Apartmán A. Verruca

Apartmán je veľký a rozsiahly. Má 2 kúpelne a spálne a obsahuje vírivku a balkón má pekný výhľad na mesto. Kuchyňa je luxusnejšia a nachadzajú sa v nej 2 chladničky z toho jedná je čisto na oskladnenie krvy. Obe izby majú veľké manželské postele a stenné skrine. Na oknách či dverách od balkóna su špeciálne žalúzie cez ktoré nepreniká slnko.

Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 21:56 [#1454]
Pozerala naň "Internej je tiež dobrý poradca a hlavne na zoznámky alebo vymetanie večierkov." Stále nechápala prečo mala dostať ten náramok ona. Keď to mal byť darček, takže si kupoval jej priazeň alebo čo bolo za tým. "Ah, nepáči sa mi kam to smeruje." Myslela to jeho pracovné pozície, ktoré sa medzi sebou bili a fakt by nechcela skončiť na čiernom trhu s bytosťami. Zomkla pery k sebe keď ten náramok a jeho ligot bol silnejší než jej seba vôľa, naozaj krásny náramok a dar. Vybrala si ho z krabičky a dala na zápästie. " Myslíš že sa mi hodi ? zapneš mi ho?" Na to talent nemala. Možno nemala prijať tak drahý dar, ale čo už páčil sa jej a na takéto veci si celkom potrpela.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 22:05 [#1455]
Hovorila o zoznamkách a to už šlo mimo neho. Internet moc nepoužíval keďže je stará škola a moc veciam nechcel rozumieť pretože neveril úplne technológiam na sto percent. Ked sa bavilo o pracovnej pozícii tak ju pohladil po líci. "Neboj.. od nebezpečných vecí ťa budem držať preč, na také vecí ťa mám až moc rád takže nemusíš sa báť. A jak som vravel, dostaneš na výber z pár pozíc a celkovo si vybereš čo ti bude vyhovovať no len sa hlavne neboj. Alebo mi snáď neveríš Mia ?" Trochu ho to zarazilo no nejak to nebral na ťažkú váhu. Predsa len mohla mať z toho zlý dojem že ju chce predať na upírskom trhu ako dajakú šlapku či na niejaké končatiny. Nič s takým práve nechcel mať nič spoločné aj keĎ to dosť často tak nevyzerá. Na jej otázku či sa jej náramok hodí sa usmial a prikývol. "Hodí sa ti, ale na tvoje žiarivé oči a úsmev to furt nemá." Usmial sa počas toho čo jej to vravel a náramok jej na ruke zapol a poriadne si ho prezrel. "A na tvoju krásu už vôbec nemá." Pozrel Mii do očí jak pozoruje ten náramok ale nemohol odolať jej dať ešte jeden sladký bozk na tie jej prekrásne a sladké pery.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 11.10.2021 23:34 [#1461]
Premýšľala nad tým "Fajn, ale chcem vedieť čo bude moja úloha a koľko za to dostanem." Stále si prezerala náramok. "To aby som šla s ochrankou do striptízového klubu. Aby ma neukradli v hodnote tohto náramku." Zasmiala sa nad tým čo povedala. "Tak trochu ja neverím nikomu kým nemám dôkazy nie som na rečičky." Pozerala mu do očí "Tebe sa na mne zjavne všetko páči, som nečakala takýto záujem od upíra tvojom veku, čakala by som že si na skúsenejšie ženy než na mladé mačiatka." Videla že sa držal ale i tak mu oplatila a dovolila bozk na pery s úsmevom. "Nechceš si už na seba niečo dať? Ja sa teda pôjdem obliecť." Ukázala na dvere ku ktorým došla. "Hm to by bolo keby ma niekto z tvojich susedov videl takto." Otvorila dvere a vyšla na chodbu. Bosá len v tom sexy pradle kráčala k dverám svojej izby. V tom zabudla že sú zamknuté a preskakovať to cez balkóny nechcela. Ešte sa bála žeby stratila ten náramok. "aah.. vymkla som saa." Povedala to tak aby si ju susedia v ďalších izbách všimli. Len sa nenazdala a otvorili sa z celej chodby 7 dverí s tým či nepotrebuje pomôcť.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 11.10.2021 23:50 [#1463]
