Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 16:31 [#3650]
Vie že toto čo sa deje nebolo správne. Že sa nechala znovu svojimi blbými zmyslami ovplyvniť a nechala sa práve pretiahnuť šéfom. Ale keď on je tak sexy, ta vôňa ju dožiera neskutočne. Práve počas toho nebude myslieť na dôsledky, až potom keď to dokončia. Momentálne ako slasť necíti, dlho ju necítila. Ešte že ju nevidí ako sa tvári pri tom, ako si ju berie pekne hlboko a rýchlo zozadu. Moc ho cítila a to jej vnútro bolo neskutočne citlivé.
Zaryla svoje nechty do stola, čo si neuvedomovala a snáď mu ho nepoškodila, hneď k tomu na začiatok. Mykla sa pri udretí po zadku, lebo ju to trochu vyplašilo. Čo ju preberie z toho Ahegayo pohľadu. Priam až si uvedomila že jej sliny z jazýčka kvapkali na stôl. Utrela to rukou aj svoje pery, kým si ju nenatočil. Pozrela naň s tým pohľadom a hlasným vzdychom pri ktorom sa naozaj cítila zvláštne.
No prekvapene skríkla ako si ju otočil a topánky vytratila. Prehla sa v chrbte a vzdychala so zaklonenou hlavou. Cítila ten blažený pocit, ktorý sa blížil pod orgazmom. Len si uvedomuje že sa práve na ňu pán Verruca díva. Privrela oči a pozrela do boku s tým že si chrbtom ruky a predlaktím zakrývala tvár. Stiahla sa dosť na to a vyplazila jazýček dosť pri svojom vyvrcholení a ten vodopád nechce komentovať. Mokrý orgazmus v tomto podaní pekne dlho nemala. Pán Verruca neprestával kým nepridal do prírazov. Jej nadkolienky sa sťahovali pri tom uchytení "UUUhmmm ahhhhh aaa~" Vzdychala do rýchlejších prírazoch, kde je úzka a on neprestával kým sa nespraví do nej. "AHhmm! ~" Hrýzla si silno do spodnej pery a prehla v chrbte. Zadýchane sa na pán Verrucu pozerá. Rozdycháva tento sex, ktorý zďaleka nebol zlý. Len si myslela že niečo povie. Ale nestalo sa. "Pán Verruca ~" Povedala zadýchane. Potom ostala prekvapená ako ju dvihne a tak sa ho automatický chytí okolo krku. Hryzla si do pier ako ho cítila v sebe a to semeno v nej. Chcela sa spýtať či môže použiť ich kúpeľňu a mohla sa obliecť a odísť "domov" No nestalo sa. "Kam ideme ? Von?!" Len čo videla kam šli a vonku bola doslovná zima. Len vidí divnú vaňu v akej sa zapli bublinky a tak sa zľakla. Vyzeralo to ako kotol s vriacou vodou."Nie ! tam nie prosím " Zaprela sa do jeho hrude. kým s ňou nevošiel do vnútra a zistila vystrašene že to nie je tak horúce a už vôbec nepríjemné. Nevedela čo to je ale bublalo to. Ako ta sprcha s rôznymi tryskami na vôkol. "Pán Verruca, ja už si to nedovolím budem do práce chodiť zahalená viac... Aby som vám nespôsobovala problémy." Zadýchane vonku vo výrivke si ju ešte stiahol k sebe. Položila ruky na jeho hrudník, prstami sa ho opatrne dotýkala. Akoby bol z porcelánu. Zadýchane a prestrašene sa na pána Verrucu dívala čo bude teraz.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 16:46 [#3651]
Vedel že na toto nezabudne a mal myšlienky že by si to i rád zopakoval. Aurora vedela ako naň zapôsobiť a bola roztomilá dokonca i u sexu čo nie každá žena vyložene dokázala. Bola i dokonca prekvápená ako ju otočil čo bol i mierny zámer a hlavne chcel vidieť jej prekrásnu tvár ktorú si začala z niejakého dôvodu schovávať čo nechápal až nakoniec Aurora dosiahla mokrý orzgazmus čo ho prekvapilo, ale páčilo sa mu to a dokonca i ten pocit. Pokračoval až nakoniec sa po chvíľke do nej spravil a ten pocit bol skvelý vďaka toho tepla čo v nej cítil. Nechcel nič vravieť pretože nemal popravde slov z toho užastného sexu že si Auroru vzal do vírivky ktorej sa bála, ale našťastie jej došlo že to je príjemne a není to nijak nevezpečné. Bolo to roztomilé jak sa toho bála a ešte viac to, ako sa ho držala a bála sa ho niejak dotknúť. Jej slova ho prekvapili a vtisol jej bozk na pery. "Len to prosím nie. Hlavne i keby si zahalená jak islamské ženy tak by si ma priťahovala Aurora, takže sa neboj." Povie na to a prešiel k jej úšku. "Čo ty vieš, možno by som rád dal repete." Šepne jej do ucha a lepšie sa usadil až pomaly ležal u čoho mal Auroru pri sebe natisknutú. "Uvolni sa a neboj sa ma dotýkať.. Tvoje jemné a príjemne ručky by som rád cítil. Nemusíš sa báť, neublížim ti a ani na teba nenakričím.." Povie na to ako si není istá sa ho dotýkať.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.01.2022 18:07 [#3653]
Mia vedela o všetkom čo naplánovala pre Alexa, videla v ňom taký záujem o to dievča. Že spravila výnimku. Hlavne ak by mala byť užitočná vo všetkých smeroch a ak by ju naozaj nasrala a naštvala nebude tak ťažké sa jej zbaviť. Všetko naplánovala poza Alexov chrbát ešte počas víkendu na horách. Mal to byť Vianočný darček preň.
