Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 18:31 [#3625]
keby obchod patril jej to by bolo super. Ale jej by stačila aj internetová stránka, odkiaľ by to posielala kam patrí. Nadýchla sa zhlboka a premýšľala o tom, dosť o tom premýšľala. Ale nie takto by nestíhala pracovať i pre pána Verrucu a jeho vilu. Mala obavy, či to zvládne. Ale verila si že áno a tak sa odhodlane usmeje na pána Verrucu.
Nemala v pláne podraziť svojho šéfa, predsa sa stala teraz jeho zamestnankyňou a dúfa že na ňu usmejú lepšie časy.
Len čo podpísala zmluvy a dala na bok ho potichu sledovala a cítila jeho ruka na svojom zadku. Vidí že odpovedať na to to nechcel a ani na iné detaily či mal ženu. Ale zrejme ak ho vzrušila tak podradná chudera akou je ona, tak bola prekvapená. Lebo ani pán Gray nebol takýto. Hoc si vzal čo chcel bez toho aby sa pýtal. Zrejme bral všetke ženy ako majetok, zas ak by bol problém aj ona sama môže podať výpoveď. Len čo dostala odpoveď že on je tu šéf prikývla. "Áno pane, vy ste šéf čo poviete to platí" Vydýchla prudko a ľahla si na ten stôl a len počula ako perá zo stojana padli na zem. "Nesmú tam moje návštevy ? Všetko dopodrobna vám hovoriť? Budem sa tam snažiť byť naozaj potichu pane." Cítila jeho dych a tu blízkosť a nie len to. Rukami ho opatrne chytila za košeľu, nedotkla sa a jeho hrude, skôr nechcela narušiť jeho priestor. Len čo ucítila jeho pery na tých svojich, bola prekvapená. Privrela oči zľahka . Jeho jazyk bol tak rýchly oproti jej. Akosi zabudla, ako sa ma bozkávať. Zabudla celkovo na to čo robiť v tejto situácii. "Um.." Vydýchla mu do bozku a snažila sa aj popadnúť dych. Odtiahla sa na chvíľku tvarou aby sa nadýchla a znovu chcela ho pobozkať ale zneistila, lebo predsa je to jej šéf od dnes. "Ja.. prepáčte, nie som zvyknutá. Ja.." Pozrel mu do oči, znovu sa skúsila k jeho perám priblížiť. Jej srdce od tohto pocitu bilo dosť výrazne. Ale to bolo tým vzrušujúcim pocitom, ktorý práve cítila hlavne medzi nohami. "ste vzrušený so mňa? alebo ste už tak odniekiaľ prišli pane." Chytila opatrne jeho ruku paži a cítila, aké mocné ich mal. " Ste tak silný pán Verruca" šepla vzrušeným no pokojným hlasom pred jeho perách a privretých očiach.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 18:55 [#3626]
Videl jej váhanie v očiach a vedel že premýšla o jej návrhe s tým, že už jej vysvetlil ak by chcela tak by jej pomohol a že by stačilo naozaj len zavolať či dokonca za ním prísť. Jej dýchanie bolo krásne zrýchlené a to teplo ktoré cítil z nej bolo priam krásne. Chápala že bol šéfom a jej otázky ju trošku nudili, ale sú to bežné veci tak to bral zcela v pohode. "Snažte sa tam nerobiť hluk, bordel s žúrky. Tam vás budem mať na očiach Aurora.. Možno by som sa i stavil a pýtal sa ako sa vám tam páči." Usmial sa a nedával jej priame odpovede ohľadom návštev či hratok s niekým koho si tam donesie. Niejak to neriešil a pokiaľ to bude mimo jej pracovnej doby tak nech kľudne tam je, i keď by nerad sa dopočul že tam má časte návštevy jak v niejakom kurevníku. Rozvalila sa na stôl jak keby chcela nrch si ju vezme celú ale to nečaksla že ju pritiskne k sebe že jeho erekcia už z Aurory pomaly nohavice trhá že zips na rozporku sa uvolnil. Z bozku bola prekvapená, no nebránila sa až nakoniec sa odtiahla a musela sa rozdýchat. Bolo to