Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 14.01.2022 01:28 [#3686]
Mia vyliezla z výrivky a šla k Aurore ktoréj odkryla tvár a otočila na bok. "Mne nemusíš za to nič dávať toto dievča nevedelo že sa toto stane. Čiže to bolo tak očividne neodolala chlapovi ako si ty." Vzala župán do ktorého sa zabalila. "Si ju doslovne vyčerpal. Ale podľa jej stavu je vidieť že toto dievča by za pár mesiacov umrelo od hladu. " Keď povie že jej nepomôže tak nadvíhla sa a rukou si chytila hrudník. "Ja? Pravdaže že chlapská vyzerá na to že nosím dievčatá polomrtvé do postele?" Sledovala Alexa ako ju vzal a Mia mu pomohla s ňou do postele. "Kde má veci. Čo s ňou chceš urobiť keď sa zobudí. Nevyzerá na to psychický ok, keď sa s neznámim chlapom vyspý obzvlášť s nadriadenými." Zasmiala sa a sledovala Alexa ako sa na ňu díval a tváril sa divne. "Alex, čo sa deje." Jeho pohľad bol miatúci a hlavne keď hovoril o jedle že bude variť. "Páni ty vieš vari?t hmm škoda že ja si to nevychutnám ale tiež začínam byť hladná." Otočila sa na Auroru a hrýzla si do pier. Postavila sa z postele a šla k stoličke ktorá bola na chodbe a tam boli Aurorine veci. "Fuj.. ta taška je hrozná."Chytila ju medzi prsty a priniesla do spálne. Otvorila jju fakt keby mohla tak pinzetou. No prehrabovala sa jej vo veciach a našla jej doklady. "Aurora Snow 22 ročná. Páni je takmer stará ako ja a tak. Um? Čo to tu vidím šperk?" Natiahla ruku k nemu že to chytí do rúk ale popálilo juu to a tak to uputila z ruky "AAuu.. odkedy retiazky pália.." Prezerala si retiazkuu s líščou hlavou. "Striebro? Zlato ? myslíš že takáto holka ma na striebornú retiazku? Alebo ju buď ukradla alebo dostala." Mykla ramenami a cez nejakú vec tu retiazku dvihla aby sa jej nedotkla a hodila späť do tašky. " Oblečiem ju do svojich vecí. " Uškrnula sa a sledovala Alexa nervózne chodiac po izbe "Alexi čo sa deje " Vidí že je mimo a keď je konečne pri nej ho objala s úsmevom " Čo sa deje mucko. Si z nej akosi mimo je to len naša budúca slúžka, nemusíš byť tak až z nej mimo som tu ja." Prečo práve dostala strach, žeby ju Alex vymenil za tuto meničku. Nech sa ani neopováži hlavne Menička mu ukradnúť srdce. " Myslíš že má aspoň chlapa? žena ako ona musí mať." Obzrela sa za Aurorou a hotelová služba klopala na dvere že majú tie suroviny a jedlo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.01.2022 01:46 [#3689]
Bolo mu jasné že Aurora to nezvládla a hlavne až teraz si uvedomil že vlastne Mia hovorila o tom ako je podvyživená a že očividne fakt bola dlho bez normalného jedla. Povzdychol si a pozrel na nich že čo sa to deje. "Neviem, možno nosíš tie tvoje kamarátky polomŕtve domov keď na teba alkohol nemá taký vplyv ako na ne ?" Podpichol Miu drzou odpoveďou čo aj jeho prekvapilo. Očividne mu začalo na Aurore záležať tým čo mu vravela tak jej fakt chcel pomôcť sa postaviť na vlastné nohy nech nežije v chudobe, má strechu nad hlavou a hlavne nech má i peniaze. Na otázku kde má veci ukázal prstom na chodbu keď bol viac menej už mimo z toho čo mu prešlo hlavou. Premýšlaľ nad tým čo ho to napadlo a prečo až si uvedomil že možno prečo. Začal sa preklínať vo vlastnej hlave že keby tu nemá tieto dve krásky tak asi tento apartmán by zničil do poslednej triesky či klinca. Bol fakt mimo a pochodoval hore dole. Sem tam zaznamenal čo Mia hovorila, ale