Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 05.12.2021 14:19 [#3030]
Nemohla odolať jeho očiam, jeho pohľad v nej vzbudzoval už od začiatku rešpekt a byť jeho poslušné dievčatko, ale keď sa nedívala do jeho tvár a hlavne do oči, ten pocit nemala. I jeho činy i keď boli občas tvrdé v nej prebúdzalo, to čo sa niekoľkým rokom bránila, chcela si užívať, lebo vedela že málo ktorý chlap o to stojí. Prehrabla mu jeho husté hnedé vlasy a oprela čelo o jeho čelo pri vzdychoch. "Je mi to jasné, že som sa stala a podpísala zmluvu s vampírom so šľachtičnou krvou." Usmiala sa nad tým, s kým ona šukala nemala ani matúru a to bolo zrejme ako spávať s nikým ale toto postavenie bolo väčšie než titul na vysokej škole, čo ona už mala niečo za sebou.

Pozrela naň so vzdychmi "Neopováž sa ich ponižovať otec je vyštudovaný lekár, prešiel si peklo ako dieťa a mama, je tiež niekto a tiež sa za tie roky vybudovala. Oni len chcú aby ich dcéra neskončila ako prostitútka a spravila im hanbu." Vzala si jeho pery do bozku do ktorých vzdychala so slasťou. Musela prerušiť rozhovor, lebo takto sa nevedela sústrediť práve na sex vo vani. Ale po tom čo sa urobila a jeho povzbudivých slovách ucítila i jeho spermu. Cítila sa šťastná plná eufórie, ktorá prechádzala medzi nimi a ta nebezpečná chémia. Objala ho okolo krku, no cítila že je slabá a znovu vyčerpane vydýchla s červenými očami. "Aj ja teba pán Verruca. Ukradol si mi poctivosť aj moje hibridské srdce" Pozrela mu do oči s úsmevom, keď povedal že ďalšie kola krútila hlavou. "Prosím dnes nie, mam strach že sa teraz nepostavím, hrozne som hladná až mam chuť si zavolať lekára." Stále na ňom sedela vo vode a vani. Natiahla sa pre hlavicu sprchy a ako posledné si svoje ryšavé dlhé vlasy chcela umyť. Namočené boli tmavšie a pri záklone svoj hrudnik vystavovala ako nejaký exponát na oliznutie a hryznutie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 06.12.2021 21:53 [#3065]
Vedel ako Miu priťahuje a ona zas vedela ako jeho a tým oba vedeli to najlepšie pre toho druhého. Avšak on sám bol dosť veľmi stará škola čo sa Mii nepáčilo a nie raz protestovala proti tomu a tak isto aj včera večer, no žiaľ je taký a zmeniť sa v tomto asi nezmení keďže je taký cez stovky rokov. Ta nebezpečná chémia medzi nimi bola dosť silná a dokonca i ta Succubská kurva si to všimla a využila toho, že by možno dokázala povedať ten ích potenciál že len z nich dvoch by sa dokázala nakŕmiť na celý rok. Bohužiaľ pre Succubu je Verruca verný len jednej žene a aj keby ho niekto vydieral, tak račej príde o ruku či nohu aniž by zasunul či pobozkal inú. Mia preňho znamená viac, než si ona dokáže predstaviť že kvôli nej si zariadí možno aj niejakú veľkú Vilu plnú ochranky a služobníctva. Jej slova ju dostali nakoniec z týchto myšlienok a pozrel jej pobavene do očí. "Som diabol v prezlečení zlato. Podpísala si zmluvu, dušu a