niečo čo dlho nevidel vďaka toho že Mia sa nezadýchavala u bozkávania. Snažila sa niečo povedať až sama sa tiskla k jeho perám a tak isto on zas k jej perám ktoré si vychutnával s tým lacným leskom na pery. Odtiahla sa znova a mala otázku ohľadom jeho erekcie. "To všetko len z vás Aurora, len z vás." Šeptom odpovie a ucítil jej jemné ručky s pochvalou o jeho sile. Začal jej premačkávať jej zadoček čo spôsobilo viac vlhkosti z jej rozkroku. "Ďakujem.." Odpovie a vrhol sa po nej s tým že už ju bozkával drsvi počas prenačkávania jej zadočku až ju začal tisknut bližšie k sebe čo malo za následok že sa obtierala o jeho rozkrok. Keď sa odtiahla aby sa nadýchla tak sa presunul na jej krk ktorý obdarovával bozkmi. Jednou rukou šiel vyššie a odviazal jej mašlu ktorá držala zásteru a nakoniec ju hladel po chrbte.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 19:38 [#3630]
Ako sa hovorí o apartmáne, kto vie či tam sú kamery alebo nie. To momentálne neriešila a o tom aby si tam nerobila žúrky, zrejme ju tento muž nepoznal. Nie ona žúrky nerobí na mieste, kde jej to nepatrí ani nevie čo to je a ak by chcela žúrku tak na ňu pôjde ale inam. "Pokojne môžete, aspoň budete vedieť či je všetko tak ako vy chcete." Snáď tam nepríde v nevhodnú chvíľku.
Ten apartmán jej nebude patriť, tak sa bude snažiť nič tam rovnako nezničiť. Predsa všetko to hradil pán Verruca a chcel aby bol spokojný s ňou a jej prácou. Možno si nájde aj priateľa, kto vie čo bude. A hlavne to čo sa deje sa určite nebude opakovať. Predsa chvíľková radosť a tak prečo nespraviť niečo čo chce i ona. Áno bola vlhká z neho a z pocitu že tento chlap bol príťažlivý.
Nestíhala s dychom v bozkoch a asi to pánovi Verrucovi vadilo. Lebo sa asi i tak tváril. Nevie čo mu prešlo hlavou ale cítila ten tlak medzi nohami a to že ak sa teraz panvou odtiahne, určite pri tom obtieraní jeho nohavice budú mať mokrý fľak. Predsa mala pod sukňou len tenké nohavičky. Zaklonila hlavu pri bozkoch na krku a cítila poza chrbát ako sa rozviazala zásterka, ktorá uvoľnila celé šaty a odhalila aj hlboký výstrih. Zastiera zakrývala časť dekoltu, ktorý bol veľmi veľký. Nehovoriac o prsiach, ktoré by zakryla ale aj nie. "uhm.."vydýchla pri bozkoch na krku a rukami sa uvoľnila tak. že mu na jeho pracovnom stola oddane ležala. Chcela cítiť muža i keď Rephia ju varovala. Keď ona ma rada pindíky a nemá ich tak často, tak prečo nie. Aspoň raz než znovu bude 3 mesiace ako mníška. " Budem vaša poslušná Aurora" šepla so stonami a rukami sa chcela natiahnuť k jeho opasku. Neuvedomovala si to ale dovolila svojmu novému šéfovi aby sa jej dotýkal.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 19:55 [#3631]
Už nechcel riešiť jej bývanie a chcel sa venovať čisto jej a jej krásnemu telu ktoré ho až priam volalo nech sa jej dotýka, bozká a hlavne cíti to teplo ktoré necítil niekoľko stovky rokov až je z toho kompletne pojašený. Pekne pred ním vlhla a vzdychala so svojím krásnym hláskom ktorú bol slasťou pre jeho uši. Nehovoriac jak počul tlkot jej srdca ktoré bilo jak vyložene o závod. Po uvolnení jej zásteri sa pozrel na jej krásnu hruď a výstrih do ktorého sa chcel zaboriť a pochutnať si na jej prsíčkach. Bola mu komplet podanná a vedel že to očividne chce, mala ten plamen v očiach. Na jej slová sa usmeje a pritisol si ju zas