Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 09.10.2021 00:44 [#1344]
Jej tochosť nebral nijak zle keďže bola vyšťavená po divokej noci a musí ísť do školy kde to je určite veľká nuda ktorú by on sám nezvládol. No na jej slová sa pozasmial a čakal že niečo take odpovie. "Problém mi to nerobí ťa niekam hodiť." Odpovedal úprimne keďže mal času na rozdávanie jak v lotérii. Po zastavení jej blbý koment musel oplatiť. Neviem kdo sa tam nedokázal nadýchnuť, skončil s červeným zadkom a prosil ma aby som spomalil. Máš sa čo učiť aby si v posteli vôbec vydržala zlato." Žmúrkol s úškrnom na Miu a pusu na líco od nej naozaj nečakal ale radosť mu to spravilo. "Mne by to problém nerobilo.. A majte sa slečna Brooks." Odzdravil sa a pozoruje ju jak ide do hotela predsa len, jej riť bola až moc dobrá a keď vchádzala dnu tak dupol na plyn až prešmykli pneumatiky.

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.10.2021 13:17 [#1398]
---------Neskoršie toho dňa.----------

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.10.2021 13:17 [#1399]
Po tom krvavom masakry čo videl na škole kde chodí Mia mal naozaj dosť. Odignoroval recepčnú ktorá mu už druhý deň pičuje že má poštu a je nasraná za to chovanie čo ráno predviedla Mia s fakáčom ktorý jej ukázala. Vo výťahu bol niejaký mladý párik ktorý sa udivene na Alexa pozerali pretože bol od krvi a nervózny. Držal sa len tak tak aby ten párik vo vyťáhu nezjedol jak niejaké predjedlo v reštike. Ešte že vystupily skorej a on sa pomaly dostal na svoje poschodie kde šiel do svojho apartmánu. Sako hneď hodil na komodu a šiel do kuchyne kde otvoril chladničku v ktorej má sáčky s krvou a jeden si otvoril a začal ho hneď piť že mu to všetko z kútikou stieklo na jeho drahú košeľu ktorá je už aj tak zasraná od krvi. Keď to vypil cítil úlavu, pretože to bola drahá krv a hlavne po jednej dávke má pocit jak keby vysál desiatích ľudí. Prázdny sáčok hodil do koša, veď čo by s ním ďalej robil a chladničku zavrel. Začal premýšlať že čo má robiť ďalej no ale od toho čo sa nakrmil zo školníka myslí len na krv a Miu ktorá bola od krvi. Bol frustrovaný že si musel zobrať ďalší sáčok s krvou, ešte že má dosť zásob. Zobral si aj pohárik na whiskey do ktorého si tu krv dal, posadil sa za stôl a začal premýšlať, ale ešte pred tým si vytiahol z vrecka nohavíc mobil ktorý dal na stôl.

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.10.2021 16:06 [#1404]
-------- O niekoľko hodín neskôr --------

Dobro-zlí Vampýrek
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.10.2021 16:39 [#1406]
Popíjal niekoľko hodín že ani nevie koľko je. Mobil nekontroloval a popíjal pohárik krvi ktorý si vždy dolial z toho jednoho sáčku ktorý je tak na 5 pohárikov. Celý ten čas premýšlal čo teraz a kam sa jeho cesta vydá ďalej. Začal spomínať na svoje staré časy keď bol krvilačnou beštiou čo sa z neho kedysi stala. Páčilo sa mu taký byť no vedel že nič mu to neprináša, teda ano. Čerstvú a chutnú teplú krv. Ale minulosť potreboval hodiť za sebou stejnak ako jeho milovanú ktorá ho premenila a potom ju videl umierať pred vlastnými očami ako ju zabíjajú lovci. Nenávidel ich z hlbky jeho čiernej a mŕtvej duše. Nevedel či je dobré že Mia mu ju pripomína, divoká žena ktorá si ide za svojím cielom, provokácie a všelijaké narážky. Mia mala proste svoje čaro a to ani neveril že niejaká skurvená reinkarnácia je. "Skurvený Budhizmus." Pomyslel si vo svojej hlave že vo svojej ľavej ruke stísol pohár ktorý sa rozpukal a takmer celý praskol. Neveril že bol niejaký Boh a nie že dajaká pojebaná reinkarnácia. Možno tým jak sa stiahol tak zabudol aké je to žiť s