Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 21:31 [#1297]
Spokojene si Miu vychutnával až do jej orgazmu ktorý bol poriadny a vyzerala až zničene jak keby ho nikdy nedosiahla čo ho prekvapilo, ale chcel z nej dostať naozaj viac než jedno spravenie a nemal problém ju robiť do rána že by nedokázala chodiť. Dal jej fakt len pár sekúnd na rozdýchanie pričom na ňu vyliezol a začal ju bozkávať a pravou rukou pričlačil na jej vagínu že nakoniec do nej zašiel prostredníkom a prsteníkom a začal ju dosť rýchlo prstiť a aby toho fakt nebolo málo, tak končeky prstov tlačí čo najviac na hornú stenu presnejšie na jej bod G. Avšak po chvíle viac a viac pridáva na tempe a neustupuje, veĎ nemá prečo aj keď nikomu nič nechcel dokazovať tak u nej mal naozaj tendenciu ju skrotiť čo najviac. Pustil po chvíľi jej krk a dal jej silnejšiu facku aby sa aspoň niejak spametala a jej krk znova chýtil aj cez to, že má na ňom furt choker s netopierom čo mu prišlo z nejakého dôvodu jak výsmech upírskej rase. Hlavou zohol k jej prsu kde jej bradavku začal rôzne bozkať, cucať a lízať, taktiež Mii úzkosť pridávala na tom že vedel spoznať kedy sa znova spraví a schválne pred tým než sa znova spravila tak ešte viac pridal do tempa prstenia.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 21:53 [#1298]
Fakt mala dosť a chcel aby s tým teraz prestal. "Prestaň... dosť.." Hrýzla si do pier a ešte sa jemne po to orgazme zvíjala. Pozerala naň ako vyšiel nad ňu. Rukami mu prešla opäť po jeho sexy tele, ktorý bol sami sval a to bolo rajcovné. Oplácala poslušne až oddane bozk kým sa neodtiahol a nevylepil jej facku. "Oh.." Chytila si tvár a pozrela naň "Ti jebe?! to čo malo znamenať?!" Toto ju naštvalo, aby ju nejaký chlap fackal. Chytila jeho ruku a zaryla do nej nechty. "Kurva.. ah... prestaň.. nebudeš ma mlátiť..." Prehla sa v chrbte a sťahovala nohy k sebe chcela ho odtlačiť. Toto bolo cez čiaru za tu facku by si zaslúžil vykastrovať. Len jeho prsty tlačili na miesta, opäť bola bez zmyslov. On to asi vážne vzal do vlastných rúk. Ale jemu sa zrejme páčilo ako ju dostaval do tejto zóny z ktorej nevedela dostať. On neprestával ajej telo rovnako reagovalo "Aleexiii" Tentokrát aj zabudla na facku jej mokrý orgazmus došiel. Mal rýchlosť v ruke ako nejaký vycibrený elektrický vibrátor a to nešlo len tak prehľadnuť. "Ah! to ... to sa neráta...to je nemožne! Budem dobrá... fakt už už... " Zvíjala sa pod ním od slasti a vyčerpania ako po nejakej bitke.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 22:06 [#1299]
Odmietanie nebral v úvahu a po facke sa usmieval že ju to naštvalo pretože mu šlo aby bola pri zmysloch hneď pred tým čo ju dostal takzvane do kolien. Užíval si každý jej výdych či stonanie do doby než ju nespravil a sám bol prekvapený že dovršila mokrého orgazmu kde chvíľu ešte pokračoval a pomaly spomalil až prestal. Potom vytiahol prsty ktoré s radosťou oblízol a pochutnal si na tom, ale to ešte Mia nevedela že prichádza pomaly ale iste ešte tretie dorovnávacie kolo. Pozrel sa na svoju ruku do ktorej sa nechtami zaryla a nijak to neriešil a jej krk pustil na čo ju začal bozkať. Po chvíľke bozkania sa odtiahol a pozrel jej do očí. "To sa uvidí či budeš dobrá." Vyprskol jej to rovno do tváre a začal ju jemne bozkať na krku kým poberá myšlienky vo svojej hlave a rozdycháva sa z vyčerpania a do