Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 01.01.2022 21:28 [#3423]
Žiť vo vile s mužom ktorého ľúbi nadovšetko je skvelá predstava. Len je tiež nervózna zo stretnutia rodičov s nimi. Lebo obzvlášť boli prísny ale aj si dali záležať s kým sa ich dcéra stretáva a nejakého grázla by určite jej rodičia nesúhlasili. Ale našťastie jej snobský noštek našla ďalšieho snoba ale kvalitnejší matroš než by čakala. Nebola zlatokopka, sama bývala v luxuse i bez neho.
Balila mu košele, teplé veci i keď je vamp aby to nevyznelo že nemusí mať teplé veci. Pobalila mu od ponožiek po to najpotrebnejšie. Lietala po apartmáne rovnako i so svojimi vecami. Počula krik ale i divné jednanie v pracovni pri čom sa trochu pozastavila, chcela vedieť či mu do toho niečo neskočí a zruší to stretnutie. Balila svoje veci do iného kufru, aby si nebrala zbytočne veci, ktoré nevyužije a to topánky na opätku a tak, ale nezabudla na sexy kúsky, ktorými chce prekvapiť práve Alexove očká. Kozmetika a asi mala všetko na hory. Len bol neporiadok s jej vecami, ktoré porazhodzovala pri triedení. "Asi mám všetko ale bordel sa mi nechce upratovať. Je to tak vyčerpavajúce." dramaticky si chytila čelo a tvárila sa že odpadava na postel plný jej šiat.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 02.01.2022 16:05 [#3437]
Nevedel ako to dneska ešte dopadne a hlavne u jej rodičov, no momentálne to niejak nerieší a hlavne sa musel sústrediť na inakšie veci aby mu nevylietli z myšlienok. Počas telefonátov bol dosť rozhorčený pretože riešiť také blbosti a potom aj dôležité veci bolo fakt namahajúce aby nenakričal na nevinnú osobu nechtiac. Popri tom cez notebook si vybavil tu Vilu a ešte dal inzerát na jeho upratanie že hladá šikovnú upratovačku ktorej zaplatí vždy koncom týždňa poriadnu výplatu ktorá začína okoli 90 tisíc. Keď to všetko vybavil si ešte pred hotel dal cez svojích chlapov aby zastavili väčšie auto do terénu s väčším kufrom. Jeho muži posluchli a nakoniec pristavili dole Mercedes Benz GLE Coupé. Keď vyšiel von z kanclu tak vol prekvapený z toho bordelu. Zasmial sa na slova Mii a keď robila že padá na postel tak využil svoju Vampýrsku rýchlosť aby sa zjavil hneď pri nej a chytil ju. "Tak zavoláme teda niejakú služobníčku? Abo si to popraceš sama aby si vedela kde čo máš, hmm?" Usmial sa a keď ju držal tesne nad posteľou tak jej dal bozk na špičku nosu a znova na jej pery.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 04.01.2022 12:23 [#3477]
Balenie neznášala, ale takéto balenie oboch bolo zaujímavé. Objavila u Alexa pár krásnych vecí, ktoré mu zabalila a jednu krásnu košeľu, ktorú mu ukradla a zabalila si ju k sebe do svojich vecí. Aj sa teší aj nie, lebo vie aký sú jej rodičia zákerný. Ako malej veľa veci nezakazovali, ako náhle si našla kamarátku, ktorá nebola najbohatšia. Tak zaplatili jej rodine aby ich dieťa sa s ňou nekamarátilo. Preto musela mať len povrchné štetky za svoje kamošky a priateľov jej doslovne vyberali len z vyšších vrstiev. Bola zvyknutá na ten štandard hoc aj keď nejakú chuderu by viac prijala ako falošné štetky.