niekým. Či mu to chýba ani sam nevedel. Po jej smrti mal niekoľko partneriek ale nikdy to nebolo ono, až na jednu ale to sa neovládol a vysál z nej život. Touto výhodou bolo že z Mii sa nemôže napiť, no, môže ale stráviť hodinu na záchode s vracaním nekvalitnej upírskej krvy ktorá ho ani nezasýti. No nakoniec začala klopať recečpná z dola že nech si konečne vezme poštu čo ho odradilo z myšlienok. "Idem!" Skríkol po recečpnej že z toho stlačil v ruke pohárik a ten kompletne praskol že mu dorezal dlaň. Keby sa na ruku nepozrel tak by o tom ani nevedel. Uškelebil sa a znepokojene sa postavil a došiel ku dverám ktoré otvoril. Recepčná bola prekvapená že vidí na jeho bielej košeľi krv a to si všimla jak mu kapká krv z ľavej dlane tak si domyslela že to je z toho, no nevydala ani hlások. Vedela že Alex má niejaku reputáciu a nevedela či mu vynadať za to ráno čo spravila Mia. Pozrel na ňu znepokojivo. "Tak čo ta pošta, alebo ste sa snáď na niečo zahladela slečna Walshová ?" Spýtal sa kludným hlasom čo ju znepokojilo ešte viac, no pozrel sa smerom kam sa díva a všimol si svojej ruky a pozrel späť na ňu. "Pozrite, dajte mi tu poštu nech na mňa dole nemaváte jak na dajakého taxikára. A nie, nič mi není som v pohode veľmi ďakujem za opýtanie." Začal k nej byť hrubý čo ju prebralo asi z jej tranzu opatrovatelky ktorú on nepotreboval a pozrela naň. "Oh, prepáčte pán Verruca, len.. mi prišlo divné že ste si to neošetril a niejak som vypla. Tu máte poštu." Recepčná sa po jej milom prihovorení usmiala a podala Alexovi poštu ktorú si vzial a bez akéhokoľvek rozlúčenia zatváral dvere. "Pán Verruca počkajte!" Alex pretočil očami že čo po ňom chce a otvoril znova dvere. "Čo tu kurva zjapete ? Niesme na tomto poschodí sami." Na Alexové hrubé chovanie za skríknutie sa až zľakla a trochu od dverí odstúpila. "Prepáčte pán Verruca, ale susedia od vedľa sa sťažov.." Ani nedohorila vetu a Alex ju v tom odsekol. "Je mi u piče čo si myslí ten mladý chuj vedľa mňa. Ak má so mnou problém nech príde zaklopať osobne a nebude Vás posielať jak niejakého poslíčka. Pokiaľ viem, tak ten blbec má dosť často telku nahlas a nikdy som si nesťažoval, takže nemá žiadne skurvené právo mi trieskať po stene že som po nociach hlučný. Ešte niečo ?" Recepčná mala rešpekt a strachom počúvala Alexa ktorý hovoril o niečom čo sama nevedela, no na otázku či to je všetko sa neiste pozrela stranou a potom na Alexa. "No... ta vaša slečna čo ste tu mal.. tak.. viete čo, nechajte to tak.." Pozdvíhol obočie na jej problém ktorý mala s Miou keďže nevedel o tom, že ukázala prostredníky za jeho chrbtom. "Ano mali sme perfektnú noc, do toho Vás je kurva hovno. Dovi." Nemal náladu sa s ňou dohadovať a trieskol s dverami pred jej tvárou. Poštu si ani nepozrel a hodil ju ďalej na stôl kde je prasknutý pohár. Odišiel pre handru a všetko dôkladne očistil do poslednej kvapky s myšlienkami jak mrhal s krvou. Handru hodil do pračky a tým aj svoju košeľu z ktorej sa vyzliekol k čomu zbehol ešte pre sako ktoré bolo na komode a všetko z neho vytiahol a potom aj to dal do pračky ktorú zapol. Vyšiel z kúpelne kde zhasol a nechal veci prať. Rozhodol sa že sa uvoľní čo potrebuje a vyzliekol sa do naha ale vzal sebou mobil a ide do svojej vírivky kde zapol vodu a masážne trisky. Než si vliezol dnu sa pozrel na víno ktoré je vo vedlajšej miestnosti, presnejšie menší mini skladík vína, ale keďže teraz nemá žiadnu romantiku tak na to sere pes. Mobil dal stranou aby sa nenamočil a vliezol si do vírivky kde sa uvolnil, oprel sa chrbtom o stenu.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 10.10.2021 20:55 [#1411]
