Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.01.2022 01:38 [#3726]
Videl na nej že takéto slova nečakala a dokonca videl i úsmev. Vedel že je fakt jeden z mála Vampýrov čo mal srdce na správnom mieste a dokázal sa chovať k ľudom slušne. Nechcel urážať svojích ľudí ani blízkych, pretože mal svoje štandardy ktoré netrebalo preháňať samozrejme. Všimol si jak Aurora prejavuje záujem o sneh a keďže on nepociťuje niejak zimu tak sa jej váhavo spýtal. "Máš ráda sneh ? Já som niejak nepociťoval nikdy teplo ani zimu, tudíž nemôžem povedať čo je lepšie.. Taktiež som za svoje roky nikdy neslavil žiadne sviatky až teraz po prvý krát.." Priznal a naviazal i niejakú normálnu tému nech není niejak extra ticho v aute. Očividne Aurora bola prekvapená i tým, že sa mu to páčilo čo nevedel či sa chcela ujistiť abo pochybovala. "Samozrejme že páčilo a moc. To že si dlho niekoho nemala, tak mi to nevadí.. Než som spoznal Miu tak som nemal nikoho v posteli cez.. pár stoviek rokov." Chcel ešte pochváliť jak sa mu páčilo cítiť teplo jej pusy a hlavne teplo v jej rozkroku ktoré mu robilo dobre na penis, ale nechcel hovoriť až tak detailne aby sa Aurora nehanbila pred ním. "Nebude jej to vadiť.. Ak áno, tak jednoducho ju skrotím." Nepovedal síce nadšene, ale Mia by sa musela s tým zmieriť. "Ale ako som povedal, bolo by to na tebe Rory.." Doplní sa a pozrel na ňu s úsmevom. Keď hovorí o dohodení známeho a jej pochybnosti k tomu, tak sa pousmial. "Moc o sebe pochybuješ Rory.. Mala by si si veriť. Určite by si sa mu páčila a hlavne tvoja líščia povaha.. Je to sirota ktorú vychovávala rodina líškodlakov, tudíž si myslím že by ťa uvítal až moc. Nebál by som sa povedať že by ťa spravil i jeho princeznov.. Za tie roky čo ho poznám tiež niejak moc ženy nemal.. Tudíž verím, že by ste si rozumeli.. To ako sa chovám, obliekam a robím.. Ma naučil on." Vysvetlí Aurore toho známeho aby sa niejak nebála a že to čo vie v práci a celkovo štýl obliekania má vďaka nemu. Možno to Auroru zaujme, ale to už je na nej až padla téma o Mii ktorá píše Aurore čo ho znepokojovalo po tej hádke v apartmáne. "A čo spravíš Aurora ? Pokusíš sa ma niejak ukludniť ?" Pozrel sa na ňu pohľadom ktorý jasne hovoril že nech má v pláne spraviť čokoľvek, tak povolenie má, ale dával pozor na cestu. "Uprace sa potom.." Odpivie až si nakoniec uvedomil kde má ruku, ktorú Aurora nakoniec vrátila na svoju nohu čo ho prekvapilo. Pohladil ju po jej nohe až jej mierne stiahol stehno. "Zosílim klímu, alebo tak stačí ? Neviem žiaľ odhadnúť presne.. veď vieš prečo.." Trapne sa zasmial tým, ako sa trápnejšie momentálne cítil..

