Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 11.12.2021 14:26 [#3186]
Po celý ten čas sa venovala prezeraniu eshopov, aby si vybrala tie najkrajšie šaty. Cena pre ňu až tak moc nebola dôležitá, len chcela vyzerať a prezentovať Alexa čo najlepšie, až na to jej správanie. Ale ísť na takúto udalosť a zoznámiť sa s inými bytosťami by nebolo zlé. Počula jeho z druhej izby ako sa rozprával o akejsi dovolenke. Takže napokon pôjdu niekam. A to ako jej dal mobil vtedy aby si pozrela kto volal bola jej mama. Pri tom hľadaní šiat jej nechcela volať, predsa bola moc natešená z toho ako by rada šla po boku mocného, krásneho a sexy muža niekam na verejnosť. Áno chcela sa ním chvastať. Keď jej došla správa od kamarátky, či ide na Vianočný ples, lebo taktiež dostala pozvánku. Zomkla pery k sebe a teraz tam budú všetke jej kamošky a ona nie ?
Neodpísala, lebo prv chcela vedieť názor Alexa. Keď došiel k nej hrýzla si do pier a videl sám že si prezerala šaty na ples. Vzala obálku pri jeho odpovedí a usmiala sa "Došla ti pozvánka na Vianočný ples, že tam pôjdeme mucinko..že." Chytila ho za stehno. "Budem poslušné dievčatko pána Verruci. Nebudem ti robiť hanbu." Stále čakala na jeho odpoveď či by tam s ňou šiel. "Mama mi volala, tak jej zavolám za chvíľku ale chcem od teba odpoveď." Stále čakala čo jej na to odpovie. Predsa boli na verejnosti len raz, kde bolo plno upírov a vampírov.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.12.2021 13:42 [#3205]
Mal popravde toho celkom dosť keďže obchody šli všelijak a nehovoriac o aukciach v ktorých mal nie malé peniaze a vo veľkých hodnotách. Taktiež i obchodoval na Bitcoin stránkach kde rozhodol predať a zarobil možno i predsa len miliardy ktoré využije práve na kúpu či dokonca stavbu peknej veľkej vily či dokonca sídla kde s Miou bude. Ak by teda ona s ním chcela byť na takom mieste samozrejme. Čo sa týkalo dovolenky ešte nevedel kam pôjde, no vedel že niekam do hôr a možno na Alijašku kde sa dá i dokonca lyžovať i keď by mal rozhodovať spoločne s ňou, aby nešli niekam kde sa jej to páčiť predsa len nemusí. Trvalo to všetko vybaviť čo chce až po dlhšej chvíľke vybavil čo treba a šiel za svojou milovanou Miou ktorá si prezerala práve niejaké šaty na ples, čo ho prekvapilo že prečo chce práve šaty kupovať, ale nakoniec mu to Mia vysvetlila, že mu prišla pozvánka na ples na čo sa prekvapene pozrel. "Fuha, tak ples vravíš.." Moc na plesy nechodil, pretože nedialo sa tam nič extra zaujímavé a nemal tam s kým chodiť, ale keď sa pozrel na Miu ako moc tam chcela ísť, tak sa usmial, pretože teraz tam má s kým ísť a celkom sa mu aj chce, keď má tu Miu "Dobre láska, s tebou rád pôjdem na ten ples. Len prosím nevystrájať moc, ju ?" Povie úprimne s úsmevom na perách i keď mu v izbe asi desať krát zapípal mobil. Nahol sa k Mii a dal jej bozk na pery pričom sa pozrel na notebook. "Tak potom pozdravuj mamku a vyber si niejaké sexy šaty zlato. Kludne ti ich zaplatím keby bolo treba." Pozre na Miu a dal jej pusu na čelo.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.12.2021 00:01 [#3208]
