Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Aurora Snow (Rory) 11.01.2022 00:09 [#3566]
Pred niekoľkými dňami objavili na nete inzerát práce, ktorá sa neodmieta. Aj keď vie že upratovanie vili bude náročné. Ale toľko peňazí ? za toľko peňazí si kúpi aj jednoizbový byt. Spravila by preto čokoľvek, len aby sa mala konečne lepšie než teraz. Bývať v sídle nebol najlepší nápad, už len z dôvodu že pán Gray nemal záujem o ňu a už vôbec nie ju vidieť. Ale aspoň sa neučila žiť sama za tu chvíľku a nevnímať ten pocit, že nikto ju nezháňa ani nepotrebuje. A čo sa stalo s Rephou je len medzi nimi dvoma. Ale zas odbočujem od témy.
Aurora obdržala údaje kam mala prísť na pohovor. No dostala pokyny, ktoré boli zvláštne, ale nešlo to neprijať. Obdržala i pekne uviazanú krabičku. No po otvorení bola prekvapená. Bola tam uniforma. Tu si samozrejme vyskúšala a zistila že na prsiach je to výrazne dosť a nehovoriac o krátke sukni a nad kolienkach. Aj topánky tam boli, keďže musela udať aj svoje info o veľkostiach. Ale takúto uniformu nečakala.
Len čo došiel deň D s nervozitou si spravila make up, jemne vlnité vlasy a v civilných veciach sa dostavila do hotela. Bola prekvapená aký krásny hotel. To nebol že motel. Ale hotel veľkým H. Krásna na každom kroku. Mala v ruke batoh, kde mala skrytú uniformu v zime takto vôbec nechcela medzi ľudí. Prejde k recepcii, kde sa slušne opýta na apartmán pána Verruci. Dostane prv pohľad na ňu typu, čo to dievča chce a či sa nestratilo a prečo práve šla za týmto mužom nik nevedel. Len čo sa predstavila tak vedeli o koho šlo a tak jej povedali a dali kartu od apartmánu. Poďakuje a ešte sa opýta na toalety. Ukážu jej kde tak znovu slušne poďakuje a odišla na nie, kde sa prezliekla do Maid (služobníckých) šatičiek. Nezabudla na nič ani na mašľu vo vlasoch či krásnu za chrbtom, ktorá držala stred zásterky. Obula si topanky a svoje civilne veci skryla do batohu. Prevesila si cez predlaktie kabát a šla k výťahu, tam si ju všimli muži, ktorý sa každý za ňou obzrel, či starý alebo mladý bolo to jedno. No vošla dnu a stlačila tlačidlo. Upravovala sa vo výťahu, kde bolo zrkadlo a dala i lesk na pery, nech ich nemá suché. Dúfala že snáď ju príjmu. Predsa si z nej nechceli len urobiť srandu a obliekla si toto len zo srandy. Ako došiel výťah na oné číslo nervózne vyšla a kráčala chodbou. Prezerala si čísla dverí. Bola zvedavá kto bol pán Verruca len vedela že je zrejme veľmi bohatý. Chcela len poctivú prácu. Len čo našla dvere boli tam sbskáry. Trochu zneistila či je správne a tak sa slušne s úsmevom na perách spýtala. Len jej Sbska prikývla a pustili ju dnu. Odomkla si dvere kľúčom a vošla do apartmánu. Zavrela za sebou dvere a hneď tam bola stolička, kde si položila batoh a prevesila kabát. Vytiahla si odtiaľ len papier z batohu kde mala o sebe podklady a informácie. Musela pred touto prácou aj lekárske vyšetrenia prejsť, čo asi bol zamestnávateľ opatrný a nechcel zamestnať niekoho chorého. Pomalými krokmi si prezerala v úžase apartmán, ktorý až na rozhádzané oblečenie bol krásny. No držala si papiere pri hrudi a jej klopkanie topánok nešlo nepočuť. "Pán Verruca? Prišla som na pohovor ako ste mi písali v emaili." Obzerala sa, či sa odniekiaľ objaví. Len videla otvorené dvere do pracovne. Vošla tam a tam nikto. Trochu zneistila že vážne toto bol len zlý vtip, aby sa niekto na nej pobavil. Položila papiere na stôl a prezerala si pracovňu. Zaujali ju knihy, ktoré mali zaujímavý starý obal, ale čítala tam alchýmia, Lektváry. Premýšľala komu tento apartmán patril. Mágovi? Potom našla knihu, ktorá naozaj ešte nevidela a to kamasutra. O takejto