Len ako upadala do postele, prekvapene vydýchla vzduch z pľúc dívajúc naň. Chytila sa ho okolo krku s úsmevom, lebo to nečakala "Čože si to riešil v tej pracovni zlato." Pohladí ho po tvári s úsmevom a oplatí mu pusu na pery, ktorú predĺži. Potom sa len pozrie na zem "Pokojne, aspoň by si zarobila pred sviatkami." Poukládať šaty nebolo ttak zložité ale jej sa to robiť momentálne nechcelo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 06.01.2022 19:58 [#3501]
Nevedel čo všetko Mia zabalovala ale on si vyriešil všetko čo potreboval a hlavne stihol aj na recepciu zavolať nech príde niekto, kto by sa dokázal postarať o kufre do auta, čo ešte nevedel že uvidí bordel v izbe ktorý ho samozrejme prekvapil po tom, čo do nej vošiel. Nevedel síce koľko toho zabalila a preto asi tu ženskú abo chlapa, teda kdo príde aby pod dozorom Mii vybrali správne kufre ktoré by šli do auta a čo všetko majú popratať a odložiť. Keď ju držal v záklone tesne nad posteľou tak nedokázal z nej oči spustiť a usmieval sa od ucha k uchu pri pohľade do jej očí a pri občasnom prezeraní jej krásnej tváre s perami ktoré by bozkával i celé dni bez prestávky. "Obchody, akcie a tu samotnú Vilu. Už je naša zlatino a stihol som ešte dať na internet inzerát že hľadám niejakú šikovnú ženskú ktorá by bola ochotná za velice vysoký honorár upratať vilu." Usmial sa a mierne si ju pozdvihol aby nedostala pruh či ju neseklo v krížoch. "No, volal som na recepciu nech pošlu niekoho aby zobrali kufre do auta, tak aspoň stihnu popratať a budeš ich mať na povel. Pretože len ty vieš ktoré kufre sa berú a ktoré zostanú zatiaľ tu." Usmial sa a špičkou nosu prešiel po jej špičke nosu a pomaly ju narovnal. "A pred rodičami mám byť teda podnikateľ s peniazmi, alebo niekto z menšej úrovne ?" Spýtal sa Mii aby zbytočne neprišiel ako niejaký snobský zazobanec ktorým je a vlastní fakt že stovky vecí ktoré vynašajú dobré peniaze a nehovoriac o aukciách ktoré predal. Síce nie všetky ale niektoré ktoré nepotreboval a vedel že už vyšie sa nevyšplhajú a len padnú dole. "Vybrala si mi aj oblečenie do ktorého sa mám obliecť ? Abo to je na mojej starosti láska. Nech sa zbytočne neobliekam a ty mi potom skríkneš že si mi pripravila už oblečeníčko." Usmial sa a po otázke jej krk začal obdarovať vášnivými bozkami pričom jej ešte šepol do jej úška. "Milujem ťa." Hneď po šepnutí pokračoval v bozkaní jej krku, ale hneď v ten moment sa ozvalo klopanie na dvere a krik. "Tu je služebníctvo! Prišli sme pre tie kufre pán Verruca!" Keď toto začul tak si povzdychol a pretočil očami, pretože si chcel ešte pred odchodom užiť s Miou ktorú nechtene pustil, ale ešte jej dal jeden vášnivý bozk na jej krásne pery. "Tý vedia vždy vyrušiť u toho najlepšieho." Pousmial sa a slabo plácol Miu po jej chrumkavom zadočku a čisto v osuške obmotanou okolo pasu šiel otvoriť dvere. "Zdravím, ste tu boli teda rýchlo." Samozrejme služobná bola zaskočená že vidí Verrucu hore bez že jej líca až vyložene svietili na červeno a nevedela sa vykoktať tak pomaly vošla dnu kde jej prstom ešte Verruca ukázal kde má ísť do izby, kde už je Mia ktorá ju snaď nakoordinuje čo má vziať a čo upratať, ale to ešte prišiel do izby Verruca. "Prosím, tu moja priateľka Vám ukáže čo popratať a potom ktoré kufre zoberiete na ten vozík čo máte pred dverami a odnesiete do kufru. Budete to mať ako príplatok ktorý sa Vám zíde." Pozrel s úsmevom na Miu, ktorá videla ako ta slúžka očumuje Verrucu a hlavne ako má červené líca. Spravil to trochu naschvál, pretože Mia viac menej robila to isté a hlavne uňho už je zvykom že otvára polonahý dvere. "Láska, prosím ujmi sa jej a ukáž jej čo a kde upratať." Usmial sa na Miu a keďže v izbe to bolo ako po atomovom výbuchu tak nechal ženy osamote a šiel do kuchyne vyberať aké hodinky si zoberie.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.01.2022 01:06 [#3505]
