Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 22:06 [#3672]
Bol na Miu naštvaný za to jej neposlúšne chovanie za ktoré ju ešte potrestá, ale možno to odloží na inokedy za tento "darček" s ktorým si dala prácu. Začala sa ospravedlňovať čo ho prekvapilo že zrovna z jej pusy toto vyšlo. Kdo by povedal že zrovna ona sa dokáže niejako ospravedlniť niekomu ako je Aurira, ale predsa keby tu nebol tak by určite po Aurore pomaly že nekričala nech niečo spraví. Nakoniec sa zhodli a dotyky Aurory sa mu pačili a to velice. "Páči a moc.." Odpovie zvedavej Aurore a prišiel k ním a drázdil ich svojím penison ktorým by chcel uspokojiť obe naráz. Kdo by mal predsa možnosť mať takéto dve velice sexy ryšavky pre seba? Počul chválu od Aurory a Mia sa zachcechtla pretože vedela že je to pravda a hlavne že hlavne ten penis patrí zrovna jej len s výnimkou že to teraz povolila. Po bozkávaní sa pozrel Mii do očí. "Samozrejme, teba vždy i na celú večnosť." Šepne odpoveď Mii a hlavne to ako Mia tlačila Aurory ruku na jeho penis aby ich tvrdšie dráždil bolo až moc príjemné pre všetkých, hlavne pre Miu ktorá mala pod vagínou trisku. Nakoniec sa Aurora rozhodla prekvapivo spolupracovať a vyzliekla Miu do naha čo bolo sexy. Pozoroval obe ako sa do seba pustili a podišiel k nim keď Mia rozťahovala Aurore sexy zadoček. Trel sa znova penison o ich vagínky, ale schválne tak aby žaluďom zašiel do Miinej a hneď vyšiel. Nakoniec sa neudržal a zasunul penis do Aurory, vytiahol a zasunul do Mii a tak to furt striedal u čoho Auroru bozkal na rameni. Ucítil že keď bude šukať Miu, tak Aurora je na úrovni že by ju tým dráždil. Lenže chcel provokovať Miu a tak zasunul len do Aurory do ktorého začal dosti bušiť že prsiami sa tre o Miine prsia "Ohh, t..to teplo! Umhmh!" Vzdychne nahlas a Mia si ten pohľad užívala, to na nej videl, ale chcela tiež a tak ho z Aurory prudko vytiahol a fikol ho do Mii do ktorej ide rovnakým tempom ako do Aurory ktorú dráždi penisom práve vždy pri jeho zásunoch a výsunoch.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.01.2022 22:28 [#3675]
Vzrušene sa dívala na Auroru, lebo to trenie bublinkových triskov a Alexov tvrdý penis je zaujímavá kombinácia. Usmiala sa pri odpovedí na to či ju ľúbil. Chytila jej zadok tak aby nepadla dole a Alex mal výhľad vo vode a nad vodou na dve nadržané vagíny. Aurora bola naozaj sladká a ešte mala pláne pre Alexa veľa veci zmeniť aby sa pri nej nenudil a Aurora snáď jej v tom pomôže. Keď ale sa hrajú a on len stršil špičku do nej si hrýzla do pier a uškrňala chcela ho moc ale videla jeho pohľad a tak vedela že toto Aurora nebude čakať. Keď hovoril o teple jej vagínky, vedela že toto bude vždy oceňovať ako jej chladnú vaginku. Len čo začal ich striedať vzdychla jedna a potom druhy a obe boli z toho doslovné mimo. Sledovala ako sa ich prsia dotýkali a nie len to treli sa aj vaginkami pri tom ako ju roztiahla."Ah ah ano to je ono !" Hrýzla si do pier keď ho v sebe necítila a len prerážal do Aurory ta bola doslove mimo. "Kurva ta ma pohľad ako si to vychutnavá nadržané dievčatko uživaj si paničku a pána. Len jej daj Alexi nech cíti poriadne tvoju kráľovskú pýchu!" Páčilo sa jej ako nad ňou Aurora prevrácala oči a vyplazila jazyk a tie oči dohora. Stiahla ruku z jej zadočku a chytila jej jazyk medzi prsty " poriadne vlhký jazýček. hmm" Vzdychala tak sladko, že ju chytila za vlasy a stiahla si ju do bozku. Pred Alexom ju začala bozkávať a cítila tie sliny to teplo a vlhkosť v puse. No pustila jej vlasy a odtiahla sa keď zaklonila hlavu a vzdychala tentokrát ona a cítila svoju lásku pekne hlboko"AAhrr kurva anoo šukaj ma zlatoo ahh"Držala Auroru na sebe ktorá rozdýchalavala penis v sebe čo by robila keby ich cítila viac a na všetkých otvoroch. Teda čo. "Zlatooo oohhh budem ano uurob sa do mňa ano !" Bola hlučnejšia ako vždy.
Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 22:35 [#3676]
Otočí pohľad na pána Verrucu. Potom na slečnu Brooksovu ktorej dráždila krk. Len čo sa pán Verruca rozhodne z dráždenia prejsť na sex vždy do zásunu sa prehla a pretoči oči dohora a vydýchla. A robí to stále kým nedostane hlbší príraz a nebolo to krátke priam si ju vybral nad svojou priateľkou čo sa cítila trochu naozaj výnimočne a ako chválil to teplo "Aahmmm ww aawww ~" Cíti ako sa ich prsia obtieraju a ona znovu nemysli len na to aký príjemný pocit v podbrúšku. Len jej vzdychy sú umlčené prstami. Pozerá na slečnu Brooks, ktorej cíti pery a jazyk. Vzdychala jej tak do úst ako malé nadržané dievčatko. Ak bude pán Verruca pokračovať sa znovu urobí. Len ucíti prázdno a nadýchne sa. Mala dosť a tak svoje telo viac na slečnú Miu natlačí a oprela si zadýchane čelo o jej rameno a počúvala ako nadáva pri ich sexe. Už cítila na sebe tú únavu až by im tu od tej slasti a spokojnosti zaspala. Asi vážne by si mala nejaký vybrátor zaobstarať, keďže tento pocit upokojuje a uspokojuje dušu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 22:58 [#3678]
Kto by povedal že tieto dve hriešné duše bude mať pod rukamy práve on a užívať si s nimi naozaj naplno celkom zaujímavý sex ktorý určite nikdo nečakal že bude. Hlavne Mia si užívala Auroru tiež a dokonca i bozky s ňou a nakoniec to, ako sa Aurora venovala jej krásnemu upiriemu krku. Bolo to krásne vidieť a i to, že už teraz vedel ako Mia s Aurorou snaď naplanovala tisíce vecí čo spraví v tej vile. Obe pekné vzdychali že stačilo len zatvoriť oči a započúvať sa do ich prekrásných hlasov ktoré by sa postarali naozaj všetko. Mia ešte povzbudzovala Auroru ktorú poriadne šukal a bolo to i zábavne vidieť práve zo strany Mii, že niečo také povedala. Jak keby chcela takého mazlíčka ktorého obaja môžu využiť v prípade, že ten druhý bude niekde preč abo nebude mať čas. Uspokojoval priamo obe dievčatá a furt ho lákalo dať Aurore do zadočku keď ho mala tak prekrásne našpulený a zaspávala až na Miinom rameni z toho jak bolá doriadená a skoro blízko k vyvrcholeniu, no to nevedela čo má ešte prísť za zákerné prekvapenie. Mia si užívala jeho penis vo veľkom a chcela nech sa do nej spraví čo premýšlal či vôbec, avšak chcel nech ju spraví Aurora, pretože mu to prišlo i zcela fér keď jeho už Aurora spravila. Bušil do Mii tvrdšie než do Aurory, pretože vedel že Mia tvrdšie prírazy ustojí než chúďa Aurora ktorá by možno plakala od bolesti a prosila o pomoc aj niejakú entitu. Vedel že Mia sa dostáva do poriadnej eufórie a vtedy sa rozhodol prestať a prudko z nej penis vytiahol aby mala ten svoj roztomilý nahnevaný pohľad. Vzal Miu za stehná a položil ju na roh vírivky aby mala len nohy v nej. Samozrejme Aurora furt bola na nej, ale tu si Verruca stiahol do vody na štyri a začal do nej znova zasúvať, ale tak aby to ustála. Lenže nechcel nechať Miu takzvane na suchu a tak tlačil Aurory hlavu k rozkroku Mii a potom pustil, pretože chcel, aby sa Mia ujmula vedenia Aurory hlavy..