knihe raz počula, ale nevedela čo to je. Obzrela sa či sa niekto díval a vytiahla si ju opatrne von. Otvorila ju a začala v nej listovať. No ostala prekvapená čo to je. No niektoré polohy v nej nechápala. Do tváre sa jej nahrnula krv a začervenala sa. Také zvláštne predstavy, žiaľ nemala s kým praktizovať. Bola tak zaujatá knihou že nevnímala okolie. Keď ju zavrela až jej vzduch z knihy odvial pramienky vlasov, vrátila to späť na miesto. Potom našla knihu o bytostiach. Niekto písal a zisťoval o bytostiach ako denník či zápisník? Vytiahla si z pomedzi kníh. Zvedavo jej nedala a tak otvorila ju a začala v nej listovať.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.01.2022 00:31 [#3568]
Ubehlo pár dní čo dal inzerát na upratanie vily a samozrejme mal prísne podmienky lebo nechcel len tak niekoho zamestnávať u seba a ešte by niekto niečo chytil. Chcel mať spoľahlivosť od zamestnancov a vidieť veľkú pracovitosť ktorá bola na vysokej úrovni. Skočil si ešte na jedno stretnutie kde vybavil jednej neziskovej firme podstatné veci na lepší príjem peňazí a žiaľ stratil pojem o čase a tak meškal na stretnutie so slečnou Snow. Ponáhľal sa na apartmán a na recepcii mu povedali že prišla slečna na pohovor a že to je len pár minút, tudíž moc nemešká. Nakoniec vyšiel hore do apartmánu a očividne si ho slečna Snow nevšimla a prezerala si pár kníh. Mal na sebe luxusný oblek i keď vonka bolo -5 ale to on neriešil. Pomaly pristúpil k Aurore a keď ucítil jej krásny pach tak hneď vedel čo je zač a že práve jej krv nedávno pil. Stemneli mu oči že si nevšimol čo má na sebe ale dostal sa z tranzu. Mal na sebe velice príjemný a drahý parfém že by to niekto nazval až dominantnou vôňou či samotným afrodiziakom pre ženský nos. Odstúpil od Aurory aby nenarušil jej osobný priestor keď sa otočí. "Dočítala ste sa niečo zaujímavé slečna Snow?" Spytal sa opatrne s usmevom na to ako sa zlakla. "Kľud slečna, nemusíte dostávať infarkt.." Trošku sa pozasmial. "Nechcel som Vás vydesiť a pardon že meškám. Niečo mi do toho..." Pozrel si v čom je Aurora oblečená až hodil udivený a nechapajuci výraz. "padlo.." Prezrel si ju od hlavy k nohám a vedel povedať že je to naozaj prekrásny kus ženy. "Prepáčte slečna Snow, ak sa smiem spýtať.. Čo to máte na sebe a prečo?" Nechápal čo sa deje a už zdaleka mu nedoplo zo začiatku že to mohla naň vymyslieť Mia.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 11.01.2022 00:52 [#3570]
Vonku bolo viac ako - 5 preto nechcela ísť von v tom v čom bola v apartmáne. Ona je tak zaujatá čítaním, že si drzo dovolila vziať nejakú z kníh. Počula zvuky za sebou, ale nenapadlo ju sa otočiť. Keďže práve čítala slabiny vlkodlakov. Prstami prechádzala po tom peknom písme, ktoré dlho nevidela v zápisníkoch. No cítila vôňu. Takú akú máva aj pán Gray. Pozrela do boku s tým, že nepočula nikoho vojsť len cítila vôňu, ktorá je naozaj príjemná pre jej citlivý nos. "Pán Gray? čo to určite nie, mám zas halucinácie." Len čo počula hlas sebou doslovne mykla a otočila sa chrbtom ku knihovne a knihu zavrela a skryla za chrbtom. Srdce sa jej rozbúšilo len čo uvidela pred sebou muža v pekne drahom obleku. Musela uznať že je to ďalší krásny muž. "prepáčte, ja som." Vypadla jej kniha spoza chrbta na zem. Otočila sa z afektu aby sa pre ňu zohla, ale bola tak nervózna, že ju prichytil čítať si jeho súkromné veci. Len čo si uvedomila si stiahla sukňu pod zadok a knihu vrátila späť do police aj keď nie úplne na miesto. Chytila si nervózne jednou rukou predlaktie a stála pred ním v tom v čom dostala. "To je v poriadku nečakala som dlho pán Verruca." Usmiala sa naň ho, lebo vie že úsmev