Fantasy World | Fórum | Přihlášení | Registrace | Hráči | Postavy
Malý přístav před kterým stojí jednoduchý domeček. Dříve sloužil k získávání surovin a rybaření. Je tomu tak dodnes, jen s tím rozdílem, že se po přístavu toulá více turistů. Je zde možnost zakoupení různých adrenalinových zážitků, vypůjčení lodí, surfů a spoustu dalších možností do vody.
Město nedaleko útesů je přibližně stejně velké jako Minew. Vzhledem k tomu, že je tato destinace spíše cílem turistů, samotné město nemá tolik obyvatel a velká část je spíše plná atrakcí a hotelů. Město je kousek od utesů, takže si dávejte pozor kam šlapete, v případě že sebou máte dítě, doporučuje se přidělat ho na vodítko. Je jednoduché se nechat unést krásou okolí a útesy jsou celkem blízko...
Molo na kraji pláže poskytuje klid a je z něj možné vidět nádherné západy či východy slunce. Je to jednoznačně romantické místo, ale může být i nebezpečné. Vlny zde bývají často silné a i když molo drží na svém místě, vás by mohla vlna smést a těžko říct, na co všechno byste mohli narazit pod hladinou.
Tajemný bar s neznámou historií vás vtáhne svou příjemnou a zároveň temnou atmosférou. Mohl by snad skrývat nějaká tajemství?
Hotel je na kraji města blíže k přístavu. Je cenově dostupný téměř pro každého a když budete mít štěstí, získáte pokoj s výhledem na vodní plochu. Co se týče občerstvení, kuchař možná není nijak zvlášť známý, avšak návštěvníci si v jeho pokrmech libují a často se vrací. Pokud nemáte kde přespat, nebo si chcete užít trochu víc pohodlí, tohle je místo pro vás.
Kyrin bylo původně dělnické město, šlo tu jen o těžbu uhlí a sříbra. Po nějaké době bylo ale veškeré nerostné bohactví vytěženo a nenávratně pryč. Dělníci zkoušeli kopat hlouběji a neváhali použít i výbušniny, což mělo za následek sesun půdy na městečko mezi dvěmi horami. Lidé jej z toho důvodu začali opouštět. Místo se stalo oblíbenou destinací sprejerů, a když byste se sem vydali tak uvidíte spoustu malůvek po stěnách. Mimo jiné i šipky navádějící k východům. Jak se ale dostáváte hlouběji a hlouběji dovniř, jsou malůvky i šipky méně a méně časté. Několikrát už se stalo, že odtud průzkumníci nenašli cestu zpět. V deštivém počasí je většinou hloubější část dolu zatopená.
Jsou zcela neprobádané. Málokdo se odváží je navštívit. Jsou v poměrně velké hloubce a orientace v nich je obtížná. Jeskyní komplex působí jako labyrint a je lehčí se v něm ztratit než najít cestu ven. Navíc nikdo netuší, co se v nich skrývá.
Je to jedno z nejhezčích a nejvíce zachovalých míst, kde můžete vidět korálové útesy, vzácné druhy živočichů i naprosto nedotčenou přírodu. Dříve tudy lodě proplouvaly, ale vzhledem k tomu, že se tu lodě ztrácely a často troskotaly, cesty se začaly plánovat jinudy. Dnes je zátoka naprosto opuštěná a loď nebo jiného člověka tu jen tak neuvidíte. Nejspíš taky proto, že o tomto místě málokdo ví.
Starý maják, který stále slouží svému účelu. Přes den je otevřený pro veřejnost a slouží jako rozhledna. Malý poplatek vám zajistí vstup dovnitř a při východu je možné zakoupit nějaké ty suvenýry nebo jen přispět na jeho chod.
Původní zde postavené město. Je v horách a přístup k němu je poměrně obtížný. Ze severu a jihu je obehnán horami, ze zbylých stran obrovskou zdí, která bránila nepřátelům vniknout do města. Brány obou zdí jsou ale otevřené, tudíž vám může před vstupem zabránit maximalně překážka v podobě kamení. Zeď je pevná a sesuvy způsobené prací v dole přežila. Výbuchy a veškeré dolování se lidem tohohle města vymstilo a to z prostého důvodu. Kirin byl několikrát částečně zasypán a po poměrně krátké době vylidněn. Nyní je Kirin spíše jen atrakcí pro turisty nebo průjezdem horami. Je zde krásná příroda, většina domů je prorostlá zelení a působí tu klid. Vstup se ale nedoporučuje kvůli nestabilnímu povrchu.
Moderné luxusné sídlo postavené s výhľadom na mesto a pobrežie.