Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 00:30 [#3599]
Nadýchla sa a prikývla nad tým že Vampíry na dobrú krv vždy mali dobrý nos. To mu dá za pravdu. Hrýzla si do svojich lesklých pier divajúc na pána Verrucu, ktorý sa k nej posadí ešte bližšie. Prv nevie ako reagovať ale je to jej budúci šéf, tak by mala byť slušná. Zasmeje sa nad blbcami. "Ale vzali mi rodinu, všetko čo som potrebovala a mala rada, tiež ich neznášam" Prameň blond vlasov jej padá do tváre tak si ho dá za ucho. Len ak je reč o kŕmení sa, vie že to viac bolí pohryznutím ako odobranie krvi. "Lebo ak by ste mali záujem o krv pôjdem do krvnej darovacej nemocnice." To bol tak šialený nápad, ale prečo nie? dostať tak prémie za krv, ktorá sa jej rýchlou regeneráciou obnoví do niekoľkých sekúnd až minút."To viem že usadiť sa nechce nikto a ja by som naozaj rada začala od znova preto potrebujem túto prácu." Mala v očiach iskru, lebo naozaj mať vlastne bývanie a pôjde všetko ako má. Tak kúpi si nové veci a začne svojím vysnívaným obchodom pre nadprirodzených.
Ostala prekvapene pozerať na pána Verrucu, ktorý jej povedal že sa jej srdce roztápa. " Roztápa? Nerozumiem pane. " Veď toto mal byť pracovný pohovor nie? Mala by byť opatrná. Čo ak tento muž ma rovnako milenky. Kto vie kým bol pán Verruca, jeho nepoznala. Len čo prešli rozhovor o kameňoch sa usmeje "Nie to by som nemala, nemám ich aj tak kam dať. Možno až keď budem mať na nájom." Usmeje sa na pána Verrucu a sebou mykla, keď cítila jeho ruku na kolene, mala nadkolienky, ktoré obopínali jej stehná a držali na takých pásikoch, aby z nej nespadli. No otázka pána Verruci ju prekvapila "Ja som jedla cestou sem. Nerobte si starosti pane. " Aj keď možno niečo by si dala ale nie, tu nebola na návšteve. Narovnala sa v chrbte a bolo by drzé sa opýtať to isté jeho? Bolo. Len sa usmeje a ruka na kolene jej nevadila, teda prečo mal takú vôňu žeby sa ním nechala dotýkať všade. Teda čože?! "Ale vodu by som poprosila ešte" Ak bude pokračovať tak bude sa musieť na wc pýtať. "Je potrebné ešte niečo predložiť k zmluve alebo niečo urobiť pre to pán Verruca?" Nohami trochu dala od seba a hneď spojila v kolenách a stehná k sebe. Znovu upravila si sukňu, ktorá sa pri stiahnutí sukne odhaľoval viac dekolť. Nevedela čo skôr skryť aby nepohoršovala pána Verrucu. Usmeje sa opäť naň.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 00:48 [#3601]
Aurora bola velice chytrá až mal pocit že z jej pachu zošaleje a najme furt chcel niejak byť pri nej bližšie a bližšie že by sa rád aj sám zahrýzol do jej prekrasného krčku ktorý jak keby si o to sám prosil a najme jej prekrásne oči ktoré tou dvojfarbou ho lákali snaď viac než by si myslel. Keby nevedel rozpoznať jej pôvod tak by si myslel že je to Succuba, pretože telo a krásu na to vyložene mala. Počúval jej krásný hlas na ktorý tak skoro určite nezabudne a hlavne si všíma jej nervozity ktorá jej rozprúdila pekne krv a najme tlkot jej srdca ktorý je tiež pieseň sama o sebe. Kdo by povedal že nervozita je niečo, čo tiež priťahuje práve bytosti čo idú po krvi, pretože vďaka toho prúdi obehom viac krvi než by malo. Keď povedala že pôjde do nemocnice darovať krv, tak bol prekvapený, ale tým jak bol ňou očarený povedal niečo čo by nechcel. "To není treba... vašu krv už mám Aurora.." Neuvedomoval si že to povedal nahlas, ale žiaľ ho očarovala že mal pocit že sa mu aj nohavice roztrhnú v rozkroku. Udržiaval očný kontakt i keď nie raz si prezrel jej krásne nohy a stehná ktoré by hneď roztiahol. Niejak nevnímal moc čo vraví pretože sa strácal, ale