I jej sa páčila Aurora. Mala v sebe tú iskru, ktorá vie poblázniť i ženy, nie len mužov. Preto jej poslala balík s odkazom a cez recepciu zistila či je všetko tak, ako poprosila recepčnú a bola informovaná. Alex a však zabudol že v apartmáne boli kamery. Zistila a dostala sa k heslom. Nebola sprostá, vedela sa dostať do vecí ako heker. A dostala sa aj na Dark Web, kde si prezerala profily ľudí ako z policajného záznamu. Alex by z nej bol v šoku čo dokáže. No ale pri učení zistila že jej chýbala aj jedná z kníh. Preto si požičala otcové auto a dorazila späť do mesta. Prešla recepciou ako nejaká LW princezná, ktorá zabila ľadového medveďa. Bola to umelá kožušina ale vyzerala v tom elegantne a sexy. Vzala si náhradný kľúč z apartmánu, keďže ten hlavný mal Alex. Inak by sa dnu nedostala. SBSkáry ju poznali tak ju pustili bez slov. Odomkla a vošla do vnútra. Ta vôňa bola ako cítiť jahodovú zmrzlinu. Zvláštna vôňa. Pomalým krokom uvidela na stoličke osobné veci danej slečny. No vošla do pracovne, kde videla spúšť. Uškrnula sa nad tým. Počula hlasy z balkónu a určite Alex nepočul cez tie bublinky a cez tu vôňu meničky. Vzala si stratenú knihu spod postele, kam zapadla a videla len jej roh a kráčala na balkón. Ruky založila a uškrnula sa na oboch. " Myslela som si že darček si rozbalíš až vo vile zlato." Nadvihla obočie na slečnu, ktorá mala strach z bubliniek"Dúfam že podpísala zmluvy než si sa na ňu vrhol. Hm je roztomilejšia než na tých fotkách. "Prezerala si ich a určite sa dievča vyplaší a bude chcieť újsť lebo vyzerala Aurora že nevedela o koho ide a čo sa deje. "Hlavne ju drž nech ti neujde. Mam takú chuť sa pridať k vám." Určite Alex čakal krik, drámu. Ale nie ona sa začala vyzliekať do spodného prádla a vliezla si kním do vody "fajná a čo, aká je Ale no neboj sa ma. Som Mia Brooks. Jeho priateľka."Pohladila Alexa po hrudi a vzala si priam ukradla jeho pery pred ňou. Hlavne ju chytila za pažu aby nikam neušla. Vedela že Alexové srdce patrilo jej. Prezerala asi Auroru z blízka a aj na jej prsia. "Nevieš zlato či tu má všetke veci alebo budeme musieť pre ne poslať. Nepošleme ju predsa teraz domov. Teda boh vie kde býva chúďa ešte teraz takto rozhodenú."Prehrabla voľnou rukou Alexovi vlasy a oprela čelo o jeho bok hlavy a nosom sa dotýkala jeho uška. "Dúfam že ma stále ľúbiš." Chcela si to overiť u Alexa. Hoci teraz bude vykoľajený rovnako ako tento cukrík.
Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 18:24 [#3654]
Počúvať takéto slová, neverila vlastným ušiam a dívala sa stále s nepokojným dychom na pána Verrucu. Tie bublinky šteklili a cítila ich všade. Sedela mu cez stehno kolenami medzi jeho rozkrokom a bokom vírivky. "Pán Verruca ale ja.." Jeho slová naozaj vyrážali dych. Lebo už to počula ale ostalo to len pri tom. Keď sa priblíži k uchu sa nadýchne a hrýzla si do pier. Len ona bola v stave, kedy by sa mala obliecť a odisť. Potom len nastúpiť na svoju pracovnú pozíciu. "Repete?" Šepla pri tom slove a viac sa posmelila. Rukou mu prešla po jeho krásnom vypracovanom tele, ktoré bolo naozaj pekná. Len počula hlas, ktorý prepočula cez tie bublinky. Zľakla sa a rukami si zahaľovala poprsie a odtiahla do pána Verruci. Nevedela kto je tá žena ale je krásna a k tomu to oblečenie čo mala. Bolo krásne. "Darček? Aký darček?" Nechápe čo sa deje a obzerá sa aspoň po osuške, aby si ju obliekla a mohla odísť z výrivky "P- pan Verruca ja už pôjdem d-domov" Znervóznela hlavne, keď ta žena sa približuje k ním v spodnom prádle. Naozaj sa chcela dvihnúť, ale slečna ju schytila späť do vody na pána Verrucu. "Pustíte ma prosím. " Len čo vie že je táto slečna priateľkou tohto silného, pekného, a mocného muža vedela že nebude sám, aj sa na to pýtala ale odpoveď nedostala. "Nevedela som mrzí ma to pane ja radšej pôjdem. Slečna prosím odpustite už sa to nebude opakovať." Ostane zaskočene pozerať, keď hovorí o jej veciach a nepustila ju skôr stále bola nalepená na pána Verrucu. "Nerozumiem čo sa tu deje" Naozaj bola zmetená
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 18:48 [#3656]
Užíval si príjemnú spoločnost s Aurorou nevedomky že to je niejaký ten trik od Mii ktorá to akosi naplánovala. Nevedel že sa Mia dostala k heslam od kamier a on stejnak v tých technológiach nebol niejak vzdatný a dosť veciam skutočne bohužial nerozumel. Ale zas dokázal s dosť vecami prekvapivo robiť že by niekto len tak nepovedal že nevie s technológiou. Aurora bola ním zaskočená a i tou samotnou vírivkou ktorú on sám dlho nepoužil a chcel ju využiť s Miou s ktorou by si to v nej určite rozdal jak správny divoch. Aurora vyzerala prekvapene s repete jak keby to mal byť vtip. "Ano, repete.." Usmeje sa a jednou rukou jej hladel sexy zadoček a druhou si ju furt tiskne k sebe. Nepočul však príchod Mii a ani to ako sa priblížila za nich. Keď sa ozvala tak trhol hlavou na Miu že by sa niekdo zlakol, či si náhodou práce nezlomil väz. Počúval niečo o darčeku a absolútne nechápal čo sa deje a to mohli vidieť obe krásavice že nemá ponatia. "Aký.. darček?" Spýtal sa rovnako s Aurorou pretože nevedel čo si mal pod tým predstavovať. Chcela Mia schválne ponížiť túto krásku, alebo že keď nebude môcť s Miou tak náhradu za inu ryšivlásku keď vie, akú má Verruca na ne slabosť? Auroru držal furt pri sebe natisknutú pretože mu bolo jasné že sa hanbí za svoje krásne telo a tak keď bola oň oprená tak sa jej prsia schovali samé. Sledoval Miu ktorá šla do spodného prádla a vliezla k nim čo ho prekvapilo ešte viac. "Veci má v taške.." Odpovie neistým hlasom, pretože nevedel čo mala Mia v pláne a aký bol jej zámer, dokonca čaká kedy príde krik na celú budovu, ale niejak dúfal že ak má prísť krik tak si to Mia ušetrí keď Aurora odíde aby nebola viac v píči psychicky. Namietala k odchodu ale nepúšťal ju. "To nič Aurora, podla toho čo počúvam to mala slečna Brooks v pláne a chcela aby to tak skončilo. Taktiež aby som ťa uvedomil tak táto slečna ti v tej Vile bude dávať niejaké pokiny na upratovanie či pomocou.. Ale furt ak bude niečo pokazené abo bude treba tak jak je v zmluve, zodpovedaš sa mne." Povie Aurore aby sa Mii nebála i keď chcela odísť. Vedel že Mia sedi u jednej trysky tak pustil Aurore zadoček a nahol sa k tlačítku a zapol trysku pod Miou na mierne otáčky aby ju to poriadne dráždilo. Možno chcel darček obrátiť proti Mii a obrátiť klasický sex na vyloženú trojku..

