Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 01:47 [#1418]
Keď okomentovala jeho erekciu sa len usmial a k úsmevu dodal. "Teba neoceniť by bol hriech." Myslel to vážne aj keď niečo také ako je ona je fakt zberatelský kúsok. Keď hovorila o tom čo sa stalo v škole sa jeho úsmev zmenil len na menší úsmev. "Keby tak nerobila veľké problémy, tak by nepotrebovala dostať po zadku. A odpoveĎ na tvoju otázku možno aj sama poznáš." Odpovedal tichším hlasom čo sa k nej priblížil. Keď začala hovoriť o tom jak ju nazýva sa len pozasmial a pozrel jej do nádherných očí. "Bolo by uražajúce keby poviem nie. Máš predsa svoje kúzlo." Žmúrkol na Miu a pozore počúval jej plány kam ide a len sa zamyslene povedal stranou. "Zas ideš robiť rozruch ? Nestačilo ti to v škole snáď ?" Zvedavo sa jej opýtal pričom ju ďalej počúval. Keď sa viac odhalila tak si ju pozorne prezrel že trošku odstúpil aby mal lepší výhľad, no pristupil k nej bližšie. KeĎ hovorila o Grayovi tak len pretočil očami. "Gray... počul som o ňom veľa.. Predpokladám že tvoj typ muža." Musel podripnúť a jeho nálada sklesla hneď dole. Keď mu vysvetlovala že čo by chcela uňho robiť tak ju takmer nepočúval, ale to by nebola Mia ktorá by neprovokovala a nerozbalila ho z osušky. "Nešikovná vravíš, hmm.. Niečo mi vraví že ti očividne niečo zachýbalo a musela si sa presvedčiť či to ešte existuje." Znova si dovolil do Mii podripnúť s veľkým úsmevom na tváry.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 02:03 [#1419]
Videla na jeho tvári ako sa tváril o rozhovore o inom mužovi. "To ja neviem. Nepoznám tohto muža. Ani fotka tam nebola. Možno je to starý škaredý tučný úchylka ako nás starosta. A určite je plešatý. Neznášam plešatych." Usmiala sa naň keď zjavne si neveril. "Aj pán Verruca je sexy. Teda výnimočný medzi mužmi ktorých som spoznala." Pozerala mu do očí a oboma rukami mu chytila tvár, nimi prešla po jeho krku a opäť hrudi. Asi toto obťažovanie mu nevadilo a jej sa to páčilo. "nešikovna. No musela som sa uistiť či mu nechýbala moja vlhka kundička ako vám moje pery." Možno by jej to nedovolil ale nemohla si pomôcť. Rukami prešla od brucha k podbrušku a tak mu ho uchopila a hrala sa s jeho penisom. "Mala by som vám dať osušku späť." Pomalý si kľakla pred neho a oblizla mu špičku v rukách ako lízatko. Usmiala sa naň ho.**" Mohli by ste ísť tam so mnou ? Viete ak by sa ten shrek ma nepokúsil zabiť. Keďže som nečistá. Alebo stačí akby ste potom pre mňa došli ak by nastali problémy. Potrebujem tú prácu." Jemne mu honila penis pred perami a jazykom mu dráždila špičku.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 02:17 [#1420]
Keď sa furt bavili o Grayovi tak bol bez nálady. "Je to slizký sukničkár. Vsadím sa že by ste si padli do oka. On bude typ človeka čo šuká s každou peknou čo uvidí a potom si z nich predpokladám robí osobné štetky a potom ich strieda ktorú ošuka ten a ten deň.. Odhad. Možno by si za ním zutekala predomnou." Trochu sa nad tým pozasmial aj keď vedel aká Mia je čo by ho vôbec neprekvapilo keby prvý deň čo by sa s ním poznala tak by skončili niekde v posteli možno