Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 01:31 [#1308]
Nevedel čo sa s ním deje, no Mia mala predsa pravdu vo veľa veciach. Nebol na zoznamke a je preňho v podstate cudzia pričom jej povedal viac než komukoľvek za tých 400 rokov. "A čo ak nebudem chcieť aby si odišla, hm ?" Znova myslel nahlas ani o tom nevedel tým jak bol zahladený do jej prekrásných očí pričom ju počúva do posledného slova ktoré povedala. "Nemôžem povedať že by som si ťa rád nechal len pre seba." Nečakane to povedal až moc úprimne čo uňho bolo.. divné byť až tak dôverou k niekomu dobrý. Nespoznával sa a vedel že keď Mia odíde bude zas ten istý bezcitný upír len s tým, že bude mať pomotanú hlavu práve Miou. No ale už nechával ju v dojme že niečo povie a bez jakého váhania prúdko penis do nej zarazil až po koreň. Cítil tu božiu vlhkosť a k tomu aj jak je šialene úzka, no vedel že to bude číslo pre oboch a to ani s ničím nezačal. Vášnivo ju pobozkal pričom začal už hneď zo začiatku vysúvať a vsúvať, ale aby to nebolo len to, tak hlavne dosť prudko priráža a rukami si Miu pridržuje u seba aby si nezačala hlavu udierať o čelo postele.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 01:51 [#1310]
Stiahla ruku z jeho tváre a divala sa naň nechapajúc. A potom bola zaskočená tým čo povedal. "uh.. čo? To nemôžeš, som slobodná žena a väzniť ma nebudeš. To si zapamätaj. Nie som mazliček, ktorý bude fajčiť vtáka zakaždým keď na to ty budeš mať chuť. A mňa nejde vlastniť." Možno po tomto ju vyhodí aj sám a s radosťou. "čo! To nemôžeš to chceš aby som skapala od hladu?" Nehryzla chalanov ale chodili darovať krv ktorú potom získala z nemocnice. "nemáš na to právo." Kym sa spamätala z toho čo jej hovoril vzal svoj penis a ten jej doslovne kruto zasunul do nej. Prehla sa v chrbte a skrikla. Taký veľký kkt ešte v sebe nemala. Stiahla nohy na jeho boky. "Ahh ! Kurv... Ahh ty si obrovský! ~~" rukami sa oprela o jeho hrudnik až kym necítila z bolesti slasť až taku z jej chladnej uboleneho ksichtu bola nadržané dievčatko s vyplazeným jazykom a pretocebymi očami nahor. Prsia do každého prirazu hybali s nou. Mala pocit že jeho špička v jej panve bolo vidno ako do nej prerazal. Zjavne po tomto bude len toto vyhľadávať. Asi na škole správy prieskum. Ale ak by sa ostala učiť u Alexa. Mala by aj sex aj dobrú krv ? Mala by voľnosť a pritom niekoho kto zabráni katastrofe ?
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 02:14 [#1312]
"Bože prečo si myslíš hneď že ťa chcem nechať zamknutú doma ? Pre som to myslel inak. A kdo vravel o tom kedy budem mať na to chuť ja ? Som bezcitný sviniar ale na blízkych mi záleží a aj na ich potrebách." Nebavilo ho jej to vysvetlovať keďže vedel že ona je tá ktorá račej bude behať a užívať si života naplno s tisíce mužmi s ktorými 95% času ani nedosiahne orgazmu ale musel byť k nej hrubý. Chcel ju naučiť veľa o upírstve ale vedel že ona očividne o to vôbec nestojí a bol pre ňu iba niekto do zbierky a to ju chcel naučiť ako sa aj ovládať hold asi jej škoda. Po zásune do nej nepretržite do nej buší jak keby z nej chcel vyšukať život aj keď v podstate už nežila. Chytil ju rukami za zadok ktorý mačká jak keby to boli špongie nasiaknuté vodou a on z nich chce vymačkať poslednú kvapku že jej z toho vznikajú obtisky jeho rúk na zadku k čomu ju ešte začal vášnivo bozkávať na krku. Chvíľami však pridáva aj na prírazoch čím jeho semeníky plieskajú o jej roztomilý zadoček ktorý si vychutnáva už mačkáním. "Ughmh! Tak čo ?! Páči sa ti to ?! Škoda že ťa nebudem môcť naučiť sa kontrolovať keď budeš hladná! " Povzdychával u toho jak človek no nemohol si odpustiť ju provokovať tým o čo môže prísť. Síce nebol nikto extra, ale mohol jej ponuknúť docela dosť vecí ako skúsenosti, kvázi učitela ktorý ju naučí kontrole, kvalitnú krv a k tomu pre ňu očividne sexuálne túžby ktoré nezažila. Nečakal že by ho vyhľadávala tak prepol na iné myšlienky tipu jak z nej vymrdá dušu do čoho začal ešte viac pridávať na tempe, ale aj na prírazoch.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 10:19 [#1316]