toho ju hladí po bokoch a stehnách. "Pripravená na hlavný program dnešného večera ?" Šeptom sa jej na drzovku spýtal aj keď si ju chcel spútať či priviazať k posteli a sexuálne ju mučiť s dráždením, ale bolo mu jasné že tá očividne nemala pravého chlapa v posteli. Počkal si do doby než sa nejak poriadne rozdýchala a začala si uvedomovať čo sa práve stalo, no medzitým jej stehno pravou rukou pustil a uchopil si svoj penis ktorý bez jakéhokoľvek varovania začal do nej zasúvať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 22:24 [#1300]
Stále mala chuť ho zabiť za tu facku. Možno jeho roky boli do dnešného dňa zrátané. Len nech sa vydýchala a mohla odpočinúť. Len sledovala kam s tými prstami šiel "Chutí ti ? Na to si nezvykaj.." Prižmúrila oči pri tom čo robil. Oprela sa rukami na predlaktia a rukou vošla do jeho vlasov, pri dráždení. Mala modriny po stisku na krku a pomalé hojenie. Takto to bude zaujímavé ísť do školy. Pozorovala ho čo tým myslel hlavný program. "čo aký hlavný program? o čo ti ide?" Pozerala nechápavo nad tým čo chcel urobiť. Keď spozornela čo robil. Nohou sa zaprela o jeho panvu a vysunula sa vyššie. Ukázala mu prst "Cc.. toto sa nerobí. takéto na mňa neskúšaj podfuky. Nemáš ani gumu.:" Posunula sa vyššie na posteli, skôr mu chcela spred oči ujsť. Otočila sa na brucho, štvornožky jej to prišlo rýchlejšie. Naozaj nemienila byť poslušná. Fakt nie. Rukami sa chytila plachty na posteli, aby svoje vyčerpané telo otočila k úteku z postele a pred jeho veľkým penisom. Ktorý cítila na onom mieste.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 22:41 [#1301]
Čakal jej chovanie že bude agresívne, no sama bola krehká že jej divoké chovanie ju robilo skôr roztomilou než niejakú dominu na ktorú sa ona sama hrala že je. No keď začala utekať chvíľu pozoruje jej roztomilý zadoček jak sa pekne natrása ale hneď ju chytil a trochu na ňu skočil zo zadu a chytil ju okolo jej brúška a pobozkal ju na rameni. "Kam mi zas utekáš, hm ? Já si ťa fakt priviažem lanom." Chcel odignorovať tu poznámku s gumou ale musel sa nad tým pozastaviť. "Gumu ? Zlato, upíri sú imúnný chorobám a ver mi že bez nej to je aj lepšie, nehovoriac že za 500 rokov som nemal žiadnú pohľavnú chorobu, ledaže ju máš ty." Keď sa chcela hrať na úrážky tak hral podla jej hry. ale nedovolí jej len tak utiecť štýlom že sa nič nestalo. Čakal od Mii viac keď je taká drsniačka a uteká jak slaboch pred smrťou ktorej sa nedokáže postaviť tvárou tvár. Tým jak prežil niekoľko nepríjemných vecí tak nemá rád zbabelstvo a útek pred niečim. "Dnešná mládež nič nevydrží" Neuvedomil si že to povedal nahlas a nie vo svojej hlave, ale ešte dodal. "Bojíš sa a pritom si nezažila v živote naozajstný sex." Predsa len musel zasiahnúť jej ego a pokúšenie keďže aj vedel z části že to chce, ale nechcel sa rozprávať s jej chrbtom ale s ňou tak si ju otočil tvárou k sebe a furt ju drží dost pevne aby mu neutiekla.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.10.2021 23:29 [#1303]