aj so služebníctvom. Keď hovorila zas o Alexovi tak sa pozrel zaujato do jej očí ktoré boli prekrásne modré že sa v nich zase stracial. "Tak výnimočný.. zaujímavé lichotenie.." Keď došlo k tomu jak je údajne Mia nešikovná tal sa len pousmial a chytil ju zlahka za boky, ale nijak pevne ju nedržal. "Ta tvoja kráska čo máš v nohavičkách ? Ta bude ešte extrémne dlho chýbať." Pozeral jej priamo do očí čož dodalo viac na úprimností toho, čo vravel. Keď zišla rukou k jeho penisu sa zhlboka nadýchol že musel dať Mii jeden ľahký bozk že odignoroval čo vravela. Keď si klakla na zem a oblízla jeho špičku, tak privrel oči a vydýchol čim jej dal náznak, že sa mu to extrémne páči že ju chytil pravou rukou za líce ktoré začal hladiť počas toho, čo ju počúval. "Nemám problém tam ísť stebou, aj keď čakám že chceš aby som žiarlil, hm ? Prácu by som ti dal aj ja.. nehovoriac podelil sa s výdelkom peňazí.. Stejnak nemám moc čo s nimi v podstate." Stíchol v moment keď mu ho začala jemne honiť a do toho mu začala dráždiť špičku že musel z toho šialene dobrého pocitu zakloniť hlavu a prudčejšie vydýchnuť.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 12:09 [#1421]
Kľačúc pred ním sa dívala naň dohora a počúvala ho. "Zutekala pred tebou? Bojíš sa ? Myslíš si že som až taká štetka, že sa vyspím s hocikým alebo poprípade s každým kto si otvorí poklopec?" Nadvihla obočie pri jeho správaní. "je to kráska? páčilo sa ti byť v nej že? To bude pán Verruca, predsa nič nie je len tak. To bola len ochutnávka toho čo ponúkam." Hrýzla si do pier divajúc sa stále naň. "Vy určite nežiarlite, lebo vám niekoho pripomínam ale neviem koho. Možno niekoho koho ste rád šukali a našla si iného bad boya? " Sledovala ho s tým že si špičku po oliznutí vsunula do úst a pokračovala v dráždení. Odtiahla sa a honila mu ho pred svojou tvárou.**"Peniaze sa vždy zídu, predsa aj ja by som mala pomôcť rodičom." Áno táto štetka a mrška mala rodičov. Ktorý boli finančne až moc dobre na tom. Ale chcela Mia byť trochu sebestačná, lebo čo ak. Videla ako sa to pánovi Verrucovi páči. Uškrnula sa a rukami ho chytila za semenníky a do úst hlbšie vsunula jeho tvrdý veľký penis, ktorý mu začala dôkladne fajčiť až tak dobre že sa niektorý pred nim pri tomto pocite urobili skôr než čakala. Vedela to až veľmi dobre jazykom a nehovoriac čo robili jej šikovné ruky.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 12:39 [#1422]
"Pri tvojej dračej povahe... ani ja neviem určiť čoho všetkeho schopná." Musel ju aspoň takto pochvaliť, keďže aj on pri nej nevedel dopredu povedať že čoho môže byť Mia schopná, ale vedel že je schopná velá vecí. "Mhh.. toho čo ponúkaš ? T..Tak sa teším čo bude možno nabudúce." Hrdo odpovedal, ale keĎ došlo k téme ohladom toho, čo kedysi bolo tak sklopil hlavu a pozrel sa na klačajúcu Miu. "Ž..Ženu ktorú som kedysi miloval, ktorá ma premenila a potom umierala pred mojími očami keď j..ju mučili lov.. Uhmhhh.." Ani nestihol dohovoriť a Mia si dala jeho špičku do pusy že nedokázal dohovoriť z toho úžasu ani svoju vetu, ale potom začala Mia hovoriť o rodičoch čo ho prekvapilo že sa aj ona trochu otvorila o sebe. "Mhh.. škoda ž..