Ona bola tou udalosťou nažhavená a pripravená na akciu sa predviesť ako fakt snobka so sexy mužom. Ale zas sa bála, žeby tam bola žena. Lepšia než ona s lepšou krvou a Alex by ju vymenil a to nemohla dopustiť. "A budem sa snažiť, len mam trochu strach. Čo ak si tam nájdeš lepšiu svačinu." Zvedavo sa pozrela a prižmúrila oči. Pohladila ho po stehne a ukázala na obrazovku, aké šaty vybrala "Ak teda v tomto a pod to sexy pradlo čo mám, hm to by bolo keby mi čipka vykukla kde nemá a nejaký iný vampír." Zahrýzla si do pier keď len provokovala Alexa. "Ak mi dáš kreditku tak to ber že si to kúpil ty a zajtra šaty mám, čiže stíham vybaviť čo potrebujem a ty ? Máš pekné sako na túto událosť? určite si niekoľko topánok za tie storočia zodral." Zamyslene sa dívala pred seba a potom naň. "Mama chce aby sme na vianoce strávili u našich na chate. Ktorá je v horách." Zvedavo sa pozrela či by súhlasil s tým. Lebo bez jeho názoru a súhlasu nevedela čo mala rodičom napísať. Po dlhých rokoch uvidí rodičov spolu. Vždy pracovali a nemali takmer nanič čas a hlavne nie na ňu. Hrýzla si do pier a prezerala si pri tom i iné veci a to omylom sa preklikla a otvorila sa jej stránka s hračkami pre dospelých "Oh! to som otvoriť nechcela..." hneď to chcela vypnúť len s optickou myšou na notebooku to bolo zdĺhavé.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.12.2021 06:49 [#3211]
Videl ako bola Mia natešená na túto udalosť čo naozaj vyzeralo dosti roztomilo že jej odolať bolo ako odolávať mačiatku ktoré robí smutné očičká. Musel sa naozaj žiarivo usmiať pri pohlade na ňu že mal snáď väčšie chute na ten ples ísť. No dosti ho zarazilo čo práve Mia povedala. Vymeniť ju? Počul spravne? Pozrel na ňu nechápavo a dosti zarazene. "Zlato, to si o mne mysliš? Že ťa vymením za niejakú Vampýrku či inú bytosť? Alebo že si nájdem dakoho z koho sa budem snáď kŕmiť? Ty si mi ukradla moje srdce ktoré ti momentálne patrí a bude patriť kludne i po tisícročia. Teba nikdy nevymením, pretože patríš Verrucovi. Nikomu inému." Povie dosť egoisticky až možno namyslene, ale myslel to smrteľne vážne že sa Verruca volá. Pretože Miu by nikdy nevymenil, nepredal a celkovo nikomu nedal. Keď ho začala provokovať ohľadom čipiek tak si ju prezrel chladným až vražedným pohľadom. "Očividne budem musieť ťa mať na vodítku, čo? Nepustiť ťa na viac ako pol metra odomňa a držať ťa čo najpevnejšie pri mojom tele." Povedal chladne, ale hneď na to sa príjemne usmial a pozerá sa na obrazovku že aké šaty si chcela vybrať a dosť sa mu páčilo aké vyberá. "Sú prekrásne zlato. Už sa neviem dočkať na moment, kedy ťa v nich uvidím a mne vypadnu oči z toľkej krásy. A kreditku ti dám a čo sa týka mňa, tak tam mám ešte obleky i keď čisto biely by nevyzeral zle či dokonca pozlatený. Ešte sa rozhodnem." Usmial sa a dal Mii pusu na jej šikovný noštek keď hovorila o rodičoch a tej chate. "Pozri, nemám s tým problém. Kľudne môžme ísť na tu chatku k nim do hôr. Nemám s tým najmenší problém a hlavne ich možno poznám lepšie." Pozasmial sa a pozrel na notebook v moment čo Mia preklikla na erotický obchodik na čo sa zasmial a nahol sa k jej ušku. "Kľudne nákup aj erotické hračičky keď chceš láska." Šepne zvodne do jej úška a jemne ju hryzol do ušného lalôčku. Odtiahol sa a šiel do pracovne pre kreditku ktorú zobral a vrátil sa za Miou ktorej kreditku podal. Nasledne sa vydal do kuchyne kde mal svoje sáčky s krvou niejakej meničky ktorú otvoril a začal piť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.12.2021 23:44 [#3214]