vyrieši i trápnu situáciu. Len čo sa spýtal v čom došla cítila že sa stalo niečo čo asi nebolo správne. "To ste mi poslali v balíčku predsa, že je to moja uniforma ale je moc krátka." Jej stále nedošlo že to čo mala na sebe nebolo pre oči na verejnosť. "Asi som niečo spravila zle?" Nechápala čo sa deje, keďže toto bolo jasné v emaily. "ak vám to prekáža prezlečiem sa ak smiem v kúpeľni do mojich civilných vecí, asi sa stala niekde chyba." Stále nevedela spustiť z neho oči. Pekný muž musela uznať. Vo vysokých topánkach sa jej chodilo ťažko, nebola na ne zvyknutá a nenosila ich tak často, keďže ani žiadne nemala. " Doniesla som ten chorobopis čo ste chceli." Usmiala sa opäť naň a prešla tak k stolu a tak sa i predklonila pre papiere. Opäť si stiahla sukňu na zadku, ktorá sa dvíhala ako besná. Len čo vzala papiere sa na liste porezala, sykla a dala si prst do úst a jemu papiere podala. "Som zdravá, mam všetke očkovanie." Vybrala si prst z pier bolo to neslušne a ruku dala za chrbát. "Musím skladať aj skúšky nejaké?" Chcela vedieť čo všetko od nej pán Verruca očakáva. Len stále nevedela i racionálne premýšľať z tej vône lebo naozaj moc pekne tento muž voňal. Ako pán Gray, ktorý mal svoje vampirske pižmo zmiešané s kolinskou.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.01.2022 01:06 [#3572]
Nevedel že zrovna číta jeho osobný zápisnik, teda jeden z nich a nechcel ju vydesiť. Jak za ňou stál sa celkom divil že hovorí o Grayovi že ju musel dostať z toho čítania a celkovo zamyslenia. Keď sa zohla pre knihu tak si prezrel jej zadoček ktorý vytŕčal spod tej sukne že jeho penis v nohaviciach na to začal naozaj reagovať. Nehovoriac o jej prekrásnej vôní ktorú mala i s jejím meničským pachom za líšky. Vyzerala až moc krásne že sám mal obavy či náhodou nezhreší pri tejto malinkej kráske. "Len sa nenahlíte a zhlboka dýchajte slečna Snow." Prijemne sa na ňu usmial jak bola očividne zažraná doň keď ho videla. Nebol si istý či si predstavuje že je pred ňou Gray, ale lichotilo mu to. Keď mu vysvetlila čo bolo v maily a boxe tak mu došlo že to bola Mia a tak sa to rozhodol uhrať. "Nevadí, len Vás skúšam slečna Snow, ale vidím že sa Vám zle vhodí, tak sa aspoň vyzujte." Usmial sa na ňu, ale bola furt unahlená jak puberťačka ktorá stojí pred svojím crush a nevie čo robiť a ako sa chovať. Keď sa rezla na prste tak ho vystrelo a snažil sa čo najviac udržať chute a svoje oči v norme. Vzal si papier ktorý si prezrel a položil na stôl. "Prosím, sadnite si a povedzte mi o sebe." Nakázal jej a šiel do izby si dať dole sako pričom ju počúva čo vraví. Vyzliekol si i košeľu a vzal si volnejšiu ktorú na seba hodil a vošiel do kuchyne kde Aurora mohla vidieť jeho telo. Košeľu si zapol a na hrudi a krku si nechal rozopnuté gombíky na čo šiel do jednej zo skrínok kde vzal leukoplast ktorý podal Aurore. "Niečo na pitie slečna Snow?" Videl ako sa červená, ale snažil sa odreagovať aby sa do nej hneď nezakusol a to si neuvedomoval že má viditelne cez nohavice bunču zo stojáku.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 11.01.2022 01:29 [#3574]