niejak sa prebral z tranzu. "To nič Aurora... pochopíte časom." Usmial sa na jej otázku a počúval ju ďalej a pri prezeraní o kameňoch. Nečakal že by vzala niejaké jedlo i keď možno jeho zámer bol iný, ale nevadí o to lepšie. Videl na nej jak sa jej i páči jeho dotyk, ale furt bola nervozná a tak mal nutkanie sa pýtať či má strach. Na vodu prikývol, ale furt sedel a odpil zo svojej whiskey. Nakoniec sa chytil krajov kresla na ktorom Aurora sedí čím jej tak spája stehná, ale rukou ktorou ju držal na koleni prešiel po jej nohe k stehne a tak sa chytil okraja kresla o ktoré sa mierne zaprel a prezerá si jej oči. Samozrejme hneď mohla cítiť tu jeho kolínsku z blízka ešte viac a tým jak mal rozopnutú košeľu na krku a trochu na hornej části hrudi tak mohla vidieť zas jeho telo. Usmievá sa až napokon sa rozhodol niečo povedať. "Máte prekrásne oči Aurora. Prv som si myslel že to sú šošovky, ale sú to vaše prekrásne oči." Povie s úsmevom a už cítil to, ako je vlhká v rozkroku. Ona to necítila čuchom, ale on ako Vamp určite ano. Nakoniec sa odtiahol a vzal jej pohár s vodou ktorý šiel napustiť vodou a doniesol jej ho. Po podaní pri nej stál a jednou rukou sa oprel o kreslo pri jej hlave pričom sa k nej mierne nahol a ukazoval svoju dominanciu nad ňou. Chcel vedieť ako bude reagovať než prejde na.. ďalšie kroky. "Chcela by ste podpísať teda zmluvu ?" Šepol pri pohľade do jej krásných očí tajomným hlasom.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 01:22 [#3605]
Snaží sa stále sa snaží byť pokojná. Ale toto miesto a sú tu sami tak sa mohlo stať hocičo. Veď ten porezaný prst bol len spúšťač toho čo sa deje. Aj keby chcel tu krv, ako by sa potom dostala "domov" Bola by vyčerpaná, ubolená ako v tedy, keď ju pán Gray napadol v karavane.
Mala rešpekt nie strach z vampirov a hlavne z pána Verruci. Zakašľala a chytila si rukou čelo a zakryla oči. "Nie... on to vážne urobil a dal krv verejne na predaj. " Asi sa nemala dozvedieť že mal práve jej vrecka krvi. " JA to vysvetlím pane, Vampír ktorý to urobil a predal tie vrecká to spravil kvôli prachom, ktoré mu dlžím. " Snáď si nemyslel žeby predávala sa na Dark webe alebo čo. Ale za to mohol Sedric. "Je.. aspoň dobra? " Spýtala sa opatrne a hrýzla si do pier svojimi špičkami. Ale tak aby si ju neprekúsla, ešte by mu tu krvácala odvšadiaľ a to by nechcela. Len to čo povedal sa naň stále nevedela prestať dívať. Až to bolo fakt neslušné. Ale i zas by bolo nezdvorile nedívať sa pri rozhovore do očí.
Len čo ho poprosila o vodu a dvihol sa padol jej i pohľad na rozkrok, ktorý nešlo nepovšimnúť si. Vážne je takto veľký ? alebo si tam niečo strčil aby vyzeral ako šéf šéfov. Len čo sa chytil opierok vedľa nej sa posadila viac dozadu a vydýchla pri tej vône tak slastne. Jej telo reagovalo na parfum a to že dlho necítila muža. Sledovala jeho hrudník, po ktorom sa chcela dotknúť a aj pršteky ju šteklili ale neodvážila sa. Len si uvedomila čo z jej pier vyšlo a rukou si zakryla ústa a dívala sa na pána Verrucu. Až potom s dotykom na stehno sa uvoľnila v kresle a nohy už nedržala pri sebe, akoby jej bolo treba čúrať. "nie pane, nemám šošovky mala by som si ich zaobstarať ? aby nerušilo vašu pozornosť ? Aby boli rovnaké?" zvedavo sa spýtala, lebo aj to môže urobiť len aby tu prácu dostala a bol s ňou pán Verruca spokojný. Jej telo sa chvelo až to nebolo dobré. Prečo on ? veď je to jej budúci šéf. Takto sa chvela len pri jednom mužovi. Pri ktorom i zabudla čo to je. Čo to je byť na niekom tak závislý, len kvôli vôni, ktorú rada cítila vo svojej blízkosti.