Mia sa naň dívala s tým že to myslela vážne. Predsa spoločenské akcie sú na zábavu ale i na zoznámenie sa s inými. "Ale čo ak tam bude tvor, ktorý ťa zaujme" Jeho slová ju upokojili, ale vedela ako to býva občas na takýchto akciách, ako na diskotéke ale menej slušné než toto. Prikývla na jeho slová a hrýzla si do pier už len preto že ju nepustí od seba. "Bojíš sa žeby tam bol niekto väčší fešák než ty?" Pooplácala ho po zadku, lebo pochybovala o tom. "Patrím? som nejaký majetok alebo vec? mňa nemožno vlastniť ak ma berieš niečo ako hmotnú neživú vec v tomto byte..." Zamračila sa a zamyslela nad tým "Nie som žiadny módny doplnok Alexi." Otočila sa tvárou k notebooku a prikývla ohľadom mami čo chcel. No znovu zodvihla tvár "Mať ma na krátko nemusíš, predsa tvojimi schopnosťami v posteli nemám to v pláne." Usmiala sa, to myslela vážne. "Takže biely oblek a keby som si vybrala niečo zlato biele alebo bielo zlaté? Zlaté." Chcela k nemu ladiť i keď biela hrozne rozširuje to by nevynikla jej krása. Otočia sa nad tým keď jej dal kreditku a hrýzla si do pier po tom čo urobil jej s uchom. "to mi omylom vyskočilo zlato, to predsa nepotrebujeme alebo chceš niekoho týmto trápiť?" Uškrnula sa nad tým a pustila sa do objednávania.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 16.12.2021 07:50 [#3224]
Vedel dosť jasne že to Mia myslí smrtelne vážne, ale jediné čo pociťoval z tejto konverzácie bolo to, že mu jeho milovaná vôbec akosi neverí, že mal obavy. No zhlboka sa nadýchol a pozrel sa do jej očí. "Jedinú osobu ktorú chcem a budem chcieť si TY. Nech tam budú modelky z celého sveta a kludne aj Bohyne krásy, tak budem mať oči a srdce len pre jedinú ženu. A to teba Mia." To čo vravel myslel smrtelne vážne že sa Verruca volá a znepokojovalo ho jak Mia pochybovala o tom, či jej bude verný a nevymení ju za dajaku plastickú a vymachlenú barbie. Hold asi bude musieť Mii dokazovať niečo i keď dokazovanie vo váčšine prípadoch znamená že ta druhá osoba asi oň nestojí. Prešlo mu tisíce myslienok cez hlavu že zase nenávidel mať tieto emócie až sa mierne zamračil. Miu moc nevnimal až so momentu čo naň skríkla. "Nezvyšuj láskavo na mňa hlas, to za prvé a za druhé niesi žiadna vec. Keď poviem že mi patriš neznamená hneď že si niejaký majetok, ale že ťa nikomu nedám. Takže kľud. A či sa bojím aby si nezajmula niekoho pozornosť? Ano, pretože si divoška takže tvoja provokácia štýlom flirting s inými by sa mohol ukázať.. Len aby to nedopadlo horšie.." Bol momentálne rozhorčený že o tejto téme sa baviť fakt nechcel a najradšej by niečo zabil na odreagovanie. A to čo od Mii počul ďalej vôbec nepomohlo. "Takže podla toho čo vravíš si si mnou len kvôli tomu, aký som v posteli?" Spýtal sa dosť vážne, pretože ak je to tak, tak potom Mia bude mať dosť kurevsky problém a hlavne teraz, keď je Verruca vytočený. "Zoberiem si Čierny oblek možno a so zlatou kravatou? Uvidim.." Odfrkne pretože tým jak je vytočený ani nevie či ešte na ples ísť chce. Dal jej kreditku tak či onak nech si Mia kúpi čo chce. "Tak čo ty vieš, kúpiť niejaký vibrátorik ktorý do teba dám a na verejnosti cez mobil ti ho budem zapínať. Nikdy nevieš.." Povie pobavene a šiel sa radšej napiť krvi ktorú vypil rychlo a tak isto i druhý sačok. Keďže potreboval ukľudniť svoje nervy tak vytiahol flašku whisky ktorá dochádza a nesral sa s dajakym pohárikom a rovno si celú flašku vzal do pracovne kde si sadol na stoličku premýšľať čo Mia všetki povedala a u toho popíja furt nahý v osuške.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 16.12.2021 20:03 [#3226]