srdce s diablom." Provokatívne na ňu mrkol so svojím šarmantným úsmevom na tvári na náznak, že teraz sa jej život zmení o 360 stupňov, pretože bude mať rešpekt niektorých ľudí vďaka Verrucovi ako jeho partnerka a možno v budúcnosti keď bude jeho Paní. Na jej ďalšie slová ohľadom rodičov nevedel ako reagovať, pretože chápal že to je niečo, čo on nikdy nepoznal a nepozná, takže sa bude musieť chovať na svoje Vampýrske pomery ako človek, čo bude preňho ťažké, avšak zase Mia sa bude môcť pobaviť na tom ako hlboko bude musieť niekto, ako je Verruca klesnúť na úroveň smrtelníkov. Jej bozky s radosťou a vášňou oplácal že neváhal si kúsnuť do jej krásných pier ktoré boli suchšie tým, jak Mia potrebovala niejakú šťavnatú krv ktorú jej musí ešte samozrejme vybaviť. Bavilo ho mať moc nad Miou či bola oslabená abo pri plných zmysloch, pretože mal čo krotiť a ona mala pred ním rešpekt aj ako nebezpečným mužom so známosťami, ale aj ako Vampýrskym šlachticom. Pri jej ďalších slovách sa nakoniec usmieva. "Mia, ver mi že ty si ukradla starému šlachticovi jeho mŕtve srdce ktoré po stovky rokoch cíti emócie. Ten, kdo si zaslúži poďakovanie si ty." Povie úsmevne a ukradne si pery do kratkého bozku plného lásky. "Neboj láska, zoženiem ti krv, ty sa kludne umy a sprav si všetko čo potrebuješ. Veď vieš, ženské veci." Povie slušne a hladí ju po chrbte a keď si Mia začala umývať vlasy tak neodolal jej prsiam ktoré začal rôzne jemne bozkať a neunikli ani niejakému líznutiu či pocucnutiu bradaviek ktoré už teraz boli tvrdé po tom vzrušení a sexe čo spolu teraz mali. Nakoniec jej prsia pomačkal a tváril sa u toho jak malé decko čo dostalo svoje prvé hračky, no pozrel jej do tváre do toho jej seriozného pohľadu a vtisol jej bozk na pery. "Tak sa umy láska, skočím ti pre tu krv." Zasmial sa a Miu chytil za jej krásne boky a pozdvihol ju čím penisom z nej vyšiel a položil ju ďalej pričom sa pomaly postavil že svojím kamošom mával pri jej tvári. Pomaly vyšiel z vane, vzal osušku a na rýchlo sa utrel a šiel z kúpeľne von. Vyšiel dokonca aj z bytu, čo mohla Mia v pohode počuť ako za zabúchli dvere a hneď jej mohlo dojsť že vonku vyšiel nahý a zabalený v osuške. Šiel až do garáže do auta svojích ľudí kde vytiahol niekoľko sáčkov s normálnou krvou pre Miu a pre seba len dva posledné a vyšiel hore do apartmánu, kde sáčky položil na stôl. "Lásko, krvička je tu!"

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.12.2021 00:26 [#3069]
Nemohla sa ho nabažiť, hoc občas by mu dala niekoľko faciek za jeho hrubosť a to že jej dal pocítiť menejcennosť. "Hlavne pred rodičmi buď sám sebou, pokojne povieš, že si napríklad z kráľovskej rodiny, že ste nejaké pokolenie a tak. Hoc by tomu neverili ale, aspoň lepšie ako nič. Len pre nich je základ, aby som sa nedala dokopy s pasákom." Prstom prešla po jeho hrudi. "Hoc tvoja štetka by som pokojne bola." Hrýzla si do pier.