potreboval si dať drink a potom uvariť Aurore niečo chutné a sýte že nech chúďatko neumrie. Všimol si Mii ktorá pred ním stála a objal ju čo ho vyložene ukludnilo jak keby to potreboval. "Nemá nikoho, jej pániček ktorý bol viac menej jej otec ktorý ju našiel jej umrel na Inkvizitorov pred dvoma rokmi a viac menej chúďa sa zle zamilovala do jedného mocného Vampýra ktorý ju ignoruje a býva v jeho sídle. Chce ísť preč a preto prijala túto prácu... Chcem jej pomôcť..." Niejak ignoroval klopanie na dvere o čo sa postarala jeho SBSka že to prevezmú čím slúžka čo to doniesla šla preč. "Pochybujem že niečo ukradla... A uvarím jej nech neumrie od hladu ešte som vzal z reštiky čo má táto budova jedlo nech má čo na večeru.. A viem variť, neboj sa.." Povzdychol a silnejšie stisol v objatí Miu. "Nemusíš sa báť, len... keď som sa na ňu pozrel jak tam nevinne leží, prebiehla mi hlavou myšlienka jak keby to bolo len dieťa čo som odniesol do postele..." Teraz sa cítil hlavne trápne že si z neho Mia spraví srandu abo niečo, že všemocný a silný Verruca by chcel asi dieťa, ale to jej ešte nepovedal jednú vec, ktorú nikdo nevie.. "Nejde o to že by som chcel dieťa, len... Kedysi dávno.." Zmlkol a dopil ten koňak čo mal a položil pohárik na stol a pozrel sa Mii do jej krásných očí. Vtisol jej vášnivý bozk a oprel sa čelom o jej čelo. "Kedysi dávno bola jedna upírka ktorá čakala dieťa.. Moje. Ale žiaľ dohnala ma trochu moja minulosť a prišla o život a dieťa tiež. Preto som bol dosť dlho bez partneriek a to isté sa týka i žien na jednú noc. Ale niekde v hĺbke duše som potreboval niekoho no bál som sa a nakoniec si mi príšla ty.. Ty ktorá mi ukázala že tie emócie a pocity sa nevytratili a som schopný milovať.. Preto som aj majetnicky voči tebe, pretože nerad by som prišiel o tebal." Povedal príbeh Mii ktorý nevie ako vezme a bol z toho zdrvený a nevedel či ho Mia pochopí, ale nečakal to. Bol k nej úprimný a chcel aby to vedela.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.01.2022 02:05 [#3691]
Poznámka o opitých kamoškách len pretočila očami " to bolo iné tie som vliekla ako vrecia alebo mi pomohli chalani." Mykla ramenami. Ako sa pozrela na Alexa ako popíjal a chodil po izbe čo si sa stalo. "Snáď ťa nežerie že si spal s dvoma ženami, neštví ma lebo sa ti to páčilo a ja nič neľutujem." Chytila ho, aby zastavil a dozvedala čo sa stalo."Vampír? počkaj najsilnejší Vampír od teba ? Pán Gray?" Nadvihla prekvapene obočie a pozrela sa na Auroru. "Páni, vieš že on je mafián a ak sa dozvie že máme jednu z jeho ľudí tak bude zle. Kto vie či mu Aurora chýba ako žena alebo potrava. Možno pre ňu príde a narobí nám problémy." Obzrela sa za Aurorou. "Nemá pána, rodinu ani nikoho. Hm je celkom milá a takéto povahy umierajú skôr než my." Myslela tým povahy, tiež si prešla peklom. "OKey fajn pomôžeš jej dal si jej prácu dostane byvanie prachy a potom čo? Myslíš že nájde chlapa ktorý by si ju všimol" Zasmiala sa "Zobuď sa. Sám by si ju len šukal od rána do večera. Alebo ňou kŕmil. Hoc to by som i ja." Zomkla pery k sebe a mľaskla nespokojne, lebo začínala byť hladná po tom sexe. " I ja viem variť ale oblečiem ju a usuším lebo nám premočí posteľ takto a určite je náchylná na teplotu a je tu isto zima." Objimala ho a chápala čo povedal. Oplatila mu pusu a počúvala ho no to čo povedal nebolo