Len sa chcela ubezpečiť. "Nie, tak som to nemyslela ale vidím že ženský hormón nemám len ja. To myslím to že si myslíš že som s tebou kvôli sexu." Vzala vankúš a udrela ho ním. " Dobre vieš že ja sa nedávam do vzťahu zo srandy. A ty vieš aká som, že to čo som spravila pre teba a kvôli tebe je vážne! " Zakričala naň i napriek tomu že nechcel aby dvihla naň ho hlas. Ale uškrnula sa nad tým a neposlúchla. "ľúbim žrebca pána Verrucu, ktorý ukradol moju dušu a srdce." Zomkla pery k sebe, len čo prišla reč ohľadom hračiek a aký typ hračky si on predstavuje tak ju to prekvapilo "Tak takéto ja objednávať nebudem, alee." Našla niečo v štýle balíček pre mužov a ženy, bola to pekne drahé ale obsahovalo to mix vecí. Takže sa len obzrela za ním po jeho odchode. Hrýzla si do svojich pier a objednala niečo pekné. Zaklapla notebook a šla za ním do kuchyne. Objala ho okolo chrbta zozadu a vrátila mu kreditku. "Ale takú trojku by si možno bral, na spestrenie vzťahu."Zvedavo naň zakukla cez rameno a prehodila svoje vlasy do boku. Jemne perami prešla po jeho kraji uška, ktoré mu zkúsla. "Hm, nehnevaj sa na mňa zlato, dobre vieš že som len tvoja a dokazujem ti to každú sekúnd." Pohladila ho po hrudi. "čo dobré tu máš" Udrela jej do nosa vôňa zo sáčku ktoré tam mal.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 16.12.2021 22:36 [#3228]
Pri jej odpovedi že to tak nemyslela mal pocit že dakomu načape poriadne dosť po zadku že bude chcieť prosiť na kolenách aby vyložene prestal. Keď zvýšila naň zase hlas tak hodil na ňu vyložene vražedný pohľad do jej očí ktorý mohla cítiť jak spaluje jej dušu. Zodvihol varovný prst s prísnym pohľadom. "Pozor na koho zvyšuješ hlas! Moc si nezvykaj že budeš na mňa zvyšovať hlas inak pocítiš jeden z mojích hnevov i ty!" Zvrieskol na Miu ktorá očividne mala potrebu byť zlá žienka, no jeho krik počula snáď celá budova i na recepcii. Keď je nasraný, tak dokáže spraviť veci ktoré by neľutoval a v prípade Mii by to bolo samozrejme zložitejšie, keďže ju miluje a to dosť. Ďalej sa račej nevyjadroval a dúfal, že Mia pochopila že ho vytáčať neznamená to najlepšie. Šiel si račej dať krv kde ho samotná Mia vyrušila s tým, že by mal ísť do údajnej trojky na což na ňu pozrel pohľadom či to myslí vážne. "Trojku? Vážne?" Nemal náladu momentálne na blbé fórky ktoré nedávali práve zmysel, pretože by nedovolil žiadnej žene i chlapovi sa dotknúť Mii. Každého by zabil a vedel že i Mia by zas nedovolila aby iná ženská sa nesmie dotknúť jeho. Tudíž moc nechápal tento jej blbý fórik o trojke že to račej neriešil. "Viem, len teraz si ma i dokázala dostať vytočiť. Asi budeme musieť zapracovať na tvojej poslušnosti." Povie povyšenecky a odpil si zo sáčku krvi. "Kupili to z Dark Webu, je to krv dajakej meničky očividne.. Dosť kvalitná krv." Pousmial sa a sáčok natishol k puse Mii čím jej dáva nech si koštne.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 19.12.2021 22:39 [#3235]