Bavilo ju to. Štvať ho že on nebude môcť dokončiť čo práve začal. Len čo ju chytil a stiahol k sebe sa tvárou otočila k nemu. Nadýchla sa nad jeho studeným dotykom. "Si robíš srandu?! ja nie som nakazená len... len opatrná.." Udrela ho do ruky, asi z toho bola viac mimo než by čakala. "500 rokov šukať ... koľko si tých štetiek preboha mal?! a odkiaľ to mám ja tak asi vedieť, keď som samouk." Medzi stehná zavrela jeho penis, ktorý cítila "Tebe nedošlo hlupáčik že sa len s tebou hrám. A ten orgazmus som predstierala " Nadvihola obočie a otočila sa pomaly tak, aby naň videla lepšie "Nevydrží? nemaj pytóna tak..." Zamračila sa a prstami mu prechádzala po špičke, ktorá bola mäkká jemná a doslovne priahla po pozornosti. "Nemala som tak velkého v sebe...zažila som sex.. s malým..penisom a nízkym iq chalanom, ktorý nevedel mi za pol hodiny rozopnut podprsenku." Posadila sa tvárou pred neho. Stále bola pod ním až si vlasy dala dozadu a uškrnula sa tak že ukázala svoje špicaté zuby. "Vieš aké to je najsť žrádlo zadarmo? nikto a nič nie je zadarmo.."**
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.10.2021 23:48 [#1304]
Pozorne ju počúva a keď ju vyprovokoval tak sa len zasmial a zakrútil hlavou s úsmevom. "Že som ťa nenašiel skôr. A niesom ako ty že spávam so stovkami žien na jednú noc. Ano, občas sa to stane ale fakt málo kedy keďže žiadna, no.. nevydrží pomaly ani jednú noc. Takže som sám v podstate cez 446 rokov a emócie vychladli. No ale ty si iné číslo a pripomínaš mi niekoho u koho som tie city stratil keď ta osoba umrela. Ale to je fuk." Uvedomil si že sa jej otvoril a to nebolo niečo, čo robieval až mu prišlo zo seba zle, že len preto sa uvolnil tak sa zdôveril. Bol aj rád, teda si to myslel že je rád z toho jak nemá emócie, no Mia v ňom spravila veľkú vojnu toho čo v sebe pochoval aj keď vedel že Mia utečie za svojím nudným životom sa pravdepodobne kurviť. Síce škoda tak mladej ženy ale to jak sa doba menila tak občas sa chytá za hlavu kam to všetko speje. "Jasné, hrala.. a preto si tu striekala jak niejaká fontána. Trdlo, nauč sa klamať." Nechápal čo si Mia myslela ale vedel že to nepredstierala tým jak z toho bola v prdeli. "Chceš byť opatrná ale zabudáš že obaja sme tu upíry, takže nemôžeš ani otehotnieť a už vôbec chytiť niečo." Usmial sa a nosom prešiel cez jej nos. "Hľadáš furt ťuťmakou a kurvíš sa jak niejaká šlapka, apsoň podla toho čo mi vravíš. Večnosť je dlhá doba a tým kurvením toho veľa nezískaš. A viem aké je to s jedlom pre upírov, preto mám zásoby ktoré málokdo môže vyjednať. Jedna sa o tu najkvalitnejšiu krv. Som chlap ktorý keď niečo chce tak si to vezme, presne ako som to spravil dneska stebou aj keď rano utečieš. Aspoň si dostala to čo si chcela." Neváhal jej dať dlhý a sladký bozk s úsmevom ktorý má už od doby, čo si Mia začala hrať so špičkou jeho penisu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 00:39 [#1305]
Pozrela nechápajúc ako myslel to nájsť skôr "Skôr čo ?" Zvedavo pozrela "Nestačili 20 rokov kým som sa narodila ako magian, tak neviem načo si čakal. Ani nevieš čoho som si prešla " zamračila sa nad tým. Len pri jeho priblížení tvári. Skrotla a zomkla pery k sebe. Oprela si čelo o to jeho a nadýchla sa. "Niekto nám tu začína byť citlivka." Zasmiala sa. "Myslíš že ma to zaujíma?" Vycerila naň svoje ostré zuby. Popravde, tvárila sa že nie ale je zaujímavé vypočuť si staršieho a skúseného upíra. "fajn tak to budem robiť bez toho." Až taká kurva nebola "Hoo brzdí.. Ty vôbec netušíš koľko som mužov alebo chlapcov mala, tak ma nenazývaj kurvou keď mi nevieš ani priezvisko. Jasne?" Nadvihla obočie a varovný prst. Pozerala mu do jeho tmavých hnedých očí. Nohami ho chytila okolo pásu. "To čo si videl len skús niekomu povedať a niečo. Niečo sa stane čo sa ti nebude páčiť." Pozerala naň trochu naštvane, ale že bola náhá pod ním a stále mal z nej erekciu, nemohla ignorovať. "Čo chceš za ňu. Odkiaľ ju zoženiem?" Pozerala mu stále do oči a rukou si prešla po tele a krku. Cítila tam len choker, ktorý mala na sebe. "Si divný... divný až moc" Pozorovala ho a rukou ho zo svojho tela pohladila to jeho.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 00:54 [#1306]