k sebe aby mu v kľude rozopla opasok i nohavice. "Poslušná Aurora? To dúfam.." Šepol a nechal svoje nohavice spadnúť dole a stiahol si mierne trenky z ktorých vystrelilo jeho veľké mužstvo ktoré keby sa mohlo usmievať tak sa na Auroru usmieva. Videl na nej váhanie a možno strach? Vedel že povie že na ňu je moc veľký ale nepustil ju extra k slobu a začal obklopovať jej dekolt bozkami medzitým čo sa ona venuje svojími ručkami jeho oenisu o ktorý sa dobre stará s jej ručkami. Spokojne vzdychol do jej výstrihu a oblízol ju nedzi prsiami a následne na jej krku. "Ukáž mi viac tvojej krásy." Vedel že sa spýta čo myslí a mala aj ten výraz a tak jej vršok oblečenia dával dole aby videl pekne jej holé prsia. Usmial sa apozrel jej do očí a vtisol bozky na pery kde medzi bozkmi vzdychol do jej pier keď sa venovals jeho penisu. "Si prekrásna.." Šepol do jej pier a začal nej bozkávať jej ľavú bradavku a pravé prso mačká v ručke. Po chvíľke bola i ona dosť nažhavená a chcel pocítiť teplo jej pusy a tak sa odtiahol až oblízol jej stvrdnutú bradavku. "Vezmi si ho do pusy.." Zavelil šeptom a pomohol hej zísť zo stola a pozorne ju sledoval aj ten jej submisivný oddaný pohľad.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 20:48 [#3634]
Na tom pracovnom stole bola pred ním ako švedské predjedlo, ktoré si pán Verruca užíval. Vyzliecť vrch jej nemohol takže len stiahnuť dole pod jej prsia. Stiahla ruky pri tom, aby si rukami zakryla svoje poprsie, ktoré odhalil pán Verruca. Zahanbila sa pred ním a nadýchla sa ako sa hral s jej prsiami a komentoval jej krásu. Lichotilo jej to i pán Verruca je kus chlapa. Len čo sa jej podarí rozopnuť opasok pri stonoch, ktoré by najradšej v sebe udržala. Len čo si sám stiahol trenky a na ňu vyskočil obor sa nadýchla s tým že sa aj stiahla na stole vyššie. "Bože ~ " povedala vzrušene, keďže to bol druhý najväčší penis aký videla. Ty vampíry malí zrejme dobrú genetiku. Z jeho pomocou a váhavosťou mu ho oboma rukami chytila a tak svoje prsia natisla k sebe. Poslušne mu ho honila a cítila aký bol tvrdý ako kameň a nehovoriac ta žilnatosť a prekrvenosť jeho erekcie. Palcom tlačila na špičku a zakláňala hlavu so stonami. "Uhm uhmm" Hrýzla si do pier, aby ju nebolo počuť. Len čo sa odtiahol sa naň pozrela polonahá s odhaleným poprsím, ktoré si chcela zakryť. Len počula aby si ho dala do pusy. Pomalý sa posadila a zliezla zo stola. Poslušne si kľakla pred neho a rukami mu chytila penis pri koreni. Jej odhalené poprsie a pohľad zdola bol naozaj zaujímavý. Vsunula si do úst špičku a olizovala mu ho. Hrala sa mu so špičkou na začiatku ako s lízankou ale poriadne veľkou a tvrdou. Mala vo vlasoch mašľu, ktorá jaj držala vlasy upravené. Vyzerala ako vystrihnutá z cosplay cute scény. Nadýchla sa zhlboka a dala si ho hlbšie do úst. Mohol cítiť to teplo a vlhkosť jej úst. Na slinách a pohyboch jazýčka nešetrila. Dlho to nerobila, tak ale pán Gray to mal rád. Teda keď mu po prvý krát fajčila chcel to znovu. Znovu si dala na tom záležať aby pán Verruca na toto fajčenie nikdy nezabudol. Nikdy. Len hlavou si ho brala hlbšie a keďže už nemohla sa odtiahla a vyplazila jazýček a len tenká slinka jeho špičky a jazýčka spájala. Vsunula si ho do pusy znovu a rukou si dopomáhala a skúsila sa znovu dohora naň pozrieť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 21:08 [#3635]