Keď vidí že je nervózna z tohto pohovoru on i napriek tomu ju upokojuje ? Prečo je milý, veď ľudia z vyšších vrstiev nebývajú milý. Pohŕdajú zverinou akou bola ona. Len čo svoj orst skryla do dlane a neušpinila tak toto oblecenie a hlavne papiere. Vie že je to nechutné dávať papiere zamestnávateľovi od krvi. Hlavne keď nevie či nemá hlavne pohlavnú chorobu ako Aid čo nemala. Usadi sa do kresla pred pracovným stolom na jeho pokyn. " O sebe ? " Obzrela sa kam šiel pan Verruca. Keď tam nebol prst od krvi obtrela o stehno. Nemala si ako utrieť krv z prstu. Kto by si pomyslel, že kus papiera je tak nebezpečný. " Viem variť robiť relaxačné masáže a venujem sa bylinkarstvu a tak všetko okolo toho čo je dobré pre telo pane.." obzrela sa za ním a videla ho bez košele. Znovu citila divne mravcenie a teplo v jej tele. Keby mohla otvorila by okno " vodu poprosím" prekvapené pozrela na leukoplast. Len keby si nerobila krvavé stopy pod suknou. Prelepila si prst aspon sa o to snazila. " Ďakujem" povie za leukoplast. "ta vila má veľa izieb, že? Vaša pani snáď bude so mnou spokojná. " V sede ako otočila tvár videla jeho rozkrok. Spýtala sa tak či tento jej budúci nadriadený má ženu. Vie že muži ako on urcite ich majú. "aký máte názor na nadprirodzených pane" spytala sa opatrne. Lebo nevedela či mala tajiť aj to. Prstami si natiahla čipkované nadkolienky a snažila svoj pohľad venovať na ne. Lebo okrem očí pána Verruci a rozkroku sa nešlo nepozriet nechcela prísť o túto príležitosť a o prácu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.01.2022 18:30 [#3582]
Videl na nej že je zmätená z toho jak sa k nej choval že to miatlo jeho samotného, čo jej nesedí na tom jeho milom chovaní jak keby nestretla v živote nikoho milého, alebo niečo na ten spôsob. Papiere, teda aspoň ohľadom toho či nemá choroby ktoré by ohrozili jej okolie boli čisté, teda až na ten menší krvaví fliak ktorý sa tam zachytil z jej porezaného prstíčku ktorý by jej scúcol romantickým spôsobom. Bola milá a prezrel si jej krásne telo ktoré už automaticky si predstavoval ako vyzerá nahé a najme ten jej krásný zadoček ktorý videl len kúsok. Počas prezliekania Aurora o sebe moc nepovedala a mal pocit že je to práve tým stresom, ale zase prekvapilo ho čo povedala. Znela dosť šikovno a diví sa, že s tým čo mu zatiaľ povedala práve hľadá podradnú prácu, teda pre niekoho je to podradná a ponižujúca práca a pre niekoho len proste práca. Bola roztomilá keď videla že jej dal leukoplast ktorý si zalepila na krivo, tak jej ho opatrne odlepil a zalepil tak, aby poriadne držalo. Usmial sa na ňu a vzal pohárik s tým, že doň napustil vodu a položil ho k nej. "Nech sa páči slečna Snow." Bol možno rád že Mia vybrala práve takúto krásnu žienku ktorá bola dosť šikovná. Zapozeral sa do jej krásných dvojfarebných očí že ho minulo to, čo vravela o vile a jeho pani. Prebral sa až keď hovorila o nadprirodzených bytostiach a niejak ho to neprekvapovalo že sa pýta, pretože podla jej pachu vie už pomaly stopu jej pra pra pra babičky. "Nedám Vám na to priamu odpoveď slečna Snow. Predsa len ste čítali.." Pozrel sa smerom kde položila tu mini knížku, tedy skôr denník ktorý vzal a prisunul si oproti nej stoličku aby videl celú jej krásu i s jej nohami z blízka. Otvoril si svoj starý denník ktorý si prelistoval. "Čítala ste tento denník... čo naň vravíte ? Predsa len sú to zápisky ktoré sú staré i stovky rokov." Úprimne sa usmial a pozeral jej do očí či vôbec jej dojde i bez toho všetkého čo môže byť zač. "Nemám rád upírov ktorý sa velice povyšujú a robia zo seba niečo viac. Inak niesom niejak.. Neviem či zrovna rasistický je to správne slovo, ale budiž. Niesom rasistický niejak voči rasám, teda až na Succuby a Inccubusov." Usmeje sa a natiahne sa ku skrinke z ktorej vzal flašku whiskey a pohárik do ktorého si whiskey nalial a odpil pri pohľade do jej očí. "Viete slečna Snow, prekvapujete ma celkom. Prv Váš velice silný a prekrásný pach, potom Vaša očarujúca krása a nakoniec vaše bylinkárstvo. Pokiaľ si dobre spomínam tak ste písali že sa venujete i ezoterickým veciam. Ako ste sa dostali k bylinkárstvu a ezoterike ?" Bol zvedavý a rád vedel o zamestnancoch