Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 18:47 [#1325]
Keď začula že je bastard tak sa pozasmial a pokračoval v bozkaní jej krku. "Sama si to chcela.." Odpovedal zadýchane hladajúc ju po bokoch a vedel že je zničená, ale za to celkom dosť spokojená že by sa nebal povedať že si to aj užila. Keď hovorila že by si tým mal zarábať tak len zakrútil hlavou a dal jej pusu na pery aby mlčala no aj tak išla ďalej so slovami. "Mne tvoja prítomnosť nevadí a ráno ťa bez problému odveziem kam budeš chcieť.." Odpovedal s úsmevom pričom ju poriadne objal a ľahol si na chrbát čím si Miu nechal na svojej hrudi komplet zdrvenü z toho čo sa udialo. "Ja som si to užil.. a verím že aj ty. Ale kdo vie čo dokážeš ty sama." Povedal sebavedome a začal ju ľavou rukou hladkať po chrbte a pravou jej dal preč vlasy z tváre. Potom pravou rukou ju začal škrabkať vo vlasoch vzadu na hlave aby sa viac uvolnila a dokazala sa rozdýchať. "Tak dobre som si dlho neužil.." Znova myslel nahlas ale myslel to naozaj a nejak extra to už neriešil keďže u nej toho povedal viac než by si chcel sám priznať. Dal jej pusu do vlasov a začal sa pozerať na strop medzitým čo ju furt hladí po chrbte a škrabká vo vlasoch vzadu na temene.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 20:02 [#1327]
Pousmiala sa so svojimi špičkami v ústach naň s tým žeby ho asi aj roztrhala v zuboch za toto. Bola neskutočne unavená. Pretočila sa nabok a rukou m u prešla po hrudi a hlavu oprela o jeho rameno "fuj... ležím na tebe akoby sme boli pár. Ale nevládzem sa hýbať a to máš šťastie." Vydýchla mu do krku a zívla. Čo sa jej za tie roky nestalo, takýto čas ešte flámovala niekde v ďalších baroch. "Nezvykaj si. Dlho si zas nevrzneš. Mám aj iné povinnosti. " Prstom mu chytila jeho krásnu tvár. "V škole sa neopováž ukazovať, lebo sa na teba supy nalepia." Snáď pochopil koho tým myslela. " a čo ja dokážem sama? To sa neprezrádza myslím si. " Žmurkla naň a zívla opäť. Viac sa naň uvelebila a zakryla sa čím to šlo, aby svoje nahé telo zahalila. To čo robil vo vlasoch ju uspávalo až vážne zaspala. Takto po sexe vždy odišla a nezostala na noc u nikoho.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 20:34 [#1329]
Oplatil jej úsmev ale bez špičákov keďže nepotreboval ich práve ukazovať jak na módnej upírskej prehliadke. Keď sa pretočila na bok a okomentovala že leží na ňom jak keby boli pár sa len pozasmial. "Hodilo by sa ti to možno v jednom byť dračica." Musel ju podpichnúť niejakou narážkou keďže vedel že to Mia nemá rada a o to lepšie ju podpichovať. Keď hovorila o svojich povinostiach len sa čisto usmial. "Som si toho vedomý že ráno jak ťa odveziem tak sa možno neuvidíme pretože budeš hladať niekoho u koho sa unudíš." Nemohol si nechať ďalšie podpichnutie keďže teraz utiecť nemohla tak bola s ním nasilu v miestnosti. Keď ho ale chytila Mia za tvár tak sa jej pozrel do očí pričom nahodil taký zamyslený výraz. "A ja som myslel že tie tvoje kamarátky chceš viac vyprovokovať aby na teba žiarlili a potom vlhli z toho čo im povieš a zas mi budu vyvolávať jak keby som rozdával darčeky." Trochu sa nad tým pozasmial a ani nechápal prečo, ale nechcel jej nijak zasahovať do súkromia aspoň teraz nie. Keď začala Mia zaspávať tak celú noc pozeral do stropu s kopu myšlienok pričom počas noci si Miu tiskol k sebe aj keď ju svojím telom zahriať nemohol. Nad ránom kontroloval hodinky kde už ukazovalo sedem hodín, no našťastie mal stiahnuté žalúzie ktoré bránia svetlu prejsť do apartmánu tak len natočil hlavu na Miu ktorej dal dlhý vášnivý bozk na pery a trošku s ňou zatriasol. "Vstávame krásavica, očividne ti treba ísť do školy." Bolo to divné budiť Miu do školy, prišlo mu to jak keby mala byť jeho dcera ktorá práve ide do školy čo ani nevedel ako sa ma z toho cítiť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 20:58 [#1330]