Bola nádherná a dalo sa povedať že i bezmocná keďže Vampýr je od nej dosť silný. Vedel že by neutiekla a sama mala plamene v očiach ako to i chce. Nervozita bola cítiť ale i vzrušenie a jej nadržanosť formou vlhkosti že musí byť po nej priam jazierko vlhkosti na stole. Schovávala svoje krásne prsia za ktoré by sa práve ona nemala ani zdaleka hanbiť a ešte by jej vela žien závidelo. Keď uvidelá jeho enormný žilnatý penis tak vyzerala roztomilo jak sa naň dívala. Užíval si jej pŕs u čoho krásne vzdychala i keď sa snažila tlmiť prejavy a to ako sa mu hrala do špičkou sa i on občas zachvel jsk příjemné to bolo. Oblizoval jej bradavku až nakoniec chcel pocítiť to skvelé teplo jej pusy až chcel aby si ho dala do pusy. Nenamietala a krásne si pred ním kľakla a vzala si ho do pusy tak bol v raji. "Ohh bože.. toto teplo mi chýbalo... uhmm.." Vzdychne nahlas a Aurore mohlo dôjsť že dlho necítil teplo niečej pusy a to jej bolo až pridobré. Vedela čo robiť s pusou a tým šikovným jazýčkom ktorým robila divy. Pozrel sa jej do roztomilých očí a usmial sa. Aurora hned mohla zaznamenať radosť a to ako sa mu to extrémne páči čo i prejavoval vzdychmi. Zaklonil hlavu a držal Auroru za hlavu a chcel aby neprestávala tak to mal ako poistku a nijak jej nenutil ísť hlbšie. Po chvíľke jak Aurora vlhla viac a jemu to dráždilo nos, tak si následne pretiahol košeľu cez hlavu pretože sa nechcel srať s gombíkmi a tak mohla vidieť jeho sexy telo. Pozrel na ňu a tých pár vlasov čo jej šlo do tváre dal stranou. Chytil ju pod bradou a pomaly ju ťahá nahor aby sa dvíhla a začal ju bozkávať u čoho jej sťahuje oblečenie nadol aby bola pred ním v nohavičkách. Chcel jej telo vidieť nahé čo sa i stalo. Chytil ju silno za prso a odtiahol sa od jej pier. Nič nevravel a otočil ju k sebe chrbtom a prehol ju cez stôl a prezrel si jej zadoček. Začal jej ho pusinkovať a trochu oblizovať až jej stishol nohavičky k chodidlám. Potom jej roztiahol polky a začal jej lízať vagínku čím si vychutnáva tu chuť vlhkosti. Vychutnával si to dosť nahlas a hltal jak divý čím to dával najavo. Chviličku pokračuje a dal jej nohy od seba a nahol sa k nej. "Teraz chcem byť v tebe..." Oznámil jej a začal so špičkou penisu prechádzať nedzi jej pyskami aby bola visc nažhavená a v ústach si vychutnával to, jak enormne vlhne. Napokon doň začal pomaly svoje burito do nej tlačiť až sa do nej dostal a furt pomaly tiskne až po koreň. Nahlas vzdychol, pretože nečakal že bude takto úzka. "Ohhh... bože... T-Ty si mi úzka.." Pochvalne vzdychne a prešiel jej rukou od zátylku po chrbtici nadol a začal pomaly so zasúvaním a vysúvaním aby sa jej steny prispôsobily jeho velkosti.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 22:02 [#3642]
Jej prsia sú extrémne citlivé na cudzie dotyky, čo je vidieť aj na jej tvári a stonoch. Ktoré chce utajiť pred pánom Verrucom. Ako poslušne neodporuje silnému druhu, ktorý by ju mohol za tri sekundy dobehnúť. Mala pred ním rešpekt a keď ma isť do apartmánu, kde sa vyspí v teple a ako v bavlnke, tak prečo nie. Fajčila mu ho tak, že jeho vzdychy rada počula. Len ju prekvapilo to "konečne teplo" Vampíry neboli mŕtvi, ako upíry neumreli ale narodili sa tak. Preto občas teplá krv a teplo inej bytosti ocenia. Len čo si dá dole košeľu a stál pred ňou