dvakrát príjemné." To mi je ľúto a dieťa časom bude ak sa to podarí zlato také pekných ryšavých diablov dvoch a jedno dievčatko. Aby mala dvoch ritierov. " Dala mu bozk na pery. "Ale Aurora je mladá menička a dospelá žena. Nie je to dieťa. Videl si sám že je to kus ženy a sám si z nej hotový." Pozerala mu do oči s úsmevom ale zaskočil ju poslednými slovami."Prísť o mňa? Ja som ti nič nepovedala o tom že si inú ženu pretiahol lebo je to môj zámer. Myslím že dobrý material som vybrala v poslednej chvíli." Uškrnula sa nad tým a bozkala ho na pery. "to jedlo zlato." Odtiahla sa a vrtela v tom tenkom župančeku zadkom k dverám. Pustila dnu ochranku "Do kuchyne prosím" Prezreli si ju a ona sa len uškrnula a poslala ich preč. "Zlato kuchyňa je tvoja ja ju idem dať doporiadku." Dopovedala a šla do svojich vecí. Aby niečo vybrala Aurore a dala ju do poriadku aj keď bola mimo.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.01.2022 02:18 [#3692]
Neriešil už momentálne Miine kamarátky a postaral sa najme o Auroru ktorá chúďa by na tej podlahe prechladla keby ju nevezme. Vedel že Mia všetko zmerčí, mala na to oči i nos a jednoducho vedela z neho dobre čítať čo dokázal naozaj málo kdo. "Nebojím sa ho zlato.. A hladať ju nebude, pretože o ňu záujem vyložene nemá. Keby mal, tak nehladá prácu u mňa a nechce si kúpiť niejaké bývanie. On je typ Vampýra ktorý šúka všetky ženy a nemiluje ani jednu, to je medzi nami rozdiel. Ja milovať dokážem, ale on nie. A pokiaľ Aurora chce prácu tak bude musieť dodržiavať zmluvu o mlčanlivosti a keby za nim šla a niečo povedala, tak očividne budem musieť spraviť vec, za ktorú tri krát nadšený nebudem." Nepovedal Mii že hovoril o Aurorinom odstranení, keby niečo vyzradí, ale zase Aurore veril že je to velice múdre žieňa a nechá si to pre seba. "Určite nájde, len u nej to možno chvíľu potrvá. Možno jej pomôžeš a stanete sa dobré kamarádky.." Povie ohľadom toho či si nájde priateľa čo veril že ano. Mia by jej mohla možno i dokonca pomôcť keďže pozná určite pár chlapov ktorý by Auroru nikdy neopustili a ešte by jej určite pomohla s dobrým výberom oblečenia. Niečo na čo je Mia expert. Keď sa rozhovoril o svojej minulosti tak bol prekvapený že to Mia chápala a ešte hovorila o deťoch. Kdo by povedal že by Mia dakedy v ďalekej budúcnosti chcela i niejaké dieťa. Moc sa mu tomu nechcelo veriť a mal za to, že to Mia nemyslí vážne, ale nechel to riešiť. "Viem že není dieťa, ale niejak mi ta myšlienka prišla do hlavy tým, ako sa o ňu chcem postarať aby sa mala dobre a nemusela sa trápiť.. Ale to neznamená, že sa nepostarám i o teba." Usmeje sa a dal jej bozk, ale očividne ju zaskočil. "Nechem o teba prísť, možno si najdeš iného sexoša, alebo sa ti niečo stane. Nedovolím ani jedno z toho, veď sama si bola svedom že pre teba aj zabíjam." Povie hrdo, keď si spomenie na udalosť v reštike kde pár upírov či Vampýrov pozabíjal lebo chceli ublížiť práve Mii, čo nikomu nechcel dovoliť. Keď spomenula jedlo tak bol zmätený a uvedomil si že vlastne chcel Mii uvariť papu a sleduje Miu s jej vrtiacím sa zadočkom do ktorého by sa hneď zahryzol ako do buchtičky. Prevzal si suroviny ktoré objednal a začal variť ryžu a spravil dokonca mäsko s príjemnou kari omáčkou a vlastnoručne vymáčkal pomaranče z ktorých spravil chutný džus. Všetko príjemne rozvoniavalo po celom apartmáne a ešte zbehol nastaviť termostat na príjemnú teplotu nech tu Aurora neumrzne.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.01.2022 02:49 [#3693]