Oddychovala po tej divokej noci a trochu aj vytriezvela. Po tom čo s ňou zatriasol sa zamračila a zamrnčala. "Daj pokoj so školou. Aaachhhrrr" Otrávene sa odtiahla a otočila chrbtom. Kým jej vážne doplo kde bola a kam mala isť "shit. Škola." Prudko sa posadila s perinou na svojom poprsí a otočila tvár smerom k nemu. Nadvihla obočie, keď jej vlasy hovorili za všetko. "Bože, ja som tu zaspala." Obzrela sa po izbe, kde mala šaty. Stiahla z neho perinu, alebo plachtu a tak si zbierala svoje leginy, nohavičiek je kus handry a vzala jeho košeľu. Chodila divne kvôli nemu ale stále bola vyčerpaná. "Kde máš kúpeľňu?" Otočila sa za ním a ukázala na jeho košeľu "toto sa zabavuje" Prižmúrila oči. Po tom čo uvidela otvorené dvere do kúpeľne šla tam a zamkla sa. Len perinu privrela do dverí. Potrebovala si dať sprchu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 21:11 [#1331]
Keď podráždene naň vyhŕkla že má dať pokoj so školou sa len zasmial a zakrútil hlavou a pozorne ju sleduje pričom ju ešte stihol prstami prejsť po jej prekrásnom chrbte až po zadok. "Kľúd.." Sledoval ju jak si zbierá svoje veci po celej izbe a na otázku kde je kúpelňa ukázal smer pričom zcela pobavene ju pozoruje. "Kľudne si ju nechaj ako pamiatku." Usmial sa a keď sa zavrela v kúpelni tak sa pomaly z postele zodvihol a popošiel ku skriňi kde si zobral jeden z luxusnejších oblekov a odišiel do druhej kúpelni ktorú mal. Dal si rýchlejšiu sprchu tým že využil svoju upírsku rýchlosť a stihol sa pritom aj usušiť a obliecť. Keď vyšiel von tak popošiel k jednej komode z ktorej si vybral svoje hodinky čo si dal na ľavú ruku a vzal svoj parfém ktorým sa postriekal. Upravil si vlasy a vzal kľúče od auta a začal čakať na Miu ktorá to má horšie s umývaním po tom jak skončila po predošlej noci.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 22:49 [#1332]
Hodila si sprchu, ktorá kto vie aka bola, potrebovala sa umyť a to všade. Aj tam. Po sprche si sušila vlasy, ktoré budú ešte dlho mokré. Ako vyšla v osuške, utrela zarosené zrkadlo pozrela na svoje telo. Nemizli tie cucfleky hneď "Ja ťa zabijem!!" Povedala to dosť hlasno, aby ju počul. Obliekla si na suché telo leginy, ktoré bolo divne mať bez nohavičiek. Zapla si košeľu a opravila si ju tak, aby vyzerala ženský. Bola jej veľká. Keď vyliezla z kúpeľne hľadala si topánky a na to svoju kabelku. No narazila doň s tým že bola v šoku v čom bol oblečený. Pozerala naň naozaj prekvapene a bez slova ho obišla, aby sa obula. "Ako vážne? tak formálne? a čo si zač vlastne?" Toto sa zabudla spýtať ešte s nejakým mafianom vlezla do postele. Vzala si kabelku a dala vlasy za uši. "ideme?"**
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 23:07 [#1334]
Spokojene na ňu čaká a keď započul krik tak sa len usmial keďže vedel o čo ide ale nijak to neriešil. Počkal si do doby než prišla k nemu a drzo ho obišla, ale za to mala otázky. "Záleží ti na tom zlatíčko ? Povecme že som človek ktorý dokáže zariadiť veci aby pár ľudí zmizlo. Taktiež som aj obchodník, ale nemusíš sa báť. Pod dohľadom by si bola vždy v poriadku ale ty dohlad nechceš. Skromne jej odpovedal a popošiel k dverám ktoré odmokol a otvoril. Nechal Miu ísť ako prvú ako niejaký gentlaman a nakoniec za sebou zavrel a zamkol. "A kdeže máš tu školu kde ťa odveziem ?" SPýtal sa predom počas toho čo čakajú na výťah aby vedel kde ju odviesť pričom sa pozrel aj na svoje hodinky že koľko majú času. Keď výťah došiel tak s Miou doň nastúpil a stlačil prízemie pričom sa pozrel na Miu. "A keď sme u tých otázok.. možno by si mohla prezradiž to svoje tajomné meno." Chcel vedieť jej meno, aj keď s veľkou pravdepodobnosťou ho nezapočuje znova ale prečo nevedieť meno ženy s ktorou mal prekrásnu a žúžo noc ? Keď sa dostali na prízemie tak s Miou ide k autu kde jej otvoril dvere spolujazdca a dvere za ňou zavrel. Keď nastúpil a naštartoval vyšiel z podzemnej garáže smerom k jej škole.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 08.10.2021 23:40 [#1337]