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 15.01.2022 01:53 [#3727]
Ako sa teší zo snehu a pri otázke pána Verrucu trochu sa usmeje. Jej priezvisko hovorilo o všetkom. "Mám, pán Snow sa so mnou hrával ako s malý dievčaťom v snehu. Stavali sme snehuliakov v lese, potom sa poľovníci báli, lebo do lesa nik nechodil okrem divej zvery. "Zasmeje sa nad tou spomienkou, ako si robili srandu z ľudí, ktorý tam chodili. No posmutnela chvíľkou. Keď pán Verruca spomenul sviatky tak jej bolo smutno i za ním. "Ja som sviatky slavila a druhý rok znovu sama. Pán Gray mal veľa práce a neznáša Vianoce, tak som slávila sama.. Aj personál šiel domov k rodinám." Tento rok nerada spomína na sviatky."Slečna Brooksova s vami neslávila Vianoce? je temperamentná žena, určite by vás nenechala cez sviatky a nesláviť" Usmeje sa nad tým. A keď hovorí o pár stoviek rokov nemal ženu. Potom slečna Mia a ona? "Ou.. to mám počkať sto rokov na muža ?" zvedavo sa spýtala, aby bola možno šťastná. Len čo hovorí o tom že je to na nej sa nadýchla a vydýchla s červeňou v lícach. Dlho sa nehanbila takto pred nikým. Teda jeden muž, ktorý ju naučil byť samou. "Zastavte prosím na krajnici, nechcem aby ste nabúrali a ešte ste pili." Poznamenala tu whiskey v kuchyni. "Skôr než ma dáte inému vampírovi si ma nechcete vy užiť? Nebude vám to ľúto?" Spýtala sa opatrne, keďže nevie ako to má brať. Len pán Verruca vedel že to čo sa deje teraz, nebude mať po tom čo ju dohodí inému. Preto tá otázka. Ale mali slečnu Brooksovu, čo chápala prečo to robil. "to je v poriadku takto je to dobre a teplo ďakujem za starosť." Počká si či zastane niekde alebo nie.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.01.2022 02:09 [#3728]
Pozeral na Auroru ktorá sa usmievala a nakoniec sa aj rozhovorila o tom snehu. Bolo to naozaj prekrásne počúvať nieči takéto od niekoho kdo si užíval života vo svojom vyložene živote čo on len trpel a najme pri svojom otcovi ktorý ho vyložene mlátiť. Alkoholik skurvený.. "Som rád že ťa naučil žiť taký pekný detský život a staral sa o teba. Je to naozaj príjemné na počúvanie že by som to s tvojím krásnym hlasom mohol počúvať na dobrú noc. Tvoj hlas sa príjemne počúva a nie len pri rozprávaní.." Uškrnul sa pretože hovoril i o jej krásnych vzdychoch či samotnom stonaní ktoré s jej hlasom bolo naozaj prekrásne na počúvanie. "To mi je ľúto že si strávila sviatky sama.. Ďalšie Vianoce ak nikoho nebudeš mať, môžeš stráviť snami ak by si chcela.." Dal jej návrh keďže o sviatkoch nevedel, ale rád by Aurore doprial prekrásne sviatky kde sa bude cítiť naozaj dobre. Pozasmial sa na to či slávil s Miou sviatky a pozrel na Auroru chviľkovo. "Slavily.. Boli sme na horách kde som spoznal jej rodinu čo... Bolo pre mňa nové.. Bolo i fajn a celkom som si užil.. Na to, že to bolo to pre mňa po prvý krát." Pobavene odpovie a zamyslel sa nad tým že tie sviatky by možno boli lepšie keby sa nestalo pár incidentov. "Určite nie.. Niekto sa pre teba určite nájde a kľudne tu osobu zastraším že keď ti zlomí srdce tak mu zlomím niečo ja." Pobavene odpovie a bol viac menej odreagovany čo bolo len a len dobre. Keď chcela zastaviť bol zmätený a tak zastavil na kraji a boli dosť ďaleko tudíž ich nikdo neuvidí. "Uhmm.. čo sa deje? A vieš že alkohol na mňa nemá taký volyv.." Povie na upresnenie a to čo ďalej povedala ho miatlo. "Spýtam sa vážnu otázku Rory po tom čo si teraz povedala... Chcela by si byť... určitým spôsobom so mnou i cez to že som so slečnou Brooksovou? Pretože podla toho čo sa deje mám pocit akoby jej nevadilo že medzi nami dvoma niečo je.. Tak si to chcem upresniť z tvojej strany, čo si ochotná robiť.. " Nevedel čo si myslieť, ale dal Aurore vážnu otázku na ktorú asi neodpovie, abo možno urazí. Čakal že si to rozmyslí a povie nech pôjde ďalej a tak ju chytil za jej krásnu tvar u čoho palcom prešiel po jej pere. "Tak prekrásna a nevinná duša.." Šepol pri pohľade do jej očí..