Jeho strach sa jej páčil. Lebo takto mala istotu že tento muž si cenil ženu akou bola Mia. Len Aurora také šťastie nemála. Kto vie či sa nájde niekto kto túto malú mršku nedovolí aby ju využili k pôžitku ako to spravila Mia. "Myslíš že ma ta holka bude nenávidieť čo sa zobudí. Predsa ty si len môj a to dievča s nami strávila intýmnu chvíľu. Tak prosím aj teba a posnažím sa nebyť k nej mrcha na vysokej úrovni, lebo vieš aká som.Ale tomu dievčaťu sa páčiš." Pohladila ho po tvári a davala pusinky. "Moje zlatko okey choď postaráme sa o mazlíka." Možno cítila zodpovednosť nad tým čo spravila ale neľutovala to. Vybrala zo skrine pár kúskov. No po odkrytí si ju prezrela či je v poriadku. "Shit, byť chlapom tak ju pretiahnem i v tomto stave." Snáď ju Alex nepočul. Ale zrejme áno a ako jej nohu zodvihla všimla si niečo čo sa jej nepáčilo a otočila sa smerom do kuchyne. "Alexander Verruca, takto dievča zničiť. Musela mať bolesti, keď nemáva sex ako my dvaja. Boha sme králiky a nie upíry..." Zasmiala sa nad sebou a šla pre svoju lekárničku do kufru. Odtiaľ vytiahla krém, ktorý je na intímnu partiu, to používala pri Alexovi aj ona, lebo fakt tam dole bola tak podráždená žeby ani krv nepomohla. Nesťažovala si ale Aurore naniesla krém na jej mušličku a videla ako sa mrvila a aj také zvuky vydávala. "Páli to čo. Je veľký dal ti zabrať maličká. Po tomto ti bude dobre." Len čo prestala cítila na prstách vlhkosť. "Hrozné citlivá si hmm" Obzrela sa či sa Alex nepozeral a obliekol jej svoje nohavičky čo vybrala a podpresnku. "Také drahé prádlo si ešte na sebe určite nemala. Obliekla jej mikinu a tepláky. Mala tých súprav viac. Len jej vlasy rozčesala a vyfénovala, aby neprechladla a ovoňala jej ich. "Tej voňajú aj vlasy tak sladko." Vyhodila tu škaredú mašľu a prikryla ju poriadne do perín. No videla že sa preberala. "Zlato asi naberá vedomie." Šla do kuchyne za ním aby jej doniesla vodu. "Čo vlastne meniči jedia ? hmyz alebo čo." Pozrela na Alexa, ktorá nemala tucha o nadprirodzených.
Aurora Snow (Rory) 14.01.2022 02:56 [#3694]
Počuje zvuky okolo seba ale nemá silu sa pohnúť. Stiahnutý žalúdok a tento sex ju dostal. I v tomto stave cítila dotyk na svojom tele a vydýchne ako ju slečna Brooksová akousi masťou krémuje na onom mieste."um~" vydýchla a na to cíti nával tepla a vôni. Aj fén ktorý jej zohrieval mokré vlasy. Len cíti že je aby aspoň otvorila oči a možno to bol len sen. Pomalý sa zodvihla do sedu a obzerala kde je. Nie nie je to sen a prezerala si čo mala na sebe. Tak pekné veci. Chytí si hlavu a pomalý z postele sa chce postaviť. Vidí svoje veci, ale ako si ich vezme vidí cez tie veľké okná že je tma. Pridržala sa steny s tým že cítila niečo voňavé z kuchyne. Ale upíri jedli klasické jedlo? Chcela nájsť si topánky a pomalý opustiť tento apartmán. Nechcela byť na príťaž. Pomalými, opatrnými krokmi šla k dverám, chcela si ich otvoriť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.01.2022 15:12 [#3697]
