani čo su Vianoce." Na to čo povedal sa aj celkom dosť zasmial a aj zakrútil hlavou. Keď sa Mia podvýhla tak ju začal bozkať medzi prsiami keď mu umývala chrbát a užíval si jej prítomnosti viac a viac. Pri jej skoro otázke o krvi sa len usmial a žmúrkol na ňu. "Verruca má vždy ESO v rukáve drahá. Vždy." Usmial sa a hrýzol ju jemne do jej brady. Keď povedala že sa cíti lepšie tak mal z toho viditeľnú radosť na čo sa usmial. "Tak to rád počujem drahá." Nakoniec sa pústil do jej krku ktorý obdaruje bozkmi, ale aj jemným hryznutím aby neporušil jej kožu s tým, že keď si Mia vzala jeho penis do ruky, tak jej vzdychol do krku. "Keby sa chcem kŕmiť, tak sa pýtam zlatko.." Šepne úprimne a užíva si ladné pohyby jej ruky na svojom penise pričom rukamy hladí jej sexy telíčko. Keď začala tlačiť palcom na jeho žaluď tak prudko vzdychol a hneď schmatol jej krásnu riťulku ktorú silno zmáčkol. "Mhhmh.. Niečo.. pri čom sa telo bude p..potiť.. uhmh.." Nedokázal moc rozprávať pri tom, ako sa Mia hrala s jeho žaluďom a bolo to extrémne príjemne, že na jej obdivovanie mužských penisov ani nedokázal nijak odpovedať a len čisto vzdyškal na jej krček. Nevedel prečo sa Mia mierne pozdvihla no to čo povedala ho neprekvapilo a bol rád za to, že pochopila čo mal na mysli. "Pred tebou by som nikdy neutiekol láska.. Patrím len tebe, takže mi nevadí to tvoje údajné znásilňovanie." Povie na jej slová a nečakal že si ho stiahne nižšie, no pozasmial sa a chcel ju nechať nech sa Mia vyblázni, pretože vždy bol ten vedúcko on, ale nech je niekedy aj Mia, nech ukáže svoju divokú časť sebe samotnej. Keď sa nakoniec ocitol v nej, tak nahlas vzdychol spoločne s ňou. Chytil ju za boky a spokojne na ňu pozrel. Keď sa začala vlnieť tak mierne zaklonil hlavu a nemal fakt slov, pretože Mia bola naozaj dokonalá ženština a miloval ju. Vzdychal a hladel ju po chrbte s jej chrumkavým zadočkom. "A l..len tvoj M..Mia.." Mierne koktavo odpovie a užíva si jej vlnenie.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 01.12.2021 21:34 [#2968]
Keď prišla reč o rodičoch tak sa mierne uškrnula. "Ešte si sa takto nezoznamoval s rodičmi tvojej priateľky, milenky alebo koho si to mal?" Zrejme dlho zvyky ho opustili aj k vianočným sviatkom."Nič sa neboj so mnou postupom času všetko zistíš." Pohladila ho po tvári a vzala si jeho pery do bozku. "Nemyslím že by bolo fajn hovoriť o tom že si na vyššej úrovni nadprirodzených. Nechcem aby ma začali viac nenávidieť druh upírov a vampírov." Oprela si čelo o to jeho a usmiala sa "Hlavne buď sám sebou, len to že si vampír vynechajme" Prešla mu rukami po ramenách. "O sviatky sa neboj všetko zariadim aj darčeky. Teda aj ty by si mal vymyslieť čo mi skryješ pod stromček. Ak ti na mne záleží." Pozrela mu do oči a mokrými rukami vošla do jeho vlasov, ktoré mu prehrabla. Keď si ho brala do seba, vedela čo chcela a to konečne mať v moci chlapa, aj keď vedela že to bude na krátko. "Cítim sa o niečo lepšie, ale šetrí ma. Ešte neviem čo moje telo po tom šoku bude reagovať po našich hrátkach." Sťažka vzdychla a chytila ho okolo krku a začala vo vode vlniť panvou a vzdychala pri tom. Jej krk nebol zahojený po tom čo ju uhryzol ešte v tom lese. Stále cítila v sebe tu slabosť a určite vedela a čakala to, žeby mohla dostať kvalitnú krv aspoň pre ňu. Bolo jej jedno či ľudská ale bola neskutočne hladná. Ale teraz bola hlavne hladná po jeho tele, duši a semená. Nevedela sama sa nabažiť mať ho v sebe a už by fakt mala držať cely bát. Ale nie dnes ešte teraz nie. Jej slastné vzdychy zneli po celej kúpeľni.