Len čo odišiel sa poopravila a vydýchla s tým, žeby otvorila trochu okno, lebo jej bolo teplo. Rukou si ovievala tvár a udrela sa po čele s tým, aby sa spamätala. Cítila opäť jeho prítomnosť a pohár s vodou si vzala do rúk s úsmevom a znovu poďakovala, keď sa šla napiť ale pri jeho priblížení si skôr vodu naklonila na svoj výstrih. Mala na krku retiazku s líškou, ktorú jej dal Richard, ako darček. "áno pane ~ " Zareagovala akoby prepočula podpísanie zmluvy a počula vyspať sa so mnou"...oh.." Nadýchla sa, keďže voda bola naozaj studená. Narovnala pohár a rukou si prešla po dekolte "prepáčte to kreslo som nechcela zmáčať. Je teraz mokré. A nie len to kreslo." Voda jej pretiekla cez to čo mala na sebe pod ňu. "Áno... tu zmluvu podpísať" Usmeje sa naň s tým že nie je nervózna ale toto fopá bolo jej nepozornosťou.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 01:43 [#3607]
Videl na nej že tu prácu chce a spravila by pre ňu čokoľvek, avšak videl na nej aj niečo iné akoby jej niečo chýbalo a chcela aby sa možno stalo, ale v jej očiach bolo vidieť jak si vraví že to možno není správne. Rozhodol sa ju pokúšať že čo z nej vylezie a hlavne či prezradí niečo čo by mu normálne nepovedala a ohrozilo by jo tu, či sa dokonca prizná že o niečom klamala. Mala pred ním naozaj veliký rešpekt ktorý snáď nevidel ešte u nikoho kdo by mal takýto rešpekt pred Vampýrom, teda aspoň v tejto dobe nie a to si vážil, pretože Mia si dokázala otvárať pusu na špacír bez veľkého rešpektu ktorý by dávala na javo, ale i tak ju miloval. Bol zo začiatku zmätený keď Aurora hovorila že niekdo predal jej chutnú krv na Dark Web čo nechápal, pretože si neuvedomoval furt že vravel o tom, že má jej krv. Potom si však uvedomil že to očividne povedal nahlas a povzdychol mierne s tým, že sa na ňu furt pozeral. Videl na nej sklamanie, ale furt niečo, čo mu vravelo že chce dačo spraviť. "Šlo poznať na tej krvi že to bolo nechtené, verte mi, dá sa to poznať Aurora. A ano, vaša krv je velicé chutná a preto som si jej kúpil viac.." Nepriznal sa momentálne že by rád ochutnal pekne čerstvú z jej krásnej tepny na ktorej mu občas skáču jeho krásne oči, ale snažil sa. Chcel si ju prezrieť a kdo vie čo ešte spraviť, pretože bol pri nej tak šialene blízko že by človek povedal až nebezpečne. Vedel že vlhla dosť a dokonca mu aj chýbalo cítiť toľko vlhkosti v miestnosti od krásnej ženy, keď predsa len Mia nedokáže vlhnúť tak extra moc jak práve Aurora čo ho možno lákalo viac na ňu tlačiť určitým spôsobom. Z pusy jej vyšiel tichší ston čo ho prekvapilo, ale vedel že je to malé krehké žieňa, pretože nevedel ako by sa ráda predstavovala ako sexy líška, ale kdo vie, možno to časom pozná. Na to ako chcela schovávať svoje krásne oči sa zarazil a zakrútil hlavou. "Len to nie, neschovávajte Aurora svoje prekrásne dvojfarebné oči v ktorých sa straciam. Nechajte si ich takéto, žiadne šošovky." Odpovie a nakoniec jej šiel pre tu vodu ktorú si prosila a s radosťou jej ju priniesol. Možno by ju schválne povzbudil niečím, ale na to nemal čas a vodu jej predsa len doniesol. Poliala sa a niejak to nevnímal a to akým spôsobom povedala "ano pane" sa mu páčilo že sa príjemne na ňu usmial a pritisol trošku bližšie k nej. Hovorila síce nakoniec o kresle, ale to fakt neriešil pretože mal pred sebou niečo krajšie než niejaké kreslo. Hovorila už i o zmluve nakoniec, ale miesto odpovede ju pohladil po jej krásnej