Nevedel čo si myslieť momentálne od Mii a ako sa popravde zachová plus čo ako myslela, ale niejak to asi už neriešil. Počúval Miu a pozrel sa smerom na dvere do spálne kde v kľude odpočíva Aurora ktorá je zcela zničená. "Nemyslím si, je velice inteligentná a asi to pochopí, možno bude chcieť ospravedlnenie. Kdo vie. Ale nebuď na ňu moc prísna, pretože tá už má dosť psychických problémov vyložene dosť" Dal Mii pusu a venoval sa prevažne vareniu ktoré pekne rozvoňávalo a hlavne ho i dobre ochutil čo sa u neho ako Vampýra nečaká že bude vedieť chutne uvariť. Ešte že mal tie kurzy varenia ktoré sa pár krát vyplatili. Započul Miu ako niečo hovorí ale musel sa venovať práve jedlu aby mu nič neprihorelo, pretože všetko si zaslúžilo perfektnú chuť. Keď už pomaly mal všetko dovarené tak sa zjavila uňho Mia s velice divnou otázkou, ale chápal že ona nevie očividne moc o nadprirodzenom svete. "Nie láska.. Meniči sú síce nadprirodzené bytosti čo sa dokážu meniť na niejaké zvieratá a ťahať z bytostí životnú energiu, ale jedia všetko čo normálny človek.." Vysvetlí Mii a započul niejaké kroky tak sa rozhliadol a všimol si Auroru ako sa snaží dostať k dverám. Všetko vypol a rychlo k nej zbehol a prichytil ju aby náhodou nespadla. "Opatrne Aurora... kľud. Nemáš dosť síl.. Poď, spravil som ti jedlo a oddychneš si, a nie, niesi na obtiaž.." Povedal Aurore ktorú dotiahol k stolu a posadil ju. "A prosím, žiadne odvrávanie.." Zavelil a nabral ryžu, mäso i kari omáčku na tanie a s príborom to dal pred auroru. Z dózy odlial pomarančový džús do pohára a dal to tiež na stôl k Aurore. "Nech sa páči a papať. Žiadne protesty nechcem počuť." Zavelil a dosť naliehal aby sa Aurora proste najedla, zaležalo mu na tom čo bolo poznať na pohľade i hlase.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 14.01.2022 17:55 [#3701]
Sledovala ako Alex varil. Páni, keby bola človek s magickou schopnosťou ako je, tak by to tiež ocenila to varenia. Oprela sa zadkom o kuchynskú linku a sledovala ho ako to korení. "Máš výhodu že ty ako vampír cítiš koreniny a iné príchute." Sledovala ho, čo všetko tam dával. "Fajn o tu malú fuchtľu sa postaráš a čo ja zlato. Môžem sa potom do nej zahryznúť." Videla ako bol zažratý do varenia a to dlho nevidela na ňom. "Pôjdeme dnes večer do vampírskej reštiky? tam mi to celkom chutilo." Založila ruky pod prsia a aspoň pomohla tanier a príbor nachystať. " Som myslela že meniči sa kŕmia granulami a konzervami pre zvieratá, vieš ako mazlíčky." Zasmiala sa nad tým, fakt nemala páru o bytostiach. "Kradne životnú energiu z ľudí, čiže, vie ju preniesť aj na teba čo by si prežil ďalšíe tisíce ročie?" Spýtala sa tak, lebo je potom Aurora ešte viac užitočnejší tvor než by čakala. Len čo počuje kroky s uškrnie. "Mazlíček nám uteká." Chcela ju zastaviť ona, ale Alex bol rýchlejší a usadil ju za stôl a priam sa dívala či jej to bude chutíť. "Zlato nesprávaj sa k nej ako 5ročnej. Je dospelá žena, nenúť ju do jedla keď nechce tak nechce. Ale vyzerá, žeby potrebovala pár na zadok a natlačiť to do nej nasilu." Prehrabla si vlasy a sledovala Auroru za stolom. Keď medzi vecami Aurory v tej taške niečo našla. Šla preto a doniesla to k stolu, keď vytiahla pred jej tvár smaragdový náhrdelník. "Povieš mi odkiaľ to máš? Takýto šperk za sto tisíc niekto ako ty nemôže dovoliť. Ukradla si ho?" Samozrejme že sa jej ten šperk páčil. Vedela cenu tohto šperku a tak chcela vedieť odkiaľ ho taká chudera ako je Aurora mala. "Vieš že zlodejky vo vile nestrpíme." Pozrela na Alexa, ktorý okolo nej chodil až moc.