že furt hľadáš a blúdiš.. niekto b..by sa o teba mo..mohol postarať." Usmial sa na Miu, síce hovoril o sebe, ale chcel vyznieť že hovoril o niekom inom aj keď počas toho čo Mia robí nedokázal ani hovoriť a nie to ešte oblbovať Miu že hovorí o druhých, tedy aby to tak vyznelo. Ale keď Mia došla k fajčeniu tak musel zakloniť hlavu a hlasno vydýchol že Miu chytil zo zadu za vlasy ktoré jej dal do copu a ešte jej dopomáhal aby šla pusou hlbšie, ale zatial ju nijak nenútil ísť až ku koreňu. "B..Bhože... M..Mia t..ten tvoj m..mr..šný jazyk... Umhmhh.." Viditelne bol z toho kompletne mimo že musel jej hlavu začať zlahka tlačiť aby sa dostála celkovo bližšie ku koreňu na čo jej vlasy silnejšie v ruke stisol aby Mia len tak hlavou jednodúcho neucukla.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 13:45 [#1423]
Možno mala držať hubu keď povedala že mala rodičov. Teraz by jej mohol vyhrážať sa, že zabije ich ak nebude poslúchať. To nemohla dovoliť, ešte že nevedel kde ich nájde. Pozrela naň s pohľadom pri fajčení. Zafunela nosom chladný dych tak ako i jej celé telo. No keď jej uchopil vlasy, mala husiu kožu. Privrela oči a jeho hlboký penis mala až hlboko v krku.**"Uhmm! um" Privrela oči, ešte že nemusela tak často dýchať a mohol si užiť vlhkosť jej úst a nehovoriac čo musel on prežívať. Zovrela v rukách jeho stehno, mal silu v ruke čo sa nemohla z toho odtiahnuť. O tom žeby sa o ňu mohol niekto postarať? hm kto vie kto by vydržal pri jej povahe dotovať osobu, ktorá sa nechcela usadiť. Zatlačila na jeho panvu, aby sa odtiahla a nabrala vzduch do pľúc. Pohybovala hlavou aj keď on to zjavne chcel hlbšie do úst. Reálne by živé dievča do 1m udusil svojim penisom až takto hlboko. Jazykom pohybovať sa snažila aby cítil slasť. Červené nechty zaryla do jeho svalnatého sexy bruška.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 14:30 [#1427]
Bol unesený tým čo Mia naozaj dokázala že mu bolo až lúto že sa s veľkou pravdepodobnosťou nechce nejak usadiť, alebo to možno skúsiť. Trochu sa začal chvieť a vďaka tomu ešte do jej fajčenia začal hýbať svojou panvou smerom k nej a trochu sa aj odťahoval. Na zovretie stehna sa len usmial a svojím dominantným pohladom sa pozrel Mii do jej roztomilých modrých očí že nemohol odolať naozaj takej kráse. Jej jazýček robil také divy že by sa určite zapísala do Guinessovej knihy ako najlepší jazyk na svete, no čo len sa zaryla nechtami do jeho brúcha sa viac usmial a začal jej hlavu silou tlačiť ku koreňu penisu a hneď na to odťahovať dosť rýchlo s tým, že jej hlavu sas priťahuje ku koreňu. "Mhmh.. bože zlato ty máš boží jazyk!" Slasť ktorú pociťoval ho donutila vykríknuť tieto slova v ktorých sa strácal že aj on pociťoval problém sa udržať že jeho penis začal po chvíľke brnieť na náznak toho, že za chvíľu sa spraví.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 15:23 [#1428]