celkom veci i keď dôležité neboli, ale aspoň dokázal potom odhadnúť ich osobnosť a čoho dokážu byť priblížne schopný. "Ale aby sme riešili i niečo pracovné, tak máte skúsenosti s touto prácou ? Ale hlavne ma zaujíma kde všade ste ešte pracovali a pokiaľ Vás vyhodili tak z akého dôvodu. Aby som si vedel spraviť niejaký ten obraz o tom čo môžem očakávať od Vás slečna Snow. Tiež som mohol napísať že by ste mi mohla doniesť životopis, ale mal som žiaľ moc práce, tudíž preberieme i takéto veci ohľadom toho že aké máte vzdelanie a v akom obore." Bombardoval ju otázkami, ale boli to potrebné informácie a keďže Aurora nervoznela a to nebola bohužiaľ jediná v kuchyni, tak si Verruca odpil z poháriku. "Nemajte strach slečna. V klude hlboký nádych a výdych. Hlavne kľud a nestresujte prosím. Já Vám hlavu neutrhnem." Chcel ju aspoň slovne ukludniť.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 11.01.2022 19:31 [#3587]
Chvíľku sa tým leukoplastom trápila aby si to zalepila správne. Len znovu milé gesto od pána Verruci a prelepil jej to on. Cítila chlad ale nie až taký, to si odvodila že len teraz došiel z vonku, tak je premrznutý. Nohy dala k sebe a čakala za vodou v jeho pracovní. Keby vedela že bude vadiť pánovi Verrucovi tento outfit, ktorý jej sám vybral, by sa obliekla inak. By skôr bola naobliekaná ako mníška.
Prezerala si pána Verrucu a samozrejme i ten pevný zadok. Teda čo? Sama sa prichytila že si prezerala šéfa čo by nemala. Len čo jej doniesol pohár s vodou. "Ďakujem" Opatrne obchytila oboma rukami skleničku, ktorá mala brúsený kryštál a vypila vodu na ex do dna. Položila pohár na stôl pred sebou a dívala sa na pána Verrucu, ktorý si nalial škótsku Whiskey? Cítila to z toho, keďže mala citlivý nos. Len čo spomenul o čítaní sklonila tvár na znak že sa za to hanbí a je jej ľúto. "Už sa vašich súkromných veci nedotknem sľubujem pane." Pozrela naň tým pohľadom, aby jej nepovedal že ju neprijme. "Niekoľko rokov? To písmo je vaše ? " Bola prekvapená, predsa rukopis sa už takto dlho nepoužíval, robili to staré školy. "In.." Napadlo ju hneď keď je naozaj šarmantný, plus ta vôňa a mal sexepyl. Len ho v tichosti počúvala ako nemal rád upírov. Zomkla pery k sebe s tým že si stále myslela že je Incubus. Len kým z neho nevyhŕklo že práve túto rasu neznášal. No potom jej došlo že tie studené ruky a silné pižmo kolínskou je len predsa vôňa Vampíra. Nadýchla sa zhlboka s roztraseným dychom a usmeje sa na pána Verrucu. " Ak to je netaktne voči mne, ale usudzujem že ste.." Len čo hovoril o jej vôni. Tak nemala žiadny parfum až pri jeho nepozeraní či nesmrdela potom. Ale určite nie keďže aspoň základ kozmetiky má. "Moja vôňa pán Verruca?" Skryla si porezaný prst do dlani a vedela kto pred ňou sedel. "Nie som krásna, krásne ženy sú už dávno pod čepcom" Usmeje sa naň ho. "To všetko ma učil môj pán Snow, ktorý si ma ujal ako malú mala som asi 3 alebo 4 roky. A on bol mág, učil ma všetko okolo bylín, mastičky sme chodili predávať a olejčeky. Ktoré boli pre niekoho na uspokojenie túžieb viete kde alebo ak to malo ísť na zlý účel niečo medzi bielou a čiernou mágiou" Aspoň o tomto mohla hovoriť otvorene. Len čo prišla reč o škole. Sklonila tvár k svojim rukám na ktoré sa dívala. "Ja som do školy nechodila pane, upratovala som byt incubusovi, varila som a všetko čo bolo odo mňa žiadané pane. Asi.." Obávala sa toho že ak nemá školu bola niekto bez vzdelania a ťažko sa práca hľadala bez neho. "Asi ma neberiete, že ? Nemám školu.." zovrela v rukách kraj sukne s čipkovaným lemom. O tom že sa živila aj kradnutím pomlčala. To by ju nezamestnal nikto. " Ak bude treba spraviť skúšky