Zbalila si pár veci do tašky a kufru, ktorý jej jeden nestačil. Predsa mohla ísť do ktorého hotela chcela, ale apartmán mala kúpený v inom ako svoj byt. Tak ten bude niekoľko dní prázdny, cez to bude oň dobre postarané. Zabalené veci si dala odniesť do auta. Zaplatila chutnému chalanovi, ktorý jej s tým pomohol. Bol tam nový a zjavne si aj Miu obľúbil hlavne ju vyzliekal pohľadom. Prehodila si vlasy, ktoré mala krásne husté a vlnité. Nahodila na seba také značky, že len jej kabelka stála 1700€ LW. Sadla do svojho auta a odviezla sa do hotela, kde býval aj Verruca. Zaparkovala na parkovisku pre ubytovaných, ktorý bol prísne strážený. Nechala si vybrať kufre ďalším poslíčkom, ktorý sa na ňu nevedel vynadívať a hlavne na jej zadok v upnutých rifliach. Kráčala vo vysokých topánkach k recepcii. Ako sa tam postavila, cinkla na to trápne cinkátko pred ňou. No recepčná nikde a tak znudene sa obzerala okolo a zrazu ju videla ako kráčala od výťahu smerom za pultik. Ospravedlňovala sa, že musela niečo súrne vybaviť. "V poriadku, v poriadku svet sa nezrútil moja." No ostala recepčná v šoku, keď ju videla. "Deje sa niečo ?" Zvedavo sa spýtala a bola v šoku dosť. Lebo ju videla ako nejakú prostitútku, ktorú si vzal na izbu pán Verruca. "Prosím si pekne zariadený apartmán." Vytiahla svoju zlatú kartu a nadvihla obočie, recepčná prikývla z toho šoku a vravela jej aké izby sú voľné a ceny. Vybrala si Mia aký chcela. Potom sa pozrela na recepčnú s úškrnom "Je pán Verruca na izbe ?" Recepčná bola ako vodou obarená a vraj nemohla poskytovať osobné a súkromné informácie. To sa Mii nepáčilo a po zaplatený izby si vzala kartu. Recepčná poslala poslíčka s kuframi na jej izbu na takom zlatom vozíku. No potom recepčná sa ospravedlnila a prikývla. "Ďakujem, nepoviem to na vás." Žmurkla na ňu a šla do výťahu až do zakúpenej izby. Jej drahý a výrazný krásny parfum bolo cítiť všade kam prešla aj poslíček ňou bol ohúrený. Vo výťahu to bolo extra silné. Po vystúpení sa ozývali kroky topánok. Prešli aj okolo dverí pána Verruca, ktorý určite zacíti parfum na lístku, ktorý mu strčila popod dvere. Bolo na ňom napísané "som ti nablízku" a odtísk jej pier. Potom vošla do svojho apartmánu. kde si nechala odniesť veci. Vyplatila poslíčka a hodila sa do obrovskej postele. Užívala si tento luxus, ale mala by sa obrátiť po nejakej práce. Preto si vybalila notebook.a zasadla k stolíku, na ktorom hľadala niečo čo by jej vyhovovalo. No niečo našla. Aj adresu aj tu pozíciu. Ale mohla by ísť tam s Verrucou, možno by ho tam brala ako niekoho kto by dal na ňu pozor? lebo sama nevedela kto je ten muž a čoho by bola schopná. No zapísala si všetko čo potrebovala a vypísala aj formuláre. Niektoré otázky boli zvláštne. No aj ústny pohovor bola naň celkom zvedavá. Potomto ju napadlo niekam večer ísť. Alebo niečo urobiť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 10.10.2021 21:14 [#1414]
Oddychoval dosť dlho vo svojej vírivke a pár krát mu cinkol mobil no nevidel žeby to bolo dôležité tak len ignoroval mobil. Prehrabol si pár krát vlasy s tým že bol myšlienkami mimo a celkovo sa uvolnil keďže trisky boli na masáž. No však potom začal počuť cez steny a dvere klopkanie čo si domyslel že príšla niejaká susedka z dovolenky abo si niekto kúpul kurvu avšak keď zacítil jeden dosť silný parfém že si cez šesť krát nahlas kýchol. Podraždilo mú to šialene nos, no vedel o koho šlo. Pomaly vypol vírivku a postavil sa z nej, vzal osušku s ktorou sa vysušil a obmotal si ju okolo pasu. Vzal mobil a šiel do kuchyne kde mobil položil a všimol si dopisu u dverí ku ktorým pomaly prišiel a zodvihol dopis. Po prečítaní sa len