totálne nahý, až na tie nohavice padnuté a topánky kľačala pred ním sa odtiahla po tom čo jej pustí vlasy, hlavu. Odtiahla sa sledujúc jeho sexy telo po ktorom by mu prešla prstami, ale to jej nedovolil. Zodvihla tvár a pri jeho jemnom pridvihnutí si myslela že sa mu to nepáčilo."Nebolo to dobré pane? Ja. Dlho som to nerobila lebo nem.." Nestihla nič povedať, keď ju chcel vidieť nahú? Len čo z nej šaty padli k zemi opatrne v tých topánkach na opäťkách odstúpila od nich a čipkovaných nad kolienkach a nohavičkách stála a bozkávala opäť jeho pery. Kým prudko nevydýchla a chytia pánovi Verrucovi ruku a sykla "Auh pán Verruca to bolí." Mal silný stisk a len prudko ju otočil. Rukami sa oprela o stôl aj svojimi prsiami. Dosť ten stôl chladil."Spravila som niečo zle? pán Verruca?" Natočila sa naň a vydýchla pri tom. "Pane to nie.. too ioh ~" Cítila bozky na zadku a stiahnutie nohavičiek. Rukou si zakryla úst pri tom lízaní čo ju dostáva do afektu kde pretočí očami dohora a vyplazila jazýček. To lízanie v každom pohlaví bolo príjemné. Stále si rukou zakrývala ústa. Stonala do nej neustále a občas ju odkryla, aby nabrala dych. Len čo prestane odtiahne ruku a nohy od toho vzrušenia sa jej podlamovali. Ale cítila jeho polo chladné telo nad sebou čo sa obzrela za ním. On jej to oznámil ale nepýtal sa. Ale vedela že dlho v sebe nič nemala "Počkajte pan Verruca ja.. Ahww." Prehla sa v chrbte, cítila ten obrovský penis v sebe. Rukou si zakryla hneď ústa a začala do nich vzdychať. Prelesklý sa jej oči. Pán Verruca bol obrovský a ešte myšlienka a pocit toho, že spravila niečo čo možno nemala. Znovu bude len chvíľková osoba na súlož. Neubranila sa vzdychom, ktoré jej ušli počas prerážania. Ale mať niečo v sebe bol pocit, ktorý jej vypne mozog.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.01.2022 22:16 [#3643]
Dotyky sa jej páčili s tým že sa hanbila a echcela dotyky cítiť, no nakoniec sa poddala. Bola roztomilá a teplo jej pusy bolo dokonalé a nechcel ani zďaleka aby prestávala, ale chcel si ju vychutnať a tak isto i do nej zasunúť svoj penis ktorý keby má vlastné ústa tak kričí že chce ísť do tej zavlhčenej a teplej vagínky ktorá rozvoniava vo veľkom. Malá síce menšie pripomienky či sa mu to nepáčilo čo bola na omyle. "Páčilo a veľmi, ale chcem si dať aj teba Rory.." Povedal a vyzliekol ju co bola krása sama o sebe. Zmáčkol jej žiaľ prso dosť silne na to aby ju to bolelo čo si neuvedomoval a nakoniec si ju otočil a vychutnával zadoček. Z niejakého dôvodu mu prešla hnusná myšlienka prečo nespoznal skorej Auroru, ale hneď to z hlavy vytratil pri lízani jej chutnej vagínky ktorá pekne tiekla. Aurora bola nsozaj chutná že sa musel sám držať aby jej nevylízal dušu z tela. Keď do nej napokon zasunul tak bol v nebi tým ako bola úzka a kompletne steny obímali jeho penis bolo k nezaplateniu a to teplo. Užíval si ju a začal tempo zrýchľovať a ručkou jej mačká zadoček a druhou drží u zátylku s tým že vzdychä a premeriava si jej telíčko ktoré sa chvelo jeho velikostou. "Uhmh... t-ty si tak skvelá.. ohh.. Neskrývaj svoje vzdychy, pekne vzdychaj a stonaj.. Chcem počuť tvoj krásny.. uhmhh.. hlas.." Vzdychol nahlas a ešte nedával moc do prírazov až po chvíľke keď mal istotu že to Aurora zvládne a hlavne jej vagínka že pridáva do tempa že jeho semeníky pekne o ňu plieskajú.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 12.01.2022 23:19 [#3644]