Pobalila všetko čo by obaja potrebovali na tie dni. Len kto vie či sa nezdržia. Krajina bola pekná okolo chaty. Len čo ju chytí do náručia, prekvapene sa mu dívala do oči a hladila ho po tej krásnej takmer zarastenej tvári. Prstom mu prešla po spodnej pery a nosom obtrela o ten jeho. "Samozrejme že som všetko potrebné zbalila. už len sa obliecť a vyraziť." Pri jeho vyznaní jej už polomŕtve srdce rozbúšilo a pobozkala ho na pery"Tiež ťa milujem Alexi. A hlavne buď sám sebou. Je to na tebe čo im povieš. Len nehovor že si šľachtic, lebo začnú riadiť nie len môj ale i tvoj život." Prechádzala mu prstami za krkom, kde ho škrabkala a rukou vošla až do jeho vlasov. Obtrela sa nosom o kraj jeho uška s tým, že tiež mala chuť sa v tom bordeli s ním vyjašiť, ale žiaľ to klopanie. "Dobre poviem im a ty? nie nepotrebuješ mňa na to aby si sa ako vždy slušne a sexy obliekol. Nie som tvoja mamička. Ako sa oblečieš tak pôjdeš." Uškrnula sa nad tým, len aj ona sama teraz zaváhala čo by si on na seba momentálne dal. Lebo aj to robilo obom vizitku. Len čo ju pustí nohami na zem si povzdychla otrávene, že je ta ona osoba tu. Len čo ju pustil dnu a videla jej výraz, hodila po Alexovi župan a zamračila sa. Áno žiarlila a neskutočne, teraz keby mohla tak tejto slečinke by vyškrabala oči. Ale bola slušná a usmievala sa na slečnu. Len čo sa Alex nedíval, chytila ju za tu pracovnú košieľku. "Na tvojom mieste by som si dávala pozor kam sa dívaš dievčatko." Svojím pohľadom by ju ubodala dýkou. Len nechcela si kaziť deň pred odchodom. Ukázala jej a vysvetlila slušne hneď ako ju pustila čo a ako uložiť. No prešla si rukou po retiazke od Alexa a premýšľala nad tým čo si ešte vziať na seba. Predsa hory a zima a oni ani jeden necítili taký chlad ako by mali. Neboli ľudia, preto by radšej nechcela ísť naľahko. Vzala si z toho bordelu veci, ktoré si oblečie aj pri upratovaní veci. No potom ukázala na kufre, ktoré pôjdu do auta. Ona si vzala zimný outfit ktorý bol sexy, kožušinový a pritom tak krásne elegantný. Určite si tá slúžka pomyslela že je zlatokopka. Sledovala tu malú, ako prezerala si jej veci. "Páčia sa ti ?" Držala v rukách koktaijlové ligotavé veci. Dievča ostala v šoku pozerať. Mia ako sa obliekla prešla k nej. "Ako sa tak na teba dívam." Prezrela si dievča a prstom jej prešla po líci a sánke, uškrnula sa. " Určite by ti padli a idú sviatky. Keby si si dala make up trochu viac odvahy a rozpustila vlasy, zbalila by si princa na čiernom koni. Ver tomu. " Žmurkla na ňu a vstala, "Alexi, ako si na tom ?" šla ho skontrolovať či sa obliekal alebo či bol hotový.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.01.2022 01:38 [#3506]