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 13.01.2022 23:21 [#3679]
Zakláňala hlavu a mačala vlasy vo výrivky ako Aurora bola celý mokrá. Chudínka snáď neochorie. Videla že druhé kolo bolo na ňu moc. Vedela že toto dievča zjavne na sex nebolo zvyknuté. Odtiahla sa od pier a tiež pretočila očami dohorá ako do nej búšil "AAAHhhhrrr!" vzdychala až sa pevne chytila kraja výrivky a rukou okolo pása Aurory a tlačila jej prsia na svoje."AOOOH! anooo!" užívala si šukanie svojho partnera a hrýzla do pier. Keby mohla tak by Auroru hrýzla do pier ale do krvi a to by sa nezdržala. Užívala si sex na ktorý nebol zjavne nik zvyknutý. Len videla že Alex mal niečo v pláne a vyšiel z nej von a nespokojne povzdychla "Prečo si prestal." Bola nespokojná ako sa odtiahol lebo cítila takmer vrchol. Len ju povytiahol na sedací kraj výrivky. Jej zima nebola tak jej to nevadilo. Len sa dívala čo chcel Alex. "Zvrhlík môj, to sa nerobí dievčaťu ktorá ah.. Aurora.. ty ho maš tak kĺzky a teplý. To je dobre ano dobrá holka prsty použi zlatíčko anoo" Že ju Alex chúďa stiahne polovyčerpanú na štyri a da hlavu Mii medzi nohy nečakali ani jedna. Mia neprotestovala a Aurora prstami dráždila práve to čo je ženám príjemné, vedela čo je dobre a ten jazýček. Rukou vošla Aurore do vláskov a za tu mašľu uchopila panvou hýbala. "Ano dievča ano pokračuj sprav paničku aj svojho pána ah kúpim ti tak pekné sponky do tých vlasov. Táto je hroznáaa ah ah zlato, nie že nám ju utopíííš ah kurva dievča." Vzdychala pri dráždení abola prekvapená že to Aurora vedela Rukami si prešla po prsiach a dráždila sa pri tom ale cítila že bude. Aurora jej dráždila prstaim klitoris a svojimi vzdychmi teplými jej ju lízala. Chytila jej malú ruku, ktorá vyzerala rozmočene od tej vody naznačila jej aby vsunula hoc do nej celú päsť. Ale to Aurora nesparvila a prstami si v nej nahmatala bod G a tak Mia sledujúc ako nadržaná pornoherečka dívala na Alexa. Kým Aurore nepritlačila ten nosík a ústa uplne k nej a nespravila pred nimi. "Zlato poriadne nech strati vedomie nech to máme ľahšie ju dostať do vily Boha ta ma šikovný jazyk." Sledovala oboch a chcela pery svojej lásky ale prv si vychutnávala ako šukal tu maličkú. "Zadok ma ako srdiečko z tohto pohľadu." Hrýzla si do pier a nechala ju nech jej vzdychá medzi nohami a opierala o jej kolená a stehná. Mia jej občas chytila aj prsia akosi ju to bavilo.