tvári, presne líčku, a palcom jej prešiel cez jej lesklé pery u čoho sa usmieva. "Chcela by ste mať u mňa stálu prácu, alebo len túto týždňovku ohľadom Vily ?" Spýta sa jej jasne, či chce len upratať Vilu a finíto, alebo mať vyložene stálu prácu uňho i keď už jeho zámery boli rôzne, že ani sám nevedel čo chcel spraviť. Dal jej krásne vlasy za jej úško aby videl jej krásu a mierne sa k nej nahol a rukami sa podoprel o stôl ktorý bol za ňou. Pozeral jej furt do očí že nakoniec pravou rukou šiel nižšie k jej stehnu kde sa zaprel o menší kraj kresla. Mal furt dominantný pohľad do jej očí z ktorých sa nepúšťal a bol pri nej, jak keby na niečo čakal, ale možno ju predsa len skúšal než spravý niejaký vážný krok on sám.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 02:12 [#3609]
Vie si prácu vážiť a aj ľudí ktorí ju zamestnávajú. Ako v tej čajovni. Len tam dlho ostať nemohla, lebo nezarobila moc. Len čo sa vrátil pán Verruca z kuchyne a s jej vodou, ktorou sa stihla obliať. Ale je i rada že mu krv chutila. Aspoň trochu sa cítila potrebná pre tento druh bytostí. Lebo len jej dali poznať že je len zviera malí kraliček oproti tymto vlkom. Nadychla sa v jeho prítomnosti a nasala opäť jeho vôňu. Len dotyk na stehne dopomohol k vydychu. Nemohla si dovoliť dotknúť sa muža na vyššom poste než je ona. Ona bude slúžka a on jej šéf a pán obrovského domu. " Aká by bola stála práca pán Verruca? Ak budem mať čas aj na seba tak áno. Vysvetlite mi čo mam urobiť?" Chcela vedieť podmienku pracovnéj zmluvy. Len ako jej dal vlasy za ucho a dotýkal sa jej. Pootvorila pery pri dotyku na ne a jemne si naslinila si ich aj keď boli už lesklé od lacného lesku na pery, ktorý po odpiti z vody bol slabší. Chytila opatrne jrho ruku na stehne a dívala sa mu do očí. "povedzte mi otvorené pán Verruca. Čo by ste urobili preto, ak by som vám zverila do rúk svoje telo a dušu do vašej práce." Cítila že ho zrejme priťahovala. "stáva sa vám to často pane ?" Chcel upozorniť na to, ze sa nedá nevidieť jeho rozkrok. A zvedavosť nepustila. " Asi sa spravam nezdorilo ale nemam veľké skúsenosti s mužmi." Uhla pohľadom a zomkla pery k sebe aby ten zvyšok lesku rozotrela na pery. " Prepáčte moje správanie a blbé otázky. Som obyčajné dievča." Ale to že mala záujem neodopierala si. Asi dlho necítiť muža bolo pre ňu deprimujúce.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 08:22 [#3612]
Nevedel síce kde všade Aurora pracovala pretože i keď sa jej to pýtal, tak mu to nepovedala čo ho dosť mrzí a takto vôbec nevie aké má skúsenosti, avšak i tak je ochotný ju prijať k sebe pod svoje krídla a dať jej niejakú prácu kde by sa cítila dobre a nemusela niekde zbytočne živoriť kde nechce. Vedel ľuďom nahnať dosť strach a hlavne keď chcel tak vedel byť dosť iný ako by niekto povedal a teraz bola taká pasáž, kedy dokazoval svoju dominanciu nad Aurorou ktorá hádzala svoje krásne nevinné očka ktoré boli už teraz k zakusnutiu. Mala otázky na ktoré bol ešte momentálne ochotný niejak odpovedať. "Niečo by sme ti našli.. čo by si si priala. Všetko je u mňa velice dobre platené drahá Aurora." Vysvetlí jej, pretože furt nevedel ako využije jej šikovnosť a zručnosť ktorú usúdi aj tým, ako jej pôjde to upratovanie. Vyzerala dosť roztomile a jej dotyk na jeho ruke bol jemný až bol prekvapený jak jemné ručky ona má. Jej ďalšou vetou ktorú mu položila bol vyložene prekvapený že sa to ona pýta práve