"Najsť niekoho kto by možno vo mne prebudil niečo čo som pochoval." Znova sa otvoril a nechápal už ani sám sebe že prečo, ale pozorne ju počuval čo odpovedá. "A hovoríš s niekým kto je takmer celý život upírom. A tiež som si neprešiel spokojný život, hlavne nie detstvo či.. týždne po mojej premene." Spomenul si na to ako vyjedol dediny a potom na mučenie ktoré prežíval od lovcov upírov no však musel uznať že Mia naozaj mu pomotala hlavu. "Ty si mi zmotala hlavu... že nechápem prečo sa ti zdôverujem sám od seba.." Bol z toho divný, ale potom došlo k tomu že sa kurví a začala naňho zjapať čo mu príšlo roztomilé zrovna u nej. "Čo ? Že som bol možno tvoj prvý ktorý ťa dokázal spraviť ? Neboj, zostane to medzi nami. Ale je zaujímavé prečo ti není divné že ani som sa nespýtal na tvoje meno." Mal za tým svoj zámer, ale predpokladal že Mii to je v podstate celkom jedno šak prečo by nebolo ? No však nemohol spustiť pohľad z jej prekrásných očí. "Jak vravíš, nič není zadarmo. Mne to nerobí problém ju kupovať stejnak jak mi nerobia problém peniaze. V celej budove som jediný ktorý tu má dve kúpelne a jednu vírivku." Musel sa aspoň niejak pochváliť keď už kecajú aj keď mal z nej erekciu že by z penisom prebúral stenu, ale keď hovorila o tom že je divný tak nechápavo pozdvihol pravé obočie. "Divný ? A v čom ?" Musel sa spýtať a prejaviť že ho to zaujíma keďže nepochopil jak to myslela. Je to po dlhej dobe čo chcel vedieť kto si čo práve o ňom myslí že už nechápal fakt ničomu.. hlavne sebe čo to s ním je a musel s ňou súhlasiť v tom že je divný, keď sa mu deje teraz práve toto.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 01:21 [#1307]
Pozerala naň s nechápajúcim pohľadom. Predsa pochované city nikdy nie sú pochované skôr zabudnuté a človek si zvykol na úplne iné veci. Nadvihla obočie pozorujúc ho. "Znovu sa mi zdôveruješ upírku. Nešukáš ale kecáš. Nemusíš mi to hovoriť toto nie je zoznamka. " Pozrela do boku a povzdychla si nad tým. A znovu sa naň pozrela. "Ani ja nechápem prečo cudzej babe o tom hovoríš. Ani ťa nezaujímam len to čo dostaneš." Prstom mu prešla po špičke, ktorú chcela naďalej dráždiť. "Len to čo chceš. Neboj sa zajtra to bude iné. neboj sa zmiznem opäť medzi tých státisíce ľudí v okolí teba." Usmiala sa nad ním a potľapkala ho po rameni. "Ara, ara nechvastaj sa dobre? škodi to tvojej krásnej tváričke a telu. " Prešla pohľadom znovu na jeho sexy telo. "Nežije na ulici, nie som odkázaná pracovať. Takže si tu krv zoženiem aj inak." Dala mu prst na pery aby konečne sklapol. Nadvihla obočie "V tom že sa mi tu zdôveruješ. Vtom si divný a pritom nevieš moje meno. Nevieš kde žijem a ako žijem. Len vieš že existujem, tak mi ho konečne strč kam máš." Chytila ho za sánku "urob sa do mňa a nech môžem ísť pokračovať v tom čo doteraz. Chytať zlých chlapcov. " Olízala si pery s úsmevom a štuchla ho do nosa.