Aurora Snow (Rory) 13.01.2022 23:31 [#3680]
je to príjemné ale vyčerpavajúce, ta voda teplo dotyky strašne rýchle a veľa je toho na nej. Nevedela čo skôr ale vie že bude na svojej kondicii pracovat. Len čo cíti pod sebou že sa pán Verruca odtiahol sa otočila unavene hlavou za ním prečo prestal so slečnou Miou Brooksovou mať pohlavný styk. Keď ju schytil a stiahol na štyri do vody, hneď ju to prebralo. Nehovoril pán Verruca nič len jej hlavu strčí medzi nohy svojej priateľky. Pozrela na slečnu Brooksovu a tak sa do toho poslušne chytí. Olizuje jej klitoris zadýchane a dráždi prstom tam kde to ma rada i ona. No v tom ucíti veľký tlak v sebe "ahhwwh! ~" Vzdychla do toho hlbokého prírazu a vzdychala slečne Brooks do mušličky. Počuje oboch ako vdychaju, keby niekto toto videl by si pomysleli že natáčajú porno pre incubusov. Ale penis pána Verruci je naozaj dobrý. Sťahovala steny vo svojej mušličke a svalstvo neskutočne a cítila že bude. Moc to cítila že sa spraví znovu. Len čo počujje ako slečna Brooks sa urobía tlačila jej hlavu tak jej to nevadilo možno. Hovorila o sponkách čo bolo zvláštne. Keď je hotová so slečnou Brooks sa chytí jej stehien a vzdychla pred seba a aj sa obzrela do boku a cítila tu slast až kým sa po druhý krát znovu nespraví a vyplazí jazýček s úsmevom a takmer padla do vody, keby že ju nedrží slečna Brooks, vzdychá stále i napriek vyčerpanosti "Chcem panička cítiť v sebe ~" Myslela tým jeho spermie, bola v slasti mimo a tak hovorila fakť perverzne.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 13.01.2022 23:50 [#3681]
Videl ako Mia bola v koncoch a vychutnávala si príjemnú atmosféru hlavne v blízkosti Aurory ktorá sa im podvolila i keď kdo vie či dobrovoľne abo nútene. To momentálne asi nikdo z nich nechcel niejak riešiť a Miu si poriadne podal čo sa jej ako vždy páčilo a asi hlavne i preto, že asi chcela ukázať niečo Aurore. Kdo vie. Mal s nimi svoje plány a preto vedel že Mia bude ukazovať svoj roztomilý zamračený výraz ktorý je k spapkaniu a to jej prečo zastavil. Žmúrkol na Miu a nič nepovedal až si ich obe nastavil čo bolo dosť zvrhlé a zvrátené, ale tak prečo nie ? Keď to má byť ich prvá trojka v živote tak nech je aspoň niejak poriadná a užitočná i keď u Mii mal pocit že s Aurorou to bude skúšať viac krát ako "prémie" za dobre odmakanú prácu slúžky. Nevedel čo od nej čakať a to sa mu na Mii páčilo, že mala šialené nápady ktoré zneli i vcelku fajn. Bol rád že si i samotná Mia užívala Aurory jazyk ktorý vedel že je moc dokonalý a to jak je teplý je naozajstné blaho na ich chladné duše ktorým takéto teplo vyložene chýba. On sám vzdychal i keď nie tak nahlas ako Mia a dokonca sa pozasmial pri okomentovaní sponky čo mala Aurora vo vlasoch. Predsa len, bola to sponka ktorá bola súčasťou toho maid oblečenia takže mala vyložene to, čo jej Mia