jeho, keď to bola vec, ktorú by sa asi mal skorej pýtať on jej, než ona jeho. "Verte mi Aurora, že o svojích zamestnancov sa velice dobre starám. Prémie, dovolenky zdarma na luxusných miestach.. Výborný plat a prístup. Niečo sa pre vás nájde a mať vás pod krídlami je až priam sen či túžba." Vedel že toto asi nebola zrejme odpoveď ktorú ona chcela a pomaly ruku vtisol mezi jej stehna kde jej jedno stehno zmáčkol. "Ale myslím si, že tu otázku by som mal položiť ja.. Tudíž čo by ste spravili pre to, aby som vás prijal komplet pod mojú firmu kde by ste pracovali do konca svojho krásneho života a zarábala si ako nikdo iný v tomto kraji. Žila si ako princezná." Uprene jej pri tom pozeral do jej krásných očí čakajúc čo asi také povie. Zaujímalo ho to a vedel že určite ju samotnú prekvapuje chovaním, ktoré na nej vidí jak keby chcela aby sa takto choval k nej. "Len pri velice krásných ženách drahá Aurora." Odpovie na jej otázku až nakoniec začala hovoriť o zdvorilosti a že má blbé otázky. To už volnou rukou ktorú nemal mezi jej stehnami ju pohladil znova po jej krásnom líčku a chytil ju pod bradou aby jej natočil a podvihol tvár na seba, aby sa mu pozerala do očí. "To nevadí drahá Aurora. Maj otázky, len ťažko sa odpovedá pri vašej kráse v ktorej sa straciam." Povie k dannej veci a nahol sa k jej úšku za ktorým mala svoje prekrásne vlasy a začal jej šeptať. "Mám rád úprimnosť, diskrétnosť a to, že zamestnanci spravia to čo sa po nich vyžaduje. Nemám rád keď sa kradne a hlavne u mňa, potom je pán Verruca moc zlí a to by sme nechceli aby bol Verruca zlí, že ?" Šepne jej otázku a mierne sa odtiahol aby jej pozrel do očí ktoré chvíľkou stemneli a vrátili sa do normálu. Ruku medzi jej stehnami vytlačil vyžšie kde už cítil ako má stehná vlhké čo bolo poznať tým jak to bolo teplúčke a lepkavé, že len čakal kedy sa Aurora vyložene roztopí jak niejaký nanuk. Znova sa nahol k jej uchu a vedel že keď je k nej takto natisknutý, tak cíti jeho pach, ale za to zas on ten jej. "Dúfam že budete dobré dievča Aurora, nerad by som keby ma sklamete.." Šepol jej do uška až provokatívným hlasom a natisol sa k jej krku ktorý začal jemne bozkávať a jej stehno mačká a zatiaľ niejak extra nerobí urychlené kroky, pretože s ňou si momentálne rád hrá a hlavne ak by povedala jedno nepekné slovíčko, bol by nútený prestať pretože nerad by práve ju zneužil což znásilňovanie není zrovna Verrucová parketa ktorú by prenechal chuligánom a bezmozgovým chudákom.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 11:48 [#3613]
Snáď mu povedala všetko čo chcel počuť. O tom kde pracovala a tak. No potom ju napadlo, že asi nepovedala všetko."Zabudla som spomenúť, robila som v jednej reštike čašníčku a aj nosila jedlo blízko reštiky ľuďom." Prečo ju to až teraz napadlo. Sama nevedela ale pán Verruca jej s tou vôňou a celkovo vzhľadom pomiatol hlavu. Nemyslela racionálne ako dospelá žena, ale skôr žena ktorá mala potreby.
Len čo hovoril o zamestnancoch a o tom že im i zaplatí dovolenku sa nadšením nadýchla a ruky dala k hrudi. "Naozaj im platíte dovolenku niekam do cudziny?" Nadšene sa jej prelesklí oči. "Chcela by som niekedy cestovať niekam, okrem tohto mesta a lesa, nič iné nepoznám." Povedala o svojich cestovateľských túžbach. Len by bol problém v jazykoch. Nerozumela by im, ale pri mori by jazyk nepotrebovala. To aby si kúpila slovník a začala sa jazyky učiť. Len či na to bude aj čas.