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.01.2022 20:10 [#3660]
Hladila Alexa po hrudi a videla krásku Auroru ako sa hanbila pred ňou. Pustila jej pažu a chytila prstami za tvár a tak že jej našpúlila pery. "Taký, že keď si ju videl v tom sexy maid šatách sa ti isto postaví. Lebo som videla po tebe v tom aute, že sa ti páči. Je to ako mazlík v našom novom bývaní. Ktorý ti bude robiť spoločnosť, keď sa budem ja učiť alebo budem mimo domu. A samozrejme láska."Otočila pohľad na Alexa s úškrnom." Som tvoje zlé dievča. A takýto cukrík, teplý vlhký voňaví nemá hoc kto. Ona zas nemá na výber inak by skončila na ulici a bola by škoda." Pozrela na Auroru, ktorá poslušne držala polohu na Alexovi vo vode. " Presne tak. Ako hovorí Alexander Verruca budeš ma počúvať. Neberieme ti slobodu. Len vieme že naše pervezné duše potrebujú oživiť vzťah." Irónia, keďže je ona mrtvá upírka. "Ta fakt krásne vonia, až by som sa do nej zahrýzla. Nehanbí sa. Okrem toho že si vlhká a horúca nemáš nič iné a tie oči."Pustila Aurore tvár a pohladila ju mokrou rukou po vlasoch. "Je to prírodne ryšavá alebo dofarbená a ta blond." Mala zaujímavý štýl vlasov. Kým neposkočila a pozrela na Alexa v jej nepozornosti a vydychla. "Alex! ahhmm to si spravil narokom, že. "Vedela že mal blízko seba ovládanie tejto vyrivky. Privrela oči a vydychovala pri tom ako tie bublinky masírovali práve to miesto a robili tlak na tom. No prižmúrila oči a chytila aurore prudko ruku a svojou pritlačila na Alexové brucho." Už si sa dotýkala takého to tela? ahm.." Ak to Alex nevypne tak určite vedel čo ho čaká. "Hovorili ste o nejakom repete. Alebo som snáď zle počula?" Rukou Aurory prešla na Alexove semenník. No stiahla Auroru k sebe a oprela ju chrbtom o svoje prsia a jej nohy roztiahla cez svoje stehna, aby cítila tie bubliny tiež. Chytila ju silno pod sánkou a zaklonila jej hlavu "Páni ta je chudá, určite nič to nežere. Musíme ju vykŕmiť zlato lebo jej rebrá sa dajú spočítať ako nič." Pozerala na Alexa či sa tiež bude len prizerať alebo hrať s ňou "I ja chcem poriadny sex zlato, Dúfam že ťa toto zlatíčko neunavilo úplne." Pozerala na Auroru, ktorá sa hanbila že ju mala v tejto polohe a priamo pred Alexom. Chytila jej prsník. " ta ale hreje zlato a tie prsia su tak mäkké a pevné zároveň. " Pozrela na Alexa, ktorý určite je mimo z Mii ale jej dominantnosť voči slabším povahám sa prejavila pri Alexovi je subnisivná z polovice. Pustila jej krk a hrala sa jej s prsiami a nohy viac od seba rozťahovala kolenami. Čo i seba "Ahmm tie trisky su príjemne." Zaklonila hlavu pri tom.
Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 20:26 [#3661]
Je prekvapená z toho čo sa deje. Nechápala keďže čakala že ta slečna ju zabije. Ale nie, hovorila o akomsi pláne a pochopila že zrejme toto sa udiať malo. Ale ak by to ona nechcela bolo by to znásilnenie. Ostane pri nich sedieť a zahaľovať sa pred slečnou Brooksovou. Ktorá hovorila o jej veciach. "Moje veci? na stoličke ich mám, moje dôležité veci mam so sebou. Prečo slečna ? "Nechápala, stále je v pomikové lebo toto sa nedeje každý deň. "Dobre..." šepla pri tom, keď mala počúvať slečnú Brooksovú. "Ja som nejaká hračka alebo čo.. JA!" Nemohla si vyskakovať a dvíhnúť hlas na slečnú Brooksovu, lebo jej stlačila pery, ktoré našpúlila. Nemala na výber a peniaze potrebovala. Ale keď vie že s ňou budú zvrhlosti stvárať tak mala strach. Sú to vážne vampíry? alebo upirka bola slečna Brooks? No mykne sebou s prudkým nadýchnutím pod vodou cítila pána Verrucy jeho sechy bruško ala buchtičky. No čo urobila slečna Brooks zaskočene sa dívala na oboch. Nečakala že bude masirovať semenníky. Zahanbila sa a chcela ruku odtiahnuť. "Prepáčte pane ja som nechcela naozaj. Ah..." Ako ju stiahne slečna Brooksova nohy chcela stiahnuť k sebe, takto jej bolo vidno všetko. Zaklonila hlavu a chytila slečne Brooksovej ruku."Prosím.. ~ nechcem narúšať váž vzťah slečna Brooksová pán Verruca. ahhm~" Hrýzla si do pier, keď sa jej slečna Brooksova hrala s prsiami akoby to boli silikónové vankúšiky ale neboli. Chytila jej ruky a potom si uvedomila ako vystavuje iné intímne miesto vo vode. Odtiahnuť sa jej nedarí, nemá sa ani o čo zaprieť. V tejto polohe nemôže urobiť nič len sa díva na pána Verrucu a stonala pri dráždení pŕs. Len teraz bola plná semana svojho pána a teraz toto? Rukou sa snažila si ju zakryť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 20:44 [#3664]
Vôbrc nechápal čo sa deje a ani netušil čo sa to práve udislo. Nebol jediný zmätený týmto všetkým a Mia sa nad tým zabávala. Bolo mu jasné že Mia zariadila aby Aurora bolá v tom sexy oblečení, no nečakal zrovna toto aby chcela. Mia bola nepredvídateľná v tomto a keď spustila o tom že má byť Aurora údajne niejaká hračka ktorou není sa zamračil na ňu. "Aurora není vec ani hračka.." Zastal sa momentálne Aurory ktorá mala prekvapený pohľad a asi pochopila že Verruca nechcel aby bola hračkou, ale Mia mala iné plány očividne. Keď hovorila že Aurora nemá nič sa viac zamračil pretože nechcel aby takto Auroru urážal, pretože to robilo zlé meno hlavne jemu. "Mia kľud.. neurážaj ju toľko.. Je to zlaté a milé dievča s ťažkým životom" Povie a račej Mii zapol trisku nech kludí hornon so zamienkou možnej trojky pretože mu bolo jasné, že Mia chce pocítiť Aurorine teplo. Páčilo sa mu dotyky Aurory i keď boli nútené jej príjemnými a hebkými rukami. Mii neodpovedal pretože stiahla Aurore ruku na jeho semeníky na čo vzdychol a jeho burítko bolo pripravené do akcie. Pozrel sa na Miu a Auroru ako si užívajú, teda aspoň Mia, keď Aurora je na nej nasilu. Zosílil o trochu trisku a koleniačky došiel pred Auroru ktorej upravil vlasy a začal ju bozkať na krku u čoho udržiaval očný kontakt s Miou. Vedel že Aurora sa na nič nezmôže a nakoniec sa natiahol k Mii perám ktoré stiahol do bozku a penisom prechádzal cez vagínky Aurory i Mii.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.01.2022 21:27 [#3667]