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 15.01.2022 02:29 [#3729]
Je prekvapená čo jej pán Verruca povedal o jej hlase. Kdesi počula že jej hlas by mohol byť ako z Disney rozprávky. Nie tak moc sladký ale taký, že samotný pán Verruca by ju počúval na dobrú noc? Vampíry predsa nespia ak sa nemýli. Hrýzla si do pier lebo bola rada že jej hlas je pekný. "Ďakujem" dala si prameň vlasov za ucho, potom si uvedomila že nemala vlasy vypnuté a hľadala sponku, tú tam ale nemala. "Pozívate ma k vám na sviatky?" Zvedavo sa spýtala a usmeje sa "do tej doby je času dosť." Usmievala sa s príjemným pocitom na hrudi, dobre sa to počúvalo a hlavne, keď sa po prvý krát cítila v bezpečí blízkosti Vampíra. "to ste mali krásne sviatky, ja som ešte nikdy na horách nebola, je tam krásne?" zvedavo sa spýta, chcela by niekam na výlet. Zasmeje sa nad tým zastrašením a až nadvihne obočie čo tým myslel, že zlomí mu? Vidí že spomalí a ide ku krajnici, ale vôkol žiadne auto žiadna lampa len sneh a oni dvaja kdesi. Desivé miesto ale pri pánovi Verrucovi sa tak nebála. Prstami sa chytila poistky, že si odopne pás.Ale zastavil ju a zaskočil otázkou ohľadom toho čo sa deje. "Ja si nemyslím žeby to slečne Brooksovej nevadilo, len asi o vás nechce prísť a posielala mi vaše fotky. A. .. ja.. " Nervózne sa naň pozrela. "Vaša vôňa, vy, vaše správanie voči mne a a takto som sa cítila pri pánovi Grayovi. Proste ja.." Povzdychla keď nevedela to vyjadriť tak aby nikoho neurazila. "Páčite sa mi a priťahujete ma a ja to neviem ovládať. Viem že máte slečnu Brooksovu, preto bez jej zvolenia sa vás nebudem mocť dotknúť alebo bez vášho dovolenia je to tak mučivé. Mať niečo čo nemôžete nikdy mať." Otočí tvár za ním a díva sa naň ako sa dotýka jej tváre. "to čo mi môj pán a pani prikážu." Povie pokojne pri dotýkaní sa pier. "Chcem aby sa pán Verruca nehneval na slečnu Brooksovu a uvoľnil sa." Položí opatrne tašku a jedlo k nohám a odopne si pás. Otočí sa a dvihne zo sedadla. Dávala pozor aby sa žiadneho gombíka nechytila a nestlačila. Oprela sa rukou o jeho stehno a dala mu pusu na pery. No len krátku a rýchlu. Potom si pomyslí že toto bolo cez čiaru, ak tak by jej dal facku, ale pochybuje žeby udrel ženu. Len to dúfa a čakala v jeho blízkosti či príjme jej pery. "Chcem aby ste šli za slečnou Brooksovou pokojný." Šepla.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.01.2022 17:50 [#3733]