Mia každým svojím dotykom ho dokázala rozžhaviť a dokonca aj svojím dravým pohľadom ktorý bol naozaj prekrásny až k nezaplateniu pretože vedel že to čo má po svojom boku je niečo neskutočné. Keď započul slová že je všetko hotové a pripravené na odchod tak sa usmial a bol aj rád že odíde z tohto mesta a bude niekde mimo a hlavne s osobou ktorú naozaj miluje a ochránil by ju aj svojím životom. Na jej sladké slova nech je sám sebou, tak prikývol, ale na konci keď hovorila o tom, že by mali riadiť jeho život tak sa musel trochu zasmiať, pretože neverí že by zrovna jej rodičia dokázali rozkazovať jemu. Samozrejme tušil že očividne by chceli ovládať jeho život práve cez Miu že jej zakážu byť s ním, alebo zakážu Mii aby niekedy v ďalekej budúcnosti mali možno vampýrsko upírsku svadbu. Nikdo nijak nedokázal ovládať Verrucu a možno trochu by to dokázala len Mia, ale on je tvrdohlavý Vampýr, ktorý občas nepočúvne práve ani radu od svojej zlatej polovičky. "Neboj sa, budem sám sebou len som chcel vedieť či povedať že som podnikateľ čo aj celkom som abo sa hrať na nejakého chudobnejšieho blbečka. A neboj, tvojí rodičia by ma nedokázali ovládať ani keby maju pod palcom prezidenta a tlačítko od jaderných zbraní. Zoberiem si niečo možno volnejšie jelikož nič také extra na zimu nemám." Usmial sa a chcel ísť po Mii jak dravý tiger, ale žiaľ to prerušila služobná ktorá bola v približnom veku čo samotná Mia a obzerala sa jak keby v živote nevidela pekného chlapa. Videl tu nasranosť v Miiných očiach čo si aj vychutnával a bol zvedavý čo spraví počas toho čo bude dozerať na tu služobnú v sukni. Župan si samozrejme od Mii zobral ale neobliekol a prehodil ho cez stoličku v kuchyni kde si potom u stolíku vyberal jedný z hodiniek a zobral si drahé rolexky, ale aby nepútal väčšiu pozornosť tak samozrejme neboli zlaté alebo nemali pár karatových diamantov. Dal si pár drinkov whiskey a keď bolo vidno že je tam čistejšie tak šiel do izby kde prešiel okolo služobnej ktorá klačala na zemi so zadkom skoro našpuleným že jej bolo vidieť jej nohavičky. Verruca si to nevšímal a takmer ju omylom zašlapol jak šiel okolo nej a samotnej Mii. Vzal si zo skrine niejaké oblečenie a šiel do pracovne kde sa zavrel obliecť. Keď mal na sebe džíny a tmavo modrú košelu tak ešte poriešil niečo na notebooku a prezrel si pár profilov ktoré mu pisali na jeho inzerát. Väčšina z nich bola fakt mladá okolo 18-20 rokov ktoré asi očividne potrebovali zaplatiť školné a tým, že na inzeráte boli aj fotky z tej Vily, tak si mysleli že ten kdo podáva inzerát je sám a najradšej by toho chlapa zbalili aby žily samé v tej Vile. Mali žiaľ smolu pretože Verruca to odignoroval pretože vedel z tých profilov vyčítať čo budú zač a že skorej by ukradli niejaké tie veci z tej Vily než by to popratali. Zahesloval všetko na niekoľko krát a schoval pár vecí do tajného trezoru a vzal si peňaženku, mobil a nabíjačku na mobil a to už ho hľadala Mia. "Som pripravený vyraziť, čo vy ?" Usmial sa na Miu ktorú vo dverách ešte pobozkal.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.01.2022 02:03 [#3507]
Len čo si počká na Alexa sediac na kraji postele, si prezrela správy na mobile a spravila pár selfie. Nechala si upratať veci, čo ešte chvíľku potrvá ale kufre vzali do auta. Ona si vzala pawer banku s nabíjačkou do kabelky, kde mala nachystane svoje veci. Len čo sa otočí a pozrie na Alexa v čom je oblečený sa pousmeje. Lebo aj to čo povedal, že on sa nenechá nikým manipulovať je len rada. Lebo jej rodičia sú naozaj schopný čohokoľvek, aby dosiahli to čo chceli. Vzala si kabát, ktorý si obliekla a objala ho okolo hrude po tom čo boli hotový. "Ja mám všetko myslím si a ty by si si mal vziať aj nejakú bundu, ak nie by sme niečo cestou ešte stihli kúpiť." Pohladila ho po hrudi a upravila mu vlasy s bozkom na líce. Obzrela sa za slúžkou a potom na Alexa, či mal všetko pochystané a