Pozerala naň v prírazoch rukami na tých jeho, keď tie prírazy boli až moc. Zaklonila hlavu a vzdychy zneli po celej spálni. Toto nešlo pretvarovať, že nič necítila i keď bola upírkou. Hoc nie čistá ale s magickou krvou. Vzácny kus pre iných tvorov. Zaťala svoje špičky k sebe a svoje kolená a lýtka tlačila na jeho boky. "Ahh.. kurva spomááľ! ~~~ a ty máš potrebu dohnať tie roky kedy si nezasunul? aahh" Nik nepovedal že nepotrebovala pomoc pri tomto ale on si myslel svoje. Nebude mu do toho hovoriť nič, Ani nešlo. Bol ako divoký králik, ktorý využíval to čo mal. Naozaj z toho bola až mimo myšlienkami. "Uh..Ohhh~ budem poslušne Daddyho dievčatko ~ooh ~ " Kto povedal že sa bude kurviť, mala dar ktoré šlo využiť aj v jej prospech. Cítila že z tých prírazoch dochádzalo k tomu čo nikdy necítila pri nikom. Zaryla mu nechty do hrude a bruchu. Ale mala tak blízko k čelu postele, že sa o ňu musela oprieť jednou rukou. Mala pocit že táto posteľ to ma zrátané po dnešku. Stiahla sa viac pri tom nekonečnom šukaním do nej.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 10:55 [#1317]
Nad jej slovami aby spomalil sa vo svojej hlave čisto len pozasmial že to po ňom žiada, ale mal iné plány a to z nej dostať jej osobné maximum veď predsa sa už nemusia vidieť. Zaklonil trochu chlavu pričom si vzal jej nohy a lýtkami si ich dal na svoje ramená kde jej ľavé lýtko začal počas zásunou jemne bozkať a hlavne furt očkom sleduje Miu jak je z toho kompletne paf. Jej stehna po chvíľke pustil a chytil ju rukami za jej prsia ktoré začal silno mačkať že si ju označkoval tým jak jej vznikli obtisky jeho rúk na prsiach. Trochu sa nad ňu nahol čím jej nohy ktoré má na ramenách kolenami tiskne k jej telu. "Tak budeš poslušná ?! HM ?!" Zvrieskol po Mii nahlas keďže ta by dokázala prekričať pomaly aj celé futbalové štádium ľudí ktoré by fandilo niejakému futbalistovi čo si chytá koleno keď ho niekto chytil za rameno tak musí simulovať. Nakoniec jej pravou rukou pustil jej prso a dal ruku za jej krk a pozdvihol jej hlavu aby sa jej pozeral priamo do jej modrých očí aj keď tie jeho občas skrvaveli , ale tým jak Mia bola v poriadnej eufórii jej hlavu pustil a rýchlo ju pretočil na brucho bez toho aby do nej prestal bušiť a dal si ju na "doggy" kde jej hneď chytil ľavou rukou jej dlhé vlasy ktoré jej dal do copu za ktorý ju začal tahať k sebe a pravou rukou ju začal plácať po zadku, ale nie nejak extra silno aby ju to nebolelo ale hlavne zas tak aby jej zadok po chvílke pekne sčervenel.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 11:43 [#1318]
Ešte sa nestretla s mužom, ktorý ju da do laty. Väčšinou bola ona ta ktorá rozkazovala chalanovi ked si chcel vrznúť. Cez to to bola nuda. Ale pán Verruca jej dokazuje že žijú aj iný muži s týmto potenciálom, ktorý využil asi hlavne vo svoj prospech. Zadýchane sa naň dívala. Bolesť v pod brušku od toho búšenia, zrejme zajtra pôjde po rukách, keďže bude rozjebaná po tejto noci. To čo robil ju nútilo vzdychať hlasno, až počula klopať na dvere alebo na stenu. Rukou si zakryla ústa a nechá si nohy dať cez jeho ramená. Vzdychala do dlane, kým on využíval to že sa nemohla ani zaprieť, cítila žeby sa mohla urobiť pri tom. Keď na ňu zodvihol hlas sa utíšila a chcela mu za to možno dať i facku, ale nestihla. Keďže ju otočil na brucho. Chytil za boky a opäť ju začal brať zozadu "Ah! Alex! ~" vzdychala jeho meno a hrýzla si do pier. V záklone ťahajúc za jej vlasy cítila aj to plieskanie po zadku. Utíšila sa, až si neuvedomila aká hlučná vie byť. No netrvalo to dlho a z toho sa dostala do ďalšej fázy kde sa začala sťahovať "ano..~ oh~ ano ~ " To že sa pod ním zvíjala od slasti sa nechcela spraviť tretí krát a Alex ani raz.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 11:54 [#1319]