Bolo prekvapivé počúvať Auroru a hlavne i to jej prekvapenie vidieť na tváre ako chváli jej prekrásny hlások, ktorý by sa dal počúvať celé dni so zavretými očami a pekne pri tom oddychovať. Avšak bol i on sám prekvapený tým, ako bola Aurora prekvapená že ju pozval na sviatky k nim. "Samozrejme že ano, bol by som rád keby si mohla stráviť sviatok aspoň s niekým. Teda.. ak to nevadí samozrejme." Odpovie s úsmevom a zašiel do trošku prudšej zákruty do ktorej račej spomalil, pretože nechcel dostať šmyk a nedajbože to nabúrať. Hovoril o horách a Aurora sa o ne zaujímala a bolo mu i ľúto že nikde nebola. Uvedomil si že on prešiel väčšinu sveta, tudíž by sám mohol vyprávať o svojích cestách docela dosť. "Je tam pekný výhľad.. Veľa snehu a rôzných ľudí čo sa lyžujú a snowboardujú. Ale nič čo by som za svoje roky nevidel. Bol som všelikde. Síce i keď som Vampír a slnko mi dobre nerobí, tak sa mi páčilo prekvapivo v Egypte u pyramíd. Ale furt sa mi najviac páči u vody.. Už ako chlapec som chodil k moru než som sa naučil plávať." Podelil sa o svoje zážitky a trochu o svojom detstve, teda tej ešte dobrej části svôjho detstva. Nakoniec príšla velice zaujímava chvíľka a on bol zrovna na mieste kade skoro nikdo nechodí a niejak si nebol istý čo má čakať od Aurory. Povedal jej niečo čo možno aj zle vyslovil, ale bol velice zmätený, že bol z toho jednoducho mimo. Započúval sa do slov Aurory ktoré ho i dojali, pretože niečo také asi nikdy moc nepočul a hlavne sa cítil blbo keď sa Aurora cíti ako pri Grayovi. "Nechcem aby si sa cítila ako pri tamtej bezcitnej svini.. Chcem aby si bola samá sebou a hlavne sa cítila dobre. Takéto slova mi ešte nikdy nikdo nepovedal a som rád, že si sa mi takto zdôverila. Moc si to cením.. Predomnou sa nemusíš hanbiť Aurora.." Odpovie až ju pohladil po jej krásnej tvári. Bol prekvapený že zrovna povedala ohľadom pánovi a paní, že sa v tom sám strácal. Chcela byť Aurora ich mazlík ? Chcela Aurora byť s nimi ? Mal toľko otázok a mätúce odpovede že už ani nevedel čo sa malo udiať. Pozeral ako si presadala na jeho stehná a dala mu bozk, ktorý on sám predĺžil až sa trochu odtiahla. "Nemyslím si, že by si mala robiť prácu za ňu.. Čo si posrala ona si aj ona sama osobne spraví.. Nebudeš ty napravovať jej chyby." Šeptom odpovie a pustil sa do vášnivého bozkávania Aurory, ktorú pri tom ešte začal pevne mačkať jej srdiečkový zadoček.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 15.01.2022 18:15 [#3736]
Pozvanie na sviatky je naozaj príjemný pocit. Len čo hovorí ako cestoval a na horách čosi robili "Snow..čo?" Nepoznala to, nevedela čo to je, len nedávno pred necelým rokom čo je televízor."Ja neviem čo to je a pyramídy ? takže oni sú skutočné?" Čítala o nich v knihách, ktoré jej dal pán Snow. Naozaj nevedela nič mimo lesa.
"More je veľké? ako chutí ? viem že je sladké a slané." Povzdychla si pri počúvaní pána Verrucu, jej bolo celkom smutno. Ale pred ním sa usmeje.
Cestu nepozná, tak nevie sama kam ju odvezie ale zrejme ďaleko od hotela kde boli. Izbu v tom hotely, by si nemohla dovoliť.