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 01.12.2021 23:05 [#2973]
Nevedel čo má jednoducho od jej rodičov čakať, pretože fakt nechcel prekročiť niejakú hranicu abo aby si znepriatelili Miu samotnú ešte viac než to vyzerá. Na jej slova zakrútil hlavou. "Z čias mňa toho sa moc neslavilo a hlavne čo sa týka rodičov.. Nikdy som sa nezoznamoval, len viem že by boli moji svokrovci či čo. To je jediné čo som počul." Povie skromne a nevedel čo mal čakať ohladom toho, keď povedala že s ňou všetko zistí. Mal menšie obavy že čo vymyslí a či sa ho zase nepokúsi niekde strapniť abo jak vtedy klube zabiť aby mala zábavu že si dobíva to jej hriešne divoké srdce. No keď vysvetlovala jak by sa mal chovať tak len neisto pozeral do jej očí s tým že premýšlal jak sa bude prestavovať. Asi očividne bude musieť byť podradnou rasou a povedať že je niejaký Upír a že bol premenený, čo jeho šlachtické srdce snaď zvládne dobre, pretože hrať takúto rolu bude asi preňho ťažké, ale zas pre Miu zábavné. "Neboj, niečo ti určite kúpim aj keď neviem či sa to bude páčiť, keďže neviem čo presne sa má na Vianoce kupovať, ale dačo vymyslím pre teba zlatino." Usmial sa na Miu a keď ju nakoniec cítil na svojom penise, tak nedokázal vynechať ani trochu vzdychy, pretože Mia bola dokonalá aj s tým, jak sa dokázala stiahnuť. "Verím, že vydrží. Si dosť silná a statočná divoška že vydržíš všetko čo ti príde pod ruku.. Keď zvládaš mňa, tak toto zvládneš na sto percent." Provokatívne rýpne do Mii aby ju povzbudil a nechýbal do toho i jeho úškrn aby nebolo samozrejme málo. Otisku svojich zubov na jej krku si bol vedomý a preto si dával pozor kde ju vtedy hryzol a jak, aby kožu nenarušil a nezačalo tu tiecť krv. Nechal ju robiť čo chce a potom jej ešte ručkami na jej zadočku ešte dopomáhal k jej vlneniu čím trošku pridával do tempa, ale tak sa hlavne jeho penis v nej dotýkal pekne všetkých stien a zavadil aj niekoľko krát o jej bod G. Zaklonil mierne hlavu a vzdychal u toho čo sa Mia hrala aj keď mal sto chutí jej to prerušiť a vyšukať ju, ale chce jej nechať tu veľkú zábavu aby to nebolo všetko len o ňom.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 03.12.2021 01:31 [#2991]
Ako ho tak počúvala vedela že je nervózny ale nemal byť z čoho "Popravde zlato, svokrovci sú až keď si ma vezmeš a budeš šukať do smrti len a len moju broskvyčku." Štuchla ho prstom do nosa s úsmevom "Pokoj, aj keď to bude premiéra, buď sám sebou dobre? ja som tu tá ktorá robí zle a strápňuje partnera." Chcela ho trochu odľahčiť od tejto situácie, predsa sa nemusel ničoho báť. Pri vybavovaní darčekov si hrýzla do pier "Obrovský vibrátor s diamantami ?" Chcela doň rypnúť a snáď sa trochu uvoľní, lebo jeho ramená