Keď si vymenili názory ona ho i tak provokovala a aj keď mala z neho strach ako teraz, keď dvihol varovný prst váhala za ním ísť. Zomkla pery k sebe "Rovnako po mne nekrič. Nie som na to zvedavá." Pretočila očami a povzdychla pri tom. No skontrolovala si svoje nechty, ktoré potrebovali starostlivosť. No i keď sa hádali a kričali po sebe ako besný. Neodradilo ju to ísť za ním. "Oh, moja poslušnosť?" Nadvihla obočie a vzala si sáčik s jeho krvou, ktorou sa práve kŕmil. Bola naozaj dobrá. "Akú poslušnosť myslíš? " Uškrnula sa a znovu zrejme mala svoje obdobie vzdoru. Asi ta démonská krv z ňou porobilo že je i zlá. "Ale no. Všetko bol len vtip ale otrokyňu s ktorej by sme sa kŕmily by bolo fajn. Ta menička asi potrebovala prachy." Zvedavo pozrela na saček a vrátila mu ho. Nebola tak hladná po tom čo zjedla. Objimala ho okolo pásu a oprela si bradu o jeho plece. " Možno by som pripustila k tomu jedlu ale ťažko by mi bolo mať žrádlo ako domáceho mazlíčka." Zamyslela sa nad tým. "Dark Web hovoríš?" Odtiahla sa a šla si pre mobil a skúšala sa tam dostať. "A ako sa tam dostanem? čo tam všetko je ?" Zvedavo pozrela "Hm hard sado maso porno alebo čo?" Posadila sa na kuchynsku linku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 23.12.2021 13:38 [#3242]
Nechcel sa práve s Miou hádať, ale ona sa mu dokázala naozaj dostať hlboko pod kožu až to nebolo snaď zdravé. Hádky partnerov väčšinou rozdelia, ale zas na druhú stranu už sám nevedel prečo sa hádajú. Keď Mia ukázala svoju drzosť voči nemu že nemá on na ňu kričať, tak ju chcel zjebať že by možno chytila depresie, ale to si dovoliť nemohol pretože je to osoba ktorú nehorázne moc miluje a hlavne musel krotiť svoju agresiu ktorá je poslednú dobu dosť na vysokých obrátkách keďže mu niekto obkrádal účty a hlavne v reštike mu chceli znásilniť osobu ktorú miloval. Nehovoriac o tom, že ju chceli možno aj zabiť, ale pred tým obrať o jej velice vzácnu krv ktorá má hodnotu vo veľkých číslach. Než sa hádať račej šiel do kuchyne kde docupitala a mala narážky. Musel sa kludniť inak by ju asi chytil pod krkom a pritisol k stene čo aj spraviť popravde chcel, ale musel sa dosť držať. Aspoň že sa napila tej krvi ktorú jej dal ochútnať a očividne jej aj chutnalo. Keď započul dačo o otrokyňi tak sa pozrel na Miu s pozdvihnutým obočím. "By si chcela otrokyňu z ktorej by si sa kŕmila ? To ma prekvapuje.. Ale tak čerstvá krv je lepšia ako ta mrazená. A ver mi ta menička to určite nerobila pre peniaze.. Dá sa to vycítiť a tá mala dosť veľký strach. Keby piješ krv takmer päť storočí, tak by si to už vedela poznať či je to krv dobrovolná abo zo strachu darovaná." Vysvetlil Mii ako to je a v moment čo začala vyzvedať o Dark Webe tak snáď začal preklínať všetkých Bohov a diablov ktorých poznal. Netrvaľo chvíľku a Mia po odchode zase pricupitala späť a sadla si na linku a pozrel na ňu vážným pohľadom či to myslí vážne. Odpil z krvi a prehrabol si svoje husté vlasy. "Ver mi, nechceš tam ísť. A čo tam je ? No, napríklad najmutie vrážd, krádeží, znásilnení. Fotky či videa znásilňovania a odsekávania hlav či celkovo končatín. Predaj drog či ľudí abo bytostí. Decká pornografia a dajú sa tam kúpiť i hackeri. Všetko sa to kupuje cez BitCoin a hlavne väčšina stránok je sledována FBI, tudíž je to nebezpečne na niektorých obchodovať a kupovať. Musíš vedieť ktoré sú v pohode a len tak ľahko to nespoznáš.. A nechcem aby si tam chodila." Nechcel aby tam Mia chodila, no povedal jej tam čo sa dá zohnať inak by mu nedala pokoj s tým, čo tam nájde.

Dobro-zlí Vampýrek