poslala. Pokračoval ďalej a cítil ako sa Aurora pomaly sťahuje, ale bol prekvapený že dokázala Miu tak prekrásne lízať že to bolo fakt prekrásne na pozeranie. Sám cítil že už bude blízko a v ten moment sa Mia prekrásne spravila pod pusou Aurory ktorá sa oblizovala a možno si to ani sama neuvedomovala že jej Mia chutnala. Na to sa uškrnul že i Aurora vedela čo chutná očividne dobre. Mia okomentovala Aurory zadoček na ktorý sa pozrel a musel priznať, mala ho naozaj do tvaru srdiečka. "T..Tak pevný a srdiečkový! Uhmhh!" Vzdychol nahlas a to Mia už vedela že je blízko, no miesto toho aby pokračoval z Aurory vyšiel a zohol sa k jej vagínke ktorú začal rýchlo a poriadne lízať čo netrvalo dlho keď bola šialene na kraji a spravila sa. V moment dosiahnutia jej orgazmu ju prestal lízať a pevne ju držal pretože sa dosť triasla z neho a bola vyčerpaná. Otočil ju na chrbát aby sedela v kľude vo vírivke a hneď vedla nej posadil i Miu, ktorú stiahol z rohu a postavil sa nad ne, kde si svoj penis rýchlo honil nad ich tvárami do doby, než sa spravil i on a pekne pokropil semenom tvár Aurore i samotnej Mii. "Ohhh! Uhmhh! Nhhh!" Vzdychal dosť nahlas keďže obe sú perfektné, ale Aurora mala nazoaj niečo do seba. Po spravení si sadol k ním a Miine nohy si hodil cez svoje. Pozrel na ňu s pohľadom jak keby nevedel kde je. "S-Spokojná ?" Spýtal sa vážným tónom svojej milovanej.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.01.2022 00:40 [#3682]
Mia bola v tom že sa vystrieka do maličkej ale nie. On sa odtiahol a začal ju lízať. Nadvihla obočie a sledovala ich ako to robíl. Bol to zaujímavý pohľad ale dievča bolo spokojné, keď vidí koľko vlhkosti šlo z Aurory až jej samotnej bolo ľúto, že sama nemohla byť takto vlhká pre Alexa. Možno i toto bol dôvod urobiť takúto vec a neprísť o svojho partnera. Špekulovala čo bude ďalej. Len ako ich obe schytil pred seba. Mia chytila Auroru, aby nepadla do vody aká bola mimo zo sexu. Chytila jej tvár a obe nevedeli čo a prečo to Alex robil až im došlo že si ho honil nad nimi. Zamračila sa, keď mala semeno jeho vo vlasoch na tvári a aj na prsiach a nehovoriac o Aurore. Mia si všimla že je Aurora podvyživená a zrejme i preto bola tak slabá. Cítila z nej tu vyčerpanosť. Len ju pustila hneď ako si ju Alex stiahol k nej a chytila ho okolo krku. Upláchla si tvár a pusinky mu dávala na tvár s úsmevom "A ty si spokojný zlatko? Moje zlato" Otočila si jeho tvár a bozkávala sa "Ja neskutočne a Aurora.." Otočila sa keď ju nevidela vo výrivke. "Kam šla ?" Zvedavo sa obzrela, keď tu bola pred chvíľou. Zrejme ako si ju Alex pritiahol Aurora si i napriek únave uvedomila čo sa stalo a ušla." V tomto stave ďaleko nemohla zájsť" Pomalý vstala z výrivky a videla ju v izbe na zemi. "Zlato asi si to prehnal." Nadvihla obočie s tým aby jej šla na pomoc tam stála a sledovala dievča na zemi.