pobalené. "Berieš si sebou aj notebook? Budeš aj tam pracovať?" Zvedavo sa spýtala a šla k dverám pripravená na odchod. "Keď sme hotový poďme." Vyrazila k výťahu až k recepcii, kam ešte zašla za recepčnou niečo vybaviť a podala jej ešte poštu, ktorá bola adresovaná jej. "Ďakujem tak, príjemné sviatky." Popriala a vybrala sa vonku k autu, ktoré už bolo pripravené pre nich aj s ich batožinou. Nastúpila si na miesto spolujazdca a kabelku si dala na kolená. "Vieš čo je smiešne? že nemusíme toľko spať a môžeme ísť bez prestávky" Zasmeje sa nad tým a celkom sa aj tešila na rodičov.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.01.2022 02:23 [#3508]
Mal všetko odložené a schované a najme vyriešené pred odcestováním takže bol pripravený. Taktiež skontroloval skryté kamery či nahrávajú všetko čo treba a vyšiel pričom Mia bola pripravená na odchod a slúžka pomaly dorobila čo mala. "Jasné, mám bundu neboj. Není síce niejak extra hrubá ale postačí nech zapadnem dajako." Keď mu upravila jeho hustejšie vlasy tak sa usmial a otvoril skriňu ešte aby si vzal svoju bundu ktorá na pohľad pôsobila ako zimušná a vyzerala aj trochu ako bunda na jeseň. Obliekol si ju ale nijak si ju nezapol len nabíjačku ešte odložil do bundy nech mu to nezavádza vo vrecku spoločne s peňaženkou a otočil sa na Miu ktorá mala ďalšie otázky. "Nebudem pracovať, všetko zariadené a keby náhodou tak mi mobil postačí drahá. Nemusíš sa báť." Usmial sa a dúfal že s takou odpoveďou je Mia spokojná že bude mať čas len na ňu a jej rodinu aby ju poznal. Nakoniec sa šiel obuď a Mia už bola pri výťahu na čo slúžka už skončila tak vytiahol peňaženku a dal jej na ruku 50 tisíc nech si užije sviatky, pretože preň to boli fakt drobné. Zamkol poriadne apartmán a dobehol do výťahu až potom na recepcii povedal že bude dlhší čas preč, tak nech ho budu niejak informovať telefonicky. Nakonec vyšiel von kde Mia sedela v aute a sadol si na miesto vodiča a pomaly auto naštartoval a dal si pás. "Neboj miláčik, já to viem." Usmial sa a pozrel sa na okolo jak sneh bol naozaj blbo odhrnutý tak zapol pohon 4x4 keďže mali SUV auto. Bol rád že ešte takýto Mergl kúpil. Pomaly sa vydal na cestu pričom dával riadny pozor na ceste kvôli šmyku a hlavne vodičom ktorý jazdily jak jebnutý že aj keď snežilo a bola mierne zamrznutá cesta, tak jazdily jak keby žiaden sneh a námraza neexistovala a potom plačú, že sa vyjebú do auta či stromu. Pustil rádio kde hlasilo že dneska večer bude -15 stupňov na čo si povzdychol pretože nemá hrubu bundu a keď na horách s Miinymi rodičmi má hrať v takej zime že je aj jemu niejak zima, tak očividne by potreboval niejakú strednú školu s oborom herca. Počas cesty začala hrať jedna pekná Talianská hudba na ktorú zo začiatku Verruca hmká, ale potom začal on sám spievať. " Lasciatemi cantare, con la chittara in mano. Lasciatemi cantare, una canzone piano piano. Lasciatemi cantare, perché ne sono fiero, sono L italiano. L italiano vero." Verruca si spokojne spieval a jeho spev nebol vôbec falošný a sedel s textom pesničky a dokonca aj jeho Taliančina bola dokonalá že bolo počuť i jeho talianský prízvuk. Za tu dobu sa naučil prízvuky že nikdo by nepovedal že má talianské korene. Bolo poznať že tuto pesníčku od Toto Cotugno má naozaj rád. Pozrel sa na Miu ktorá sa asi divila že dokáže perfektne taliansky a hlavne že nespieva vôbec falošne.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 07.01.2022 20:34 [#3509]