Hlavou jej prešli rôzne myšlienky. Niektoré za ktoré by si naložila niekoľko faciek a kopancov a za niektoré ktoré by radšej z úst nemala vysloviť pred mužom akým je pán Verruca. Premýšľala čo bude po tomto ? pretiahne ju a odhodí ako každý ako kus handry. Bola na to pripravená, keďže je slúžka a upratovačka v jednom. Jeho prirazí neboli tak násilne a tak zvládala vzdychy skrývať, kým sa nezmenili na hlbšie prírazy pri ktorých už lapala po dychu. "Ah! pane ~ awwh~" Vzdychala do prírazov a bola z toho v neskutočnej slastí. Vzdychala v pracovni ako nadržané dievča, ktoré dlho nemalo sex. Pán Verruca jej to pripomenul. Kto vie čo naozaj bude po tomto, určite vo vile nebude mať čas a zas kto povedal že si získala jeho pozornosť. Oprela sa o predlaktia a jej prsia do prírazov reagovali rovnako. Jej vlhkosť priam tiekla pomedzi stehná nehovoriac o slinách keď mala ahegayo pohľad. Ak pridá určite zažije ešte tenší a užší priestor v nej. Nevedela čo robiť keďže jej to bolo príjemné.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 15:17 [#3649]
Užíval si to ako cítil to príjemné teplo a hlavne tu úzkosť Aurory ktorá ho priviedla naozaj do inej dimenzie že nedokázal ísť pomalým tempom a chcel si užiť naozaj na plno. Celá sa pod ním rozplynula a užívala si ten pocit i keď bol na ňu jednoducho veľký, ale jej steny sa dokázali niejak prispôsobiť. Jemne ju občas i plácol po jej krásnom zadočku aby ju to niejak nebolelo a bolo to ešte na tej príjemnej a prijatelnej úrovni. Aurora vyzerala že jej mozok sa začal roztápať a už to ako to v nej nahlas čvachtalo a jak bola vĺhka by chcel i samotný Verruca toho jednoducho viac. Užíval si až moc že i zabudol vnímať čas a okolie a sústredil sa na každý svôj príraz ktorý bol blažený a príjemný, hlavne ten Aurory hlas a vzdych ktorý vedel rozprúdiť i jeho srdce do väčších obrátok. Opierala sa predliakťami o stôl a jej prsia sa pekne triasli do prírazov a trošku jej vytočil hlavu na čo si všimol jej Aheago tváričku že pridával viac. Cítil že Aurora je blízko a tak niejak i on vďaka jej úzkosti stien a tak si ju pretočil na penise aby chrbtom ležala na stole. Možno to bol pre ňu šok, ale furt z nej nevyšiel. Jej nohy si položil na svoju mužnú hruď a držal ju za jej krásne boky ktorými si ju pekne pridržiaval aby si chúďa neobila hlavu o stenu z jeho prírazov. Nevedel sa nabažiť toho tepla čo cítil a hlavne Aurory. "B..Božee!" Vzdychol nahlas počas jej nehorázneho sťahovania a nakoniec sa Aurora spravila a on to nevydržal a spravil sa do nej až sa mu mierne podlomily kolená. "Uhmhh! Ohh..!" Ustál to a pozerá na Auroru ktorá už očividne má roztavený mozog a rozdycháva sa pod ním. Nohy jej dal stranou a nahol sa k nej na což ju začal bozkávať i keď sa jej pery furt triasli z jej orgazmu. Furt z nej penisom nevyšiel. Odtiahol sa z bozkávania a pozrel sa na jej telo ktoré sa celé chvelo a tak sa rozhodol keď ju má takto v hrsti vziať do náruče a odniesol si ju do miestnosti kde má vírivku ktorú hneď zapol a vliezol do nej spoložne s Aurorou. Vytiahol z nej penis pretože nechcel počas chôdze aby mu zaprasila podlahu tým, jak by to z nej vytiaklo. Oprel si ju o svoju hruď do objatia a užíval si s ňou vírivku.

Dobro-zlí Vampýrek