Uškrnula sa pri tom, keď videla že Verruca je čoraz viac na nej závislí a nie len jeho bývalou na ktorú sa podobala. Zjavne jeho vedela uspokojiť. Len aby to bolo aj naopak, predsa karta ma dve strany ako i minca, nikdy to nie je len o jednom z nich. Mal teraz kontrolu nad ňou, to mu aj dovolila, keďže videla čo pre ňu znamenalo to čo robila preň ho. A zas si udobrovala to v škole čo sa udialo. Cítila na konci svojho jazyka pri jeho prerážaní kvapky. Zafunela znovu ako jeho špička vrážala do jej mandlí. Uvoľnila nechty na jeho svalnatom tele a zatlačila naň tak, aby skúsila sa odtiahnuť, žiaľ vlasy pevne stále držal. To bolo ako držať mačku za srsť. Až tak dobrá nebola, aby si to nechala vystriekať do úst. "Uhm" vydýchla a spierala sa v tom nakoniec. Ale zjavne Verruca ju aj tak donúti možno k tomu aby sa jej dominantne spravil priamo do úst ako vtedy do nej.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 15:38 [#1429]
Páčilo sa mu mať takto Miu pod sebou a nehovoriac o tom jak vedela uspokojovať. To dievča malo naozaj na to talent ako na kopu iných vecí, napríklad vyprovokovanie všetkých chlapov v okolí len s tým že sa na niekoho pozrie tými prekrásnimy modrými očami ktoré má. Keď sa poddávala jeho kontrole nad ňou tak tlačil fakt že silnejšie aby jej dal ozajstnejší pocit, že tu je pánom on a nie ona aj cez to čo jej dokázal dovoliť. Keď sa snažila odtiahnúť tak sa len dominantne usmial a dával jej viac najavo že teraz je svojím spôsobom bezbranná a nech sa snaží jak chce tak to spraví či sa jej to páči abo nie. No po chvíľe zaklonil hlavu že mu ucuklo trochu pravé stehno a poriadne sa spravil Mii do pusy a krku že hlasite vydýchol. "Uhmhh! Ohh!" Bolo to preňho niečo skvelé až sa cítil akoby znova žil. Furt ju držal za vlasy aby hlavou neucukla a ešte si vychutnával ten pocit dominancie nad ňou jak pomaly penis vyťahoval z jej pusy a keď ho vytiahol tak ľavou rukou ho ešte uchopil aby so špičkou prešiel po jej perách dokolečka, no chcel aby si to vychutnala tak jej pustil vlasy a chytil ju za spodnú čelusť ktorú jej tlačí hore aj na náznak aby sa postavila, ale hlavne tak aby pusu neotvorila. "T..Ty si naozaj skvelá zlatíčko.. Ale nenechám ťa predsa bez odmeny, čo ty na to ?" Pozdvihol pravé obočie hneď jak sa Mii spýtal čo hovorí na jeho návrh ktorý jej teraz dal.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 16:08 [#1430]
Prižmúrila oči a tlačila mu do panvy aby ju pustil. Nechcela aby to do nej pustil až tak podvolená nebola. Ale on nepúšťal až sa zarazila nad tým, keď to vážne spravil. Cítila tu chuť jeho semena v ústach. Z ktorého sa aj trochu dusila, keďže bol tak hlboko. Zamračila sa naň pohľadom a to čo mala na jazyku a v ústach ešte bolo schopná mu to vypľuvnúť do tvár. Chytila jeho ruku po odtiahnutí, keď jej chytil sánku a pery a nemohla robiť to čo chcela. Pomalý sa postavil a trhavo chcela odtiahnuť tvár. No musela prehltnúť aj to čo mala v ústach. Nadvihla obočie s tým že nevedela čo tým myslel. Rukami chytila jeho ruku na svojej tvári a chcela sa konečne odtiahnuť. Znovu cítila ten strach, žeby ju mohol mať pod kontrolou. "Pustí ma.." Držal jej sánku a vlasy. Občas preklínala že ich mala tak dlhé, ale predsa tak husté až závidiac niektorých žien. "Dáš mi tu krv? Pán Verruca?" Uškrnula sa nad tým.