"Neboj, svojích ľudí platím celkom v dobrom balíku a tebe by som dal ešte aj prémie." Žmurkol na Miu aby ju aj trošku vyprovokoval a začala téma o ochranke čo sa šibalsky usmial a iba k jej vete dodal. "Tak já ti ochranku na dnešný večer kludne dám ak sa tak bojíš." Nemal s tým žiaden problém, ale vedel že ochranku nechce a len tak polemizuje a potom Miu začal pozorne počúvať čo ďalej má na svojom srdiečku. "V mojom veku budem predsa hladať mladé a krásne. A neskúsená ? To nevadí, možno po pár nociach budeš skúšená až až že potom dosiahneš toho, že budeš v posteli dominovať ty." Žmúrkol znova na Miu a dodal jej menší nápad do hlavy že niekedy bude ona tá, ktorá bude nad ním a robiť si čo chce a jak chce. Nakoniec trvala na tom aby sa obliekol a len sa pozasmial. "Vadí ti že som u seba doma nahý ?" Musel sa znova zasmiať ale keď hovorila o jeho susedoch tak si račej vzal späť osušku ktorú dal okolo svojho pása. Keď išla k dverám tak ju na rýchlo pohladil po jej zadku a nemohol odolať jeho zmáčknutiu, keďže mala zadok presne do jeho rúk. Pomaly ju sleduje a oprel sa o zarubňu dverí a pozorne ju sleduje. Keď sa vymkla sa len pozasmial a keď prišlo niekoľko ľudí tak schválne došiel k tým ľudom ktorý sa pozreli na Verrucu či robí niejaký striptýz abo čo. Pozrel na Miu mrdavím pohľadom na čo na ňu žmúrkol a trochu sa do dverí zaprel čím ich otvoril a trochu poškodil zámok. "Nech sa páči mladá slečna. Nabudúce si zoberiem lepšie náradie." Prezrel si Miu a trochu zaflexil prsnými svalmi medzi ostatnými aby ich trochu strapnil a nakoniec došiel ku svojmu apartmánu kde sa znova oprel o zárubňu a čaká vo dverách, no nikdo nevie na čo.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 12.10.2021 00:09 [#1466]
Vrtela pri chôdzi zadkom a nešlo si nevšimnúť dotyk na ňom. Videla mužov, ktorý jej chceli pomôcť ale zastavili sa keď videli Verrucu v osuške. Ktorý zatlačil na dvere a tak ich aj znehodnotil. "A teraz budeš strážiť moju izbu, aby sa mi sem niekto nevlámal." Prešla mu prstom po nose a videl ako susedia zaliezli späť. Báli sa ho ? Vošla dnu a sledovala ten zlomený zámok. "myslíš že mi to niekto opraví? Zavolám na hotelovú službu." Opustila dvere, ktoré sa pootvorili, všade boli sexy spodne prádla na vešiakoch povešané a v tom v čom chcela isť von sa bez šukačky nezaobíde. Vzala telefón a vytočila hotelovú službu.**"Mohla by som na izbu 69 poprosiť opravára? Mám niečo s dverami a nejdú ich zavrieť. Mám strach o svoju bezpečnosť. Posadila sa na kraj stola a prstami si prechádzala medzi prsiami alebo stačala kábel od telefónu.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.10.2021 00:19 [#1467]
Keď jej otvoril dvere zadíval sa dnu že musel provokatívne zapískať kvôli tomu čo videl a pozrel na Miu. "Mhmm.. tak keď sa vrátiš mi daj vedieť a postražím ťa." Mrkol na Miu a keĎ sa všeci rozišli tak sa usmial. "Zaplatím tu opravu, neboj sa, potom mi povec koľko som dlžný." Nerobilo mu problém to zaplatiť, prečo by malo ? Medzitým počúval telefónat Mii že sa len pozasmial pretože si neuvedomoval že vlastne jej číslo apartmá je 69. Zavrel za sebou dvere do svojho apartmánu a vošiel do Miinho apartmá s tým, že stojí vo dverách jak niejaky SBSkár z klubu na čo ešte pozrel po Mii. "Máš to tu celkom pekné zlatíčko, nehovoriac o tom sexy pradielku čo tu máš vyvešané." Provokatívne podripol a ešte sa na to aj usmial, veď predsa keby chcel tak by si to všetko mohol zobrať počas toho, čo Mia bude v klube trsať a šukať na hajzloch nejakých blbcov čo ju ani neuspokoja a nemohol si odpustiť ďalšiu provokáciu. "Len aby si sa neunudila u toho jak ťa niekto ani neuspokojí." Znova sa musel provokatívne na ňu usmiať. Bavilo ho to že sa navzájom provokovali až ho to viac lákalo.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 12.10.2021 11:29 [#1472]