Nadýchla sa pomaly zhlboka a aj prudšie pri stisnutí stehna. "Do konca života? to by boli dlhé roky pane, dlhé ak by som si nakradla životnej energie z ľudí." Ako to robí jej kamarátka Tanya.
Dlho o nej nepočula, kto vie či je v poriadku. Mala by sa jej ozvať.
Len poslušne nadvihne tvár pri uchytení za bradu a dívala sa na pána Verruci. " Jeden múdry vlkodlak mi povedal, aby som svoje telo nezapredala do hostinstva pre ľahké dievčatá." Dívala sa mu do oči. "Ak mi dáte zmluvu a plat ako hovoríte, aby som si žila ako princezná, čo neviem ani čo znamená." Šepkala a dýchala pomaly pri jeho blízkosti. Privrela oči a počúvala ho. Akoby tušil a vedel že je schopná kradnúť pre účely prežitia. "Už nekradnem pane, nekradnem nič čo mi nepatrí. uhmm" Hrýzla si do pier, keď mu nastavila svoj krk. "ak mi dáte zmluvu, ktorá nebude nijak zavadzajúca čo sa týka aj mojej voľného času a slobody. Môžte sa ma dotýkať, kde chcete a kam chcete, pán Verruca" Šepkala so vzrušením v hlase a chytila ho zľahka za ruky, jednu na tvári a druhú na stehne. Naozaj by nechcela odísť len s tým že by sa mohlo zvrtnúť a dajme tomu ak by došlo k pohlavnému styku, tak by odišla na prázdno a to nechcela. "Chcete ma? Pane. Budem veľmi poslušné dievčatko, vaše poslušne dievčatko." Potom si uvedomila čo povedala a zakašľala s tým že asi prešla cez hranicu. "Prepačte, ja ... so mňa to nejako vyhrklo. Vaše dotyky na krku...Ja.." Snáď sa pán Verruca nenaštve a nevyhodí ju. Zrejme jej seba vôľa a ovládanie sa pri týchto typu mužov bolo pre ňu ťažké. Cítila tu dominanciu a to sa jej páčilo na mužoch. Nemohla mu povedať, že dlho nemala muža. Ale vážne muža, ktorý by ju uspokojil.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 16:37 [#3617]
Bol prekvapený tým jak sa Aurora chovala, ale nesťažoval si do doby než hovorila o tom ako pracovala v niejakej reštike čo už ho v momentálnej chvíly niejak extra nezaujímalo, jelikož teraz mal pozornosť na niečo iné. Hlavne keď takto nad ňou stál to bolo i zcela dramatické a možno vzrušujúce jak sa pozeral do jej roztomilých očí ktoré boli prekrásne. Bola prekvapená ako sa stará o svojich zamestnsncov a že im dokonca platí dovolenky niekde do teplých krajín, alebo kde si sami vyberú. "Ano platím krásna Aurora. Niekde krásne do tepla či tam, kam si oni sami vyberú ísť. Chcem aby sa moji zamestnanci cítili dobre a hlavne nemali potrebu zradiť podmienky. Nikde takéto výhody nenájdu." Povie jej a snáď už chápe, že Verruca chce pre zamestnancov len to najlepšie aby si žili dobrý život, pretože on sám ten dobrý a vysoký život musel dosiahnuť dosť z ťažka. Vedel aké je to byť v chudobe a ešte v dobe kedy to nebolo najlepšie a zúrili i rôzne vojny. Hovorila o kradnutí energie na čo mierne naklonil hlavu do pravej strany s úžasom. "Kým budem žiť, tak si každý kdo kedy pre mňa bude pracovať bude môcť zažiť dobrý život." Povie a niejak to nerozoberá do podrobna. Aurora začala hovoriť o tom ako chcela očividne pracovať niekde kde by bola platená za sex a vyzliekanie čo ho zarazilo. "To nerobte Aurora, bola by škoda vašeho talentu a krásy. Taktiež by ste nemala predať v niejakom hostinci svoju česť. Teraz sa nemusíte báť takých myšlienok pretože teraz poznáte mňa. Čestného Vampýra na ktorého sa môžete obrátiť kedykoľvek v núdzi a pomôže vám s problémami. Vybaviť modeling? Neni problém. Pomôcť