"Ja som sama sebou pán Verruca, ja sa ani nehanbím, len ste môj šéf a ja nechcem si moc dovoľovať, lebo vám to isto môže byt nepríjemné." Vysvetlí mu svoje správanie voči nemu. Mala slabosť na mužov akým je pán Verruca alebo pán Gray. Ani jeden nie je jej s čím sa musí zmieriť. Ale čo sa týka toho čo chcela urobiť po odopnutí pása naň ešte nepreliezla. Len bola naklonená. Ale keď povie pán Verruca že robí prácu slečny Brooksovej. Asi to bol zlý nápad a tak sa chcela posadiť späť na miesto. No nestane sa a tak cíti pevný stisk na svojom zadku, len v tom kabáte sa ťažko hýbe, alebo čokoľvek robí. Prekročila jeho stehno nad ktorým kľačala a kolenom nechtiac tlačila medzi stehná. Opláca mu poslušne bozky, do ktorých vydychuje a snaží sa nabrať dych. Jazyk pána Verruci je tak skvelý že nestíha. Len lakťom udrie do klaksónu čo zatrúbi sa zľakne. Odtiahne sa s nádychom a otočí smerom k volantu. "Je to blbý nápad, prepáčte. Len v aute som..." Zatlačí na jeho hrudník na bundu, aby sa posadila späť na sedadlo spolujazdca. "Nie som v tom zbehlá pane... " Mala sa mu priznať a opýtať sa na knihu Kamasutra? "Smiem sa niečo opýtať? pán Verruca?" srdce jej stále bilo rýchlo čo sa zľakla trúbenia.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.01.2022 18:33 [#3737]
Bolo roztomilé vidieť Auroru ktorá bola naozaj docela dosť zmätená že o čom hovorí, nedochádzalo mu však že Aurora naozaj o takých veciach nevie. "To je.. taká doska na ktorej človek stojí. Zložité na vysvetlenie." Trošku sa pozasmial pretože nevedel ako jej to vysvetliť. Očividne nepoznala ani pyramídy. "Sú skutočné drahá Aurora. A dosť vysoké. V jednej som bol a je to tam celkom pekné s tou staroegyptskou architektúrov. Možno keď budem plánovať cestu znova do Egypta, tak ťa tam vezmem spoločne s Miou.. Len asi bude problem jazyková bariéra." Trošku sa zase pozasmial a pozrel na Auroru. Videl na nej že očividne sa cítila blbo ako nič nevedela, ale jemu to skôr prišlo roztomilé než hlúpe. "More je velice veľké. Na mapách to vyzerá že sa niektoré veci preplavú rýchlo, ale to sa mýliš. Len po večeroch je chladné, ale inak je to krása vidieť západ slnka či východ.. A ako chutí ? No.. záleží, ale naozaj není dobré ho piť, není to dobré pre telo a ešte ti bude zle a podobné veci." Keď rozprával o mory tak sa docela usmieval, keď na to mal zcela jasný dôvod spomínať na tie krásne chvíľe ktoré pri mory kedysi stravil. Aurora očividne si myslela že robí niečo zle keď došlo k presadnutiu a robiť niečo za Miu, ale niejak mu to nevadilo. Tlačila mu trochu kolenom medzi stehná a tak ich rozkročil aby mala lepšiu stabilizáciu. Jej pery boli neustále velice chutné a príjemné, že sa ich nemohol nabažiť. Bohužiaľ je preň nezvyk keď sa druhá osoba od bozkávania odtiahne aby popadla dych, keď on ten problém nemá a s Miou už duplom. Hlavne keď drgla lakťom do volantu tak sa zasmial. "Není.. nemusíš sa báť. To nič." Usmeje sa na Auroru ktorej srdce bilo o sto šesť tým, ako sa zľakla zatrúbenia. Nakoniec si od neho odsadla keďže sa očividne bála a tak sa dal s autom do pohybu, pretože očividne asi Aurora už nemal záujem. "To mi nevadí, že v tom niesi zbehlá Aurora. Veď som si stebou užil v kancelárii i keď si si myslela, že nie, lebo niesi zbehlá. To mi nevadí.." Vysvetluje jej a vošiel na cestu ktorá vedie k hotelu. "Spýtaj sa kľudne.. Ale prv hlboký nádych a výdych. Moc rychlo ti bije tvoje srdce, prv sa upokoj a spýtaj sa čo potrebuješ, dobre ?" Pozrel s úsmevom na Auroru ktorú pohladil po jej ruke.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 15.01.2022 18:58 [#3738]