Pri jeho dráždení jej pŕs znovu stonala, lebo to nešlo ignorovať ten pocit ako sa s nimi hral i potom čo spolu práve hrali vo vani. Jednou rukou vošla do jeho vlasov a nechala ho aby sa ešte s ňou hral i keď naozaj pokračovať nechcela. "To si mi už hovoril Alexi, ja som ten ľadovec, ktorý potopil tvoje chladné ja ku dnu" Uškrnula sa a oplatila mu nie jeden bozk. Nadvihla sa a opatrne ľahla do vody a umývala sa. Mala svoju chvíľku aj pri prezeraní jeho sexy zadku, ktorý niekam mizol. Privrela oči s tým že si trochu odpočinie. Bola vyčerpaná z hrátok vo vani. Počula dvere a tak trochu zaváhala či mala ísť za ním. Len dúfala že sa obliekol tam kam šiel. Len ako prestala premýšľať nad tým kam šiel zaspala vo vani a hlava jej a cele telo padalo pod vodu. Voda bola príjemná a voňavá po jej olejoch, ktoré si dávala súkromne miešať u niekoho. Sama nevedela ako sa jej podarilo zaspať vo vani, ešte sa jej to nikdy nestalo ale pravdepodobne vyčerpanosť od hladu a otrava v nej to k tomu dopomohli. Nepočula ho pod vodou, možno tak tlmený zvuk. Strácala vedomie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.12.2021 08:35 [#3077]
Počúval pozorne Miu o tom, ako by sa mal správne chovať u jej drahých rodičov a keď hovorila o tom, že by mal hrať rolu niejakého toho z královskej rodiny, tak mu to vyhovovalo. Síce nevie ako by brali jej rodičia že je s niejakým človekom, čo je multimiliardár a má kdo vie čo drahé, pretože nerad by žil s vedomím, že jej rodičia si myslia že je niejaká kurva, aj keď by z nej mal rád domacú štetku. Keď spomenula že by mal byť pasák tak sa zasmial. "Pozri já nechcem aby si tvoji rodičia mysleli že si niejaká kurva, štetka či dokonca zlatokopka čo ide po peniazoch, majetku a královskom titule. Budem improvizovať aj keď asi jedno z toho dopadne čo dúfam že nie. Verím, že tvoji rodičia sú vážne múdry pretože vychovali celkom prekrásnu a múdru ženu ktorá mi teraz vzala srdce a viem si s ňou predstaviť veľkolepé veci. Nehovoriac o tej dovolenke na ktorú ťa vezmem. A pasák... no, niekedy aj zloduch musí ukázať svetlú stránku, no nie ?" Celý čas hovoril úprimne a dával najavo že mu na názore jej rodičov záleží aby nezhoršil ich výhľad na Miu, ale taktiež že má o Miu záujem. Čo sa týka pasáka tak hneď po tom sa musel zasmiať pretože on sa tak neberie aj keď by možno mal. Nakoniec odišiel pre tie balíčky krvy ktoré vzal a donesol nahor čo nevedel že Mia si užíva príjemne chrupkanie pod vodou. Keď prišiel a Mia nijak nereagovala na jeho slová tak šiel do kúpelne kde ju nevidel len jej krásne nohy jak trčia spod vane a podošiel k nej pričom rukou vošiel do vody pod Miu a pozdvihol ju nahor a miesto facok či zatrasenia ju vášnivo pobozkal jak niejakú princeznú z rozprávok či snehulienku. Po dlhom bozku sa odtiahol od jej krásných pier a rukou jej dal preč penu z tváre a očí. "Nespinkam mi láska.. nespinkaj."

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.12.2021 23:32 [#3103]
O tej dovolenke rada počúvala, predsa by chcela vypadnúť z tohto mesta niekam do luxusu k horám kde sviatky budú určite krásne. O tom pasákovi radšej prepočula, lebo vedela že by ju Alex nenechal šukať iným pre peniaze, ktoré sám ma dosť. Radšej nech je ten ktorý šuká a platí jej on. Predsa ryšavú upirku nemá hoc kto vo svojej blízkosti. Bola aj celkom zvedavá ako dopadne predstavenie a zoznamovanie u jej rodičoch.

Bola tak vyčerpaná, že z tej voňavej vody plnej peny a rozkoše sa jej naozaj nechcelo von. Ale i ten jed v nej stále koloval a unavoval ju. Sama nevedela ako ale zaspala vo vani. Tým že jej srdce bolo upírské sa utopiť nemohla, skôr cítila že je akoby vankúšom zakrytá tvár, hoc bola tekutá.