Užíval si pohľad na Miu ktorá bola kompletne mimo a v jej výraze videl že to aspoň pre tento krát vzdala a patrila mu aspoň na chvíľu komplet podmanená. Taktiež vycítil že by mal dostať asi facku, ale ak by mal dostať facku pomaly aj za to že sa na ňu usmeje tak vedel že s ňou bude hromada srandy ktorá by trvala aj stovky rokov. Búchanie totálne ignoroval, predsa len prečo by mal prestávať kvôli niejakému blbcovi čo mu teraz tak možno môže závidieť. Keď Mia skrikla jeho meno ju zatiahol za vlasy tak moc že ju núti zakláňať hlavu aby sa jej mohol pozerať do jej očí. Pravou rukou pár krát zosílil plácanie po jej roztomilom zadku aby bol poriadne červený a chytil ju pevne za jej bok na čo začal pridávať viac na tempe a prírazoch keď ucítil jak sa Mia sťahuje a jemu samému to robilo šialene dobre že cítil jak to naň prichádza, no však ešte vedel že má niejaký ten čas viacej pridať a vyšukať jej mozog a za to pridáva už len viac a viac na prírazoch. Sám by sa nedivil keby ju z vnútra totálne rozdráždil keď bola úzka a očividne podľa jej správania mala prvý poriadný sex v živote. No po pár minutách keď cítil že aj on bude mať problém to udržiať tak v tempe o niečo spomalil a pustil Mii jej ryšavé dlhé vlasy ktoré sa z copu prekrásne rozpustili na celý jej chrbát a chytil ju aj ľavou rukou pevne za jej bok na čo ju pozdvihol trochu do vzduchu čím ju odlepil totálne od postele na takzvaného "supermana". Aj keby sa nechytila steny pred sebou rukami tak má dosť síl na to ju udržať vo vzduchu a pokračovať vo všetkom. Jeho vzdýchanie je prudkejšie každým druhým prírazom tým jak začína být viac a viac blízko.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 13:11 [#1320]
Mala naozaj dosť. Predsa chalani sa po pár minutách urobia a dovidenia. Nesrala sa s nimi ale Alex, ten zrejme chcel s ňou celú kamasutru prejsť. Po chytení za boky aj vykríkla "Čo robíš?!" Oprela ruky o stenu a dívala sa pod seba. Vlasy jej padli dopredu. keby nebol upír nemal by toľko sily. "Ahhhah..~" Zaťala zuby pri tom hlbokom zasunutí sa viac stiahla. Jednou rukou sa chytila čela postele a druhou ryla nechtami do steny. Do ktorej vydýchla vzrušením. Vyčerpaná bola, veď ktorá normálna obyčajná žena by toto vydržala. "Prečo mi to robíš?!~ " Bude musieť si sem nahodiť novú omietku, keď nechce mať stopy po škrabancoch v stene.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 13:19 [#1321]
Na jej vykriknutie sa šibalsky usmial a pokračoval jak keby sa nič nedialo a nebol vôbec prekvapený z toho že nechápala čo sa deje, veď to bol aj jeho zámer. Keď sa začala viacej stahovať tak si myslel že to neudrží, ale nakoniec sa zaprel pri jej slovách prečo jej to robí. "Aby si nezabúdla len tak ľahko!" Predsa len jej aspoň na to musel odpovedať aby sa necítila nejak blbo abo že je medzi nimi bobrik tichosti. Keď jeho vzdýchanie bolo prudšie ju ešte posledný krát otočil, ale teraz tvárou k sebe do ktorej sa jej usmial a tie posledné sekundy rapidne pridal do doby než sa do nej nespravil. "Umhmhh!" Hlasno skríkol keďže bola to dlhá doba čo si niejak užíval a pomaly pokladá Miu chrbtom na postel a ľahá si tak na ňu s tým že jej jemne bozká krk na ktorom sa rozdycháva.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 18:31 [#1324]
Tak veru na toto nezabudne tak ľahko, len či sa na ďalší deň postaví, lebo teraz určite domov nedôjde. Nemohla sa utíšiť, ani jej nedal sa vydýchať, aj keď naozaj to bolo zvláštne. Keďže tento pocit ako upírskej podobe. Len čo ucítila v sebe jeho semeno, ktoré netušila že je a bude toho toľko vzdychla hlasno až by počuli na konci tohto hotela. Chytila sa perín a ľahla na brucho zadýchane a hlavne. Hlavne vyčerpane zovrela v prstoch vankúš pod sebou. Otočila sa na chrbát a dívala naň vyčerpane. "Ty bastard! prečo do mňa..ahh.." Trikrát mať orgazmus a ešte to do nej pustil tak bola úplne odpísaná. Rukou mu vošla do vlasov pri bozku na krku. "začni si tým zarábať. Ach." Pohla sa a bolelo ju celé telo z tohto nehovoriac o zadku. "budeš ma tu musieť strpieť do rána." Pozerala naň pohladkajúc ho po tvári a jeho svalnatých pažiach. "nevládzem sa pohnúť." Zaklonila hlavu a svoje telo upokojuje po tom čo sa stalo.