Aurora Snow (Rory) 14.01.2022 00:48 [#3683]
Po tom čo sa deje si užíva prírazí aj keď boli občas bolestivé nesťažuje si. Dýchaním nestíhala kým necíti prazdno a rozdychane a trasúcimi perami a rukami sa pustila slečny Brooksovej. Len čo cíti jazyk tam skríkne a vzdycha ďalej až do vrcholu svojho. Len jej teraz je zrejme ľúto že sa neurobil. Kým sa posadí a spamätá ju drží Mia sediac v strede výrivky. Chytí jej ruku s tým že sa pozerá na pána Verrucu ako si nad nimi honí. Potom prišlo to čo chcela. Pán Verruca sa nanich urobil a tak spokojne usadil do výrivky. Cíti že ju pustí a len sa na nich oboch díva vyčerpane. Zomkne pery k sebe a šepne "Už pôjdem domov pán Verruca a slečna Brooksová" Len ako ich vidí spolu takzvane laškovať pochopila, aby vypadla. Nevšímali si ju čo bolo fajn. Premenila sa v líšku, tak vyskočila von z výrivky a chcela nenapadne vypariť. Len tým premena jej energiu vzala a od vyčerpania skončila na podlahe v ľudskej podobe. Cítila že sa musí dvihnúť obliecť a ísť von. Ale telo dalo výpoveď a tak upadla bezvedomia. Slečna Mia mala pravdu, pár dni nejedla. Bola tak nervózna a všetké peniaze dala za oblečenie v ktorom došla až na to maid oblečenie. Nečakala žeby mala tak sexy šéfa s tou vôňou. Len vie že si má dávať odstup. Je predsa len slúžka.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.01.2022 01:05 [#3684]
Vedel že Aurora si tu užíva vo veľkom a hlavne sa i chovala že by i sama chcela repete. Vedel že bude odmietať kvôli Mii čo ho možno aj mrzí, keď to bol predsa len prekrásny darček od Mii ktorý nevie ako jej predsa len oplatí. Mia nebola nadšená a ani moc Aurora že sa do Aurory nespravil a keď bol nad nimi tak obe pochopili čo príde a Miu to naštvalo že je celá od semena a Aurora to až tak akosi neriešila. Ešte že ju Mia pridržiavala inak by bola ponorená vo vírivke čo by nemuselo dopadnúť zrovna najlepšie pre Auroru. Posadil sa k ním a pozeral na né šťastne až sa naň vrhla Mia ktorá si prv opláchla tvár a trochu aj vlasy od neho a začala ho bozkať čo s radosťou a vášňou oplácal vo velkom. Hladel u toho Miu po jej krásnom tele a možno by nabral síl na ďalšie kolo aby uspokojil len Miu a dal jej to, čo chcela, ale začala sa vypytovať že si nevšimol že i Aurora vyšla z vírivky. "Som spokojný a takýto darček som naozaj nečakal... Ďakujem, len neviem ako ti takýto darček oplatím.. Čo by si si také priala ?" Spýtal sa jej, čo by chcela na oplátku za tento darček čo sa i bál čo povie a nakoniec si všimli kam zmizla Aurora. Pozdvihol obočie a Mia vystrelila z vírivky a on sledoval jej krásny zadoček jak mizne. Povedala že Aurora je vypnutá na podlahe a čakal že jej Mia pomôže ale nič nepočul len dajaké chechtanie a tak sa postavil, vypol vírivku a šiel sa nahý pozrieť čo sa deje a všimol si Mii ktorá stála nad Aurorou a držala v sebe očividne smiech. "Keby jej pomôžeš tak by bolo fajn... Ale očividne chlapská práca, čo ?" Pozasmial sa a vzal Auroru do svojho mužného náručia a zabalil ju do poriadnej deky a položil ju do postele kde ju prikryl perinou. Pohladil ju po vláskach a pozrel sa na ňu. Z niejakého dôvodu sa cítil jak keby odniesol dcéru do postele ktorá príšla po poriadnej žúrke. Táto myšlienka na dieťa ho mierne rozčulila a zomkol ruky v päsť. Mia mohla vidieť na ňom že ho niečo znepokojilo a šiel do pracovne kde objednal cez recepciu určité suroviny že Aurore uvarí niečo chutné na jedenie a že nech zabalia niejaké jedlo čo mali na menu aby si to potom Aurora vzala. Šiel bezeslova vytočene do kúpelne a obmotal okolo seba aspoň osušku a vedel že Mia naň volá, ale potreboval drink a tak vytiahol v kuchyni z jednej poličky velice cenný a drahý koňak ktorý poriadne kope. Nalial si ho a kopol do seba až sa mu ulavilo. Pozrel sa na Miu ktorá bola vytočená z toho že ju ignoruje a podišiel k nej a pevne ju objal s pohárikom v ruke. "Prepáč... pýtala si sa niečo láska ? Trošku som sa zamyslel... Objednal som niejaké suroviny že Aurore uvarím niečo chutné k jedlu.. Nech sa naje.." Šepne a v hlase bolo poznať, že niečo není s ním v poriadku..

Dobro-zlí Vampýrek