Len čo si zapla pás skontrolovala si v kabelke či mala všetko. V kufri mala svoj notes, ale došiel jej email ohľadom seminárnej práce ale tým Alexa nechcela zaťažovať. Nemala taký problém s učením aj keď odkedy s ním chodí prerušila školu. Čo jej rodičia isto nebudú radi, ale distančne to doženie, keďže nemusí spávať ako ostatný študenti. "Nejako to uhráme s tou bundou alebo poprosím niekoho známeho aby ti niečo zohnal." Na horách mala plno známych "Sú tam i obchody a lyžiarske strediská, takže sa nemusíš báť." Usmiala sa a hladila Alexa po stehne. Len čo začalo hrať v rádiu Talianska známa pieseň sa zasmiala. Otočila pohľad naň a prihovorila sa. "Tu e il vero italiano? Ma potrei immaginare una vacanza in Italia con te." Prihovorila sa k nemu plynulou Taliančinou. Mia ovládala niekoľko jazykov, len tento talent ešte nemala kedy predviesť a s ním niekde aj preraziť. Zaklonila hlavu a zasmiala sa znovu. Ona radšej nespievala, kto vie ako by to dopadlo. Prehrabla si vlasy a dala z hlavy kožušinovú čelenku dole. "A máme nejaké zásoby v aute, alebo mam niečo zariadiť?" toto auto šlo tak potichu, žeby i sama v ňom zaspala. Len bola zvedavá ako v horách sa chcel kŕmiť, hlavne ona. Vybral svoj mobil a prezerala si tak niečo na internete. "Ako budeš vyberať tu novú slúžku? Podľa čoho. Mohla by som ti aj ja s tým pomôcť." Zvedavo sa spýtala, lebo chcela vedieť bližšie info o ľuďoch, ktorý by sa mali pohybovať okolo nej a v jej blízkosti.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 07.01.2022 21:22 [#3510]
Keď hovorila o zimušnej bunde tak chcel pretočiť očami ale zadržal sa, pretože nechcel byť neslušný. Nebol zvyknutý takto niejak extra hrotit oblečenie, ale tak zapadnut predsa len dajak musel a najme na horách kde určite bude dosť veľká zima. Ešte že za tie roky sa naučil lyžovat a taktiež aj na snowboarde. Mal na to dosť času a nebolo to preňho prekvapivo až tak ťažké sa naučiť. Nevedel síce od koho chce Mia zohnať tu bundu, ale tak neriešil a nemal s tým problém a len s úsmevom prikývol na jej slova. Keď začal spievať bola Mia prekvapená a sama ukazala svoje znalosti talianského jazyka čo bolo zaujímavé, pretože on vie dosť jazykov za tu dobu a dokonca i niekoľko prízvukov. "Sono italiano e ti porterò in vacanza in Italia. Ho una villa lì con il mio vigneto e una bellissima vista sul mare, che è accessibile." Žmúrkol na svoju krásnu Miu a ohľadom krvi len mávol rukou. "Neboj sa, všetko som zariadil a máme krv, takže sa není čoho niejak extra báť a hlavne si kludne sklop sedačku aby si si kvázi zdriemla. Taká meditácia. Je to na tebe moja drahá." Mal už vopred pripravené zásoby v aute pretože pochyboval že zrovna tam by dačo dokázal zohnať i keď on je osoba ktorá by možno zohnala ak by sa niekde predstavil kým je. Konverzácia o slúžke ktorú mali nabrať, tak sa na ňu pozrel a potom na cestu, pretože už vychádzali z mesta. "Nechcem niejaké extra mladé, pretože tie chcú svojho Sugar Daddyho, takže niečo nad 20 rokov. I keď Sugar Daddyho chcú aj 30 ročné ale nechcem také, čo chcu zaplatiť školné, najradšej také čo sú mimo školu aby som potom nemusel jak chuj obvolávať školy a prípadne tu školu kupovať aby nebolo veľké haló. A hlavne aby mi nič z Vily neukradli." Jak dohovoril tak vytiahol z vrecka svoj mobil ktorý odomkol a otvoril si stránku kde sa dávajú inzeráty a vyskočilo mu cez 11 upozornení ohľadom práce na upratovanie jeho Vily a mobil dal Mii. "Môžeš vyberať zlato." Usmial sa a dôveroval Mii že vybere dobre.

Dobro-zlí Vampýrek