Počula Alexov hlas, ktorý bol tlmený. Akoby bola v hlbokom sne a odniekiaľ počula krik, ako na ňu niekto volal.
Len čo ju vytiahol bozkami na pery vydýchla vodu a pootvorila oči a bozky mu oplácala. " nespím, necítim si telo, je tak ťažké Alexi." Niečo sa s ňou deje a sama nevedela čo. Tento pocit ešte nikdy necítila, ale zrejme vedľajšie účinky toho jedu. Pozerala naň ani ruky si nevládala dvihnúť. "Som slabá Alexi, strašne hladná a slabá."Opatrne sa ho chytila aj keď cítila mravčenie v rukách. "nechcem umrieť nie takto...pre neskúsenosť moju..." preklínala démonov a ich krv.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 09.12.2021 00:10 [#3106]
Vedel kam ju vezme len nevedel či sa jej to tam bude predsa len páčiť. On sám mal rád lyžovačky a snežné atrakcie keďže sneh bol prekrásny a sám to vedel priznať že ho ma rád i keď mokré oblečenie stojí samozrejme o veľkom hovne. Miu by kludne vzal aj do samotného Karibiku, Bahami, Maldivi, Buenos Aires, proste kdekoľvek by si to jej upírske srdce prialo. Sám by súhlasil s tým, že by potrebovali odísť z mesta vďaka tým problémom čo sú, ale taktiež že dlho nebol preč a šiklo by sa mu aj keď jeho obavy sú práve teraz Miini rodičia ktorých má spoznáť v blízkych dňoch čo psychická príprava preňho zabere fakt len pár minút. Keď sa vrátil so sáčkami a Miu našiel ponorenú vo vode tak bol rád že je v pohode a usmieval sa keď bola hore, pretože on sa o ňu bojí a vždy sa báť bude. "Ja viem zlato, doniesol som krv takže bude dobre." Šepol úsmevne a vlasy jej zapravil za jej krásne úška, no čo povedala ďalej ho prekvapilo ale i naštvalo a zamračil sa. "Nedovolím aby si umrela Mia. Nikdy. Zabijem každého kdo sa o to pokúsi abo len pomyslí.. nedovolím ti len tak umrieť." Povie vážnym hlasom a siahol po druhej osuške ktorú dal na zem a Miu z vane vytiahol a položil na osušku. Pomaly ju utrel a zabalil do nej pričom ju zase vzal do náruče a odniesol ju do kuchyne kde ju položil na stôl. vzal sáčok s normálnou krvou a zubami ho otvoril a začal Miu kŕmiť. Vyložene to šlo jak do studne až jej nakoniec dal druhý aj tretí sáčok. Zažiarili mu oči keď Mia chytila správnu farbu a hneď vyzerala žiarivo. "Jak sa cítiš ?" Zvedavo a starostne sa jej spýtal.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 09.12.2021 01:22 [#3109]
Bola za Alexa rada, že je aký je aj keď občas tu hrubosť by mu odkusila guľký. Ale nie na to si jej dravé srdce rýchlo získal a hlavne tým čo dokázal.