boli riadne stuhnuté a hlavne jeho kamarát, ten potreboval obrovskú masáž jej vlhkej a zároveň mokrej vagíny. "Teraz sa mi ukážte ahh pán Verruca aký ste mi oddaný v sexe" Prehrabla mu vlasy a neprestávala panvou nadržane pohybovať a vlniť. Vzdychala do pohybov panvy. Vo vani to ešte živote nerobila a zrejme takéto kúpanie možno bude časté, kto vie. "preto si so mnou, lebo mam skvelú výdrž." Vzala si jeho udýchané pery do bozku a až kým sa znovu nevenuje jej krku. Len čo uchytí jej zadok vydychla prudko a tým jeho pohybom zaklonila viac hlavu "Oh bože ! ano ! anoo!" To ako do bodu G zasúval a tlačil bola neskutočnej slasti. "Spravím sa.. bože ! Alexi !" Bola hlučná a ozvena v kúpeľni pridávala na decibeli. Znovu sa bude celý hotel sťažovať. "Ty si úžasný! šukaj ma kurva ach áno!" Zaryla nechty do jeho paží a sťahovala sa viac a viac, kým naozaj sa neurobila počas sexu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 03.12.2021 23:47 [#3000]
Keď mu vysvetlila kedy sú a jak sú svokrovci tak len pozdvihol obočie pretože v tomto bol fak v neprebádaných krajinách života, pretože život moc nemal vďaka toho, že sa takto narodil. Avšak sa mierne pozasmial nad jej ďalším komentárom. "Tvojou výhodou je to, že budem do smrti šukať len a len teba Miuška moja milovaná, nemusíš sa teda toľko báť." Usmial sa a zmáčkol silnejšie jej chrumkavý zadoček. "Budem sám sebou, len mi pripomeň sa nechváliť možno že vlastním drahé veci a možno neponižovať... tvojích rodičov." Povedal dosť ironicky že sa musel zasmiať čo za kokotinu povedal až do doby než sa preberali vianoce a vianočné darčeky ho prekvapilo čo Mia povedala. "By si taký chcela ? Aby si sa chvástala pred kamoškami ?" Zasmial sa a zakrútil hlavou a pobozkal Miu na ľavom a potom pravom prsníku. Nakoniec si užíval túto úžastnú chvíľku plnú vzdychov a Miinho vlnenia na jeho velkom penise. Ohľadom oddanosti nič nerobí, pretože najradšej by s ňou robil všeličo možné, ale musí nechať aj jej niejaké tie "kola" aby si robila čo chce aj ona a ako to chce ona. Naďalej vzdychá, no na ďalšiu vec čo povedala sa uškrnul, pretože mala naozaj dorbú výdrž. "S..Som stebou pretože ťa m..moc milujem.. Ahmh! M..Moja sexy M..Mia!" Vzdychal dosť nahlas pri jej pohyboch a jak sa sťahovala každou chvíľou keď sa blížila bližšie ku svojmu orgazmu. Nehovoriac o tom čo to s ňou robilo keď momentami zavadil niekoľko krát o jej citlivý bod G, ktorý s ňou dokázal robiť divy a viac ju nútiť sťahovať svalstvo. "Sprav sa Mia! Sprav!" Odpovie jej na jej vzdychy pričom na jej ďalšie slova viac hýbal s jej zadočkom aby na jeho penise sa viac vlnila až dovršila orgazmu a tým aj oň s ňou, pretože tým jak sa stiahla dokázala naozaj aj z neho dostať to posledné. Prudko vzdychol na jej prsia a jej zadoček až drtí a aj keď ona prestala tak furt hýbe s jej zadočkom. "B..Bože ty si tak úžasná zlato... Že kvôli tebe by som dal aj kludne ďalšie kola... Milujem ťa..." Síce to posledné bolo od veci ohladom toho čo prvne vravel, ale miloval ju a to dosť, aj keď sa v citoch moc nevyznal po tej dobe a vzal si jej chutné pery do dlhého a vášnivého bozku.

Dobro-zlí Vampýrek