pousmial a bolo mu sto pro jasné, že ide o Miu. Vrátil sa späť do kuchyne a položil dopis k ostatnej pošte čo mu doniesla recepčná ktorá sa chovala aj celkom drzo dneska no bral to v pohode. Zobral si čistý pohárik a otvoril skrinku kde má alkohol ktorý má veľkú kvalitku. Flašku otvoril a nalial si burbon do polky, vzal ľad a dal si do pohárika na čo začal zas niekto búchať na dvere. Najradšej by zvrieskol no nevedel či to náhodou není Mia v niečom provokatívnom čo by nebolo najlepšie keďže je v osuške, no ale aj tak išiel ku dverám kde stál sused od vedla s jeho mladou. "Počuvaj ma ty hajzel, tu sa ľudia snažia spať a chodia ráno do roboty! Nemohol by si nabudúce kurva dohliadať na nočný kľud ?!" Sused naňho kričal jak na dieťa čo ukradlo hračku a keby má počitať koľko slin naňho naprskol tak by mu najradšej pusu zašil. No susedova holka si Alexa prezerala, predsa dobre vyzerajúci a dokonca v osuške pod ktorou nič nemá. Usmial sa na susedovú holku a pozrel na drzého suseda. "A ty keď kukáš na telku o tretej ráno skurvene hlassno tak s tým problém nemám. To že nevieš poriadne uspokojiť svoju priateľku aby mala dobrý orgazmus je tvoj problém a nie môj. A.." Ani nezačal vetu a sused začal znova vrieskať na celú chodbu že to mohlo počuť celé poschodie. "Ako sa opovažuješ ma urážať ty sviniar ?! Ešte raz tak zavolám na teba políciu !" Alex len pretočil očami a odpil si z drinku na drzovku. "Jasné, a čo mi podla teba policajt povie ? Aby som šukal tichšie ? Zamysli sa ty kus dementa. Vrieskaš tu na celú chodbu jak niejaký dement a na to fakt náladu nemám. Takže sa spakuj a choď mi z očí, alebo zariadím pár vecí ktoré by sa ti nepačilo." Provokatívne sa na suseda usmial a oprel sa ľavou ľavou čásťou tela o zarubňu a znova si odpil. "Ty parchant... neskončili sme.." Kompletne vypenený sused nemal slov že radšej odišiel aj s jeho holkou. Alex schválne furt stojí medzi dverami opretý s drinkom v ruke.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 00:57 [#1415]
Samozrejme že to čo sa dialo na chodbe nečakala. Tak hlučný hotel nečakala. Prešla k dverám kde nakúkla cez to kukátko a videla muža s nejakou pipinkou, ktorý sa sťažovali na Verraca? A v čase, kedy sa chystala ísť flámovať von. No videla že Verroca rád sa vystavuje na chodbe len v osuške. Hrýzla si do pier, keď v tomto čase bola po sprche nalíčená a v sexy prádlu v Harness. Hrýzla si do svojich červených pier. Prečo ju práve napadlo toto. Vzala si svoj župán, ktoý bol viac priesvitný než by zakrýval čokoľvek pod tým a zdobený pierkami. Mala rada tento luxusný štýl. Nevedela by si predstaviť žiť bez kvalitného jedla, ktoré nemusela sama variť. Prešla k balkónu, odkiaľ sa obzrela kde sa nachádzal ten jeho. Možno by ho mohla navštíviť a prekvapiť. On mal tak "rád" prekvapenie, tak prečo nie pred odchodom si spraviť radosť. V tom sexy prádle a župančeku a choker, ktorý musela mať vždy na sebe, aby nezabudla, mohla by si u neho nalakovať nechty. Ten nezabudla tiež, postavila sa na múrik a preskočila k nemu na balkón. Občas zbožňovala tieto upírske schopnosti. Kým sa pán Varroca s nimi hádal, posadila sa na kraj stola, ktorý mal krásny mramorový podklad. Vyložila svoju ladnú nohu na operadlo stoličky a lakovala nechty. Uškrnula sa ako sa obhajoval že si tu môže robiť čo chce a o tom uspokojovaní. Keď sa dohádali sedela tam zvodne s úškrnom na perách. "Taký nevďačný susedia pán Varroca. Už chápem prečo ste podráždený tak často. To bude tou štetkou, ktorá otravuje susedov a je hlučná." Naklonila tvár na bok a pomalý vstala zo stola na zem. Prehodila si vlasy a nechala ho nech si ju prezrie čo mala na sebe.