s upratovaním, alebo skladaním šatstva a praním pokojne vám to ukážem že to viem." Nemala strach žeby ju zabil, skôr to že nemala šancu ani byť slúžka alebo upratovačka. Všade bolo potrebné vzdelanie. "Ale čítať samozrejme viem aj písať, to ma naučil pán Snow. " Kto vie či by to stačilo na to, aby dostala prácu. Určite sa prihlásilo mnoho uchádzačoch a len čakala "ozvem sa vám" "Prosím, tu prácu potrebujem. Nemám kde bývať." Spravila by čokoľvek, aby dostala aspoň nejaké peniaze na ubytovanie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.01.2022 20:06 [#3589]
Bol Aurorou mile prekvapený a jej nervozita sa dala vyložene krájať po celom apartmáne či dokonca i vonka na chodbe bola k výťahu určite cítiť. Samozrejme videl na nej niečo zvláštne i keď nevedel momentálne čo to bolo a preto sa chcel niejako vypytovať čo dokáže. "To mi niejak nevadí, aspoň ten deník niekto čítal." Usmial sa a naozaj mu nevadilo že čítala tento denník, horšie by bolo o tom, ktorý má práve v trezore. Vyzerala strašne roztomile že keby mohol tak si ju asi adoptuje. Cítil jej pohľady jak si ho premeriava a kadekoľvek prezerala. Na jej otázku či to je jeho písmo prikývol a prezerá si svoj denník čo tam kedysi písal a položil ho na stol na čo znova odpil z whiskey. Usmial sa na ňu pričom videl ako je zmetená a premýšla o tom kto je. Čakal čo povie, ale začal hovoriť o jej pachu čo ju dosť zmiatlo a nejak ho to neprekvapovalo, no potom si niejak uvedomila že je Vampýr. Nechel to nejak prezrádzať, ale znervoznela viac čo sa možno dalo čakať. "Ano, Vaša zvieracia vôňa je zcela silná, ale verte mi že neni sa čoho báť. Ak by som sa chcel napiť až extrémne moc, tak z Vás to nebude i keď mile rád, pretože už z vôňe vašej krvi viem že máte kvalitnú. Avšak celkom ma udivuje jedna vec ktorú.. určite teraz preberať nebudeme." Nechcel riešiť prečo zrovna jej krv bola na Dark Webe a kúpil ju za celkom peknú cenu a vedel že jej krv je fakt najväčších kvalít. Keď si myslela že neni krásna tak sa pousmial jak si myslí o sebe len to zlé a pritom keby len vedela. "Verte mi slečna Snow, ste naozaj prekrásna. Až moc že by som povedal že by veriaci pri Vás zhrešili len aby mohli byť s vami aspoň minutu." Usmial sa a dolial si whiskey a nechal ju rozhovoriť o mastičkách pričom to bola velice krásna historka ktorá ho zaujímala a prekvapilo ho to. Usmevom ju počúva a dával jej ďalšie otázky. Videl že narazil na bod kde Aurora kompletne vystresovala ohľadom školy. Bola fakt v strese že jej pusa mlela a mlela o tom jak tu prácu chce a že si myslí že ju nedostane. Snažil sa jej povedať niečo ale ona mlela jak mlynček že ho k slovu nepustila a tak ju chytil jemne za ruku a druhou rukou šiel k jej puse kde jej položil prst na pery aby bola ticho. Nie preto že bola otravná, to nie. Mala naozaj prekrásny hlas, ale nechcel počúvať niečo, čo bolo mimo a chcel aby bola kľudná. "Vravím Vám slečna Snow, kľud, prosím." Dal prst preč z jej krásných a lesklých pier. "Je škoda že nemáte školu, ale to nevadí. Ako Vampýr viem či klamete abo nie vďaka tlkotu vášho krásneho a dobrého srdca a viem že to čo ste mi povedali je pravda. Vášho pánička mi je ľúto a verím, že to bol naozaj skvelý muž ktorý sa ujmul velice krásnej meničky z ktorej vyrástla celkom prekrásna žena." Usmial sa na ňu furt držiac jej hebkú a maličkú ruku. "Len prosím ukludnite sa, dobre slečna Snow ? Nechcem aby ste mi tu skolabovala na vysoký tlak." Usmial sa a jemne ju pohladil po líci a prešiel jej po spodnej čelusti k brade. "Fakt sa nebojte. Ste milá slečna a verte mi že okrem Vás mi písalo mnoho žien a odmietol som ich, len preto že som vedel že im ide skorej o mňa ako o upratanie Vily. Veď viete, zlatokopky, kurvy, zúfalé mamičky s exekutormi." Vysvetlí jej že je fakt jediná ktorú bol ochotný prijať a furt ju držal nevedomky za ruku. Prisunul sa k nej a z vrecka vytiahol pár ezoterických kameňov ktoré položil na stôl. Jednalo sa práve o kamene ktoré maju prinášať uvolnenie a sústredenie a čakal či mu o nich niečo povie bez toho aby dačo povedal. "Môžem Vám hovoriť Aurora ? Alebo bude pre Vás lepšie slečna Aurora ?" Spýtal sa s hlbokým záujmom.