Pozrie na pána Verrucu, keď hovorí o dovolenke. "To by sa slečne Brooksovej nepáčilo, žeby za vami mala doliezať slúžka." Povzdychne si, predsa čo mala robiť. Nič a nič také neuvidí čo by raz chcela. Dotknúť sa piesočnatej pláže. Nič z toho by si neužila. Po tom čo sa snaží s pánom Verrucom v aute sa naozaj zľakla. "Ja som nechcela ale naozaj ma to vystrašilo." Jo blbý nie je a vidí že ano. Nechcela prestať len jej srdce a to teplo v aute sa ťažko dýchalo. Keď hovorí o pracovní zapne si pás "Ako viete že .."Potom jej dojde že cíti pach a vníma jej krvný tlak. Zahrýzla si do pier a upokojovala si svoj dych v sedadle. No spomenie si na jednu knihu v pracovní. "Kniha kamasutra je o cvičení tela? Niečo ako Jóga?" Zvedavo sa spýtala, lebo si ju chvíľku prezerala. "Ale asi pre páry" Mala to na stránkach, kde to nebolo tak jasné. "Po tom ako ma odveziete pôjdete za slečnou Brooksovou?" Zívne si do dlani, ktorú jej pán Verruca nedrží.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 15.01.2022 19:44 [#3740]
"Nehovor o sebe ako si nič nebola, pretože tak to není. Niesi len obyčajná slúžka. Si hlavne osoba ktorá si zaslúži vidieť niečo pekné." Odpovie na jej obavy a hlavne bol znepokojený jak sa Aurora znehodnocuje a zcela až uráža ako keby bola niejaký odpad. To sa mu na nej nepáčilo a mal chuť jej zmeniť život ešte viac aby začala rozprávať normálne. "To nič Aurora, nič sa nedeje. Stane sa." Usmial sa a chcela niečo povedať, ale došlo jej že má dobrý čuch a hlavne aj sluch, takže jej srdce počul jak keby mal ucho priam pri ňom. Čakal kým sa Aurora rozdychá až sa nakoniec rozhodla spýtať svoju otázku ohladom kamasutry. Usmial sa a pozrel na ňu. "Je to knížka kde.. sú rozpísané polohy k sexu.. Je to taká sexová jóga, ak by si chcela, tak si ju môžeš požičiať na prečítanie ak ťa tak zaujala." Usmial sa na zvedavú Auroru. "Záleží čí chceš aby som hneď odišiel.." Povie Aurore na jej otázka a pozrel sa na ňu jak roztomile vyzerala keď zívala a usmial sa na to. Pomaly zastavil pri krásne ozdobenej budove. "Tak sme tu." Pustil Aurore jej ručku a vypol motor až nakoniec vystúpil. Rýchlo prešiel k dverám spolujazdca a otvoril Aurore dvere aby vystúpila. Počkal si a pomaly za ňou dvere zavrel. Keď boli spolu na chodníku tak ukázal rukou smer. "Týmto smerom potom sa dostaneš k Vile. Je to len tri minuty pešo, takže naozaj to ďaleko není." Pozrel sa na Auroru a otvoril dvere na recepciu a nechal ju prejsť a hneď po nej vošiel a vydal sa priam k recepcií. "Dobrý večer Rebeka, sme tu aj so slečnou Snow ktorej som tu dal registrovať izbu. Mohli by sme prosím poprosiť kartu od izby ?" Recepčná sa príjemne usmiala na Verrucu ktorého si prezrela až sa jej sčervenali líčka. Pozrela sa do systému a vybrala kartu od dannej izby ktorú podala Verrucovi. "Ďakujeme, pekný večer a príjemnú službu prajem." Usmial sa na recepčnú a pozrel sa hneď na Auroru. "Tak poďme.." Povie Aurore a šiel na konec chodby kde na stranách boli dvere na ktorých bolí čísla. Nakoniec došli k izbe s číslom 24. "Tak tu máš teda izbu. Potom kartu dáš k tejto čiare a čipom dole potiahneš zhora dole." Všetko názorne Aurore ukázal a po potiahnutí kartou to píplo a chytil za kľúčku na čo dvere otvoril a nechal Auroru vojsť prvú. Hneď po nej vošiel a dvere zavrel. Kartu položil na stolík a vošiel dnu kde hneď na uvítanie ich privítala veľká posteľ oproti ktorej je veľká plazma na stene. Pod televízorom je mini stolík na ktorom je krabička ktorá značí, že je tu aj internet. Ďalej bola menšia chodba ktorá viedla k veľkej kúpeľni so záchodom a do menšej kuchynke ktorá má dosť miesta na pohyb. "Tak tu budeš bývať Rory.. Ako sa ti to tu páči ?" Spýtal sa Aurory na ktorú sa pozeral.