Obzrela sa za ním, keď vstúpil do jej izby. Videla po ňom že mu doslovne vadilo žeby mala spávať s iným. Spustila z ramien županček, ktorý si zavesila na drevený vešiačik a zároveň na vešiakovú stenu. Prešla k svojim veciam pekne poukladaných na postele, ktoré pred ním skryla do skrine. V prádle sa pred ním doslovne vystavovala " Unudila? Premýšľala som ísť na tu párty kde je to každý s každým." Uškrnula sa a hrýzla si do pier. "Ako sa to volá ? Grupen party?" Zamyslela sa nad tým a prešla pred neho. "Ak by nie viem kam mám ísť." Prstom mu prešla po hrudi, brala to ako že jej to dovolí. Predsa možno medzi tou kopou ľudí niekto sa nájde. A zas si aj protirečila ohľadom toho čo vravela že nejde s každým. Šla do skrine a vybrala si odtiaľ šaty, ktorý boli len tak tak po zadok. Položila si ich na posteľ, šla pre bordové nadkolienky sieťované. Položila si svoju nohu na kraj postele s tým že si to pred ním naťahovala tak ladne a pomaličky na jej lesklé hladké štíhle nohy.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.10.2021 14:28 [#1480]
Pozorne si Miu prezerá keďže pohľad na ňu je fakt k nezaplateniu že jeden by sa nemohol vynadívať na jej krasu, krivky, oči s tvarou a úsmevom, no a nehovoriac o zadku. Pozorne popri tom počúval Miu že sa proste zasmiať musel. "Protirečíš si s tým že vraj nechodíš chrápať s každým. Neviem čo je zaujímavé na tom že roztahuješ nohy a keď chceš ísť na grupáč či gangbang.. Tak v tebe by potom nie jeden chlap plával keď budeš jak studňa." Vedel že ju práve mohol uraziť, no len sa snažil pochopiť prečo by niečo také Mia robila? Aký má dôvod? Nenávidí svoj život že takmer sa predáva na uliciach? No nakoniec prišla k nemu a prešla mu po hrudi. "Že ja si ťa nepriviažem na postel a nezmalujem ti ten zadok do fialova." Povedal jej to počas toho čo si šla Mia po svoje šaty a nadkolienky ktoré si provokatívne navlieka na nohu. "Chceš s tým snáď pomôcť?" Doterne sa jej spýtal s úškrnom na tvary.

Dobro-zlí Vampýrek
Mia Brooks (Rory) 12.10.2021 14:42 [#1481]
Počúvala ho a zamračila sa nad tým čo povedal. Založila si ruky pod jej pevné prsia a sledovala či vážne dobre počula. "Tebe to môže byť fuk, nie? S kým ja chrápem alebo nie." Pretočila očami a sledovala jeho priblíženie. Natiahla si nadkolienky, ktoré zapla na podväzkové pásy. "zmaľovať mi zadok? za čo? som až tak neposlušné dievča?" Zasmiala sa nad tým a natiahla sa pre šaty. "Robím si srandu, kamoška ma rozlúčkovú so slobodou, bude tam striptízová šou a kto vie čo sa môže potom udiať." Obliekla si šaty, ktoré potrebovala vzadu zapnúť. " Vravela som, mal by si byť Jigolo alebo striptér. Počkať to už si." Hrýzla si do pier a čakala či jej zapne tie šaty. "Zapneš mi ich ?" Dala si vlasy na bok a pritom sa dívala na náramok, ktorý dostala od neho.
Alexander Verruca (MonsterSKGaming) 12.10.2021 14:59 [#1483]
Keď sa mu podarilo Miu vyprovokovať tak sa len provokatívne usmial. "A ty možno prestaň klamať ?" Na drzovku jej odpovedal a ďalej ju pozoruje jak si naťahuje nadkolienky na jej sexy nohy. "Presne, až tak neposlušné dievča." Odpovedal jej priamo bez niejakéj zdĺhavej vety o tom prečo, načo a začo je neposlušné dievča. Sledoval jak si naťahuje šaty ktorej na nej vyzerali prekrásne že keby mohol, vzal by ju niekde na ples. "Takže dámska jazda. No neže jej preblafneš vyvoleného, to ti už tak ľahko asi neodpustí zlatíčko." Trochu sa pozasmial a všimol si že šaty potrebuje zapnúť, no s ním to moc nepohlo aj keď to bol vo väčšine prípadoch gentlaman. "Jigolo ? Prosím ťa, možno mám telo mladého chlapca ale vo vnútri som na tieto moderné veci starý dedo. A jigola možno budem robiť len vyvoleným ženám a jednou z nich si ty." Skromne odpovedal až mu pristála otázka či jej šaty zapne, síce chcel ju natahovať do doby než povie slovíčko "prosím", ale nechcel ju nejak extra oberať o čas tak k nej podišiel a prešiel jej prv ukazováškom od zadku po celom chrbte až k zátylku a znova dolú kde jej nakoniec zapol na chrbte šaty. "Nech sa ti páči, tak ukaž sa poriadne v tých šatách jak ti pristanú." Pousmial sa a od Mii trochu odstúpil keby náhodou sa chcela pretočiť na mieste aby ju videl z každého uhlu.

Dobro-zlí Vampýrek