Aurora Snow (Rory) 14.01.2022 18:12 [#3702]
Chcela si vziať veci a potichu odísť. Aby len do práce došla a nerušila tento pár. Vlastne šéfa a jeho priateľku. Nechcela prísť o prácu a keby nevedela že pán Verruca už niekoho má. Tak by si sním nezačala. Prečo ona mala šťastie na týchto vampírov, ktorý naozaj boli zadaný a bohatý. Chcela sa skryť niekam do kúta v čiernej uličke a vyplakať si tie dvojfarebné hrozné oči. Videla sa v zrkadle v čom bola oblečená nebola na to zvyknutá. Len hľadala si topánky a tašku, ktoré nemala na stoličke, len ten svoj roztrhaný kabát. Kým si uvedomila že jej veci prezreli ju pán Verruca chytil za pažu a dovliedol do kuchyne. " Nerobte si starosti pán Verruca, ja pôjdem už domov." Usmeje sa aby to uhrala, že sa nič nedeje. Kým ju neusadia za stôl a jedlom pred ňou, ktoré sám pán Verruca navaril? Ešte jej žiadny chlap nevaril také voňavé a dobre vyzerajúce jedlo. Bola prekvapená a hlavne k správaniu pána Verruci. Len vidí že slečne Brooksovej sa to nepáči. "To ste robili pre mňa? Slečna Brooksová si nedá so.." Len čo počuje o zahryznutí zaváhala si vziať príbor. Sedí pred hladnou upírkou, ktorá bola svojím spôsobom svojská. "Ďakujem za oblečenie slečna Brooksová, dám vám ho potom do čistiarne vyčistiť a vrátim vám ho." Ale vidí že pán Verruca trval na tom, aby jedla a tak sa odhodlá vziať príbor a to voňavé dobre vyzerajúce jedlo začne jesť. Ta chuť bola skvelá. Nebíčko v papulke, dlho nemala teplé jedlo. Len čo slečna prinesie náhrdelník, ktory dostala od pána Graya a pila práve džus jej zabehlo."Koľko stojí?" Povedala prekvapene. "JA ! som ho neukradla! vážne nie pán Verruca.. Neukradla som ho ale dostala.To je darček od pána Graya, ktorý mi dal na Vianoce, teda po ale je to od neho. Naozaj som ho nekradla..." Ani nečakala že jej niekto bude chodiť do veci. "Naozaj som ho neukradla prosím, tu prácu potrebujem..." Chcela si vziať svoj šperk a ale bála sa že práve prišla o svoju pracovnú pozíciu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 14.01.2022 20:00 [#3704]
"Niektoré ano a niektoré nie.. Pre mňa jedlo je tiež nepríjemné na jedenie ako pre teba, len za tie roky som sa naučil pretvarovať pred smrtelníkmy." Odpovie Mii ohľadom korenín a je dosť zahladený do toho varenia pretože chcel aby to bolo naozaj perfektné. Učili ho aby každé jedlo ktoré kuchár uvaril robil zo srdca a dával do jedla kúsok zo seba a toho sa jednoducho drží keď roky sa učil variť aby jedlo malo velice vysokú úroveň a chutilo lepšie než zo špičkových, luxusných a celkovo drahých reštaurácií. Keď Mia začala byť zase drzá ohľadom Aurory tak znepokojene zavrčal a obzrel sa na Miu a hneď k jedlu aby sa nepripálilo. "Není to fuchtla a piť z nej nebudeš. Osobne by som sa z nej napiť neodvážil i keď jej krv som kúpil na Dark Webe.. Našťastie viem že tu krv nedala dobrovoľne a len jeden Vampír ju uniesol a vytiahol z nej krv, pretože vie jak je dokonalá a akú má cenu." Podráždene odpovie Mii ktorá došla s nápadom, že by mohli ísť do tej reštaurácie kde boli vtedy. Nebol to až tak zlý nápad keď vynechá tu situáciu ktorá tam vtedy nastala. "Môžme tam ísť.. Len dúfam že nenastane