Dobro-zlí Vampýrek
Aurora Snow (Rory) 15.01.2022 20:49 [#3744]
Znovu nahnevala svojím úprimným názorom na seba. "Nehnevajte sa na mňa pán Verruca, len vy ste pár predsa a ja som vášmu šarmu neodolala a zrejme som cítila že je to obojstranné a moc ma priťahujete, že mi vaše dotyky nevadia. Priam po nich túžim. " Posledné slová povedala po tichšie. Predsa sa mohol pán Verruca uraziť. Lebo niekto kto by bol v jeho postavení by si povedal "Fuj humusáčka." Ale pán Verruca nie, ten sa dotýka jej všade. Len čo hovorí o knihe Kamasutri s obrázkami pozrela prekvapene a plácla si po čele "Že mi to nedošlo skôr. Fakt.." Cítila sa trápne až sa zasmeje. Len keď povie pán Verruca že si ju môže požičať, krútila hlavou. "Nemala by som to s kým skúšať pane, inak ak by ten váš kamarát alebo kto je to mal záujem." Práve vypustila z úst niečo, ako ľahká ženská. Doslovne ako štetka, ktorá by si to rozdala s hocikým.
Len keď povie pán Verruca, či ho pošle hneď preč. "Pokojne ostaňte, som unavená, ale viem že budem bezpečí od tých zlých upírov..." Myslela tým Alice, ktorá by ju zabila v sídle. "Jedna upírka po mne ide, je to kolegyňa pána Graya. Urazila som ju na plese a viem, že v tom sídle, kde som bola by ma zabila. Mám trochu strach z nových miest. Lebo neviem či som tam sama alebo s niekým." Jemne mu naznačila že mala strach. Len čo zastavil pred budovou nalepí sa na okno a bola prekvapená kde sú. "Páni" Neskrývala nadšenie čo bolo pre ňu naozaj moc luxusné. Len si odopne pás a vezme svoju tašku s osobnými vecami a jedlo do ruky. Chytila sa kľučky ale dvere sa otvorili samé. Prekvapene pozrie na pána Verrucu "Ďakujem to ste nemuseli pane."Usmeje sa, taký gentleman. Slečna Brooksová musí byť s týmto mužom šťastná. Vojde na recepciu, kde sa na ňu všetci dívala zvláštne. Bola v domácom úbore a kabáte čo čakali v tej zime. No ona nevie kde oči nechať, až nevníma čo sa deje. Kráča za pánom Verrucom ako kačička. Pomalý zastane a sleduje čo robí s kartou. Prikývne, keď pochopila čo od nej chcel. Potichu vošla dnu, keď ju pustil a bola prekvapená "Páni! tak obrovská posteľ a len pre mňa?" Vyzuje sa a jedlo s vecami položí na stôl medzi izbami a prezerala si to tam úplne. "Postačí mi to pán Verruca. Naozaj je tu posteľ a "Otočila sa a videla telku. "Obrazovka? televízor?" Spýtala sa či je to ono, bolo to moc obrovské na ňu. Usmeje sa a vyzliekala si kabát, ktorý prevesila cez stoličku a objala pána Verrucu. "Ďakujem za bývanie." Povie úprimne. Až si uvedomila čo robí. Odtiahla sa s tým či nenaštvala pána Verrucu svojím objatím, ale pri odtiahnutí sa jej vlasy zamotali do gombíku na jeho bunde. "Aa...auu, počkajte pane.. moje vlasy" Chytia si vlasy pri hlave a skúšala si z toho gombíku vymotať vlasy.