Z tej vani mala pocit že sa nedostane. Snažila sa zaprieť nohami, ale úplne mravčenie a ťažké telo mala. "krv? odkiaľ si ju zohnal, veď si povedal že dlho zásoby mať nebudeš." Chytila sa rukou po tom čo nachystá osušku, okolo jeho krku a vyšla von z vane za pomoci neho. Opatrne sa posadila a zabalila do osušky, aby zahalila svoje telo. Bola ako umierajúca ruža. Ktorá pomalý lupeň po lupeni opadávala. Jej pleť vyzerala pomalý suchá a drsná na dotyk. Vlasy vybledli a i jej lesk v očiach sa strácal. "Už nikdy nechcem krv od otca..." Povedala naštvaným tónom a ležala na stole chrbtom. Pozerala do stropu aj keď bola stále krásna, ta krv, ktorú dostaval do nej a poslušne pila sa jej telo rýchlejšie regenerovalo a aj farba vlasov menila. Ako keď polejete kvet, ktorý po tom rozkvitne. Privrela oči a vydýchla spokojné. "Pre toto ťa ľúbim pán Verruca. Že ma nenecháš." Cítila tu sýtosť a viac sily v rukách. Pomalý sa otočila na bok a pomaličky sa aj posadila. Nohy spustila zo stola a utrela si zápästím krv z pier. "Oveľa lepšie, o dosť lepšie. Ale dnes to vidím len na odpočinok. Ak máš niečo dôležité vybav si to. Lebo zajtra." Chytila ho za tu osušku okolo pása "si môj" Vzala si jeho pery do bozku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 09.12.2021 12:52 [#3115]
Vedel že Mia je v pohode pretože ako upírka moc dýchať nepotrebovala len už to bol pre ňu vyložene "reflex" z čias keď dýchať potrebovala a hlavne musela dýchanie simulovať aby sa neodhalila medzi ľudmi. I keď zadýchať u sexu sa vyložene dá či dokonca vyčerpať a ako nadprirodzené bytosti dokázali mať väčšiu výdrž i to si Verruca schováva takzvané eso v rukáve a čaká, kedy Mia bude pripravená na to, kedy si ju on podá že sa týždeň nebude vládať postaviť a hlavne dať nohy k sebe. Usmieval sa a na jej otázku odpovedať síce nechcel, ale nechcel mať práve pred ňou žiadne tajomstvá. "Láska, neboj sa ju ? Vzal som z vozidla mojích chlapov pár sačkov krvi a nemusíš sa o nich báť. Na výplatu dostanu dvojnásobok krvi takže tiško. Pre teba zoženiem čokoľvek, ju ?" Pohladil ju po jej krásnom líčku ktoré bolo studenejšie než obvykle je. Nakrmil ju a jeho oči žiarili viac a viac keď Mia chytala tu krásnu farbu, jej pery boli zrazu plné a i ona v očiach mala plamene ktoré mu hovorili že jeho Miuška je späť v plnej síle i keď ešte bude potrebovať odpočinok aby sa zotavila kompletne do poslednej kvapky. "To nič zlato, nevedel že tá krv ti môže ublížiť a ty tiež nie. Stane sa. Nabudúce si objednaj všetko čo nepatrí polodémonom a démonom, tudíž Succubám a Inccubusom." Povie smelo aby si nelámala tým hlavu a bola kludná, pretože on pre ňu nemal problém zohnať i sud krvi pre jej uspokojenie i keď teraz to bolo ťažšie kvôli pár problémam s tou bankou, tudíž moc nikomu neverí. Jedine Mii verí a dúfa že jeho dôveru nesklame a nijak ho nezradí. "Nikomu ťa nedám a nikdy ťa nenechám na pospas zlým veciam. Budem si ťa strážiť ako najcenejší diamant v mojom živote ktorým si." Šepne a pohladil ju znova po jej krásnej tvári ktorá už mala tu spravnú farbu. Nedokázal sa pohladom nabažiť jej krásy, očí a celkovo jej samotnej. Nehovoriac o tej príjemnej sladkej hybridnej krvi. Nechal ju v klude posadiť a prázdne sačky dal stranou aby nezavadzali a čo nečakal bolo jak ho chytila za osušku kde už čakal že mu ju strhne ako to má Mia vo zvyku. Nakoniec si ho ale vzala do bozku ktorý jej láskyplne opláca s vášňou a chytá ju u toho za jej krásne štíhle boky a tiskne sa k nej svojou svalnatou