s obchodom kde budete predávať bylinky, mastičky a ezoteriku? Stačí dva telefonáty a máte to Aurora." Povedal zahladený do jej očí a hlsvne ju uistil že ak by chcela pomoc tak sa naň môže vždy akokoľvek ovrátiť. Čo povedala mu znelo jak keby mu hrozila že ak jej nedá zmluvu tak jak keby ho mala udať. "Ste tak roztimilá Aurora." Povedal vážnym hladom a ešte podotkol. "Ale já si rád beriem niečo, čo chcem abo po tom túžim. Chytil Aurory hneď za jej stehná a vyzdvihol ju z kresla ktoré nohou odsunul preč až to s jeho silou vyzeralo jak keby odkopol a položil ju na svoj pracovný stôl rozkričmo a postavil sa tak, aby nemohla dať stehna k sebe. Držal ju u stehien dosť blízko nej. "Ak budete poslušná, tak to bude len dobré pre vás." Siahol rukou k šuplíku a vytiahol dva papiere ktoré dal na stôl kde bolo aj pero, ale pohľad z Aurory nevytrhol. "Horný papier je zmluva že behom týždňa až dvoch budete pre mňa pracovať ako služobná a upratovať Vilu. Všetko čo zmizne a zistí sa že sa kradlo vašími rukami ide na vašú hlsvu. Budete mať zaobstaraný luxusnú hotelovú izbu ktorú preplácam a je skori 5 minút cesty od Vily. Budete pracovať od siedmej rána do štvrtej poobede s tým, že môžete robiť nadčasy za ktoré budete mať finančnú odmenu. Za neplnenie si povinnosti či dokonca neihlasenie príchodu do práce vás postihne finančný trest formou nižšieho plstu na konci tyždňa. Ak niečo poškodíte budete to splácať z vlastných financii. Jedlo na hoteli bude preplatené." Jak rozprával o jej povinnostisch tak sa jej pozeral do očí a držal ju za jej stehna a nespustil z nej oči. "Druhý papier je zmluva o mlčanlivosti, tudíž nikomu nepoviete adresu Vily a všetky údaje o zamestnávateľovi okrem mena. Pri porušení bude pracovný postih formou prepustenia a nepreplatenia odpracovaných hodín. Zodpovedáte sa MNE a nikomu inému. Tudíž ak niečo bude treba tak budete jednať so mnou. Avšak možno s osobou ktorú pridelim a oznámim že môžete niečo s ňou riešiť. Niejaké otazky?" Dovysvetlil a počkal kým Aurora podpísala papiere ktoré potom schoval a už neváhal a rukami vošiel pod jej sukňu a zmáčkol jej pevne zadoček.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 17:29 [#3620]
Je prekvapená že zamestnanci sa môžu mať lepšie ako si myslela. Zrejme je to známy vampír ako pán Gray. Ktorý mal kontakty všade, doslovne všade. Len čo hovoril o zamestnancov si to nechala prejsť hlavou. "Podmienky rozumiem" Usmeje sa na pána Verrucu, ktorý je stále blízko jej tváre a prítomnosti. Znovu cítila mravčenie a to ako jej do tváre stúpla červeň. Pochopila ako to myslí doživotne. Len čo povie o modelingu a ezoterike krútila hlavou. "To by som nemohla od vás žiadať, nič nejde len tak dostať pane, za všetkým musí byť tvrdá práca." Ako hovoril aby nerobila štetku, tak to iste jej povedal aj Richard. Pozerala mu do oči s tým, že zadarmo nechcela nič. Veď čo by to bolo ? Nepatrilo by to jej, ale jemu, keďže by bol majiteľ podnikaniu. Len čo ju chytil za stehná a postavil bližšie k sebe sa zľakla . Chytila sa ho za paže dosť silno, lebo to nečakala. Videla ako tá stolička odletela ďalej od nich a ona sedela na jeho stole. Rukou nechtiac rozsýpala perá po celom stole. Srdce sa jej rozbúšilo pri tomto adrenalíne. Nohy nemohla hneď stiahnuť keďže jej v tom zabránil. " Pán Verruca." Vydýchla prekvapene a rukami sa oprela o