Vidí že Alex ignoroval jej otázku, či ju ľúbil. Namiesto toho dostala zjebanie že urážala slečinku Auroru. Pretočila očami a vedela že Alex jej povahu vždy krotil. "Ospravedlňujem sa slečna Aurora, nie ste otrok ani vec. Budete mať svoju slobodu, ale tak veľmi sa páčite môjmu priateľovi, že porušil svoje pravidlo. Ale i vďaka mne. Chcela som aby si bol spokojný a šťastný láska. Viem že využiť nevinnú dušu bolo zlé ale slečna má rovnaké sympatie voči tebe a ešte keď si zvykne na mňa. Budeme obe tvoje dievčatká." Hrýzla si do svojich červených pier a pri triskoch začala hýbať panvou a vydychovať vzrušene Aurore do krku. "Ah zlato zjemní to. " Mala chuť nasadnúť si na svojho žrebca a ukojiť to dráždenie medzi nohami. Odtiahne Aurore ruky od jej vaginky a bozkáva ju na krku. "Skúste slečna uvoľniť sa nemyslieť na to čo je zlé. Užite si starostlivosť je to po vás vidieť že vám dotyky chýbajú. Chúďa malé je naozaj roztomilá. Som rada že sme vybrali dobre a môžeme zmeniť jej život. Dúfam že nám neodídete tak skoro. Za vás hľadať náhradu bude ťažké. Nemyslím to čo robíme teraz. Lebo toto by som nedovolila žiadnej žene slečna Aurora. Cítim že ste výnimočná pre nás oboch." Spustila monológ už nie povýšenecky ale tak, aby sa Aurora uvoľnila a nebola tak napätá že fakt robí niečo zle. Hraje sa Aurore s prsiami ale sama by chcela voľnosť od spodného prádla. Ale pochopila že Alex pristúpil aj na Trojku, ktorej sa odmietal zúčastniť. Cíti ako sa Aurora uvoľňuje pri Alexovi hlavne. Vytiahla jednu ruku od jej prsníka. Chytila Aurore zľahka ruku. "Pšš neboj sa nehanbí sa. Dotýkaj sa pána Verruci páči sa mu to." Sleduje Alexa ako ju bozkáva na krku a usmiala sa hneď keď ma jeho pery pre seba momentálne. Oplácala mu bozky a do nich vydýchla. Skúsila chytiť Aurore druhú ruku pri bozkoch aby mu penis ktorým sa obtieral o obe pritláčala na ich vagínky. Cíti že sa Aurora uvoľňuje a je poslušné dievčatko. Mia svojou druhou rukou vošla Alexovi do vlasov a pri odtiahnutí vydýchla vzrušene s otázkou" Ľúbiš ma Alexi?" Vzrušene vydýchla. Tak teraz ľutovala že si nestiahla dole nohavičky.
Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 21:45 [#3669]
Cítila sa vážne ako chudera. Keď hovorí o nej slečna Brooksova takto. Ale je prekvapená že práve sa ospravedlní za to ako to povedala. Počúvať to že je výnimočná a nedovolila by pánovi Verrucovi ženskú tak sa na pána Verrucu pozrela či je to pravda. Ale podľa výrazu pochopila že áno. Výnimočne boli obaja príjemné milý k nej až to bolo desivé. A zas toľko sexu a slasti nezažila ani nepamätá plus. Slečna Brooks jej ruky na prsiach, akoby vie čo robiť. Znovu sa cíti vzrušene a uvoľnene pri bozkách na krku. Privrie oči a vydychuje naďalej vzrušene až sa uvoľní a nechá sa aby sa jej slečna Brooks dotýkala. Tiež mala zaujímavú vôňu ako fialky a čučoriedky v jednom alebo škorica? Určite ma drahý parfém, ktorý je naozaj krásny. Sama by raz taký chcela mať. " páči sa to pánovi Verrucovi?" Zvedavo sa pozrie len očami a hlavu zakláňa pri bozkoch na krku od oboch. Opatrne cez ruku slečny Brooks sa osmelý a dotýka sa hrude a bruška prstami. Kým druhou rukou nemala uchopiť znovu tvrdý penis pána Verruci. "Ježiši... ~ ahh ~ pane ste tak veľký, že obe ~" Poznamenala jeho veľkosť. Sleduje oboch ako sa bozkávajú ale slečna Brooksova ju nenechá sa cítiť navyše "Slečná ~ ahh pane ~ " Len čo sa odtiahnú od seba. Sa pokúsi odtiahnúť chrbtom od slečný Mii a pokúsi sa posadiť na ňu rozkročmo. Tak sa z oči do oči díva slečne Brooksovej, ktorá chce aby jej dala dole prádlo. Ona tak prikývne a vyzlečie jej mokrú peknu podprsenku dole a nohavičky stiahne tak isto. Pozrie na pána Verruci ako svoj zadok nastavuje naň a aj sa ním obtiera o jeho bruško kým sa svojou mušličkou nezníži na mušličku slečný Brooksovej. Nevie čo ju to napadlo ale začne bozkávať slečnú Brooksovu na krku a oplatí jej i dotyky na prsiach. Počuje ako slečna vzdycha viac a je zrejme z nej prekvapená. Ale nechcela aby sa uvoľnila ? "Ak vám to vadí prestanem slečna Brook a pán Verruca ~ " ucíti pevne chytnutie zadku od slečný Brooksovejj ako jej roztahuje zadoček a celkovo odhaluje nedávno pretiahnutu mušličku na pána Verruci. Vydychla vzrušene slečne Brook do krku.