hruďou. Nenásytne ju bozká a hryzie jej pery kde mu to ona samozrejme opláca ako správna divoška ktorou je až možno po pár minutách divokého a vášnivého bozkávania sa odtiahol a pozorel jej hlboko do očí. "Tak to je ale problém miláčik, pretože já som celý čas len a len tvoj. Nikoho iného, len tvoj. Bol som, som a budem len tvoj. Na to nikdy nezabudni Mia, nikdy." Šeptal velice vážným hlasom a pohľadom do jej očí jak keby chcel, aby sa jej to vypálilo do mozgu, srdca a samotnej hriešnej duše ktorú má. Nakoniec ju vzal za jej chrumkavý zadoček a pozdvihol ju zo stola do náruče a nesie ju do spálne kde ju položil na postel s vášnivým bozkom. "Odpočiň si drahá, vybavím pár dokumentov a ešte obchodnú záležitosť a budem sa ti venovať." Usmial sa a dal jej pusu na čelo pričom sa naťahol k jej veciam a podal jej mobil. "Skontroluj si že kdo ti volal večer... Aby som vedel koho zabiť." Povedal ironicky na čo sa pozasmial a dal jej ešte rýchlu pusu na pery a odišiel do vedlajšej miestnosti kde má pracovňu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 10.12.2021 16:15 [#3145]
Nemohla aj keď bola ešte v slabom stave odolať jeho perám. Nevedala sa ho nabažiť a pri sile vonkoncom. Možno by si ich niekto povod zmylil s incubusom a sucubou. Nevadilo jej to hlavne že sa milovali navzájom. "Starostlivy pán Verruca. Ty chlapi riskujú svoje životy. Zaslúžia si i Vianočné prémie. Dobre len si vybav čo potrebuješ. " Natiahla na seba osušku aby zahalila viac svoje telo a šla v lepšom stave sa dať doporiadku. No cestou videla na zemi pri dverách obalku. Zodvihla ju a obzrela sa po Alexovi. Prešla k lampe aby videla čo to bolo a zvedavosť jej nedala. Otvorila ju aj bez jeho dovolenia. Taká drzosť Mia že? A čítala pozvánku na Vianočný ples. Niekto kto poznal Alexa ho chcel mať na tej udalosti. Úškrnula sa a hneď len co si vyfenovala vlasy šla si nájsť na notebooku už v domacom obtiahnutom oblečení nájsť šaty na ples. Sadla si na postel a hľadala niečo v čom vyrazí dych nie len Alexovi. Obcas sa pozrela k dverám kde je práve Alex. Snáď tam s ňou pôjde. Ak nie pôjde sama. Šlo o to ísť medzi verejnosť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.12.2021 21:35 [#3164]
Vedel čo na Miu funguje a jej perám odolať bolo nsozaj ťažké, nehovoriac o jej sexy telé s hriešnou dušou. Miloval ju a chcel jej to dávať najavo každým svojím dotykom na jej krásnom sexy telíčku ktoré mala. "Neboj, viem ako sa postarať o svojích zamestnsncov drahá. Insk by mi neboli tak dostatočne oddaný, hlavne keď ma za tie stovky rokov nik z nich nepodrazil. Dostanu prémie a dvojnásobne zásoby. Ty tiež budeš mať niečo perfektné na Vianoce." Usmiala sa na Miu a nakoniec šiel do pracovne kde bol dlho. Občas telefonoval a riešil dôležité veci pričom Mia všetko počula cez otvorené dvere a hlavne i to jsk vrsvel že so svojou milovanou ide na dlhú dovolenku a nevie kedy sa vráti. Samozrejme nevravel kde ide, pretože svojím obchodným partnerom momentálnej chvíli moc neveril kvôli veciam s bakou ktorý je skoro vyriešený. Momentalne potreboval riešiť obchody. Nevedel o dopise ktorý mu prišiel ohľadom plesu. Nakoniec keď mal čas tak vyšiel z pracovne a obzrel sa po Mii ktorá sa valala v posteli s hlavne niečo hľadala na notebooku tak k nej pristupil. "Čo ti sprsvilo ten prekrásny úsmev miláčik? Keď nie já, tak ma zaujíma či vyčarilo ten krásny úsmev mojej milovanej." Povie šťastne pretože ten jej úsmev ho rozpaloval dobrou náladou i keď furt mal okolo pasu osušku.

Dobro-zlí Vampýrek