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 11.01.2022 21:12 [#3593]
Len sa usmeje pri denníku o bytostiach. Mala rada príbehy v ktorých sa strácala myšlienkami na miestach kam sa nikdy nedostane. Vždy napríklad chcela ísť niekam k moru a dotknúť sa horúceho piesku. Ktorý by sa strácal v jej malých prstoch. Keď hovoril že mu to nevadilo, jej celkom odľahlo. Nie každý ma rád ak sa niekto dotýka súkromných veci. Hlavne veľa ľudí stretla ako je pán Gray, ten si potrpel na to aby sa ničoho nedotýkala čo nebolo jej. Bola a je prekvapená že je pán Verruca vampír, ale správal sa inak nebol povýšenecky, teda zatiaľ nie. Jej srdce naozaj bilo ako o závod. Snažila sa upokojiť ale bola tak nervózna že tu pozíciu nedostane. "A.. to máte potom dobrý nos na krv." Zaskočene povie, keď vedel kým je. "A- áno som menič." Jej identita pôvodu bola odhalená. Len je veľa veci o ktorých by naozaj nechcela hovoriť. Hlavne o tom že Sedric od nej nie veľmi dobrovoľne bral krv. Len preto že mala splácať skazené misie. A tak i peniaze dostala, predsa Sedric by ju predal celú, keby mohol. "Pán Snow bol jeden z najlepších, kým ho nezabili inkvizítori" Sú to dva roky a o chvíľku budú tri čo je bez neho. Nechcela pomyslieť na národy, ktoré sa jej blížili. Len čo ucíti dotyk na ruke, jej ruka bola priam horúca a takéto ochladenie jej nebolo nepríjemné. No stiahla prsty v jeho dlani a pozrela aj prekvapene po tom čo utíšil jej otázky s prstom na pere. Mať uši tak by videl reakcie i ktoré v sebe skrývala pocit nervozity nebolo jediné. Len dotyk na jej tvári a pohľad do oči pána Verruci sa zahanbila a nechala ho nech sa jej dotýka. Teda čo? Zrejme mužský dotyk jej vždy chýbal a dlho ho nepoznala. "Budete chcieť moju krv?" Šepla po tom ako stiahol prst z jej pier a privrela oči pri pohladení na líci. Ani sama nevedela prečo ale pritúlila si tvár do jeho dlane ako nepohladený pes, ktorý došiel z ulice a túžil po ľudskom jemnom dotyku. Len čo si to uvedomila pri oslovení mena. Sa nadýchla a upokojila i jej srdce bolo v poriadku. "Stačí Aurora alebo Rory pane." Pozerala mu do oči. Páčila sa mu ? alebo je takýto ku každej žene, ako pán Gray. " Pán Gray je taktiež vampír a mala som preň pracovať." Si myslela že jej začne nový a iný život po boku pána Graya, ale nestalo sa. "Ale je tak dôležitý v tomto meste, že ma nechal v jeho sídle aspoň prespať. Preto potrebujem peniaze, aby som mala kam ísť." Priznala sa že je tak viac povediac chudera bez domova. "Ale krása mi veľmi nepomáha pán Verruca. Nie som tak krásna, aby som si udržala nejakú prácu, alebo chlapa." Zasmeje sa nad tým "to posledné si nevšímajte." No všimla si ako jej stále drží ruku a tak ju pomalý vytiahla a chcela sa napiť vody, ale pohár mala prázdny, tak ho položila späť. "Nemám žiadne záväzky ani vzťah ani rodinu, takže ma v práci nebude nič zdržiavať." Chcela ho ubezpečiť že bude s ňou spokojný. Len čo vidí polodrahokamy položiť na stôl hneď si ich chcela vziať do rúk. Ale nedovolila si to. "Vy mávate aj tieto minerály často u seba? " Bola zvedavá či ich mal toľko žeby v nich mohla váľať. Kryštál alebo Ametyst ktorý videla na stole by si rada prezrela z blízka ten ligot v neopracovanej podobe si chcela pozrieť z blízka. "Smiem si ich pozrieť z blízka?" Kto by povedal že dievča zaujme šuter z nejakej jaskyni a stojí pár korún. Ale ona si ich dovoliť nemohla, všetko čo mala padlo popolom.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.01.2022 21:49 [#3595]