**"župan"**: http://prnt.sc/1vmm7ji
**"Prádlo"**: http://prnt.sc/1vmn9tf
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 01:17 [#1416]
Nemal náladu na takých susedov že by najračej tu mladú ženskú vysal od krvy a nechal ju vykrvácať na ich posteli čo by sa na to pozeral jej muž s plačom že mu umiera ženská. No však jak odišli započul hlas.. Známy hlas. Pomaly cúvol do zadu a zavrel dvere s tým že či ho vystraší abo čo, no nakoniec sa otočil a odpil z pohárika pričom prekvapene si pozrel Miu. Vyzerala šialene sexy že jeho erekcia šla cez osušku vedieť. "Ja mám rád tu hlučnú štetku čo tu bola ako posledná." Šarmantne sa usmial a pomaly popošiel k Mii ktorú si chcel logicky prezrieť pekne z blízka ako vyzerá sexy. Dokonca ju vzal za ruku ktorú jej pozdvihol a ťahal ju tak aby sa Mia na mieste otočila, predsa si nenechá újsť to, jak vyzerá zo zadu. "Tak toto je prekvapenie ktoré sa mi až moc páči zlatíčko. To aby som ťa zobral na večeru, alebo máš snáď iné plány na dnes ?" Zvedavo sa dotázal na jej plány pričom pozdvihol jej ručku a pobozkal ju na prstoch s úsmevom že svoj drink položil na stôl. "Sluší ti to si v tom priam k zjedeniu." Samozrejme že vedel že mu stojí, ale nechcel tomu venovať pozornosť pretože jeho pozornosť bola logicky všetka na Miu ktorá bola šialene vyparadená.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 01:34 [#1417]
Sledovala jeho tvár, jeho neviditeľný úsmev. No škoda bola že sa nezľakol. Taká škoda a to sa chcela hrať. Po tom čo videla nadvihla obočie a sledovala dvíhajúc jeho osušku okolo pása. Zjavne z mŕtvych povstal nie len on. Hrýzla si do pier a zasmiala sa nad tým. "Vidím že nie si jediný, kto ocení kvalitnú značku a mňa." Bola ako kvalitný alkohol, z ktorého sa nemohol hoc kto napiť. " Máš ju rád? zaujímavé. Lebo pred pár hodinami si ju chcel zabiť." Zamyslela sa nad tým. Pozrela na jeho pohárik v ktorom čosi mal naliate.**"Zlatíčko? pán Verruca, nehovorte mi že vás ta zla školáčka až tak priťahuje." Pri jeho blízkosti a chytení prstov sa mu celá ukázala vo vínových farbách. "Chystám sa von, samozrejme s kamoškami. Chcela som vedieť či to bude vhodné do klubu ale ako sa na vás dívam, tak určite." Usmiala sa nad tým, sama netušila prečo ale veľmi jej lichotilo. "Dúfam že nie snáď doslovne, lebo bola by škoda." stiahla si župan pod ramená, ktoré odhalila s dekoltom a viac ukázala to čo skrývali pierka a presvitajúca latka. Prstami prešla zamyslene po jeho hrudi a nahodila roztomilý pohľad. "Chcela som sa spýtať pán Verruca, či poznáte akéhosi Pána Dann Eliot Gray, je to vraj viceprimátor tohto mesta a uchádza sa za starostu." Stále mu prechádzala po jeho svalnatom tele prstami až sa zastavila pri kraji osušky. "Zháňa asistentku, myslíte že by ma prijal? Aj keď som tak mladá? Myslím že dobrý výkon vydávam všade." Prstom zahákla o uzol na osuške a pozrela mu do oči. V tom potiahla za osušku, ktorú nechala padnúť na zem "Hups, som to ale nešikovná." Stále sa tvárila nevinne.