Fantasy World | Fórum | Přihlášení | Registrace | Hráči | Postavy
Velký aquapark s venkovním i krytým bazénem, tobogány a spoustou dalších atrakcí.
Poměrně obrovský ranč kousek od Minew blízko hor, kde rodina O'Sullivanů chová převážně koně, ale i ovce, kozy, a podobně. Jelikož je to rodina ifritů a je poměrně početná, veškerou práci, kterou by normálně dělali psi, dělají sami. Potkáte-li psa, je to jistě jeden z nich. Je zde možnost se ubytovat, vypůjčit si koně i mnoho dalšího.
Jedná se o (navenek) starší, poměrně velkou budovu. Nevyčnívá od ostatních opuštěných staveb, aby na sebe čarodějové neupoutali pozornost. Vevnitř jde o pravý opak. Moderně zařízená stavba, do které se leckdo nemůže dostat.
Parčík o rozloze zhruba 500m2, veden spíše v anglickém stylu.
Myslivna je otevřena každý den vyjma neděle od 9ti hodin do 23 hodin. Na myslivně se prodává alkohol, čerstvá zvěřina a mnoho dalšího. Na Myslivně lze potkat menší personál. Za barem lze vždy někoho zastihnout. Celý interiér Myslivny je nečekaně laděn do mysliveckého stylu. Klubovna myslivecký klub je otevřen pouze pro členy mysliveckého klubu a místní lovce. Na Myslivně je k dispozici ubytování střední třídy. V pokoji lze najít dvoulůžkovou postel, televizi, koupelnu a malou kuchyňku.