Aurora preň bola velice prekvapujúca a naozaj dokázala s jej príjemným hlasom povedať prekrásne veci až sa divil že ona je zrovna uňho, ale tak nesťažoval si pretože nebyť jej, tak by asi ešte týždeň hľadal niekoho na toto miesto. Samozrejme ešte niejak extra nerozhodol či ju vezme, ale i tak niejak vedel že ju proste vyložene vezme pretože už ho oslovila jej povaha a to, ako roztomile vyzerá. Videl to odlahnutie v jej krásných očiach a hľavne ten záujem o takéto staré zápisky ktoré by len tak niekto popravde nečítal, pretože predsa len sú to staré veci a komu by sa práve niečo také chcelo čítať. Aurora ho naozaj dosti prekvapovala a to ešte neriešili niejak extra čo bude robiť na tej vile. Na jej pochvalu ohľadom jeho nosu sa pozasmial a pozrel sa na chladničku a potom na ňu. "Každý Vampýr ma dobrý nos na krv, pretože sa prevážne živíme krvou nadprirodzena a nechceme predsa sa kŕmiť z nekvalitnej krvi." Usmeje sa keď jej to vysvetlil a videl na nej tu nervozitu jak keby sa mal do nej zakúsnuť i keď to chcel zcela fakt, pretože jej krv určite chutí lepšie takto priamo z tepny než mrazená v sáčku. Vysvetlila mu o jej páničkovi a keď započul o inkvizitoroch tak znechutene pretočil očami. "Ty vždy strkajú nos kam nemajú a pritom sami si upravuju genetiku že sa menia na zvieratá. Blbci. Je mi ľúto Vášho pánička slečna Snow.." Nedokázal prejaviť viac ľútosti, ale myslel to úprimne keď videl na nej jak ju to zničilo, ale bol prekvapený z ďalšej jej otázky. "Nie, nie.. To nie. Toho sa báť nemusíte slečna.." Nechcel vravieť že má niekoľko sáčkov práve s jej krvou schovanú a že by sa rád napil, ale nepije bez dovolenia a snaží sa zachovať niejakú tu ludskosť i keď je to ťažké, pretože od narodenia moc emócie a ludskosť nepociťuje. Keď mu dovolila a celkovo ako sa chovala pri dotýkaní a jak ju mohol volať krstným menom bol rád a započúval sa do toho čo ďalej rozprávala. "Poznám ho z počutia už niekoľko.. pár stoviek rokov možno. Nikdy to nebol chlap ktorý by sa chcel kedysi usadiť a slovo láska myslím že mu nič nehovorí.. To nič, nemusíte sa báť i keď ste uňho boli, tak verte mi že u mňa prácu by ste si dokázala nájsť." Ukľudní ju i keď nepovedal akú prácu, pretože by jej mohol dať viac pracovných miest avšak počúval ďalej. "Chúďa, naozaj ? To sa celkom divým, že zrovna niekdo opúšťa a nechce. Moje chladné srdce sa pri Vás roztápa slečn... teda Aurora." Usmeje sa úprimne čo nechápal prečo zrovna takúto ženu niekdo zahadzuje. Je to šikovná žena už od pohľadu a zjavne i telom perfektne stavaná že keby mohol tak si ju nechá i spoločne s Miou. Vytiahol pár ezoterických kameňov ktorými bola docela zaskočená a obdivovala ich a to celkom rád videl. On sám ich nemal jak využiť a hlavne v tejto dobe už tie kamene nemajú takú cenu jak kedysi. "Pozri si ich. Mám ich viac, kedysi v sedemnástom storočí som ich sám vykopal keď som bol na túre po svete a jednú chvíľu som bol niečo ako archeológ. Škoda že nemajú takú cenu ako kedysi mali a já už pre nich moc využitie nemám. Kľudne si ich nechajte Aurora." Bol diskrétny a chcel aby si ich vzala a odvážil sa ju chytiť u kolena aby mu venovala trochu pozornosti. "Máte hlad Aurora ?" Spýtal sa opatrne i keď sám vedel že má možno iné úmysli s ňou než by očakával.

Dobro-zlí Vampýrek