Fantasy World | Fórum | Přihlášení | Registrace | Hráči | Postavy
Hledáte povyražení nebo jen místo kde si v klidu sednout do kouta s drinkem a popíjet? Oboje se dá zvládnout právě v Black Canary. Luxusně zařízený club, bar s velkým výběrem. Tma, neonová světla, taneční parket..vše co byste od clubu mohli čekat.
Obyčejný bar, připomínající něco mezi Starbucks a klasickou kavárnou. Celý bar je laděný v černých a hnědých odsínech, s dřevěnými prvky. Ideální místo na rychlou svačinku, pokec s kamarádem nebo poznání někoho nového.
Hřbitov o rozloze přibližně 2,5km2. Hřbitov byl jednou z prvních věcí která se zařídila při stavbě města. Ti kteří hledají mohou najít i hroby z 17. století. Hřvitov se nachází u parku, nedaleko od opuštěné části města.
Nákupní centrum s něčím kolem dvouseti různých obchůdků a krámků. Převážně najdete oblečení, občerstvení, šperky, hračkárny..a tak dále. Centrum je postaveno do tvaru písmene E a dá se v něm snadno vyznat. Před centrem se nachází veliké parkoviště, kam se dá odstavit auto na dobu nezbytně potřebnou.
Stará, dávno opuštěná část města. Je to místo spíše pro chudé, bezdomovce, drogově závislé lidi. Jednoduše se tu schází především spodina co nemá kde jinde žít.
Průmyslová zóna prakticky sousedí s opuštěnou částí města. Není radno se tu zdržovat o samotě po setmění. Ve spleti uliček a zvucích které továrny vydávají není těžké se ztratit v případě, že by si vás někdo "vyhlídl".
Kolem cest upravený parčík a zastříkaná tráva. Čím více se ale vzdálíte od vyznačených cestiček, tím více připomíná park spíše obyčejný les. Park má rozlohu kolem 2km2 a v jeho středu se nachází dva oddělené rybníčky.
Mezi obyčejnými budovami po San Hillesh je jedna černá ovečka. Vysoký dům s rudou fasádou a s velkým neonovým nápisem Maison de Plaisir. Nevěstince prostě musí vyčnívat, že?
V pomyslném středu města je jedno z větších náměstí, s velikým gotickým kostelem uprostřed. Kostel je úplně prvním základem města - původně to byla kaple, kterou postavil potulný mnich. Když by se vám podařilo dostat do sklepení, mohli byste vidět základní kameny původní kaple.
Úkryt větší smečky kočkodlaků, konkrétně smečky Cat Burglar's. Nachází se v opuštěné části města a je nejspíše jednou z mála budov která je někým obývaná. Funfuje zde topení, teplá voda, elektřina..
V San Hillesh najdete hodně klinik, nemocnic a ordinací. Tahle je ale ze všech největší a nejlépe vybavená. Proto se zde většinou nachází nejtězší případy, nejhůře poranění a tak dále.
Obyčejný dvouhvězdičkový hotel nedaleko náměstí a vlakového náměstí. Většinou je využíván nově příchozími ve městě.
Vlaková zastávka kam se pravděpodobně vydáte pokud chcete cestovat do Marawla či Minew.
Menší náměstí připomínající spíše parčík. Po obvodu narazíte na menší krámky s občerstvením, oblečením a tak dále.
Jeden z nejvíce znamých barů právě mezi nadpřirozenými. Bar se nachází v jedné, z prakticky opuštěné části San Hillesh, což způsobuje že jej navštěvují především pochybné existence. Šlapky, drogově závislý a další tomu podobní. Díky tomu se zde motá hodně nadpřirozených, především upíři a vampíři. Když si odtud někoho odtáhnete, s největší pravděpodobností to bude někdo u koho si jeho zmizení nikdo nevšimne. Bar je velký, část se nachází v budově, zbytek je v jakési "přístavbě" která je tvořena především plechovými deskami. Před vstupem na vás bude samozřejmě čekat vyhazovač, který sám posoudí zda můžete či nemůžete vejít.