Pozerala naň aký vedel byť dokonca fešák. Vrrr, naozaj bol k zahryznutiu. Hrýzla si do pier čakajúc naň čo odpovie. "Nie, len. Len ti to pristane nič viac." Mykla plecami a samozrejme jej to jedno nebolo. Nechcela problémy, ale keď vravel že obchoduje s ľuďmi sa zarazila. "Oh nevrav mi že si mafián. A do školy nemôžem ísť takto! " Vyšla von z izby vo vysokých topánkach kráčala k výťahu a tie pohľady ľudí, ktorý vyšli na chodbu. Nešlo si nevšimnúť ako sa na Alexa dívali. Chytila ho za kravatu a stiahla do výťahu kým sa na nich ľudia dívali a zatvorili dvere. Potom mu ju pustila "Mia Brooks, študentka na vyššej strednej, čo už vieš a ochranu? cítila by som sa ako decko a to ja naozaj nie som." Naozaj sexy vyzeral v tomto. Ona sa potrebovala dať do poriadku pred školou, takto nemohla ísť to ešte by ju nejaký učiteľ pretiahol v kabinete. Keď vyšli zamávala na provokáciu recepčnej a zároveň jej ukázala prostredník, aby strápnila Alexa. Uškrnula sa a takto pomalý šla až k autu, po ktorom prešla prstami prv po prednej kapote "Pekné, aj ja také dostanem?" Samozrejme rýpala a nasadla si do auta, tak aby si vlasy nezasadla a zapla si pás. "Nepôjdeme do školy ale pred môj hotel." Podala mu vizitku kde bol názov a súradnice, vedela že toto auto malo JPS tak sa nestratia. Pozerala von oknom, keď premýšľala nad tou nocou. Zomkla pery a z kabelky vytiahla mobil. Vytiahla aj jeho vizitku z peňaženky a naťukala si číslo. "Ak to budeš zneužívať, tak si ma neželaj." Naťukala si číslo z jeho vizitky a prezvonila mu. Zakašľala a mobil odložila, že ona nič. Tvárila sa že nemala oň záujem.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 08.10.2021 23:53 [#1339]
Keď mu pochválila oblečenie sa len usmial pretože to od nej nečakal. Keď hovorila že je niejaký mafián tak držal hubu aby ju nechal v záhade a aby si myslela svoje. Keď hovorila o oblečení tak len prikývol. No pohlady druhých kompletne ignoroval a vedel že upravenie kravaty bola len od Mii provokácia ktorú bral, keďže susedov stejnak nemal rád. "Ďakujem." Poďakoval za upravenie kravaty a nakoniec zistil aj jej meno. "Mia, prekrásne meno." Prebudilo sa v ňom trochu džentlmenstva a chytil ju za ruku kde ju pobozkal na prstoch. "Teší ma slečna Brooks." Usmial sa jej do očí a ruku jej pomaly pustil. Nevšímol si toho jak Mia bola drzá a kompletne hnusná k recepčnej, ale aj keby to videl tak by to neriešil keďže prečo by mal ? Pri aute Mia mala zaujímavú otázku na čo sa len usmial a s radosťou odpovedal. "Ak by si poslúchala tak by si mala lepšie odomňa.. ktoré by si si priala." Odpovedal jej úprimne aj keď vedel že ho Mia len podpichuje ale bolo mu to vcelku jedno. Počas jazdy sa pozrel na vizitku ktorú mu Mia dala a naťukal to do GPSky a podla nej sa riadil kam mal ísť. Keď mu prezvonila na telefon tak si naozaj chvíľu myslel že to je jedna z jej kamarátiek ktorá mu začne vyzváňať či Miu náhodou minulú noc neuniesol, neznásilnil a nepohodil dade do potoka. "Ďakujem za číslo a neboj.. Možno ty budeš tá ktorá bude potrebovať moju pomoc.." Samozrejme že hovoril o jej kontrole a že by ešte ublížila nevinným ľudom či jej kamarátkam, ale bolo to jej rozhodnutie ako sa zachová. Keď sa blížil k destinácii tak zazrel na Miu. "Chceš odviesť rovno ku škole aby si podpíchla svoje kamarátky či pôjdeš svojím ?" Bolo lepšie sa spýtať keďže u nej bytosť nevedela čo naozaj chce abo bude chcieť. S odvozom nemal problém keďže to mal cestou do firmy kde mal dôležitý obchod.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 09.10.2021 00:19 [#1342]
Sedela v jeho aute chvíľu potichu. Potom sa naň pozrela "Pôjdem svojím autom, nech sa mám ako potom dostaviť kam potrebujem a nechodím pešo ako bitch bez vodičáku." Nadvihla obočie s úškrnom. "A čakať ma nemusíš. Predsa, ideš niekam takto vychystaný." Videla hotel v ktorom bývala a potľapkala mu po stehne s úškrnom. "Tá noc nebola zlá, ale máš sa v čom zlepšovať cukríček." Nahla sa k nemu, po tom čo si odopla pás a pobozkala ho na líce. "Neboj sa nie som na to aby si na mňa niečo míňal. Mam peňazí dosť. Takže o to sa bať nemusíš, nie som zlatokopka." Otvorila si dvere a usmiala sa naň. "tak sa maj pán Varruca." Zavrela za sebou dvere, šla hneď do hotela k sebe na izbu sa dať do poriadku.