pracovný stôl až sa dala na lakte. Len čo vybral zmluvy, ktoré mal vopred prichystané, ako videla si vzala papiere do rúk. Len čo čítala a čo jej hovoril s jej šikovnosťou typu rozbijem niečo a som bez prachov. Zomkla pery k sebe a podmienky boli dosť prísne. Len a nadýchla, keď čítala že dostane apartmán, tak aspoň by nemusela premýšľať že sa niekde v tom mieste bude skrývať v nejakej krabici ako pouličné zviera. Boli to prísne podmienky, ale posnaží sa nič nezničiť, nič nepoškodiť a vážne nič neukradnúť. Nič čo si pán Verruca neželá. Pozrela mu do oči, ako prísne sa na ňu díval. Prehltla slinu nasucho a vzala si druhú zmluvu, kde naozaj bolo o tom mlčaní. Hlavne to slovo výpoveď ju desilo. Vzala si jedno z pier, ktoré rozhodila nechtiac po stole. Podpísala ich bez slova, kým neprišli jeho ruky pod sukňu práve keď dopísala zmluvu. Len keď došlo na otázky tak mala jednu. "To patrí k zmluve pán Verruca?" Myslel to čo robil práve teraz s jej zadkom. Len snáď dostane i kópie zmluvy. Neodtiahla mu ruky len zmluvy položila na bok, aby im nič nestalo. Pozerala naň ho či len zadok je to čo chcel chytiť. Jeho stisky na zadku v nej prebúdzali iné zmysli. "Spávate aj so zamestnancami?" Lebo o sexe sa tam nič nepísalo. Čiže si do apartmánu mohla vodiť hoc koho ? Chcela vedieť všetko aby sa vyhla nepríjemnostiam.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 17:47 [#3621]
Bol rád že chapala všetkému čo vysvetlil o dovolenkách a najme že chce pre zamestnancov tip too aby sa naozaj cítili dobre keď chodia do práce. Chcel aby mala Aurora aspoň predstavu že jej život sa pri práci preň otočí o 360 stupňov vo veľkom hlavne čo sa finančnej stránky týče. "Verte mi že obchod by patril Vám, ja len zaobstaram aby sa v pohode rozbehol a nikdo nerobil problémy. Som i zcela obchodník a mám i celkom veľké slovo v niektorých prípadoch." Povie a napokon začal možno teror pre Auroru ktorá asi očividne nevedela čo robiť keď ju mal v niejakej pozícii ktorej chcel. Červenali sa jej líca a jej vlhkosť ktorá velice rozvoniavala cez jej ohsvičky bola už vyrytá do jeho pamäte že by si i rád pochutil na tej sladkej a príjemnej chuti. To že zhodila perá mu bolo fuk a neriešil to. Našťastie chápala všetkých zmluvné podmienky a hlavne sa tvárila roztomilo keď hovoril o určitých veciach ktoré mu dali obavy či to Aurora zvládne ako by mala, pretože nerad by ju vyhodil. Možno mal prísne podmienky, ale ako vravel už predtým chcel diskrétnosť a pracovitosť. Nezamestnaval kadekoho kdo by bol schopný ho zradiť či dokonca okradnúť. Bol rád že to podpísala až sa vrhli do ďalšej pasáže. Na jej otázku nijak neodpovedá a videl jak znervoznela čo príde až padla otázka či spí so zamestnancami. Vedel že áno keď vlastne Mia pre neho pracuje. Neodpovedal a Auroru si prudko k sebe pritlačil až ju narovnal a svojím rozkrokom bol natisknuty i ten jej a jeho špíčka nosa sa takmer dotýkala tej jej. "Kdo vie.. Ale myslím že ako majitel firiem môžem porušovať vlastné pravidlá. A dodatok k hotelovej izbe, budem vedieť čo tam robíte aby sme sa vyhli vandalizmu či rušenia nočného kľudu." Šepol a pozerá Aurore do jej nervózných očí ktoré skoro až prosili o niečo a to sa Verruca usmial a začal Auroru vášňou bozkať. Pomaly a nie nijak dravo aby ju nevydesil a aby mala aspoň niejakú šancu sa odtiahnuť keby chcela.

Dobro-zlí Vampýrek