incident čo predtým.." Odpovie a venoval sa jedlu. Ďalej niejak nereagoval na Miu až keď sa bavily o tom jedle tak len povzdychol že čo si to Mia myslela zas za blbosti že konzervy a hmyz.. Očividne jej bude musieť vysvetliť o nadprirodzenom trochu viac. "A i bez meničky žijem takmer polovicu tisíc ročia.. Ale i meničky sa dožijú vyššieho veku než ľudia vďaka tej energii.." Povie a už len dokončoval jedlo, čo ho ale prekvapilo bolo, že Mia mu dopomohla s tanjermi až si všimli že Aurora odchádza a doniesol ju k stolu. "Tak prepáč Mia že aspoň ja dokážem ukázať k niekom súcit i cez to, že som skurvený Vampýr ktorý sa učil emócie chápať pretože už som sa bez emócií narodil." Vyštekol na Miu, pretože sa mu nepáčilo ako sa správala k Aurore čo ho znepokojovalo. Neuvedomovala si očividne že tým zhoršovala práve jeho reputáciu ktorá jej bola samozrejme ukradnutá a i to, čo si kdo o nej myslí. Žial Verruca sa dostal vysoko len kvôli tomu že si budoval dobrú reputáciu s ľudmi aby vedeli že je naň spolah, férový a hlavne že drží svoje slovo. To Mia nemala ako chápať čo očividne jej bude musieť potom vysvetliť. Dal Aurore jedlo čím bola prekvapená. "Ano, jedlo pre teba Aurora. Keď už si tak vyhladovelá, tak ako tvôj nový šef sa postarám o to aby si nemusela hladovať." Usmial sa na Auroru a pozrel na Miu na ktorú sa mierne zamračil. Nakoniec Mia začala prehrabávať Aurore jej osobné veci čo už bolo cez čiaru a pozeral na Miu priam vražedným pohľadom ktorý hovoril za všetko. Nakoniec sa začala Aurora ospravedlňovať a furt mal na Miu vrážedný pohľad ktorý preniesol na Auroru a pousmial sa. "To nič Aurora.. Ospravedlňujem sa za Miu a jej.." Pozrel sa znova vražedným pohľadom na Miu. "Jej vychovanie.. Verím že sa nechcela hrabať v tvojich osobných veciach úmyslne, len pozerala čo máš za oblečenie ktoré sa jej nepáčilo a tak ti dala svoje. Akosi ju zaujmul ten krásny náhrdelník." Pozeral na Miu že pokiaľ sa neospravedlní ona osobne tak nech si ho nepraje. Pozrel znova na Auroru ktorá vyzerala že možno bude aj plakať len aby o prácu neprišla. "Neboj Aurora, já ti verím.. Veď vieš aké sú podmienky takže vieš čo by sa stalo keby kradneš. Tudíž prácu furt máš.. Neviem čo do slečny Brooksovej vošlo a moc sa za ňu ospravedlňujem. Prosím, pochutnaj si na jedle.. potom ešte chcem poriešiť niečo s vami Aurora, tak aby ste prosím neodchádzali." Usmeje sa na Auroru a dúfal že sa nerozhodne odísť. Pozrel na Miu ku ktorej prišiel keďže furt bol v osuške okolo pasa a ten náhrdelník jej vzal z ruky a dal do tašky. Schmatol Miu za ruku a prudko ju odtiahol do spálne. "Zbláznila si sa ?! Jedna vec je mi pripraviť toto prekvápko alá darček na Vianoce, ale chovať sa ku zamestnancom ako ku kusu odpadu ?! Čo ti kurva je ?!" I keď šeptal, tak bol dosť vytočený že to šlo počuť a bolo vidieť že neni ani z ďaleka nadšený z jej chovania k Aurore. "Čo ťa to napadlo obšmietať sa v jej súkromných veciach ?! Sama si ešte hovorila že sa posnažíš nebyť k nej mrcha a zatiaľ vidím kurva veľký opak..." Bol dosť nasraný a keby jeho tvár mohla byť červená od zlosti, tak by bola tak červená, že by bola na pokraji výbuchu.

Dobro-zlí Vampýrek